بين بي حجابي و بي غيرتي چه رابطه اي وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

Dokhtar khanoom

عضو جدید
چقد خوبه که همه از این طرز پوشش خانم ها و غربزدگی آقایون دل چندان خوشی ندارن
فقط ی سوال!
پـ اینایی که تو جامعه هستن از کجا میان؟غیر اینکه خاهر و همسر ماهستن؟؟؟البته روی صحبتم با خودم و امثال خودمم(خانوما و دختر خانوما)هستا!

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد خوبه که همه از این طرز پوشش خانم ها و غربزدگی آقایون دل چندان خوشی ندارن
فقط ی سوال!
پـ اینایی که تو جامعه هستن از کجا میان؟غیر اینکه خاهر و همسر ماهستن؟؟؟البته روی صحبتم با خودم و امثال خودمم(خانوما و دختر خانوما)هستا!
اره عزيزم تو راست ميگي من خودم اطرافم پره از اين مدل ادما.........فاميلامون ادماي راحتي هستن............من اينقد از اين چيزا ديدم كه منزجرم......

امين2008

عضو جدید
اگه مرد با غيرت باشه اجازه نميده همسرش طوری رفتار کنه که ديگران...متاسفانه الان به مردی که همسرشو تو این مسائل آزاد بذاره ميگن روشنفکركاش آقايون روشن نبودن و خانم ها بی حيا...

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ببینید یه سری خانواده هایی هستند که اینجور تیپ ها برایشون عادیه حتی خانم ها پیش مرد های خانواده بالباس های مجلسی حضور پیدا میکنندو بیرون هم که میایند باهمان تیپ البته پوشیده تر. این امر در خانواده های مرفح جامعه اتفاق میافتد. این جور خانوادها برایشان عادیه ولی خانواده هایی که در سطح متوسط وپایین تر هستند برای این که (به قول معروف کم نیارند)بااین تیپ ها در معابر عمومی حضور پیدا میکنند.میتوان گفت بیشتر این امر کپی برداری از شبکه های ماهواره ایست. مثلا فیلم هایی که پخش میکنند بی اهمیت بودن حجاب وحیارو به تصویر میکشند.متاسفانه تا حدودیم به نتیجه رسیدند.الان ادمهای بی غیرت زیاد شدندوبی بندوباری.:(:cry:
تا حد زيادي با نظر شما موافقم..............اگه صد در صد نه..............
دليلش اينكه تو محيطي كه من زندگي مي كنم راحت گشتن يه چيز عادي هر كيم از يه شهر ديگه پا ميشه مياد .............. 2سئت همرنگ جماعت ميشه .............. به قولي مي خواد كه رسوا نشه.............. اصلا تو رشت به وضع ماليو جلب توجه خيلي ربطي نداره همه خودشونو يه جورايي موظف مي دونن كه اين طوري باشن...........ولي تو شهرهاي ديگه حق باشماست تو بالاي شهراشون بيشتر اينجور چيزاست.........اينجا همه جاش اينجوريه بالا و پايينم نداره

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نمیشه گفت رابطه مستقیم داره از طرف دیگه هم نمیشه گفت رابطه عکس داره
به دلیل اینکه اصلا مگه یه مرد باید به زنش بگه که حجاب داشته باشه؟

یه زن خودش باید این تشخیص رو داشته باشه حجابشو رعایت کنه و ارزش ها جامعه رو زیر پاش نذاره

البته هستن مردایی که دوست دارن زنشون بی حجاب باشه و اون دسته از مردا فکر میکنن زنشون عروسکه هر مدلی دلشون خواست میخوان فرمش بدن برای این دسته از مردا متاسفم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر بعضی خانم ها رو خوندم و تعجب کردم ...... اگه مردتون بهتون بگه که خیلی با حجاب لباس بپوشید همتون میگید که داره گیر میده.. اعصابمون رو خورد کرده ..... اگرم که هیچی نگه و شما مثل خانم اون عکس یکم راحت تر بپوشید .... میگید که بی غیرته؟؟؟ و کاش مردا غیرت داشتند؟؟
به قول کاربر محترم thamin مگه اصلا قراره که مرد بگه چی بپوشید؟؟؟ خودتونید که این تیپا رو انتخاب میکنید .... خوب خودتون درست بپوشید و مردا رو نه بی غیرت کنید و نه حسود و گیر و امل

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر بعضی خانم ها رو خوندم و تعجب کردم ...... اگه مردتون بهتون بگه که خیلی با حجاب لباس بپوشید همتون میگید که داره گیر میده.. اعصابمون رو خورد کرده ..... اگرم که هیچی نگه و شما مثل خانم اون عکس یکم راحت تر بپوشید .... میگید که بی غیرته؟؟؟ و کاش مردا غیرت داشتند؟؟
به قول کاربر محترم thamin مگه اصلا قراره که مرد بگه چی بپوشید؟؟؟ خودتونید که این تیپا رو انتخاب میکنید .... خوب خودتون درست بپوشید و مردا رو نه بی غیرت کنید و نه حسود و گیر و امل
مرد نباید بگه که زنش چی بپوشه یا نپوشه ولی میتونه اظهار نظر کنه که!!!اگه سیاست داشته باشه میتونه خیلی محترمانه به زنش بفرمونه که از نوع پوششت خوشم نمیاد.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با آزادی پوشش موافقم ولی با بی بند و باری نه

به این جمله فقط:biggrin:دم

و من هم از جمله ی شما ، گریم گرفت ...

من کلا روضه خون خوبی هستم
همه رو به گریه درمیارl

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b65241

کاربر بیش فعال
تکراری بود.این تاپیک رو قبلاً یکی از دوستان زده.و جالبه برام که همه به اون زن و شوهر توجه میکنن و فکر نمیکنن اون جوون که مثلا خیلی جواب فیلسوفانه ای داده چطور به خودش اجازه میده که به زن یک شخص دیگه همچین نگاهی داشته باشه فکر کنم ما انسانیم نه حیوان.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد نباید بگه که زنش چی بپوشه یا نپوشه ولی میتونه اظهار نظر کنه که!!!اگه سیاست داشته باشه میتونه خیلی محترمانه به زنش بفرمونه که از نوع پوششت خوشم نمیاد.
خب من میخوام بدونم چرا زن خودش به عقلش نباید برسه که پوشش بده؟
آیا به نظرت کسی که خودش متوجه نیست یا خودشو زده به اون راه به حرف شوهرش گوش میده
اصلا به نظر شما تو این دوره زمونه زن و شوهر هر دو طرف رو دارم خطاب قرار میدم تو مسائل پیش پا افتاده از هم حرف شنوی دارن
خیلی ببخشیدا اگه تو مسائل این اختلاف نظر داشته باشن حتی خیلی اندک هر کدوم خودشونو صاحب نظر و صاحب حق میدونن

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام.ببینید یه سری خانواده هایی هستند که اینجور تیپ ها برایشون عادیه حتی خانم ها پیش مرد های خانواده بالباس های مجلسی حضور پیدا میکنندو بیرون هم که میایند باهمان تیپ البته پوشیده تر. این امر در خانواده های مرفح جامعه اتفاق میافتد. این جور خانوادها برایشان عادیه ولی خانواده هایی که در سطح متوسط وپایین تر هستند برای این که (به قول معروف کم نیارند)بااین تیپ ها در معابر عمومی حضور پیدا میکنند.میتوان گفت بیشتر این امر کپی برداری از شبکه های ماهواره ایست. مثلا فیلم هایی که پخش میکنند بی اهمیت بودن حجاب وحیارو به تصویر میکشند.متاسفانه تا حدودیم به نتیجه رسیدند.الان ادمهای بی غیرت زیاد شدندوبی بندوباری.:(:cry:

سلام
حرفاتون رو قبول دارم

ولی یه نکته رو فراموش نکنید
بی بنده باری ربطی اساسی و اصلی به مرفح و غیر مرفح بودن نداره.
من خانواده های زیادی رو میشناسم و شما هم قطعا میشناسید که بسیار مرفح و.. هستن ولی اصلا بی بند و بار نیستن.
ولی خانواده هایی هم میشناسم متوسط و فقیر هستن ولی بسیار بی بند و بارن.
پس نمیشه با قاطعیت گفت که این اتفاق تو خانواده ای مرفح معمول است و یا .. چون
مقابل این حرف خانواده های مرفح پوشیده و مومنی.. وجود دارن . این فرمایش شما امری نسبی است و
بستگی کامل به فرهنگی داره که هرکسی توش بزرگ شدن و چه چیزای آموختن.

کلا جامعه ما چه مرفحش چه سطح متوسط و فقیرش بخاطر همون تهاجم فرهنگی که خودتونم اشاره کردید
دچار یه از خود باختگی و خود کم ببینی شده و کمتر فکر میکنن و بعد عمل.

عامل مهم دیگه اینه که ایمان توجه به خدا و دستوراتش کم شده و
توجه به اصول اصلی دین رو هم دارن فراموش میکنن . که همش برای سلامت جامعه و زندگی شخصی خودماهاست.
متاسفانه همش دنبال این هستن که فقط ظاهرشون رو شکل غرب کنن و
چشم و هم چشمی حتی تو برهنگییی و یک کلاس شده متاسفانه.
اینکه دیگه تمیز نمیدن هر محیطی چه پوشش میخواد و سرکلاس و دانشگاه با عروسی دیگه فرقی نداره و... بماند.( که من تو اروپاش که نصف دین و اخلاق اسلامی مارو ندارن ندیدم).

متاسفانه ما داریم یه سری چیزا از حد میگذرونیم و لطمه اشم تو زندگی هامون و جامعه امون داریم میبینم و میخوریم ولی بازم خودمون رو زدیم به خواب و با یه سری حرفا گول میزنیم.
از قدیم تا حال حاضر از غربش(با نظریه هایی زشتی که یه زمانی یه عده اشون برای ترویج برهنگی و..داشتن و الان نمیدونن چه جوری جمعش کنن و... که شده یه معضل براشون) و چه ادیان و کشورهای دیگه و.... آزادی رو تو برهنگی تعریف نکردن و نمیکنن. خصوصا انسان های متعهدی که میخوان خودشون و دیکران سالم زندگی کنن و جامعه اشون سالم بمونه.

این روش و بی توجهی به رعایت شئونات اخلاقی و اجتماعی و پوشش و... امینت رو از جامعه و زندگی های شخصی دور میکنه .
که انشالله درست بشه با توجه یک یک ما به این امر چه زن چه مرد.

ممنونم از تاپیک خوبتون
موفق باشید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد اظهار نظر که بله .....
اما در واقع من میخواستم بدونم چرا خود خانومها اینطوری میپوشن؟؟؟
به بی غیرتیه مرد نیست .... به علاقه خود خانمهاست ..... قبول کنید ... اینو از سطح جامعه میشه فهمید ..... 90 در صد موارد خود زنها و دخترا هستن این پوششی که الان مورد بحث هست رو انتخاب میکنن ....
تا مردی بگه اینجوری نپوش کلی بحث و دعوا راه میافته ... به عینه خیلیا رو دیدم .... اما خانمها هم عقب نشینی نمیکنن ... یا اگرم کنن با اکراه ..... و اینکه همیشه هم که مرد همراه زن نیست .... میفهمید که؟؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا به نظرت کسی که خودش متوجه نیست یا خودشو زده به اون راه به حرف شوهرش گوش میده
اصلا به نظر شما تو این دوره زمونه زن و شوهر هر دو طرف رو دارم خطاب قرار میدم تو مسائل پیش پا افتاده از هم حرف شنوی دارن
خیلی ببخشیدا اگه تو مسائل این اختلاف نظر داشته باشن حتی خیلی اندک هر کدوم خودشونو صاحب نظر و صاحب حق میدونن
خوب وقتی نمیرسه یعنی نمیرسی یا حتی ممکنه خودش فک نکنه اینقدر تو جامعه تو چش باشه
اگه ازدواج اصولی انجام داده باشن نباید تو این مسائل مشکلی داشته باشن که!!
بعدا خودمونیم که !!زنا خیلی راحت خر میشم:biggrin:اگه یه مرد بخواد میتونه زنشو با حرف زدن هدایت کنه!
اون خیلی اندکا نباید تا این مشکل ساز بشه که

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به بی غیرتیه مرد نیست .... به علاقه خود خانمهاست ..... قبول کنید ... اینو از سطح جامعه میشه فهمید ..... 90 در صد موارد خود زنها و دخترا هستن این پوششی که الان مورد بحث هست رو انتخاب میکنن ....
تا مردی بگه اینجوری نپوش کلی بحث و دعوا راه میافته ... به عینه خیلیا رو دیدم .... اما خانمها هم عقب نشینی نمیکنن ... یا اگرم کنن با اکراه ..... و اینکه همیشه هم که مرد همراه زن نیست .... میفهمید که؟؟
حالا نه اینکه مردا هم بدشون میاد!!!
منم ادمایی دیدم که میگن نمیخوان خانماشون حجاب داشته باشن!!
اگه از اول انتخابمون درست باشه مشکلی پیش نمیاد

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا نه اینکه مردا هم بدشون میاد!!!
منم ادمایی دیدم که میگن نمیخوان خانماشون حجاب داشته باشن!!
اگه از اول انتخابمون درست باشه مشکلی پیش نمیاد

اون 10 درصدم حق با شما دیگه .. گفتم 90 درصد ....:D
بله منم مثل شما دیدم اون آدما رو
موفق باشید

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب وقتی نمیرسه یعنی نمیرسی یا حتی ممکنه خودش فک نکنه اینقدر تو جامعه تو چش باشه
اگه ازدواج اصولی انجام داده باشن نباید تو این مسائل مشکلی داشته باشن که!!
بعدا خودمونیم که !!زنا خیلی راحت خر میشم:biggrin:اگه یه مرد بخواد میتونه زنشو با حرف زدن هدایت کنه!
اون خیلی اندکا نباید تا این مشکل ساز بشه که
هر چه قدر هم ازدواج اصولی باشه بازم اختلاف نظر وجود داره ببخشید دو تا دوقلوی همسان هم یه جاهایی باهم اختلاف نظر دارن چه برسه به زن و شوهر با دو جنس متفاوت
اتفاقا برعکس گفتی عزیزم زنا خر سوار های خوبی هستن مردا هم خوب بلدن خر سواری بدن:biggrin:
نگو نمیرسه یعنی میگی تشخیص زنا کمتر از مرداست این حرفو نزن که من ناراحت میشم گریه می کنم:D
عزیز من زنا خوب متوجه میشن که بی حجاب هستن یا نه ،اگه رعایت نمیکنن دوست ندارن شوهراشون هم نمیتونن متقاعدشون کنن

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر چه قدر هم ازدواج اصولی باشه بازم اختلاف نظر وجود داره ببخشید دو تا دوقلوی همسان هم یه جاهایی باهم اختلاف نظر دارن چه برسه به زن و شوهر با دو جنس متفاوت
اتفاقا برعکس گفتی عزیزم زنا خر سوار های خوبی هستن مردا هم خوب بلدن خر سواری بدن:biggrin:
نگو نمیرسه یعنی میگی تشخیص زنا کمتر از مرداست این حرفو نزن که من ناراحت میشم گریه می کنم:D
عزیز من زنا خوب متوجه میشن که بی حجاب هستن یا نه ،اگه رعایت نمیکنن دوست ندارن شوهراشون هم نمیتونن متقاعدشون کنن
خوب قبول ولی مشکل همون شوهران که نمیتونن متقاعد کنن:)

--->pegah<---

عضو جدید

:w11:

Data_art

مدیر بازنشسته

سلام بر شما دوست بزرگوار
اولا این جوری آمار ندید چون همچین چیزی که میگید نیست 90 درصد
کلا زشتی بیشتر خودش رو نشون میده بخاطر همین انقدر به چشم میاد شما میگید 90 درصد
مگرنه اگر دو جامعه اونم همه جا و همه قشری و همه فضایی رفته باشید این درصد رو نباید بگید.
درمورد علاقه خانوما و اینکه میگید به بی غیرتی مردا ربطی نداره
باید بگم چرا داره
چون دختری که به دنیا میاد از اول بی حجابی یا با حجابی خودش انتخاب نمیکنه و این رو اول از بزرگتراش و خانواده اش آموزش میگیره که
یه خونه مدیرتش با کیه ؟ با پدر و مادر که پدر خیلی در آزاد گذاشتن و ... دختر نقش داره حتی بیشتر از اینکه رو پسرش تاثیر بذاره و ار خواهر داشته باشید کاملا منظور من رو میگیرید.
پس از همین جا شخصیت و علاقه دختر کم کم با خواست و پوششی که بهش میدن شکل میگیره و به قول اهل علم و دانش و روانشناسان و.. از سن 3 سالگی کودک کاملا همه چیز رو متوجه میشه و کم کم شکل میگیره و هرچیزی روز ازکودکی بهش بگن بد یا خوب یاد میگیره و تا اینکه بزرگتر میشه دیگه اون موقعس که اگر اموزشها درست بوده باشه و رفتار اولین مردی که دختر تو زندگیش دیده منظورم پدرش و بعد مادرش خوب بوده باشه و خوب گرفته باشه اونا رو . دیگه درگیر این برنامه ها و انتخاب این نوع پوشش ها و... نمیشه. و به قول شما به این مدل لباس پوشیدن علاقه پیدا نمیکنه چون میدونه یاد گرفته که این به ضرر خودش و بقیه جامعه اس.
و یه سری از خانموما و دختر دچار یه سری کم بودها شخصیتی هستن که برای اینکه خودشون رو بخوان تو جامعه مطرح کنن و جلب توجه به همچین پوششهایی رو میارن که من اعتراف خیلی هاشون رو شنیدم که این بوده و خواستن کم نیارن و...

درمورد این فرمایشتون که تا مردی به زنش بگه فلان... بحث و دعوا میشه .... اینم مربوط میشه به همون عرایض بالا .... چون اون دختر درست تربیت نشده و تعهد اخلاقی نه به همسرش داره و نه به جامعه اش و فقط خودش رو میبینه و نشات گرفته از کم ایمانی و عدم توجه به خدای خودش ااست. چون زنی که سالم باشه و تعهد اخلاقی و دینی به همسرش و خانواده اش داشته باشه چه همسرش باشه چه باباش باشه چه نباشن اون پوشش خودش رورعایت میکنه و پاشو رو کج نمیذاره و از همه مهم تر خدا براش مهم است و خلاف فرمایشش کاری نمیکنه.
رک این روبگم که مشکل همچین خانومایی اینه که کلا خدای خودشون رو فراموش کردن و همین باعث شده فقط خودشون و لذات نفسانی خودشون روببین اونم به هر قیمتی (نابودی جامعه و...)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدفت ازین بحث چی بود مشکلت چی؟دردت چی برو سر اصل مطلب؟
والا من نه هدفی داشتم نه مشکلی دارم نه شوهری که بخوام بگم بی غیرته یا با غیرت!!!!:biggrin:
حجابمم خداروشکر اونقدر بد نیست که یه مرد بخواد بهم بگه چه بپوشم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من نه هدفی داشتم نه مشکلی دارم نه شوهری که بخوام بگم بی غیرته یا با غیرت!!!!:biggrin:
حجابمم خداروشکر اونقدر بد نیست که یه مرد بخواد بهم بگه چه بپوشم
من هنگ کردم تو که مشلکی نداری یه سوال دارم ازتون چرا پس چرا این تایپیک رو زدین ؟سرتون درد میکنه واسه بحث و ایراد گرفتنای الکی به جای اینکه به مشکلات خودتون بپردازین میخواین همه ادما رو عین خودتون کنید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنگ کردم تو که مشلکی نداری یه سوال دارم ازتون چرا پس چرا این تایپیک رو زدین ؟سرتون درد میکنه واسه بحث و ایراد گرفتنای الکی به جای اینکه به مشکلات خودتون بپردازین میخواین همه ادما رو عین خودتون کنید
همون هنگ کردین!!!اخه این تاپیکو من نزدم که:)

من اگه بخوام ملتو مثل خودم کنم که جامعه میره رو هوا:biggrin:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا فرض میگیریم رابطه هم وجود داشته باشه مثلا E=mc2خب به تو چی میرسه این وسط؟راستشو بگو..........

--->pegah<---

عضو جدید
قدم میزد،زنی را دید با ظاهری چشم نواز،کنارآن زن مردی را دید که انگار همسرش بود

کمی فکرکرد،جلو رفت و نگاهی به همسر آن خانم انداخت و گفت :
اجازه هست کمی به خانمتان نگاه کنم و لذت ببرم ؟

مردکه عصبانی شده یقه اش راگرفت وباعصبانیت گفت : مردک ، خجالت نمیکشی ، مگرخودت ناموس نداری؟

اما مرد در کمال آرامش گفت: مرد حسابی همه بازار دارند بدون اجازه به خانمت نگاه می کنند و لذت میبرند توهیچ نمیگویی،من آمدم اجازه بگیرم و لذت ببرم تاحداقل عذاب وجدان نداشته باشم،اشکالی داره؟!

مردناگهان ساکت شد، انگار چیزی فهمیده بود !

من نفهمیدم منظورتو!میشه یکی بگه یعنی چی؟