بعد از شهدا ما چه کردیم ؟؟؟

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]واقعا بعد از شهدا چه کار کردیم؟ ..
x-l[/FONT]​
>[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]نگاه این مرد را ببین ... درد این نگاه می تواند کوه را منجر کند...
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]گناهان ما در مقابل ایثار شهدا ....
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بغضم نمی ترکه ...
[/FONT]​
[/FONT]​
[/FONT]​

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهدا ما کاری نکردیم ما خیلی خراب کردیم ما شرمنده ایم .... :cry:
شهدای عزیز دستمون رو بگیرین و یاریمون کنین ....... :cry:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای شهیدان!

ما بعد از شما هیچ نكردیم!!!

لباس های خاكی تان را در میدان های مین

و لابه لای سیم خاردارها رها كردیم

عهدمان را شكستیم

و دعای عهد را فراموش كردیم

زمان ندبه و سمات را گم كردیم.

شربت های صلواتی را با نسیان بر زمین ریختیم و به عطش خندیدیم.

بر تصاویر نورانی تان روی دیوارهای شهر رنگ غفلت پاشیدیم و پوستر تبلیغاتی نصب كردیم.

تاول شیمیایی را از یاد بردیم و غیرت ها را به بهایی اندك فروختیم...

عشق را به بازی گرفتیم و از خونهایتان به راحتی گذشتیم...

اما باز هم امیدی هست!!!

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یادشون قاب عکس درست کردیم و فروختیم همین و دیگر هیچ

ما جانبازان زيادی داريم كه از جنگ تحميلی تا كنون همچنان معلول هستند اما كسی به آنها فكر ميكنه؟

پیر بابا

عضو جدید
به نظر من هر انسانی شخصا مسئول اعمال خودشه. اونایی که رفتار های اجتماعی و اعتقادیشون با ارمان شهدا مغایرت داره فقط خودشونن که مسئول خویشند. راه و رسم و ارمان شهدا با وجود رفتار مغایر برخی ها هیچوقت خدشه دار نمیشه و سر جای خودش هست. نگران این موضوع نباشید و ایمان خود را قوی کنید.

آسمان سرخ

عضو جدید
سلام ما مسئولیم در قبال سکوتمون در قبال عدم حرکتمون تو راه شهدا برای اصلاح جامعه از راه درست و منطقی
پس باید نگران بود و گام هارو مثبت برداشت به امید ظهور

tahoora62

کاربر بیش فعال
چیکار باید میکردی؟ جواب خون شهدا رو اینجوری نمیدادی.صدام که اعلام صلح میداد پشت بندش شیمیایی میزد. آره باید می کشیدیم کنار تا مثل شاهان قاجار و... کشورو تکه تکه میکردند.خیلی هاکاری جز همین وقاحت و کج فهمی و بستن چشاشون رو حقیقت دفاع نه جنگ نمیکنند. بهتون سفارش میکنم برید سواد تاریخ دفاع مقدستونو بالا ببرید.اینا یه مشت وهمیاتیه که شبکه های بیگانه ومغرضان به خورد غافلان میدن. کسایی که میبینن اونچه که این انقلابو بیمه کرده خون شهداست برا همین در صدد کم رنگ کردن این ارزشها هستند. راستی یه توسل کنید به شهدا خودشون شما رو از اشتباه در میارن . حالا ببینم انقد دم از ساختن کشور میزنید تا حالا چه قدمی واسه آباد ساختنش ور داشتید؟ بگید شاید ما که دنباله رو شهداییم پا تو جا پاتون بزاریم. خواهشا بگید.....

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با کسی کار ندارم فقط به خودم نگاه می کنم و بس.چون اگر خودم درست بشم یواش یواش بقیه چیز ها هم درست میشه
راستی من چیکار کردم؟؟؟؟
شهدا غیر از گناه نکردن از من چیز زیادی نمی خوان
ایا من همونی که اونا می خواستن انجام دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kabviz

عضو جدید
فقط میتونم بگم خیلی مرد بووووووووووووووودن ... کاش قدرشونو میفهمیدیم . کاش میفهمیدیم که زندگیشونو به خاطر ماها دادن .
کاش میفهمیدیم به خاطر ماها از لذت ها گذشتن . از خونوادشون . از بچه ها شووون ... کاش !!!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
تشکرام تموم شده
من فکر میکنم بهترین کار اینه که ببینیم اونا چه هدفی داشتن و ببینیم ایا بهش عمل می کنیم یا نه..
هر کسی به اندازه خودش مسئوله
میشه گفت همه کم گذاشتن و فقط به یه سری خاص مربوط نمیشه

sara_93

عضو جدید
اون عکس آخرت بی ربط بود! این وضعیت از اجباره حجابه ما هم وطن هستیم ولی همه یه اعتقاد نداریم... اون اینجوری راحته!!
برای ادامه دادن راه شهدا باید نذاریم کسی به ناموس و وطنمون تجاوز کنه ... که الان یه سری که متاسفانه هم وطنن این کارو میکنن ما هم فقط سکوت!! هرچند اگه کسی حرفی بزنه زنده نمیمونه!

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
میگم غربیا هم از قدرت شهید و کلا فرهنگ شهدا باخبرن خیلی جالبه واژه شهادت رو تو خیلی از کشورای مسلمون از کتابا حذف کردن ولی خودشون دارن واسه جووناشون تبلیغ اونو میکنن(نه به اون معنایی که ما میدونیم)جالبه واژه ای هم تو فرهنگشون ندارن معادل شهید فقط یه کلمه ژاپنی هست که استفاده میکنن(ژاپنی ها معادل شهیدو دارن تو واژه هاشون)اونم از جنگشون با ژاپن تو جنگ جهانی یاد گرفتن.البته از لفظ مرگ زیبا هم استفاده میکنن
سند این حرفام هم یه سکانس از فیلم سیصد هستش وقتی 2 تا(با چند تا یادم نیست)از اسپارتا از بالای کوه داشتن به لشکر خشایار نگاه میکردن که یکیشون انگار ترسیده بود(دقیق یادم نیست ولی نگران بود انگار)بعد اون یکیشون با به کار بردن لفظ مرگ زیبا اونو آروم کرد.ببخشید اگه شاید یکم اختلاف داشته باشه
در حقیقت غربیا فهمیدن فدرت تو موشکو تانکو چیزای دیگه نیست قدرت تو فرهنگ شهادته.

مهندکس

عضو جدید
گفتیم چه شد یاد شهیدان ؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتند یک کوچه به نامشان نکردیم مگر ؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از این آدمای نسبتا امروزی با همین یه کار کوچیکم مخالفن!!!!!!!!!!!!!!

حیف اونا که برای راحتی این آدمای قدرنشناس جنگیدنو جونشونو فدا کردن.

rezashimi

عضو
این یک واقعیت غیر قابل انکاره که تمام کسانی که رفتن وشهید شدن اهمیت زیادی به حجاب دادن. منم موافقم اونا جونشونو که خیلی عزیزه واسه ما دادن حالا دخترا یه تیکه روسری رو نمیتونن درست ببندن!
به نظر شما حجاب داشتن خیلی سخته یا اهدای زندگی؟

mr.doctor

عضو جدید
راستی جواب شهدا را چه خواهید داد...یادم نمی رود شنیدم شهیدی که روده هایش از ترکش دشمن آویزان شده بود و دستان اش قطع و رگ های اش آویزان از او پرسیدند در آخرین لحظات چه می خواهی وصیت کنی ...

نه از خانواده اش گفت ...نه از فرزند ..نه از مال و زمین .. نه از آرزوها ... فقط سفارش حجاب را می کرد به زنان و مادران ایرانی ...به دختران مسلمان ایرانی ...و با خون رگ های تکه تکه شده اش امضایی زد تا قیامت ...

به راستی چه چیزی برای گفتن داریم تا کی می خواهیم بنشینیم و نگاه کنیم مگر شهید شدن فقط بر روی مین رفتن و در میدان جنگ قدم گذاشتن است ...

جنگ امروز خیلی اجرش بالاتر از دیروز است ...چرا چرا ما جهاد نمی کنیم ... چرا تذکر نمی دهیم .. اگر همه ی ما 1000 نفر دوست مجازی هم هر کدام یک تذکر دهیم چه می شود...

ما چه جوابی داریم به مولایمان بدهیم...

اگر قرار بود کشور ما امروز اینچنین شود چرا این همه شهید داده ایم ... ما هم شریک می شدیم با آمریکا و اسرائیل و شما می توانستید هرطور که انها دوست دارند باشید و بچرخید...

اگر قرار بود اینگونه امانتداری کنیم . چرا خون به دل ننه علی ها کردیم که سالها کنار قبر فرزندش بخوابد. چرا این همه فرزند داغ پدر به دلشان مانده ... امروز ننه علی می توانست نوه اش را ببیند و آرام باشد و هیچ فرزند شهیدی دل نوشته ننویسد که بابا کجایی ؟

می توانستند تازه لباس دامادی بپوشند تا مادرانشان نقل و نبات بر تابو تشان نپاشند...این همه جانباز که ثانیه ها را با زجر سپری می کند و هرشب میسوزند از زخم سینه هاشان ...

ما باید پاسخگوی خیلی ها باشیم ... لباس رزم بپوشید و ایمانتان را محکم به دست بگیرید و برای جهاد اماده شوید ...حالا من و شما باید بجنگیم...شهدا گریه های ما را نمی خواهند ... نگاهشان به دست های ماست به قدم هایمان...

هر کس آماده ی دفاع از خون شهداست بسم الله...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elnaz-k

عضو جدید
حرفایی که گفتی درست ولی قبول کن که یه کم تند رفتی! همه ی بسیجی ها این جور که میگی نیستند، توشون چند تا آدم حسابی هم پیدا میشه البته اونا هم بعد یه مدت خسته میشن و کنار می کشن چون کسی حرفشونو قبول نمی کنه. عیب ما اینه که تو گذشته هامون زندگی می کنیم و قبول ندارم بی حجابی های الان تقصیر تندروی های بسیج نماهاست نه بسیجی ها!!! باور کن اگه الان جنگ بشه اون بی حجابا زودتر خودشونو واسه جنگیدن آماده می کنن.. همین تو جنگ هشت ساله خیلی از اونایی که شهید شدند از ادمایی بودند که نماز خوندن بلد نبودند نمونش رو توی فیلم اخراجی ها دیدیم، نمونه دیگش شهید خندان هستش که الوات بود و با خودش چاقو حمل می کرده و موقع شهادتش از روی چاقو جسدش رو تشخیص دادند.

حامدیا

اخراجی موقت
همه کسانی که جنگیدن اول بخاطر خودشون بود بعد بخاطر ناموسشون بعد بخاطر وطنشون ، اینکه شما میای و جوسازی میکنی یعنی چه؟؟؟

شهدا جنگیدن شهید شدن .... بابای منم جنگید تموم شد رفت.... تا کی میزنین تو سر این جوونا که شهیدا جنگیدن ...

جنگیدن برای آزادی من و ما.... نجنگیدن که یکی مثل شما از راه اونها سو استفاده کنید و به این بهانه سر کوفت چیزایی که حتی اونها قبول نداشتن رو تو سر مردم بزنید...

همه کشورها تو دوران خودشون جنگیدن و کشته دادن ( کی مثل شما بی جنبه بازی در آوردن ؟) نکنه خون شهدای ما رنگینتره؟ یا راهشون از هم جدا بوده؟

جمع کن این بساط خاله زنک بازی رو...... حیف اون آدمایی نیست که خونشونو دادن تا یکی مثل تو دم از راهشون بزنه؟؟؟

به بهانه راه شهدا آزادی مردم رو ازشون گرفتید و برادر کشی به راه انداختید...

( تنها راه بسیج دور هم جمع کردن اراذل و ساماندهی اونا برای سلاخی مردمه) ، بسیجی که امام خمینی میگفت بسیج در راه خدا بود ، بسیج علیه ظلم ، بسیجی که پشت مردم بایسته نه جلوی مردم.

جمع کنید این سر کاری رو
جمع کنید بساط دروغگویی رو
جمع کنید ...

تا صد سال هم شعار راه شهید رو بدید مردم دیگه باور نمیکنند

اگه اون شهید زنده میشد و این روزا رو میدید اول لوله تفنگشو جلوی بسیجیای امروز میگرفت ، بعد میرفت سراغ بعثی های خونخوار ( البته شرف دارن به بسیجیای امروز ما )
بیش از حد داری تند میری ....
بسیج یک ارگان مردمی هستش در جامعه ما همه نوع آدم هستش که بسیاری هدف دار وارد بسیج میشن
وقتی یک فرد که بسیجی هم هست تخلف میکنه نباید قاعده بسیج و زیر سوال ببری به خاطر ندانم کاری بعضی ها که دارن رنگ و بوی بسیج و تغییر میددن که من به شخصه اینها رو بسیجی نمیبینم فقط پرونده بسیجی دارن
اعتقاد بسیجی ندارن پیابند به قاعده اصلی بسیج نیستن
ار ازن حرفایی که زدی باور کن همون بسیجی امام خمینی رو قبول نداری
حرفایی زدی ..شاید اون کشورها براشون مهم نباشه شهیداشون ولی برای ما مهم هستش این تو گوشت فرو کن

همه چیز و با حرفات زیر سوال نبر یارو دکتره ولی ذاتش بده در قالب همون دکتری ها کارها میکنن..
بازم میگم بسیج ارگان مردمی هستش و همه قشردر اون هستن از فشن بگیر تا بچه حزب الهی
حوصله بحث ندارم ...
نتونستم تحمل کنم این حرفا رو میزنی و جوابت و ندم بیش از این هم دیگه چیزی نمیگگم قصد ندارم بحث کنم در باشگاه باکسی