به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران رو میشنون ، چی به ذهنشون میاد؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینو انگار قبلا یه بار طرح کردن این سوالو ، یه بارم من میپرسم:

وقتی مردم دنیا اسم ایران رو میشنون ، چی به ذهنشون میاد؟

من تو فیس بوس وقتی با خارجکیا می صحبتم وقتی می گم ایرانیم یا بلافاصله بلاک می شم
یا بهم می گن ما از ایرانیا میترسیم چون تروریستن :surprised:

(M&M)

کاربر بیش فعال

ما ایرانی ها همه چی بلد هستیم در حالی که هیچی بلد نیستیم.

خارجی ها تقریبا هیچی بلد نیستن ، اما اون هیچی رو خیلی خوب بلدن!

ببخشید یه سوال از شما دارم:

شما نماینده مجلس هستین؟

یکی از شرایط کاندیداتوری داشتن مدرک ارشد و معادل اونه! بعد شما هنوز دانشجوی کارشناسی!!!!!! هستین.

بنظر شما این کار شما جعل عنوان نیست؟:que:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال از شما دارم:

شما نماینده مجلس هستین؟

یکی از شرایط کاندیداتوری داشتن مدرک ارشد و معادل اونه! بعد شما هنوز دانشجوی کارشناسی!!!!!! هستین.

بنظر شما این کار شما جعل عنوان نیست؟:que:

ببخشید من یه سوال از شما بپرسم؟

شما در استخر نقره ای زندگی میکنید؟

این یه شوخی هستش ، فارغ از شوخی یه هدف گذاری برای آینده هم شاید محسوب بشه.

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام العلیکم .......مطلبتان به چند بخش بایستی تقسیم شود .....آخه کشور داریم تا کشور .....
ما در بسیاری از کشورهای منطقه دوستان بسیار خوبی داریم منظور بنده مردم هستند و از ایران عزیز به نیکی یاد میکنند ........شاید برخلاف باور شما هم مردم ما و هم مسئولان ما .که نمونه هاشو در بیداری اسلامی که در منطقه شکل گرفت دیدیم..... حتی در آفریقا و به خصوص آمریکای جنوبی نیز هم مسئولان بسیاری هستند که با ایران همراه هستند و هم مردم........نظر مارادونا را حتما بخوانید و عصبانیت آمریکا از تعامل بالای کشور ما با کشورهای آمریکای جنوبی که روزگاری حیاط خلوت آمریکایی ها حساب میشد بیانگر بسیاری از موضوعات در دولت قبل بود
بحث دیگر کشورهای غربی و حتی کشورهای بی طرف غربی(اروپایی و آمریکای شمالی) ..اصولا مردم غرب از سیاست دور هستند ........طوری که حتی سیاستمداران کشور خودشون رو نمیشناسند ......من شغلم طوری است که با مردم دنیا هم در صحبت بودم ......چه در زمان اصلاحات .چه بعد آن ......و نگاه ها متفاوت است ......البته فیس بوک محل خوبی برای ارزیابی نیست .ارتباطات محاوره ای و نوشتاری که دو طرف همدیگر را بشناسند بسیار مثمر ثمر است ........البته خوشبختانه حامیان حتی شخص مهندس مشایی هوشیار بودند و معادلاتی که برخی در داخل و برخی در خارج برای اونها درست کرده بودند را بر هم زدن

اگر یادتان باشد زمان دولت اصلاحات به ما محور شرارت لقب داده شد ......به کشور ایران عزی ما .........و اصلا چرا راه دور ...بازی ایران و استرالیا را یادتان هست .....استرالیایی ها معذرت میخوام ایران و مردم ایران رو جنگلی تصور میکردند ......ولی به لطف خدا با اتفاقاتی که در سیدنی رخ داد و اونی که تور دروازه احمد رضا عابدزاده عزیز را پاره کرد مشخص شد که چه کسی جنگلی است

ضمن اینکه دوستان درست میگن .اکثر افراد ایران رو نمیشناسن و حتی برخی فکر میکردن ایالتی از آمریکاست!

بعد دولت اصلاحات و اقدامات دیپلماسی مردمی که رخ داد ایران بسیار شناخته تر شد ......از سوی عده ای که میشوند قشر هم جنس گرا و قشر بی دین و حامی صهیونیست های کودک کش و البته قشری که تحت تاثیر اسلام هراسی و ایران هراسی در غرب هستند(قشری که اطلاعات صحیحی ندارند) ایران به عنوان کشور تروریستی مطرح شد ......و از سوی قشر دیگر هم رئیس جمهور منتخب قبلی مردم و هم ایران عزیز کشوری که پرچم عدالت و حمایت از مظلوم را بر افراشته که در این باره هم میشود به کنفرانس ژنو سوئیس اشاره کرد و هم به حتی مستند بی بی سی که بعد رد صلاحیت مهندس مشایی پخش شد و آن جا حسابی احمدی نژادی شده بودند!.......

ضمن اینکه اصولا مردم کشورها تعریف دقیقی از هم ندارند ......همونطور که ما هم تعریف دقیقی از اونها نداریم ولی چیزی که هست و باور بنده هست ..تمامی ملت ها بایستی با هم دوست باشند و هدف مسلمان مسیحی ، یهودی و تمامی صاحبان ادیان الهی برپایی حکومت انسان کامل باشد ..چرا که مصلح جهان و منجی خواهد آمد و حکومت عدل واقعی برپا خواهد شد و وعده خداوند قطعی است

آخرین ویرایش: