بهترین کتاب دنیا

atosa

عضو جدید
سلام
شاید شما بارها قرآن رو خونده باشید اما تا حالا شده قرآن رو فقط فارسی خونده باشید؟
خیلی ها میگن بهتره قرآن رو عربی خوند بخصوص اونایی که رشته و حرفه شون اسلام و قرانه!!!
بنظر من بزرگترین اشتباه اونا اینه که رو همین جمله تاکید دارن.
اگه یه بار در زندگی قرآن رو مثل سایر کتابها فارسی بخونید اونوقت می بینید این کتاب اون کتابی که همه میگن نیست.
باور کنید به یه چیزایی می رسید که هیچ وقت از دهن هیچ عالمی نشنیدید
این کتاب نویسندش خداست چرا ما باید هر کتابی رو که نویسنده های بزرگ و کوچیک دارن رو بخونیم اما یه بار کتابی رو که نویسندش خداست رو نخونیم!!!!
نظر شما چیه؟

بشارت

عضو جدید
با نظر شما موافق هستم که باید معنی آیات قران رو فهمید ولی به شرطی که اون آیات رو عملا در زندگیمون پیاده کنیم و ملکه ذهنمون بشه.

pashe_naz2001

عضو جدید
با نظر شما موافقم بهترین و بزرگترین کتاب دنیا که جامع و کامل همه علوم هست کتابی نیست جز کتاب خدا
و حتما قران رو باید هم فارسی اون و هم عربی اونو خوند
ما اگه معانی این کتاب الهی رو ندونیم هیچ استفاده و بهره ای نمی تونیم ببریم پس دونستن معانی قران مهم هست

atosa

عضو جدید
محمد جان از شعر زیبایی که نوشتید ممنون.
خوشحالم که شما هم مثل من فکر می کنید.:smile:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی خیلی قرآن معنی داره
ولی اگه بشینی و درست فکر کنی بهش
همش امر و نهی نیست
فقط باید بخونین تا بفهمین
با زبون یا نوشتن نمیشه گفت

احسان اسدی

عضو جدید
سلام
شاید شما بارها قرآن رو خونده باشید اما تا حالا شده قرآن رو فقط فارسی خونده باشید؟
خیلی ها میگن بهتره قرآن رو عربی خوند بخصوص اونایی که رشته و حرفه شون اسلام و قرانه!!!
بنظر من بزرگترین اشتباه اونا اینه که رو همین جمله تاکید دارن.
اگه یه بار در زندگی قرآن رو مثل سایر کتابها فارسی بخونید اونوقت می بینید این کتاب اون کتابی که همه میگن نیست.
باور کنید به یه چیزایی می رسید که هیچ وقت از دهن هیچ عالمی نشنیدید
این کتاب نویسندش خداست چرا ما باید هر کتابی رو که نویسنده های بزرگ و کوچیک دارن رو بخونیم اما یه بار کتابی رو که نویسندش خداست رو نخونیم!!!!
نظر شما چیه؟
بسیار سپاس گذارم ممنونم به حقیقت محظ اشاره کردی