بی جنبه بازی !!

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دختر پسر باهم دوست شن چیز بدی نیستا حتی میتونه خیلی از عیب های همدگرو رو برطرف کنند ...و لی موقعه ای بد میشه که هر دو طرف از هم توقع های بی جا داشته باشند ..
موقعه ای بد میشه که خیلی از خط قرمزها رو زیر پا می ذارند و یه جورایی بی جنبه بازی در میارند (دلیل شم همین فشار های مذهبی و اجتماعیه )و میشه گفت خارجی ها جنبشون خیلی بیشتره !!...بعد این وسط فقط هم دختر نیست که ضرر میکنه پسره هم براش بد میشه شایدم بیشتر ..

اینها همش تجربه هستا خود دانی !!
فعلا .

Vendetta

عضو جدید
Du...
Du hast...
Du hast mich...
Du hast mich...
Du hast mich gefragt...
Du hast mich gefragt...
Du hast mich gefragt, und ich hab nichts gesagt!

این یعنی اینکه حوصله ندارم فکر کنم بعد نظر بدم بعد تایپ کنم...

حسین-تی

عضو جدید
اینکه دختر پسر باهم دوست شن چیز بدی نیستا حتی میتونه خیلی از عیب های همدگرو رو برطرف کنند ...و لی موقعه ای بد میشه که هر دو طرف از هم توقع های بی جا داشته باشند ..
موقعه ای بد میشه که خیلی از خط قرمزها رو زیر پا می ذارند و یه جورایی بی جنبه بازی در میارند (دلیل شم همین فشار های مذهبی و اجتماعیه )و میشه گفت خارجی ها جنبشون خیلی بیشتره !!...بعد این وسط فقط هم دختر نیست که ضرر میکنه پسره هم براش بد میشه شایدم بیشتر ..

فعلا .
ممنون ولی تنهایی فکر کردی!!!؟؟؟:surprised:

mourinho

عضو جدید
نظر سنجی ها میگن خیلی وضع خرابه

نظر سنجی ها میگن خیلی وضع خرابه

طبق يک نظرسنجي از دختر ها و پسر ها، 61 درصد پسر ها گفته اند که روابط با دوستان دختر خود را به شکل مقطعي ادامه مي دهند(!)
50 درصد دخترها نيز به قطع ارتباط در صورت احساس بازيچه بودن از سوي پسرها ابراز تمايل کرده اند.
درباره مکان دوست يابي 59 درصد پسرها پارک و مراکز تفريحي، 31 درصد مراکز آموزشي، 2 درصد خيابان، 6 درصد هر کجا که ممکن باشد و بقيه اظهار نظر نکرده اند.
همچنين درباره اطلاع والدين از دوستي ها 81 درصد دختر ها گفته اند که به دور از چشم والدين با پسرها ارتباط دارند، 10 درصد گفته اند که مادرانشان مطلع هستند، 3 درصد به اطلاع کامل والدين اشاره کرده اند و 6 درصد بقيه در اين باره اظهار نظر نکرده اند.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ولی تنهایی فکر کردی!!!؟؟؟:surprised:

خواهش ..
خوب دیگه ما اینیم !!

البته اینها به نظر ساده میان ولی وقتی پای اجساسات دخترونه و تفریحای پسرونه وسط میاد تازه می فهمیم که چه گافی داده شد ه...

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق يک نظرسنجي از دختر ها و پسر ها، 61 درصد پسر ها گفته اند که روابط با دوستان دختر خود را به شکل مقطعي ادامه مي دهند(!)
50 درصد دخترها نيز به قطع ارتباط در صورت احساس بازيچه بودن از سوي پسرها ابراز تمايل کرده اند.
درباره مکان دوست يابي 59 درصد پسرها پارک و مراکز تفريحي، 31 درصد مراکز آموزشي، 2 درصد خيابان، 6 درصد هر کجا که ممکن باشد و بقيه اظهار نظر نکرده اند.
همچنين درباره اطلاع والدين از دوستي ها 81 درصد دختر ها گفته اند که به دور از چشم والدين با پسرها ارتباط دارند، 10 درصد گفته اند که مادرانشان مطلع هستند، 3 درصد به اطلاع کامل والدين اشاره کرده اند و 6 درصد بقيه در اين باره اظهار نظر نکرده اند.
جالب بود....مرسیکس

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره دیگه هر دوطرف از دوستی هدفهای خاص خودشونو دارند ..

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم یه نفر که دوس دختر یا دوس پسر داره جواب بده.....اصلا این جیگولک بازیا حالم میده؟ دخترا که باید همش استرس داشته باشن....پسرا هم.....اصلا کجاش کیف میده؟....چی میگین به هم؟....چه فایده ای داره؟....چیش خوبه....؟....یکی هس جواب بده؟

Orion neb

عضو جدید
Du...
Du hast...
Du hast mich...
Du hast mich...
Du hast mich gefragt...
Du hast mich gefragt...

Willst du bis der Tod euch scheidet
treu ihr sein für alle Tage

Nein
Willst du bis zum Tod, der scheide
sie lieben auch in schlechten Tagen

Nein

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم یه نفر که دوس دختر یا دوس پسر داره جواب بده.....اصلا این جیگولک بازیا حالم میده؟ دخترا که باید همش استرس داشته باشن....پسرا هم.....اصلا کجاش کیف میده؟....چی میگین به هم؟....چه فایده ای داره؟....چیش خوبه....؟....یکی هس جواب بده؟

توصیحی نیست باید یه دوره عملی رو طی کنی !!
جدی میکما ،چون همچی رو نمیشه توصیح داد جواب نمی ده !

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا...یه چی میگیا....کلا تو فاز این جدی بازیا نیستم روز اول چنتا تیکه ی ابدار میندازم چن بارم مثل خلا بهش میخندمو یه چن بارم ضایعش میکنم یارو از شعاع 700 متریمم رد نشه

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا...یه چی میگیا....کلا تو فاز این جدی بازیا نیستم روز اول چنتا تیکه ی ابدار میندازم چن بارم مثل خلا بهش میخندمو یه چن بارم ضایعش میکنم یارو از شعاع 700 متریمم رد نشه

کلا ما مشکل داریم همه کلهم ...

من دیگه هیچ حرفی ندارم ...فقط نه به این شوری شور نه به ان بی نمکی !!

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

فعلا .

اوهوم!

YuMi

اخراجی موقت
Du...
Du hast...
Du hast mich...
Du hast mich...
Du hast mich gefragt...
Du hast mich gefragt...

Willst du bis der Tod euch scheidet
treu ihr sein für alle Tage

Nein
Willst du bis zum Tod, der scheide
sie lieben auch in schlechten Tagen

Nein

Bitte sprechen Persisch
:mad: