بنی آدم اعضای یک پیکرند

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

منم ازین چیزا زیاد دیدم و زیاد میشناسم
یه نمونش:
2 تا همکار خانوم که با هم روابط خانوادگی هم دارند همدیگرو مث خواهر دوست دارن و همیشه با هم به تفریح و مسافرت میرن
یه روز رفتن شمال کنار دریا
پسر کوچیکه ی یکیشون داشت تو دریا دست و پا میزد و داشت غرق میشد
پسر بزرگه ی اونیکی تا این صحنه رو دید با اینکه شنا بلد نبود رفت طرفش و هرطور که شده اونو نجات داد ولی عمر خودش به دنیا نبود:cry:

بعد اون واقعه تا مدتها این دو همکار نمی تونستن با همدیگه رو برو بشن:cry:..... ولی بعد یه مدت باز مث سابق با هم خوب شدن و رابطشون پایداره:cry:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
'خیلی قشنگ بود گلسا......
ادم بعضی وقتا بعضی چیزلرو فراموش میکنه. تلنگلای اینجوری باعث میشه برا ادم یاداوری بشه ممنونم عمو جون;)

ati3254

کاربر حرفه ای
پس چرا یه کمش رو برا من نمیزاری... همونایی که میگی زیاده
یعنی واقعا اطرافت ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پسر همسایه مون تو بندر عباس کار میکرد ............کشتیشون داشته غرق میشده .............همه رو پرت میکنه تو آب جیلیقه خودشو تن یکی از اونایی که یادش رفته بوده باخودش بیاره میکنه میندازه تو آب یکی زیر بارا گیر کرده بوده به زور اونم درمیاره ولی خودش تو کشتی گیر میکنه .....................همه رو به قیمت جونش نجات داد!
چندوقت پیش بود تو بارون یه گربه زیر پل گیر کرده بود پسر داییم نمیدونی با چه وضعی از اونجا درش آورد
و..........................
من خیلی دیدم.........................چندتا میخوای بگم؟؟؟؟؟؟؟؟

Armin pak

عضو جدید
یعنی واقعا اطرافت ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پسر همسایه مون تو بندر عباس کار میکرد ............کشتیشون داشته غرق میشده .............همه رو پرت میکنه تو آب جیلیقه خودشو تن یکی از اونایی که یادش رفته بوده باخودش بیاره میکنه میندازه تو آب یکی زیر بارا گیر کرده بوده به زور اونم درمیاره ولی خودش تو کشتی گیر میکنه .....................همه رو به قیمت جونش نجات داد!
چندوقت پیش بود تو بارون یه گربه زیر پل گیر کرده بود پسر داییم نمیدونی با چه وضعی از اونجا درش آورد
و..........................
من خیلی دیدم.........................چندتا میخوای بگم؟؟؟؟؟؟؟؟
فدای ابجی گلم یاد بگیر.. پس اون ای پد که بابا برات گرفت بده به من تا خودم بیام اینجا بنویسم. ببین چقده خوبه همه دارن به بچه همسایه افتخار میکنن.:smile: باشه کی بیام بگیرم

ati3254

کاربر حرفه ای
فدای ابجی گلم یاد بگیر.. پس اون ای پد که بابا برات گرفت بده به من تا خودم بیام اینجا بنویسم. ببین چقده خوبه همه دارن به بچه همسایه افتخار میکنن.:smile: باشه کی بیام بگیرم

قربونت داداشم!!!!!!!...........................:surprised:............چیو؟؟؟؟؟؟؟