به نظرت نفر قبلی چه جور شخصیتی داره

sora89

عضو جدید
باسلام به همه بچه های گل باشگاه :gol:
من عضو جدید این باشگام قبلا یه تایپیک مشابه همین یه جا دیگه درست کردم وبه جوابای جالبی رسیدم
ما تو دنیا مجازی داریم باهم حرف میزنیم میخندیم بحث میکنیم درصورتی که نمیدونیم پشت این مانیتور کی نشسته
فقط از روی تایپیکایی که طرف میزنه وبحثایی که میکنه تا حدودی اخلاقش شناخته میشه
میخواستم بگم بچه های باشگا در رابطه باهم واز رفتار هم چقد باخبرن و
یا دیگران ما رو به وسیله طرز تفکرمون چطور میشناسن
فردی خودرای مستبد باظرفیت شوخ باحال ساده نگر وهراخلاقی که تو این مدت از طرف براتون جالب بوده یا ازارتون داده
وطرف هم جواب نظرات بقیه رو هم دررابطه با خودش و اخلاقش بگه
;)
موفق باشید:heart:

آخرین ویرایش:

sora89

عضو جدید
خودم که جدیدم فک نکنم کسی زیاد بشناستم
دوستایی عزیزی که تعداد پست های بیشتری دارن وتا حدی بقیه میشناسنشون بیان داخل;)
تا به جوابای جالب در رابطه با خودتون وشخصیتتون واینکه دیگران چطور میبیننتون برسید:)

elissa_astro

عضو جدید
خودم که جدیدم فک نکنم کسی زیاد بشناستمدوستایی عزیزی که تعداد پست های بیشتری دارن وتا حدی بقیه میشناسنشون بیان داخل;)تا به جوابای جالب در رابطه با خودتون وشخصیتتون واینکه دیگران چطور میبیننتون برسید:)
سلام.منم صفر کیلومترم.میگن هر آدمی زیر زبانش بنهان شده و زمانی که حرف میزنه میشه از محتوای گفته هاش تا حدودی به شخصییتش بی برد البته میگم تا حدودی.شما هم به نظرم باید شخصیت شاد و جالبی داشته باشید و به روانشناسی علاقه مند باشید.باید با نشاط باشید چون گفته بودین چیزای زیادی از این تابیک یاد گرفتین.آدمی که یاد گرفتن رو دوست داشته باشه آدمیه که از رکود فراریه.اینا فقط حدسیات منه.نمیدونم چنتاش درسته.موفق باشی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام ..
خو من 4 سال میشه اینجام . ولی من از نوع جواب دادن به دوستان اصلن مغرور نبودم . و هر کسی بهم پی ام داده جواب دادم
ولی من با چند نفری میشه که شدن خانواده من . و از تمام جیک و پوک هم خبر داریم ..
میشه گفت یه گروه که هیچ وقت همو تنها نمیزارن :دی
من از با بودن این گروه خیلی چیزا یاد گرفتم .هر روز یه چیز جدید
میشه گفت بهترین اوقات رو با این چند نفر دارم

sora89

عضو جدید
سلام.منم صفر کیلومترم.میگن هر آدمی زیر زبانش بنهان شده و زمانی که حرف میزنه میشه از محتوای گفته هاش تا حدودی به شخصییتش بی برد البته میگم تا حدودی.شما هم به نظرم باید شخصیت شاد و جالبی داشته باشید و به روانشناسی علاقه مند باشید.باید با نشاط باشید چون گفته بودین چیزای زیادی از این تابیک یاد گرفتین.آدمی که یاد گرفتن رو دوست داشته باشه آدمیه که از رکود فراریه.اینا فقط حدسیات منه.نمیدونم چنتاش درسته.موفق باشی
شخصیت شوخ وشادی دارم البته نه باهرکس
تا حدی جالب بود نوشته هاتون بهم میخورد
میسی;)

sora89

عضو جدید
بچه ها چقد جواباتون کمه چقد تحویل
بابا منکه از یه جا دیگه اومدم به خاطر کارای علمی گهگهاهی سرک میکشم حداقل بایه خورده رو انداختن بذارید فعالیتم مثه فعالیتی که تو باشگاه خودم میکنم بشه
اه چقد بی ذوقید :redface:فقط بذار تایپیک زن وشوهری وازدواج ومسائل پسر دختر بشه همه هستن
بابا تواین به بحثای جالبی میرسین دررابطه با شخصیتتون;)

ashofte_se7en

عضو جدید
واااااااااا چرا/؟؟

خو ادم که خودشو واسه دوستاش نمیگیره که
غرور خوبه اما نه واسه همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
باید ازش درست استفاده بشه

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو ادم که خودشو واسه دوستاش نمیگیره که
غرور خوبه اما نه واسه همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
باید ازش درست استفاده بشه

مگه من خودمو گرفتم نه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashofte_se7en

عضو جدید
مگه من خودمو گرفتم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب آره
یکم مهربونتر باش دنیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مغرور نباشکه خدا از خودت مغرورتر نصیبت میکنه
بعدش حالت بدجور گرفته میشه ها:cry:

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه من خودمو گرفتم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب آره
یکم مهربونتر باش دنیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مغرور نباشکه خدا از خودت مغرورتر نصیبت میکنه
بعدش حالت بدجور گرفته میشه ها:cry:
حالا من یه چیزی گفتم توام هی بگووووووووو
باشه بابا الان خوبه هه ههه خندیدم:biggrin:

elissa_astro

عضو جدید
بچه ها چقد جواباتون کمه چقد تحویلبابا منکه از یه جا دیگه اومدم به خاطر کارای علمی گهگهاهی سرک میکشم حداقل بایه خورده رو انداختن بذارید فعالیتم مثه فعالیتی که تو باشگاه خودم میکنم بشهاه چقد بی ذوقید :redface:فقط بذار تایپیک زن وشوهری وازدواج ومسائل پسر دختر بشه همه هستن بابا تواین به بحثای جالبی میرسین دررابطه با شخصیتتون;)
اتفاقا تابیکت قشنگه.شاید کسایی مثل من که 0کیلومترن اینجا کمی براشون سخت باشه نظر دادن چون کسی رو زیاد نمیشناسن اما فکر کنم کسایی که خیلی وقته اینجان همو خوب میشناسن و راحت تر بتونن نظر بدن.این که شوخ هستی خیلی خوبه.امیدوارم همیشه شاد باشی

sora89

عضو جدید
اتفاقا تابیکت قشنگه.شاید کسایی مثل من که 0کیلومترن اینجا کمی براشون سخت باشه نظر دادن چون کسی رو زیاد نمیشناسن اما فکر کنم کسایی که خیلی وقته اینجان همو خوب میشناسن و راحت تر بتونن نظر بدن.این که شوخ هستی خیلی خوبه.امیدوارم همیشه شاد باشی
میسی عزیزم
به توهم میاد دختره پایه وباحالی باشی;)

بالا