به یاد مصطفی نخودیان که تا بود نتونستیم همدیگرو بشناسیم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواهم جای اقا مصطفی نخودیان رو خالی کنم . وقتی فهمیدم مدتی در بین ما نیستن خیلی ناراحت شدم توسط یکی از دوستانشون سعی کردم براشون پیام بفرستم.

اینجا هم بهش میگم اقا مصطفی جات در بین همه ما خالیست. درسته تا بودی خیلی باهاتون کل کل میکردم و اذیتتون میکردم ولی شما از معدود افرادی هستید که براشون احترام و اهمیت خیلی خاصی قائلم. همون که از بین این همه کاربر همیشه با شما کل کل میکردم نشون میده که کردار و رفتار و پندار شما برام ارزشمند بودن و هستن. قبول دارم بعضی وقتا از دست شما رنجیدم و متقابلا باعث رنجش شما شدم ولی اینو به حساب ذات شلوغ من بذارید و بدل نگیرید.. اگر بگم بیشتر از همه تو این سایت من جای خالی شما رو احساس میکنم دروغ نگفتم. بی صبرانه منتظر بازگشت شما هستم . اینجا با شما لطف بیشتری داره .

امروز دوستتون پیامتونو بهم داد . می بینم که حالا هر دو ما به درک بهتری از بحث و کل کل سیاسی و شناخت هم رسیدیم . این خودش یک قدم بزرگ برای رسیدن به یک نقطه مشترکه .
این تاپیکو به یاد شما میزنم یا منم اخراج میشم و با هم برمیگردیم یا نه این بار هم جون به در میبرم .

هر جا هستید موفق و تندرست باشید

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا کلا نرفته که ( خواستم بگم نمرده که!)
هر کی براش پیغامی داره بگه تا براش اس ام اس کنم

بهش سلام برسون بگو سلام حالت خوبه چی کار میکنی خانوم بچه ها خوبن خودت خوبی چی کیارها میکنی برای کنکور چقدر خوندی کی میای اینجا با هم دعوا کنیم اصفهان چطوره اب و هواش خوبه یا نه ای طرف های نمیایی مواظب خودت باش خداحافظ

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای که چقدر کیف میکنم اینطور تایپکارو میخونم............:heart::gol::heart::gol::heart:
پری بیا بریم عضو انجمن اونا هم بشیم....پایه ای؟؟؟ :surprised:;)
خدایی اینجا داره خیلی خیلی تکراری میشه!!! :cry::razz:

خبر نداری از وقتی اقا مصطفی رفته توسط یکی از دوستانشون کلی براش پیام دادم و اونم لطف کرد جوابمو داد. مثل این فعالین سیاسی که میرن تبعید و براشون کمپین راه میندازن شده حکایت ما .

بهم دیروز پیشنهادش داده شد . اوکی من باید سیستممو ریست کنم . بعد از چند ساعت اماده باش میریم . دلم برا مصطفی تنگیده

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر نداری از وقتی اقا مصطفی رفته توسط یکی از دوستانشون کلی براش پیام دادم و اونم لطف کرد جوابمو داد. مثل این فعالین سیاسی که میرن تبعید و براشون کمپین راه میندازن شده حکایت ما .

بهم دیروز پیشنهادش داده شد . اوکی من باید سیستممو ریست کنم . بعد از چند ساعت اماده باش میریم . دلم برا مصطفی تنگیده

بابا ایول.....راست میگن این قدیمیا اگه میخوای عزیز بشی یا ...یا دورشو!!! :surprised::)
بزار منم پیامشو پیداکنم ببینم کجا بود اصلا بعد......;)
من بیشتر واسه اون جریان بنزین میخوام برم.....یادته؟! :surprised::D:cool:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خداییش دیشب جاش خیلی بود
هر شب میامد چند تا تاپیک از این اعصاب خرد کنا میزد ولی باز آدم حال میکرد کل کل این سمیه و پریو باهاش میخوند
الان این دو تا با کی کل کل کنن؟من به چه بهانه ای از سمیه هی تشکر کنم؟
ولی اشکال نداره بلکه بشینه واسه کنکور ارشد بخونه
اونطوری که همش اینجا بود من نگران بودم درس نخونه نکنه بهش دختر ندن:دی

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهش سلام برسون بگو سلام حالت خوبه چی کار میکنی خانوم بچه ها خوبن خودت خوبی چی کیارها میکنی برای کنکور چقدر خوندی کی میای اینجا با هم دعوا کنیم اصفهان چطوره اب و هواش خوبه یا نه ای طرف های نمیایی مواظب خودت باش خداحافظ
حتما با رئیس مخابرات صحبت میکنم تا امکانات ویژه ای برای من تدارک ببیند تا این پیام شما رو براش ارسال کنم!!
این اس ام اس بود یا طومار نادر شاه به بلاد چین؟

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر شب میامد چند تا تاپیک از این اعصاب خرد کنا میزد ولی باز آدم حال میکرد کل کل این سمیه و پریو باهاش میخوند

ای من فدای تو بشم که در همه حالی به فکر تشکر از منی!!! :w30:
نترس خودم میرم دم خونشون.....:surprised::)

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا ایول.....راست میگن این قدیمیا اگه میخوای عزیز بشی یا ...یا دورشو!!! :surprised::)
بزار منم پیامشو پیداکنم ببینم کجا بود اصلا بعد......;)
من بیشتر واسه اون جریان بنزین میخوام برم.....یادته؟! :surprised::D:cool:

بدون مصطفی چه می کشیم ما !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی میبینم که تشکر را خدا آزاد کرد!!!!!
هرکی به من تشکر بدهکار بوده توی این دو روز زود بیاد بدهیشو صاف کنه:دی

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که همه اینجا چقدر انسان دوست هستند:D
و با وجود اختلاف نظرهای اساسی جای یکدیگر را خالی میکنند

آه من احساساتی شدم:w04:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما با رئیس مخابرات صحبت میکنم تا امکانات ویژه ای برای من تدارک ببیند تا این پیام شما رو براش ارسال کنم!!

به نظر من با مخابرات صحبت کن راجع به قبض موبایلت:biggrin:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوه....چقد کلاس میزاری شما حالا.....
بابا بیاین پیاماتونو بدین خودم میرم میزارم دم سی وسه پل میگم بیان بردارن!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه....چقد کلاس میزاری شما حالا.....
بابا بیاین پیاماتونو بدین خودم میرم میزارم دم سی وسه پل میگم بیان بردارن!!!
خدایی طومارشو دیدی تو؟
اتفاقا هفته بعد میرم اصفهان، مصطفی رو هم به احتمال زیاد ببینم
هر کی پیغامی داره بده

به نظر من با مخابرات صحبت کن راجع به قبض موبایلت:biggrin:
:confused::confused::confused::confused:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی طومارشو دیدی تو؟
اتفاقا هفته بعد میرم اصفهان، مصطفی رو هم به احتمال زیاد ببینم
هر کی پیغامی داره بده

:confused::confused::confused::confused:
برو برامون گز بيار بي معرفت
تو كجا اصفهان كجا اخه؟؟؟
نياري من ميدونم و تو ها سيد

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخواهم جای اقا مصطفی نخودیان رو خالی کنم . وقتی فهمیدم مدتی در بین ما نیستن خیلی ناراحت شدم توسط یکی از دوستانشون سعی کردم براشون پیام بفرستم.

اینجا هم بهش میگم اقا مصطفی جات در بین همه ما خالیست. درسته تا بودی خیلی باهاتون کل کل میکردم و اذیتتون میکردم ولی شما از معدود افرادی هستید که براشون احترام و اهمیت خیلی خاصی قائلم. همون که از بین این همه کاربر همیشه با شما کل کل میکردم نشون میده که کردار و رفتار و پندار شما برام ارزشمند بودن و هستن. قبول دارم بعضی وقتا از دست شما رنجیدم و متقابلا باعث رنجش شما شدم ولی اینو به حساب ذات شلوغ من بذارید و بدل نگیرید.. اگر بگم بیشتر از همه تو این سایت من جای خالی شما رو احساس میکنم دروغ نگفتم. بی صبرانه منتظر بازگشت شما هستم . اینجا با شما لطف بیشتری داره .

امروز دوستتون پیامتونو بهم داد . می بینم که حالا هر دو ما به درک بهتری از بحث و کل کل سیاسی و شناخت هم رسیدیم . این خودش یک قدم بزرگ برای رسیدن به یک نقطه مشترکه .
این تاپیکو به یاد شما میزنم یا منم اخراج میشم و با هم برمیگردیم یا نه این بار هم جون به در میبرم .

هر جا هستید موفق و تندرست باشید

کارت قشنگ بود زئوس جان..:gol::gol:

اینم آواتار مصطفی ..

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چند وقت اخراج شدن

اما امیدوارم هر جی زودتر مدتش تموم بشه

کاش با یه ایدی دیگه میومد تا اون آیدیش باز بشه

white snow

عضو جدید
برادر نخودیان این نبودنتون بیشتر از همه دوست منو ناراحت میکنه چون عادت داشت با شما بحث کنه بارها برام تعریف کرد با وجود اختلاف نظر تون با هم بیشتر از بقیه بهتون اعتماد داره و اخترام براتون قائله
امروز شوخی شوخی گفت یاد شعر من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان افتاده

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیانیه اول مصطفی نخودیان:
( با لفظ حماسی خوانده شود)

تاپیک شما را دیدم.به صورت مهمان آمده و وارد شدم. از طرف من تشکر کن و بگو: تبعید ماله مرده !
(این دیگه چیه مصطفی گفتی تو :surprised:)

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟......
باز چیکار کردی مصطفی آخه؟!!!!!!!
تاپیک سیاسی زدی؟......:cry::cry:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی می دونه چند روز اخراج شده؟
اگه یکی دو هفته باشه تا اون موقع من تغییر موضع می دم جای مصطفی با من کلکل کنید :smile:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیانیه اول مصطفی نخودیان:
( با لفظ حماسی خوانده شود)

تاپیک شما را دیدم.به صورت مهمان آمده و وارد شدم. از طرف من تشکر کن و بگو: تبعید ماله مرده !
(این دیگه چیه مصطفی گفتی تو :surprised:)

به مصطفی بگید اومد مهمونی خبر میکرد ازش پذیرایی کنیم . پس ما که مرد نیستیم چه گلی به سرمون بگیریم ؟؟؟ نه تبعید نه اخراج نه اخطار ؟؟؟؟

باباتبعیض جنسیتی تا چه حد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vleila

عضو جدید
به مصطفی بگید اومد مهمونی خبر میکرد ازش پذیرایی کنیم . پس ما که مرد نیستیم چه گلی به سرمون بگیریم ؟؟؟ نه تبعید نه اخراج نه اخطار ؟؟؟؟

باباتبعیض جنسیتی تا چه حد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز اخطار نگرفتی؟؟؟؟:surprised: