به نظر شما هاشمی رفسنجانی در کدام خوشه قرار میگیرد

به نظر شما هاشمی رفسنجانی در کدام خوشه قرار میگیرد

• مجموع رای دهندگان
    18

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما هاشمی رفسنجانی در کدام خوشه قرار میگیرد؟
1- خوشه اول
2- خوشه دوم
3- خوشه سوم
:biggrin::biggrin:
عزیزم گزینه هارو خیلی کم گفتی .

جز هیچ کدوم نیست . ایشون از خوشه گذشتن به یک درخت تنومند و بزرگ رسیدن دیگه :biggrin:

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم خوشهای افراد زیر با هم برابر باشد و چندان فرقی ندارد
1-هاشمی رفسنجانی که همه می شناسند
2- محمد یزدی با کارخانه های دنا لاستیک و چوب های شمال
3- احمد جنتی
4- بادامچیان و عسگر اولادی و پرورش و رفیق دوست ها با 30 سال انحصار تجارت خارجی
5- محمد علی آبادی
6- صادق محصولی وزیر 400سپاهی میلیاردی
5- عباس طبسی به همراه پسراش مخصوصا ناصرش با مجموعه ثروت بینظیرشان و پرونده های المکاسب
6- محمد صفایی فراهانی
7- مهدوی کنی با پاساژهای تهرانش
8- بذرپاش
9- سردارهای سپاهی که میلیاردها پول دارند و بعضی ها نمی دونند هزینه فوتبال کند (شفق - بنی اسد وو) یا هزینه های شرکت ها(شوشتری شرکت احیا و سپاد وووو) - مدیر عامل استیل اذین هم قبلا سپاهی بود
10 - درصدی از آخوندهای وابسته

فعلا حضور ذهن ندارم ، بقیه را می تونید خودتون حدس بزنید و یا تحقیق کنید بدون اینکه متهم به دروغ نمایید منو و یا اینکه به متن گزارش پالیزدار هم مراجعه نمایید. و یا متن دادگاه کرباسچی و...
مانا و مستدام باشید

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- خوشه اول
2- خوشه دوم
3- خوشه سوم

حالا چرا گیر دادی به همشهریمون:D:D:D

حالا در هر خوشه ای که قرار بگیره ولی برا اونا فرق میکنه...................................................
:D:D:D

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداقلش اینه که هاشمی از صفر به صد نرسیده
قبل از اینکه بخواد از کنار این دولت بخوره ، همین باغ های پسته اش برای هفت جد و آبادشون بس بود

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مثلا می خوای به چی برسی؟
همین یه پولدارو شما میبینی؟:wallbash:
محصولی و............... حتما خیلی بدبختن
:wallbash:
به نظر من این نظر سنجی خیلی بیخوده:wallbash:
منو ببخش ولی این نظر من بود

كاملاً درست ميفرمايد....
نخير محصولي بنده خدا از كيسه كشي حموم و كارگري كردن در آوردن وكاملاً حلاله..حلاله...:biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- خوشه اول
2- خوشه دوم
3- خوشه سوم

معلوم كه خودت از اون شوخها يا خوشها هستي كه رفسنجاني رو مثال زدي تا حساب كار خودت بياد دستت..:biggrin:
حالا راستش رو بگو خودت اصلاً خوشه هستي يا نه؟؟؟:biggrin::biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- خوشه اول
2- خوشه دوم
3- خوشه سوم

کاملا معلومه که ایشون در خوشه n ام جای دارند همچنین آقای کروبی
البته محصولی هم در شاخه n/2
آقای محصولی در زمان کی پولدار شد ؟ احمدی نژاد ، هاشمی
علی آبادی و مشایی هم خدا داند در خوشه 1 :biggrin: .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله خودتون هم ديگه از درخت رد شديد و يه جنگله بي درو پيكر شديد...;)
باز ما فقط همین دو تا رو داریم شما ها رو که نگو هر کدومشون که یه کاری رو ازشون می گیرند سر از لندن در میارن البته نه همشون مثال بارز اتاق فکر اصلاحات .

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز ما فقط همین دو تا رو داریم شما ها رو که نگو هر کدومشون که یه کاری رو ازشون می گیرند سر از لندن در میارن البته نه همشون مثال بارز اتاق فکر اصلاحات .

البته شما راست میگید و تقصیر شما نیست ، چرا که هر کاری از اینا سر بزند مستقیما زندان هست و آبروریزی توسط کیهان و کیهان تصویری و روزنامه های زنجیره ای حکومتی
اما شما شکست نفسی فرمودید و دو تا ندارید و افراد با مفاسد اخلاقی و اجتماعی و مالی زیادی در بینتان وجود دارد ، که بعد از احراز جرمشان هیچ کس هم نمیگوید بالای چشم شما ابروست ، تازه احیانا ترفیع مقام هم شامل انها خواهد شد. برای نمونه های کوچیک :
1- سردار زارعی رئیس پلیس تهران را با 6 تا زن لخت گرفتند ، اما الان کجاست و چی شد ؟
2- پرونده های سلاطن شکر و موبایل و سیگار وابسته به عده ای از آخوند ها و سران نظام به کجا رسید
3- پرونده های گمرگات فرودگاه پیام کرج و گمرکات سپاه در جنوب به کجا رسید ؟
پرونده المکاسب و دهها پرونده واعظ طبسی به چه نتیجه ای رسید
4- طائب اخراجی از وزارت اطلاعات الان شده رئیس اطلاعات سپاه فکر کنم
5- رفیق دوست با 123 میلیارد اختلاس به کمک برادرش
6- سردار محصولی با سواپ نفتی 400 مییلیاردی
7- جنتی و محمد یزدی و محسن رضایی، مهدوی کنی که نیاز به معرفی ندارد خودشان سلطان هستند
8- شاهرودی چرا از قائم مقامی خامنه ای این اواخر کنار گذاشته شد . میدونی یا نه ؟
9- خانه هدایت کرج یادته ؟ پرونده اش چی شد
10 قاضی حداد و قاضی مرتضوی با اون همه مفاسد اخلاقی و جنایات الان در چه منصبی هستند؟
11- ماجرای پسر فلاحیان یادت رفته ؟
12- ناطق نوری را که رئیس دفتر ... است خود احمدی نزاد گفت
13- محرابیان وزیر صنایع که اختراع ندردیده؟
14 - احمدی وزیر اموزش و پرورش که هیچ سواستفاده ای نکرد
15- متکی وزیر خارچه و همسرش که اطلاع داری چطور یه معلم ساده شد دکتر و مشاور خارجی
16 جعل مدارک و مقاله های کردان . دانشجو .رحیمی یادت رفته؟
17- بازم بگم بگم ؟
مانا و مستدام باشید

mehrshad53

اخراجی موقت
.... ترین نظزسنجی در هزار و چهارصد سال اخیر!:surprised:
علی بابا و چهل دزد بغداد یادته؟
حالا هم همونه فقط 400 دزد تهران شده!!!!!!!!!!!

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فک کنم بیفته نوک خوشه پروین اون ترفش که تیزه:D:biggrin::eek:

آخرین ویرایش:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگرچه هاشمی سیاست مداریست بی شعور:eek:ولی حداقل اینه که قبل از انقلاب هم پولدار بوده.
مث خیلیا تازه به دوران رسیده نیست.منظورم خا....ه ای و اح.....ژاد نیستا:surprised:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب داش ...بعد از اينكه كار و ماموريتشون تموم ميشه همه جا ميتونند برن ...ولي ماله شماها تا از سفر لندن برنگشته..ميرن دوبي ..اون هم با پول بيت المال ...الان همين الهام شيش صدتا شغل داش كه با فشار تشخيص مصلحت نظام يكيش رو بي خيال شده وچسبيده به 599 تا شغلش...;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من آقای الهام از چند شغلش پول گرفت چون اکثر شغل های ایشون به هم مرتبط بود تنها فکر کنم از دو یا سه شغل پس ایشون رو متهم نکنید به خوردن پول بیت المال ولی در مورد چندتا از این اصلاحاتیا کاملا مشهود شده تازه با یه کار !
دیدید که در دولت دهم ایشون هیچ کاری رو نپذیرفتند به خاطر این همه شایعه درست کردن برای ایشان .
هرچند که باید جلوی چند شغله ها رو هر چند مربوط گرفت چون اینکار سایرین رو از فرصت شغل محروم میکنه و وقتی در داخل دولت این اتفاق بیفته از سایر زیر مجموعه های آن چه انتظاری می توان داشت !

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه جک افتادم
میگن از یارو می پرسن از مناظرات انتخاباتی چه نتیجه ای گرفتی
گفت
نتیجه گرفتیم که کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی تو این سی سال توسط دزدان دریایی هدایت میشد
:surprised:

mohmp

اخراجی موقت
اگرچه هاشمی سیاست مداریست بی شعور:eek:ولی حداقل اینه که قبل از انقلاب هم پولدار بوده.
مث خیلیا تازه به دوران رسیده نیست.منظورم خا....ه ای و اح.....ژاد نیستا:surprised:

تو عزیز دلمی :smile::heart:

اصلا معلوم نبود جا نقطه چین ها، چی باید بزاریم !!

:gol::gol:

چه رقابت تنگاتنگی !!

خوشه اول یا سوم، حالا چی می دن ؟؟!!

آخرین ویرایش:

پرتو سخن

عضو جدید
تو عزیز دلمی :smile::heart:

اصلا معلوم نبود جا نقطه چین ها، چی باید بزاریم !!

:gol::gol:

چه رقابت تنگاتنگی !!

خوشه اول یا سوم، حالا چی می دن ؟؟!!
احمدی نزاد گفته به همه یارانه میدیم
خود من هم به یک رای دادم و اثبات میکنم که ایشون در خوشه یک قرار میگیره!!!

mohmp

اخراجی موقت
احمدی نزاد گفته به همه یارانه میدیم
خود من هم به یک رای دادم و اثبات میکنم که ایشون در خوشه یک قرار میگیره!!!

همین جا بچه ها کم مثال نزدند !! خود من کسی رو می شناسم که با حقوق مستمری و خونه اجاره ای، رفت تو خوشه سوم ! به هر حال جای بحثی نداره که هممون سر کاریم !!

برای اثبات هم فقط مجازی از انتگرال فوریه استفاده کنی !!!

:warn:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من آقای الهام از چند شغلش پول گرفت چون اکثر شغل های ایشون به هم مرتبط بود تنها فکر کنم از دو یا سه شغل پس ایشون رو متهم نکنید به خوردن پول بیت المال ولی در مورد چندتا از این اصلاحاتیا کاملا مشهود شده تازه با یه کار !
دیدید که در دولت دهم ایشون هیچ کاری رو نپذیرفتند به خاطر این همه شایعه درست کردن برای ایشان .
هرچند که باید جلوی چند شغله ها رو هر چند مربوط گرفت چون اینکار سایرین رو از فرصت شغل محروم میکنه و وقتی در داخل دولت این اتفاق بیفته از سایر زیر مجموعه های آن چه انتظاری می توان داشت !

اينو ديگه نداشتيم بچه ها نگاه كنيد ببينيد يه اصولگرا چطوري كار خودشون رو توجيه ميكنه ميگه چوم الهام شغلهاش به هم مرتبط بوده...حقوق دريافت ميكرده !!!!!!!!!!:surprised::surprised:
در ضمن اگه از پول بيت المال حقوق در يافت نكرده بس از كجا آرده اين همه سرمايه رو...!!!:surprised::surprised:
نكنه خدا يه شب در خونه الهام رو زده وگفته اين شماره حساب ماله بچه هاست هر چقدر خواستي وردار خرج كن....!!!!!!نه... ;)