بچه ها من گم شدم !!!!!!!!!!!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نشونی بده تا باور کنم....:surprised:
خدا به دادت برسه اگه ابجی سارا را زندانی کرده باشی و خودتا جا زده باشی به جاش.....
:neutral:

من سارا دختر بابام و مامانم ........ سن دارم اهل ........ هستم شماره شناسنامه ام 777 هست و....................................................................................................................
.......................................................................................................................
.......................................................................................................................
......................................................................................................................
.........................................................................................................................
....................................................................................................................
..................................
اینم زندگی نامه ام سواد داری بخونش:surprised:
نداری انگشت بزن برو:confused:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جان اگه نمی فرسن به ادمین بگو شاید رسیدگی بکونه ......;)
یعنی سخنگو ما پر :(

mehrshad53

اخراجی موقت
من سارا دختر بابام و مامانم ........ سن دارم اهل ........ هستم شماره شناسنامه ام 777 هست و....................................................................................................................
......................................................................................................................
.........................................................................................................................
....................................................................................................................
..................................
اینم زندگی نامه ام سواد داری بخونش:surprised:
نداری انگشت بزن برو:confused:

بعضی جاهاش ریزه مثل نقطس، بزرگتر بنویس!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جان اگه نمی فرسن به ادمین بگو شاید رسیدگی بکونه ......;)
یعنی سخنگو ما پر :(

چی چی رو پر
دستت درد نکنه داداش ابرام یعنی شما فقط به آواتارمن رای دادین ؟:cry:
بخدا خودم از آواتارم خیلی خوشگل ترم :D

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی چی رو پر
دستت درد نکنه داداش ابرام یعنی شما فقط به آواتارمن رای دادین ؟:cry:
بخدا خودم از آواتارم خیلی خوشگل ترم :D
آخه دختر خوب من که شخصا به کوروش رای دادم اگه باورت نمی شه امضامو بخون ..........البته من مخلص مریم خانومم هستم:D
در مورد آواتورم جالبه ..........فقط در همین حد ;)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي نازي...!!!

راستي كسي كليد دل حسين تهي رو اينورا نديده ؟!