بفرمایید جشن تولد

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:امروز تولد ikilo666جونم بود دوستان تشریف بیارین تووووو...:gol:
تولد تولد تولدت مبارک
مبارک مبارک تولدت مبارک
ایشالا صد ساله شی
نه صد و بیست ساله شی
نه صد و بیست سال کمه
همیشه زنده باشیییییییی
تولدت مبارک آقاجونمممم
;)
:gol:-----------------:gol:
:thumbsup2:
تولدتون میارک*10000000000000000000000000000000000000000000000000000

natalie

عضو جدید
از همه دوستان که لطف کردن تشریف اوردن ممنونیم....:gol:
ان شاالله صاحب تولدم می یاد....نمی دونیم کجاست؟؟!!!!!!:surprised:

mosleh.bargh

عضو جدید
اگر من دلتنگ هستم ِ اگر گاهی اوقات بد جوری دلم می گیرد و ذهنم و افکارم تا ناکجا اباد سیر می کند ِ یعنی افسرده ام. ایا من حق ندارم گاهی برای خودم ِ برای دلم و برای انچه کرده ام ِ در خودم فرو روم. ایا من حق ندارم گاهی وقتها تنها ِ به تنهایی های خودم فکر کنم ؟
چه خوب می شد اگر ما مرز بین حالتهای درونی خود را و حالتهای درونی دیگران را می شناختیم.

natalie

عضو جدید
اگر من دلتنگ هستم ِ اگر گاهی اوقات بد جوری دلم می گیرد و ذهنم و افکارم تا ناکجا اباد سیر می کند ِ یعنی افسرده ام. ایا من حق ندارم گاهی برای خودم ِ برای دلم و برای انچه کرده ام ِ در خودم فرو روم. ایا من حق ندارم گاهی وقتها تنها ِ به تنهایی های خودم فکر کنم ؟
چه خوب می شد اگر ما مرز بین حالتهای درونی خود را و حالتهای درونی دیگران را می شناختیم.
ممنون....
حالا چون تولده یکم چیزای شاد تعریف کنین...فردا دوستمون اومد بخوونه دلش باز بشه....:smile:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولد بابابزرگ نامرد مبارک گفته باشم من مامان بزرگ جدید نمیخواماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تازشم باهات قهرم

zakari

عضو جدید
تولد بابابزرگ نامرد مبارک گفته باشم من مامان بزرگ جدید نمیخواماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تازشم باهات قهرم
سلام آبجی جونم دیدی خانوادمون از هم پاشیده شد...:cry:
درد بابای داغون تازم کم بود این ننجون و آقاجونم دارن طلاق میگیرن!!!:surprised:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بزن اون دست قشنگ رو بلاخره این بابابزرگ ما قدم رنجه کردن تشریف آوردن
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دست دست آهااااااااااااااااا

ikilo666

عضو جدید
انا لله و ان الیه راجعون

انا لله و ان الیه راجعون

:gol:امروز تولد ikilo666جونم بود دوستان تشریف بیارین تووووو...:gol:

تولد تولد تولدت مبارک
مبارک مبارک تولدت مبارک
ایشالا صد ساله شی
نه صد و بیست ساله شی
نه صد و بیست سال کمه
همیشه زنده باشیییییییی
تولدت مبارک آقاجونمممم
;)
:gol:-----------------:gol:

:thumbsup2:

بازگشت همه به سوی اوست
از کلیه کسانی که در مراسم شرکت نمودند اعم از خانواده محترمه(بویژه بانو مکرمه گلاموروس ) ، افراد بیکار و سرکار و خلاصه هر آنکه رفت آسوده تر است.لطفا از گز و شیرینی و میوه که تدارک دیده شده کمال بهره برده به دقت به آنها نگاه کنید و به بغل دستی ها نیز تعارف بفرمایید.
از حضور گرمتان که سبب شد دودمان پدربزرگ بیچاره بر باد رود کمال امتنان را داریم.با این هزینه گزاف حضور بیش از حد در اینترنت چه ال سی دی چه هوشمند چه مفتی خرجی عید تموم شد عیدانه در پیش نیست. . در نهایت به اطلاع می رسانیم هزینه مراسم صرف امور خیریه گردید.
ضمن عرض اشیاق به استحضار می رسانم وسیله ایاب و ذهاب کادوها(ترجیها نقدی نشد هرچی باارزش تر بهتر) پیشاپیش فراهم شده است.(حواستون به اون همه تشکر باشه تشکر مفتی ندادم آآ)
کادو شما گرما بخش خانواده ماست
با تشکرikilo666

ikilo666

عضو جدید
منم تبریک می گم!!!
ولی خوب شد گفتیا آقا جون چون با اون نام کاربری که اون داره به عقل جنم نمی رسید دختر باشه یا پسر!!!!:redface:

یقینا پشت این حسن سلیقه یک ماجرایی هست(راستیاتش سال 1312 -1311 که این حرفا نبود بچه رو که جنسیتش رو تشخیص می دادن برای اینکه بقیه تو کفش بمونند بلکه دو سری کادو بگیره اسم مشترک می ذاشتن البته آقام میگه این اسم ننجونمم بوده...چون شبیه اش بودم این اسمو روم گذاشتند)

ikilo666

عضو جدید
سلام
اینجا تولد کیه ؟ منم دعوت دارم؟
به هر حال تولدت مبارک در سایه سار امن الهی برات ارزوی سلامتی و سربلندی میکنم
:gol:تـــــــــــولــــــدت مبــــــــــــــارکــــــــــ:gol:

حالا ما بگیم دعوت ندارید شما که اومدید حالا که بهره بردید بی زحمت کادو فراموش نشه
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

ikilo666

عضو جدید
از همه دوستای گلی که منت گذاشتن تشریف آوردن ممنون ایشالا جبران کنیم
:w36:

کی گفته؟ اونا اومدن کیف کردن تازه ما باید بیاییم جبران کنیم خوبه والا .... بد زمونه ای شده...گفته باشم تو دمبریده عیدی که نداری هیچ باید یه کار اضافی تو مکایکی پیش اوس محمود برداری....

ikilo666

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااام
من با این آقا جونتد قهر قهر قهررررررررررررررررررررررررم:crying2::crying2: فردام میرم طلاقشو میذارم کف دستش :w00::w43::w43::w43::w00:
اینهمه براش love ترکوندم انگار نه انگار..............

خانوم زشته از من و شما گذشته... ئست پیش و می گیری.... بچه ها اینجا دارن اینجا اینقد ریخت و پاش می کنند...مگه قرار نشد پولامونا جمع کنیم باهم بریمه خارجه بی خیاله بچه ها....

ikilo666

عضو جدید
مامان من نمی خوام بچه طلاق باشم!!!!!!:cry::cry::cry:
بعد عید حقشو می ذاریم کف دستش مامان......:w43:
حالا فعلا تولدش مبارک....تا بعد ببینیم چی می شه!!

این چه طرز صحبت بچه...
اونم وسط گل گفتن و گل شنفتن مامان و بابا ...دههههههههههه

امین قیاسی 1986

عضو جدید
حالا ما بگیم دعوت ندارید شما که اومدید حالا که بهره بردید بی زحمت کادو فراموش نشه
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور میکنی به آخر دنیا رسیده ای ،درست در نقطه آغاز هستی

zakari

عضو جدید
کی گفته؟ اونا اومدن کیف کردن تازه ما باید بیاییم جبران کنیم خوبه والا .... بد زمونه ای شده...گفته باشم تو دمبریده عیدی که نداری هیچ باید یه کار اضافی تو مکایکی پیش اوس محمود برداری....
:eek:آقاجووووووووووووووووون...!حالا بیا و خوبی کن!دوستان پذیرایی خواستن من گفتم اصفهانی هستیم و...اما دیگه نه تا این حد...تا دیگه من باشم واست جشن نگیرم....:cry:

zakari

عضو جدید
راستی آقاجونی مبارکه بلاخره با سرعت در حد حلزون عضو فعال شدین;)

بالا