به اطلاعات مهندسان مكانيك نياز شديد دارم.

aria/68

عضو جدید
باسلام وتبريك سال نو

من براي پروژه نت به يكسري اطلاعات درمورد مشخصات فني وبرنامه نگهداري وتعميرات ماشين صفحه تراش نياز شديد دارم كه متاسفانه تا حالا نتونستم چيزي پيدا كنم از دوستان عزيز خواهش ميكنم كه اگر سايت يا مطلبي در اين خصوص دارن در اختيار من بگذارن.
بينهايت از لطفتون متشكرم:gol:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام وتبريك سال نو

من براي پروژه نت به يكسري اطلاعات درمورد مشخصات فني وبرنامه نگهداري وتعميرات ماشين صفحه تراش نياز شديد دارم كه متاسفانه تا حالا نتونستم چيزي پيدا كنم از دوستان عزيز خواهش ميكنم كه اگر سايت يا مطلبي در اين خصوص دارن در اختيار من بگذارن.
سلام، در مورد نحوه نگهداریش چیزی خاصی به نظرم نمی رسه، صفحه تراش شرکت ما تقریباً نیازی به تعمییرات و نگهداری خاصی نداره، اما در مورد مکانیزمش می دونم که از مکانیزم GRASSHOPPER استفاده می کنه و اون جوری که فکر می کنی مثل دستگاه تراش پیچیده نیست که احتیاج به تمییز کردن ریل و تعویض دنده و ... داشته باشه.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام وتبريك سال نو

راستی قبلاً یادم رفت بگم، این سوال رو در بخش ساخت و تولید مطرح کن، شاید اونجا یه سری کاغذ و نوشته که بتونی پروژتو پر کنی داشته باشن.

لینک ساخت و تولید:

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/211-ساخت-و-تولید

بالا