بچه ها نظرتون درباره فیلم های فارسی1 چیه؟ (خواهر دوست داشتنی)

بچه ها نظرتون درباره فیلم های فارسی1 چیه؟ (خواهر دوست داشتنی)

• مجموع رای دهندگان
    14
  • نظرسنجی بسته .

TITANIC

عضو جدید
سلام دوستان عزیز این چند روز میبینیم که همه کارو کاسبیشونو ول می کنن سری میان خونه می شینن پای فیلم های فارسی1 ... خوب شما ها چی شما ها چی می کنین؟
نظرتون درباره فیلماش چیه ؟ کدومشون قشنگتر و با محتواتره؟

من که خودم از خواهر دوست داشتنی خوشم میاد ... چون خیلی جالب تره ... آخه یه جورایی مثل ماجرای زندگی خودمه ... البته جای پسره و دختر رو عوض کنی...;) (البته تا حدودیا ... یعنی مفهومش ... نه کل فیلم);)

ولی مونس و مونس هم بدک نیست ... خیلی جالب و خنده داره ...:razz:

راستی این نکته رو هم بم که در نظر سنجی می تونید بیش از یک گزینه را انتخاب کنیدا

آخرین ویرایش:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلا بغير از فيلماي اروپايي و امريكاييش بقيش جالب نيستن مخصوصا فيلماي كره اي كه افتضاحن!!!!

TITANIC

عضو جدید
كلا بغير از فيلماي اروپايي و امريكاييش بقيش جالب نيستن مخصوصا فيلماي كره اي كه افتضاحن!!!!

موافقم ... ولی تو اون همه فیلم بی مزه که نشون داد این "خواهر دوست داشتنی من " تا حدودی با معنی تره

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم های مزخرف...دوبله های مزخرف تر....4 تا آدم نشستن اسم خودشونم گذاشتن...دوبلر....
به نظرم اگه همین فیلم ها را به زبون اصلی با زیرنویس میذاشتن سنگین تر بود....
چیه این سریال های مزخرف...ویکتوریا که 200 قسمته مردم و گذاشته سر کار....چهار تا فیلم سینمایی میذاشتن بهتر بود....خنده دار وسط فیلم یهو صدای یکی از شخصیت ها به کلی عوض مبشه.....
به جر همسر یا درد سر و سامسون بقیه اش اصلا ارزش دیدن نداره.....جمهوری اسلامی به جایی این که بی بی سی!!!! را پارازیت بندازه بهتر بود یه فکری به حال فارسی 1 بکنه....اه

TITANIC

عضو جدید
فیلم های مزخرف...دوبله های مزخرف تر....4 تا آدم نشستن اسم خودشونم گذاشتن...دوبلر....
به نظرم اگه همین فیلم ها را به زبون اصلی با زیرنویس میذاشتن سنگین تر بود....
چیه این سریال های مزخرف...ویکتوریا که 200 قسمته مردم و گذاشته سر کار....چهار تا فیلم سینمایی میذاشتن بهتر بود....خنده دار وسط فیلم یهو صدای یکی از شخصیت ها به کلی عوض مبشه.....
به جر همسر یا درد سر و سامسون بقیه اش اصلا ارزش دیدن نداره.....جمهوری اسلامی به جایی این که بی بی سی!!!! را پارازیت بندازه بهتر بود یه فکری به حال فارسی 1 بکنه....اه

راست می گی یادم رفت تو نظر سنجی همسر و دردسر رو بزارم....

TITANIC

عضو جدید
به نظر خودم که پخش این سریالا کار جمهوری اسلامیه... تا مردمی که ماهواره دارن رو سرکار بزارن و شبکه های سیاسی نبینن... ... چند مدت اون جومونگ بود که ملت رو کذاشته بودن سر کار... بعد دیدن تموم شد ... مردم می ریزن تو خیابونا شلوغ می کنن .. راهپیمایی می کنن....
حالام این برنامه ها رو باب کردن ...;)

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط ویکتوریا نگاه میکنم از سریالهای کره ای متنفرم
جسته گریخته مونس و مونس هم میبینم

elham_zm81

عضو جدید
به نظر خودم که پخش این سریالا کار جمهوری اسلامیه... تا مردمی که ماهواره دارن رو سرکار بزارن و شبکه های سیاسی نبینن... ... چند مدت اون جومونگ بود که ملت رو کذاشته بودن سر کار... بعد دیدن تموم شد ... مردم می ریزن تو خیابونا شلوغ می کنن .. راهپیمایی می کنن....
حالام این برنامه ها رو باب کردن ...;)

کار هر کی که هست خیلی خوبه;). البته منم موافق این دوبله های مزخرف نیستم که پر از اشکاله ولی به هر حال از برنامه های تلوزیون خودمون خیلی بهتره.
من اول از شب به شب:D و بعد از اون خواهر دوست داشتنی من:heart: رو دوست دارم. بقیه اش هم ارزش دیدن نداره. مخصوصا اون ویکتوریا:que: !

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همشون بدم میاد...فقط یه موقعهایی اشنایی با مادر و میبینم.....
صداگذاریش مزخرفه....

TITANIC

عضو جدید
من از همشون بدم میاد...فقط یه موقعهایی اشنایی با مادر و میبینم.....
صداگذاریش مزخرفه....

آخه خوب تعدادشون تو خارج محدوده و نمی تونن بگردن آدمشو پیدا کنن که... دیدین با فیلم یانگوم چی کردن... صدا گذاریش بود که همه رو جذب کرده بود ....
بدبختا مجبورا صدای 10 نفرو در بیارن....
شبکه های آذربایجان رو دیدی ... 1 نفر همه رو دوبله می کنه .. چه زن چه مرد... فقط یه نفره دوبلرش...
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووش
;)

TITANIC

عضو جدید
سلام... منم اومدم... :w17:
اینا چین دیگه... من هیش کدومو ندیدم... :w12: یکی بگه داستاناشون چیه... :redface:

خسته نباشی ... همچن گفتی من اومدم ... گفتم کارگردان تمام فیلماش خودتی ...:surprised:
دو سه تا فیلمه که مردم رو گذاشته سر کار .... حتما شما ماهواره ندارین!!!!!!!!!!:smile:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی ... همچن گفتی من اومدم ... گفتم کارگردان تمام فیلماش خودتی ...:surprised:
دو سه تا فیلمه که مردم رو گذاشته سر کار .... حتما شما ماهواره ندارین!!!!!!!!!!:smile:

:eek:
ماهواره؟ ماهواره چیه؟
ما تلویزیون نداریم... :دی

TITANIC

عضو جدید
:eek:
ماهواره؟ ماهواره چیه؟
ما تلویزیون نداریم... :دی

البته مام نداریما ... این پسر همسایمون می بینه میاد واسه ما تعریف می نه ...
( در گوشی) ولی یه سیم از خونه همسایمون گرفتیم کشیدیم .... چیزه خوبی نیست ... نمی زاره آدم درس بخونه ...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته مام نداریما ... این پسر همسایمون می بینه میاد واسه ما تعریف می نه ...
( در گوشی) ولی یه سیم از خونه همسایمون گرفتیم کشیدیم .... چیزه خوبی نیست ... نمی زاره آدم درس بخونه ...

سیم؟ سیم چیه؟
خوش به حالتون... ما اونم نداریم... میریم دزدکی از دم پنجره تلویزیونه همسایه رو میبینیم... :w12:

TITANIC

عضو جدید
سیم؟ سیم چیه؟
خوش به حالتون... ما اونم نداریم... میریم دزدکی از دم پنجره تلویزیونه همسایه رو میبینیم... :w12:

ببخشید نکنه رایانه شما با نور خورشی کار می کنه که سیمم نمی دونی چیه ؟:surprised:

اوکی من می رم درس بخونم...;)

بالا