به زنها بخندیم 1

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط تیترتاپیکت وخوندم چون به نظرم تاپیکات اصلا ارزش خوندن ندارن ولی نظرم اینه بهتره به خودت واون مغز خرابت که پرازعقده نسبت به حانمهاست بخندی

یا بهتربگم بهتره بری پیش روانشاس چون واقعا اجتباج به درمان اساسی داری چون به نظرمیاد ازدخترا نارو ونامردی دیدی وداری به این طریق عقده هاتو خالی میکنی
یه روان شناس خوب معرفی کن و وقت بگیر با هم میریم .نه تا حالا از کسی نامردی ندیدم . اینم دیدم شب احیا بود نصف شبی گفتم .بگیریم به شما سوؤه ها بخندیم .

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا آقایون سرسری از این جملاتی که در اول بحث اومده عبور نکنند ..

شوهری که بیش ازحد به پاکدامنی زن خود می بالد، احمقی است که بیش ازحد خود را فریب می دهد(لاروشنوکو)

این طور که معلومه چندتا طنز گو و آدم عادی این حرفا رو نزدن ..

ولی جای یه سوال فلسفی باقیه :

"اگه زن چیز خوبی بود ؛ خدا یه دونه واسه خودش می گرفت تا از تنهایی در بیاد "

حالا کی گفته خدا مرده؟
اگه مرد خوب بود چرا خودا یدونه برای خودش نساخت که از تنهایی در بیاد این درسته

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
علمو واسه این مواقع به وجود اورده اند:cool:
علم اومده زن ها بدون مردها بچه دار میشن اما علمی نیومده که مردا حامله بشن پس بدون مردا نسل از بین نمیره بدون زن ها نسل از بین میره:cool:

arefe_1368

عضو جدید
مردي كه ادعا مي كند، ديگر اعتقادي به عشق ندارد؛ كسي است كه ديگر عشق به او اعتمادي ندارد.((مارس كرانشه))

قابل توجه بعضیااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم اومده زن ها بدون مردها بچه دار میشن اما علمی نیومده که مردا حامله بشن پس بدون مردا نسل از بین نمیره بدون زن ها نسل از بین میره:cool:
اشتباه کردی . اتفاقا می شه . چه جورش اینجا نمی تونم بگم(نه بخاطر +18 بخاطر اینکه اینجا جاش نیست) اما خواستی تو پیام خصوصی شرح می دم . کاریه که تو آزمایشگاه زیاد انجام می شه :cool:

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گل خودم در مورد خانمها بی لطفی می کنید
شما به شوخی میگید اما خانمها فکر میکنن جدی میگید،

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روان شناس خوب معرفی کن و وقت بگیر با هم میریم .نه تا حالا از کسی نامردی ندیدم . اینم دیدم شب احیا بود نصف شبی گفتم .بگیریم به شما سوؤه ها بخندیم .
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است:razz: