به دیگران اعتماد دارید مگه اینکه خلافش ثابت بشه یا بی اعتمادین مگه اینکه ثابت کنند قابل اعتمادن؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دیگران اعتماد دارید مگه اینکه خلافش ثابت بشه یا بی اعتمادین مگه اینکه ثابت کنند قابل اعتمادن؟؟؟

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز

من بطور کامل به کسی اعتماد نمی کنم مگه برام ثابت بشه
ولی بدبینم نیستم چون اگه به مردم بی اعتماد باشیم نمی تونیم راحت زندگی کنیم

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اعتماد باید به وجود بیاد....اعتماد صرف از ابتدا کار اشتباهیه.....

mehrad_eyval

عضو جدید
من کلا به کسی اعتماد ندارم

بیشتر سعی میکنم اعتماد نکنم تا وقتی که مجبور بشم

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه کاملا اولی و نه کاملا دومی

ولی دوس دارم اعتماد نکنم تا اینکه خلافش ثابت شه

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

وقتی این جمله رو اینجا دیدم خیلی تعجب کردم (به علت اینکه دقیقا جمله ایه که من استفاده میکنم)
چون کلمه به کلمشو تو زندگی خودم اجرا کردم و جزو اصول زندگیم هستش

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی این جمله رو اینجا دیدم خیلی تعجب کردم (به علت اینکه دقیقا جمله ایه که من استفاده میکنم)
چون کلمه به کلمشو تو زندگی خودم اجرا کردم و جزو اصول زندگیم هستش
بخش اول جمله را اجرا میکنی یا بخش دوم جمله را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara.NET

عضو جدید
اعتماد با ارزش تره (شايدم با ارزش ترينه)، چيزي هم كه ارزش بيشتري داره ، بهايي داره به نام اثبات
چه خوب ميشه اگه ميشد " به ديگران اعتماد داشتيم ، مگه اينكه خلافش ثابت بشه" ، ولي خوب نميشه :دي

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه افرادی هستند که تو را می آزارند...با این حال همواره به دیگران اعتماد کن و فقط مواظب باش به کسی که تو را آزرده دوباره اعتماد نکنی... "گابریل گارسیا مارکز"

[SIZE=-1]
[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE]

sara.NET

عضو جدید
همیشه افرادی هستند که تو را می آزارند...با این حال همواره به دیگران اعتماد کن و فقط مواظب باش به کسی که تو را آزرده دوباره اعتماد نکنی... "گابریل گارسیا مارکز"

[SIZE=-1]
[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE]

آقاي گابريل عزيز ، حرفتون خهلي درسته...
كسي ميدونه چطوري ميشه اينطوري بود؟
آخه تو جامعه ي ما ،‌ميليونها بره فك ميكنن كه ميليونها گرگ وجود داره
همين تصور هم باعث بي اعتمادي شده
بي اعتمادي ريشه ي عقب موندگيه ، چون آدما فرصتاي استثنائي و عاليشونو به خاطر عدم توانايي به اعتماد كردن به بقيه ، راحت از دست ميدن
يه جايي خوندم كه اين همه ترس از ديگران ، بي اعتمادي ، دروغگويي ، نفاق و دو رويي ، چاپلوسي و خيلي از اخلاقاي منفي ديگه كه بين ما ايرانيا به شدت حاكم هست ، ريشه تو انتقال فر هنگ مغول به ايران داره (زماني كه چنگيز به هيچ دانشمند و كتابي رحم نكرد) لعنت به مغول

zhilamo

عضو جدید
در هر صورت به کسی اعتماد نمی کنم.... این یک قانونه...
به هیچ کس اعتماد نکن...

mahgool

عضو جدید
اعتماد دارم از همون اول اشنایی دوستی دنبال خلافش نیستم ولی خوب وقتی ثابت شه دیگه کامل رابطمو قطع میکنم ولی بعضی وقتا جای باز سازی هم داره

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هر صورت به کسی اعتماد نمی کنم.... این یک قانونه...
به هیچ کس اعتماد نکن...
شما یک کم بدبین نیستین؟؟؟؟؟؟؟
درسته که از اعتماد کردن ضربه میخوریم اما اگه بخوایم به هیچ کسی اعتماد نکنیم که دیوانه میشیم.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم اعتماد کنم ولی چیزایی که آدم میبینی آدمو وادار میکنه محافظه کار باشه
پس اعتماد نمیکنم حتی اگه ثابت کنه مگه اینکه برام ثابت بشه:D