به نظرتون رابطه ی دوستی دخترپسر باید در چه حدوچه جوری باشه؟

Chakavak*

عضو جدید
به نظر من که خیلی هم خوبه اما نه اینا که با تلفنو از روی تفریح دوست میشن یه دوستیه معقول که اگر هم معقول باشه مطمئنا خانواده ها هم ساپورت میکنن.
به نظر من ارتباط پسر و دختر هیچ مشکلی نداره.
موافقم.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج کاملا غلط و اشتباهه
خودتون میدونید واسه چی این حرف و میزنم

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
به نظر من این نوع دوستی غلط هست
ولی اگه فقط تبادل افکار و عقاید باشه خیلی هم مفیده

*ستاره آسمان*

عضو جدید
دوستی باید طوری باشد که حد وحدود رعایت بشه مسلما صمیمیتش خیلی خیلی باید کمتر از چیزی باشد که با یک هم جنس خود رفتار میکنید.چون نهایتا اگر رعایت نشود به جاهای باریک کشیده میشود . البته خیلی کم پیش می آید که این دوستی ها به علاقه کشیده نشود .
شما اول باید بدونید به چه دلیل دارید دوست می شوید این موضوع مهمترین بخش هست که تعیین می کند آخر این رابطه چه می شود.:love:

anna.esfa

عضو جدید
یعنی دست همو بگیرن اشکال داره؟ من یکیو می شناسم حجابش چادره ولی دست پسررو می گیره.
یا در آغوش گرفتن چی؟
به نظرتون از نظر شرعی چه جوریه؟

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی ایی که مد نظر شماست هیچ تضمینی براش وجود نداره
کسی که میگه من دوست میشم تا آخرش به ازدواج برسه هم الکیه هم اشتباه
هیچ تضمینی وجود نداره که بعد از یک مدت از شما زده نشه
اگر هم به ازدواج برسه تو زندگی مشترک به مشکل می خورن و نمی تونن به هم اعتماد داشته باشن و مدام تو این فکر هستن که اگر با من بوده میتونه با کس دیگه ایی هم باشه
یکی از دوستان هم به موضوع خوبی اشاره کرد اگر هدف ازدواج باشه واقعا چه نیازی به دوستی می تونه باشه؟وگرنه اینکه هدف چیز دیگری باشه و ازدواج در اولویت های بعدی

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی دست همو بگیرن اشکال داره؟ من یکیو می شناسم حجابش چادره ولی دست پسررو می گیره.
یا در آغوش گرفتن چی؟
به نظرتون از نظر شرعی چه جوریه؟

ببین دوست خوبم کسی به صرف اینکه چادر داره نمیشه گفت آدم خوبیه و همه کاراش درسته
آدم باید به دین و شرعش رجوع کنه
بله اینکار گناهه
از همه مهمتر اینکه تا وقتی که دست در دست باشه هیچ وقت نمیشه به شناخت اصلی دست پیدا کرد
چون همه چیز در سلطه احساسات در میاد و واقعیت کنار میره و سعی میشه فرد خودشو به شکلی که طرفش دوست داره نمایون کنه