به نظر شما مرد باید چند تا زن بگیره؟

Shadow o_0

عضو جدید
پس فکر کردی منظورش اینه هر وقت آقا خواستن برن یه زن دیگه بگیرن:biggrin:

بله عزیز
گفته اگه می تونید عدالتو رعایت کنین اشکال نداره میتونید زنهای زیادی داشته باشید... هیچ جا ذکر نکرده که زنهای فقیر... فقط گفته زن..
اگه غیر از این بود ذکر میکرد!

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله عزیز
گفته اگه می تونید عدالتو رعایت کنین اشکال نداره میتونید زنهای زیادی داشته باشید... هیچ جا ذکر نکرده که زنهای فقیر... فقط گفته زن..
اگه غیر از این بود ذکر میکرد!

عدالتتتت
واقعا میتونی عدالت برقرار کنی؟

Shadow o_0

عضو جدید
عدالتتتت
واقعا میتونی عدالت برقرار کنی؟

کدوم دادگاهیه که اگه بخوام زن دوم بگیرم بهم بگه که نمیتونم عدالت رو رعایت کنم؟!
من از خودم مطمئنم.... چیزی واسه زن اولم کم نذاشتم.. از لحاظ مالی و اخلاقی و وقتی که می تونم واسه خانوادم بذارم مشکلی ندارم و تمام سعیمو می کنم که عدالتو رعایت کنم..... خدا هم اجازه داده.... پس با همه ی اینها شما قلبا باید راضی باشی و حتی خودتون واسه من زن دوم انتخواب کنین و از کاری که می کنم ناراحت نباشید:دی

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم دادگاهیه که اگه بخوام زن دوم بگیرم بهم بگه که نمیتونم عدالت رو رعایت کنم؟!
من از خودم مطمئنم.... چیزی واسه زن اولم کم نذاشتم.. از لحاظ مالی و اخلاقی و وقتی که می تونم واسه خانوادم بذارم مشکلی ندارم و تمام سعیمو می کنم که عدالتو رعایت کنم..... خدا هم اجازه داده.... پس با همه ی اینها شما قلبا باید راضی باشی و حتی خودتون واسه من زن دوم انتخواب کنین و از کاری که می کنم ناراحت نباشید:دی
این چه طرز فکریه
چرا همه وقتو و زندگیتو برای همون یک نفر نزاری؟ چرا همه خوشبختیتو با اون یه نفر نداشته باشی
زن این وسط چه گناهی کرده

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چه طرز فکریه
چرا همه وقتو و زندگیتو برای همون یک نفر نزاری؟ چرا همه خوشبختیتو با اون یه نفر نداشته باشی
زن این وسط چه گناهی کرده

همون یکیشم زیاده..................................................

Shadow o_0

عضو جدید
این چه طرز فکریه
زن این وسط چه گناهی کرده

خو یک زنی رو تو خیابون دیدم ازش خوشم اومده دوست دارم زن دومم باشه و دوست ندارم صیغه کنمش( صیغه کردن اون زن هم هیییچ اشکالی نداره و اسلام اجازه داده و شما نباید ناراحت بشی) و می خوام تا ابد پیشم بمونه:دی.....
فکر نکنم گناهی داشته باشه.. اگه گناهی داشت که خدا اجازه نمیداد:دی

همون اول تاپیک هم گفتم که تمام پست های من تو این تاپیک شوخیه ولی متاسفانه همچین چیزی حقیقت داره و من تو اطرافم دیدم:(

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو یک زنی رو تو خیابون دیدم ازش خوشم اومده دوست دارم زن دومم باشه و دوست ندارم صیغه کنمش( صیغه کردن اون زن هم هیییچ اشکالی نداره و اسلام اجازه داده و شما نباید ناراحت بشی) و می خوام تا ابد پیشم بمونه:دی.....
فکر نکنم گناهی داشته باشه.. اگه گناهی داشت که خدا اجازه نمیداد:دی

همون اول تاپیک هم گفتم که تمام پست های من تو این تاپیک شوخیه ولی متاسفانه همچین چیزی حقیقت داره و من تو اطرافم دیدم:(

شما الان ازدواج کردین؟

Shadow o_0

عضو جدید
شما الان ازدواج کردین؟
نه بابا..
2-3 سال دیگه با دختری دوست میشم و 4-5 سال دیگه باهاش ازدواج می کنم.. بگو ایشالله:دی

جوابمو به این تاپیک همون اول گفتم>>> همون یک دونه زن هم از سرمون زیاده:دی

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا..
2-3 سال دیگه با دختری دوست میشم و 4-5 سال دیگه باهاش ازدواج می کنم.. بگو ایشالله:دی

جوابمو به این تاپیک همون اول گفتم>>> همون یک دونه زن هم از سرمون زیاده:دی
انشااله
خداروشکر خیالم راحت شد:w42:

Shadow o_0

عضو جدید
میدونی چیه این بخاطر خود خواهیه مرده
دوست داره زنش فقط مااله خودش باشه ولی خودش هر کاری بکنه اشکالی نداره
انصاف نیست بخدا:cry:

قبول دارم:(
متاسفانه هیچ دادگاهی هم نیست جولوی اینکارو بگیره( چه تعدد زن چه صیغه کردن زنهای مختلف):(

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم:(
متاسفانه هیچ دادگاهی هم نیست جولوی اینکارو بگیره( چه تعدد زن چه صیغه کردن زنهای مختلف):(

آخه جالب میدنی چیه؟
اینکه تا کم میارن اسم اسلام و امام و این چیزارو میکشونن وسط
به نظر من منظور خدا و اسلام این چیزی نیست که اینا برداشت کردن

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این وضع اقتصادیه خراب... ازدواج ممکن نیست!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه جالب میدنی چیه؟

آخ دقیقا من از همین میسوزم.

امام ها مرد بودن نه.....

عدالت رو بین زن هاشون فقط امام ها وپیامبر ها بودن میتونستن برقرار کنن.

الان هیچ کس نمیتونه بین زنهاش عدالت رو رعایت کنه پس گناهه که زن دوم بگیرن

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ دقیقا من از همین میسوزم.

امام ها مرد بودن نه.....

عدالت رو بین زن هاشون فقط امام ها وپیامبر ها بودن میتونستن برقرار کنن.

الان هیچ کس نمیتونه بین زنهاش عدالت رو رعایت کنه پس گناهه که زن دوم بگیرن

آخه اونا هدفشون از زن گرفتن چیزه دیگه ای بوده ولی الان چیزه دیگه ایه
اصلا قابل قیاس نیستن

Shadow o_0

عضو جدید
آخه جالب میدنی چیه؟
والا چی بگم... باید دید هدفشون از اینکه میگن اسلام این حرفو زده چیه... من که نمیدونم کدوم حدیث درسته کدوم هم غلط ولی فعلا که یه همچین چیزی میگن.....
در مورد قرآنم همون یه جمله که میتونید بیشتر از یه زن داشته باشید و به شرطی که عدالتو رعایت کنین رو شنیدم.....
با یکی هم داشتم بحث میکردم اومد گفت اگه پیامبر رو در نظر نگیریم بیشتر امام ها بیشتر از یک زن داشتن( حالا من منبعی نداشتم که جوابشو بدم)... تو مردم عادیشونم خیلیا بیشتر از یک زن داشتند.. تازه با کنیزشونم..... با برده هایی که از جنگ به غناعت می گرفتند هم .... دیگه موندم چی بگم:دی

آدم اگه یکم فکر بکنه میبینه واقع ظلمه اگه بری زن دوم یا زن صیغه ای بگیری بیچاره گناه داره

والا چی بگم... مهم دل آدمه که فک کنم کمتر کسی با همچین چیزی موافق باشه