بی احترامی عراقیها در هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی ایران و عراق

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از آغاز بازي تيم‌هاي ايران و عراق، هواداران عراقي به پرچم و سرود ايران بي‌احترامي کردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قبل از برگزاري ديدار تيم‌هاي ايران و عراق از مرحله نيمه نهايي مسابقات فوتبال غرب آسيا که با برتري 2 بر يک ايران همراه بود، عراقي‌هاي حاضر در ورزشگاه به سرود ملي و پرچم کشورمان به شدت بي‌احترامي کردند.
600 هزار عراقي در اردن زندگي مي‌کنند که همين مورد عاملي شد تا بخشي از فضاي ورزشگاه در اين ديدار در اختيار عراقي‌ها باشد، ضمن اينکه چندصد هوادار ايراني نيز در ورزشگاه حاضر بودند.
بي احترامي عراقي‌ها باعث شد بين 2 نيمه ملي‌پوشان کشورمان که از اين کار آنها عصبي شده بودند، براي شکست تيم ملي عراق هم‌قسم شوند که در پايان به خواسته خود نيز رسيدند و بدين ترتيب پاسخ خوبي به عراقي‌ها دادند.

*در جريان اين ديدار، بازيکنان 2 تيم به خصوص در نيمه اول بارها با هم درگير شدند که با دخالت داور و با تجربه هاي 2 تيم اين درگيري‌ها خاتمه يافت.

*حضور هوارمحمد، مهاجم فصل گذشته پرسپوليس در ترکيب تيم ملي عراق و بازي وي مقابل ملي‌پوشان ايران از نکات قابل توجه اين ديدار بود.

*در دقيقه 90 اين مسابقه تصاوير ارسالي از اردن قطع شد تا تلويزيون نتواند دقايق پاياني را نشان دهد.

*سفير ايران در اردن و عزيز محمدي نيز در ورزشگاه حاضر بودند و اين ديدار را از نزديک تماشا کردند.

در اولين ديدار مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي فوتبال غرب آسيا در اردن، تيم‌هاي ملي ايران و اردن از ساعت 16:30 به وقت تهران به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 2 بر يک به سود ايران به پايان رسيد تا تيم ملي کشورمان با اين پيروزي به عنوان نخستين تيم پا به فينال اين رقابت‌ها بگذارد.
در ديگر ديدار اين مرحله تا ساعاتي ديگر تيم‌هاي کويت و يمن با هم ديدار مي‌کنند تا حريف ايران در بازي فينال مشخص شود.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توف تو روحشون هر چي سرشون مياد حقشونه

عربن ديگه

ملخاشون زياد شده

lazlo

عضو جدید
اونا چرا ؟
دیگه چی میخوان که ازاین مملکت راضی تر باشن؟
هشت سال علیه ما جنگیدند. میلیاردها دلارمون رو از بابت خسارت جنگ بهشون بخشیدیم.
با صدور بنزین نگذاشتیم قیمتهاشون بالا بره
خودمون از ترکیه سیمان یا بهتره بگم خاک وارد کردیم ولی بهترین سیمانها رو براشون فرستادیم.
زائر فرستادیم /ریحانه:surprised:/ که دلار مفت سرازیر کنند تو خزانه شون.
واقعا موندم اینا با چی میخوان سیرمونی بگیرند.

*Essi*

اخراجی موقت
جوابش را کسانی بدهند که فکر میکنند دل اعراب واسه ایرانی ها سوخته.

از 1400 سال پیش،اعراب به این مملکت تاخته اند و جنایت کرده اند،هنوز هم هوس دارند.....

ملت بی تاریخ و تمدن،که مبدا تاریخش و پرچمش و..... همه عربی باشه،این میشه نتیجه اش.

lazlo

عضو جدید

از 1400 سال پیش،اعراب به این مملکت تاخته اند و جنایت کرده اند،هنوز هم هوس دارند.....

ملت بی تاریخ و تمدن،که مبدا تاریخش و پرچمش و..... همه عربی باشه،این میشه نتیجه اش.
چرا تاریخ رو به صورت شمسی نمینویسین آقا اسی؟:redface:
در ضمن این 1400 سال رو هم آپدیت کنید دیگه:cool:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اونوقتها بازی آنلاین زیاد میکردم, تو یکی از این روزها یه روم ساختم به اسم persian gulf حدود 70 الی 80 عرب برام پی ام فحش و تهدید فرستادند که هیچ یه عرب برام یه پیام فرستاد با این مضمون:

" ایرانی کثیف, یه روزی کشورمونو ازتون پس میگیرم و خون تک تک شما رو میریزیم که اسلام رو به گه کشیدید. "

حس ترس و خشم وجود من رو گرفت اون لحظه, نزدیک بود سکته کنم.

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
گفتا ز چه نالیم که از ماست که برماست
وقتی دوستان می فرماید آقا کوروش چیه ؟تاریخ چیه؟عرب بودن رو بچسب!
این میشه نتیجه!

Sarp

مدیر بازنشسته
بابا اینا که هیچی حالیشون نیست

بهتره یه تایپیک بزنین و راه کار ارائه بدین که چجوری میتونیم این عربها رو بدوشیم .

امریکا از اونور دنیا پاشده اومده اینجا داره پول درو میکنه
اونوخ شما نشستین اینجا سر این چیزا بحث میکنید ؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا چرا ؟
دیگه چی میخوان که ازاین مملکت راضی تر باشن؟
هشت سال علیه ما جنگیدند. میلیاردها دلارمون رو از بابت خسارت جنگ بهشون بخشیدیم.
با صدور بنزین نگذاشتیم قیمتهاشون بالا بره
خودمون از ترکیه سیمان یا بهتره بگم خاک وارد کردیم ولی بهترین سیمانها رو براشون فرستادیم.
زائر فرستادیم /ریحانه:surprised:/ که دلار مفت سرازیر کنند تو خزانه شون.
واقعا موندم اینا با چی میخوان سیرمونی بگیرند.

زماني سياست يجوري اقتضا ميكرد كه اينها صداميان كافر بودند و كشتنشون مايه افتخار رزمندگان اسلام بود . بعد وقتي سياست طور ديگه اقتضا كرد همينها شدند براردان مظلوم عراقي كه بايد كلي از امكانات اين مملكت رو بريزيم جلوشون !

تا اين سياست هست شرافت و نظاير اون معنا نداره .

lazlo

عضو جدید
زماني سياست يجوري اقتضا ميكرد كه اينها صداميان كافر بودند و كشتنشون مايه افتخار رزمندگان اسلام بود . بعد وقتي سياست طور ديگه اقتضا كرد همينها شدند براردان مظلوم عراقي كه بايد كلي از امكانات اين مملكت رو بريزيم جلوشون !

این که نشد.
فردای روزگار اگر با اسرائیل هم سر یک مصلحتی دوست و رفیق شدیم. تکلیف اینهمه بطالت و راهپیمایی و اینا چی میشه.
در کل باید بگم که لعنت به این سیاست که نه بابا داره و نه مامان

توجنگ داغونشون نکردیم اومدن پررو شدن.

تازه همه اعراب رو به یه چشم نبینیدگرچه اکثرا پست ترینند.

اونا اگه چیزی حالیشون بود شناسنامه برای دختراشون می گرفتند(اسم دختراشون یا تو شناسنامه باباشونه یا شوهرشون)

ولی اهل بیت وشیعیانو اینطوری نگاه نکنید اونا دردشون بیشتر از خودمونه،البته ازدست همین نامردای عرب(تونهج البلاغه علی(ع)بارها ازشون نالیده)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
واقعا ما چقدر خوار شديم كه 4 تا كشور عربي نيم وجبي براي ما شاخ و شونه مي كشن!كجايي امپراتوري ايران قديم كه روم هم ازت حساب مي برد چه برسه به موجودات تك سلولي!

alireza#20

عضو جدید
خوشبختانه امروز هم تونستیم حال هر چی عرب ضد ایرانیه رو بگیریم.(پیروزی 2 بر 1 ایران مقابل عراق )
در ضمن این رو هم باید اضافه کنم که اردن کثیف ترین کشور عربی و ضد ایرانی دنیاست چون :
1.اکثر خوارج زمان امام علی (ع) پس از شکست از آن حضرت به قسمت اردن گریخته و آنجا مستقر شدند. که اردنی های امروز از همان نژاد پست هستند. کسانی که با امام علی اون کار رو بکنند دیگه چه انتظاری میشه ازشون داشت.
2. الان هم اردن کثافت کاسه لیس اسرائیل در منطقه است و همیشه و هر جا که تونسته با ایران مخالفت کرده.
3.در جنگ بین ایران و عراق عده بسیار زیادی اسیر اردنی در جبهه های جنگ دستگیر شدند.
4 . الان هم اردن محل اختفای عراقی های بعثیه و ...
حالا به نظر شما اردن چطور جاییه؟؟؟؟؟
(البته باید اضافه کنم که عرب خوب داریم تا بد خوبهاش هم خیلی مرد هستند مثل سید حسن نصرالله و ... (چاکر عربهای خوب و فهیم هم هستیم.))

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختانه امروز هم تونستیم حال هر چی عرب ضد ایرانیه رو بگیریم.(پیروزی 2 بر 1 ایران مقابل عراق )
در ضمن این رو هم باید اضافه کنم که اردن کثیف ترین کشور عربی و ضد ایرانی دنیاست چون :
1.اکثر خوارج زمان امام علی (ع) پس از شکست از آن حضرت به قسمت اردن گریخته و آنجا مستقر شدند. که اردنی های امروز از همان نژاد پست هستند. کسانی که با امام علی اون کار رو بکنند دیگه چه انتظاری میشه ازشون داشت.
2. الان هم اردن کثافت کاسه لیس اسرائیل در منطقه است و همیشه و هر جا که تونسته با ایران مخالفت کرده.
3.در جنگ بین ایران و عراق عده بسیار زیادی اسیر اردنی در جبهه های جنگ دستگیر شدند.
4 . الان هم اردن محل اختفای عراقی های بعثیه و ...
حالا به نظر شما اردن چطور جاییه؟؟؟؟؟
(البته باید اضافه کنم که عرب خوب داریم تا بد خوبهاش هم خیلی مرد هستند مثل سید حسن نصرالله و ... (چاکر عربهای خوب و فهیم هم هستیم.))
با همه پست موافق بودم غیر از اون شخص اخر
اون که از همه اشغالتر هست

ali561266

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خودمون افتخار میکنیم و امیدوارم توی تمام میدونها به اون اعراب سوسمار خور ثابت کنیم که ما پارسی هستیم نه فارسی

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اونوقتها بازی آنلاین زیاد میکردم, تو یکی از این روزها یه روم ساختم به اسم persian gulf حدود 70 الی 80 عرب برام پی ام فحش و تهدید فرستادند که هیچ یه عرب برام یه پیام فرستاد با این مضمون:

" ایرانی کثیف, یه روزی کشورمونو ازتون پس میگیرم و خون تک تک شما رو میریزیم که اسلام رو به گه کشیدید. "

حس ترس و خشم وجود من رو گرفت اون لحظه, نزدیک بود سکته کنم.
واقعا این حرف رو زد؟؟؟
واقعا اینو گفت؟؟؟
گفت کشورمون؟؟؟؟!!!
:surprised::surprised:
.

آخر نگفت چه توهینی کردن و چه بی احترامی کردن!
آره... منم موافقم
چیکار کردن؟

بابا اینا که هیچی حالیشون نیست

بهتره یه تایپیک بزنین و راه کار ارائه بدین که چجوری میتونیم این عربها رو بدوشیم .

امریکا از اونور دنیا پاشده اومده اینجا داره پول درو میکنه
اونوخ شما نشستین اینجا سر این چیزا بحث میکنید ؟
بابک جان ما نذاریم ایرانو بدوشن... دوشیدن پیشکشمون...:D
.

تشکر نداشتم... بدینوسیله تشکر خود را ابراز می کنم;):gol: