بشتابید ===> مسابفه زمینی ها برای غیر زمینی ها(شرکت برای عموم آزاد است)

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
خودتان را برای برگزاری دور اول مسابقات تالار زمین که از چند روز دیگر شروع می شود آماده کنید. این یک مسابقه برای غیر زمینی هاست! پس شرکت برای عموم آزاد است. با جوایز ما همراه باشید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از اطلاع رسانیت
. این یک مسابقه برای غیر زمینی هاست! پس شرکت برای عموم آزاد است.

اون موقع زمینی ها شرکت نکنن ؟
جوایزارزندش چیه ؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
مرسی از اطلاع رسانیت

جوایزارزندش چیه ؟
تو زمین شناس بیا تو گفتم. بچه های زمین شناسی چون به منابع و اساتید دسترسی دارن جوابهارو راحت پیدا می کنن. مگر اینکه در حد المپیاد طرح کنیم ک اونو من نیستم، بسپارید ب آقا مهدی. اینه که مسابقه رو واسه سایر اعضا در نظر گرفتیم.
جوایزشم ک فقط امتیاز از دستمون بر میاد. اونم قرار شد سولار پیگیرش باشه.

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو زمین شناس بیا تو گفتم. بچه های زمین شناسی چون به منابع و اساتید دسترسی دارن جوابهارو راحت پیدا می کنن. مگر اینکه در حد المپیاد طرح کنیم ک اونو من نیستم، بسپارید ب آقا مهدی. اینه که مسابقه رو واسه سایر اعضا در نظر گرفتیم.
جوایزشم ک فقط امتیاز از دستمون بر میاد. اونم قرار شد سولار پیگیرش باشه.
منظورتون من نیستم که ...کی گفته بسپارید به من؟؟؟!!!:confused:
میجر جان همه قشنگی مسابقه به اینه که سوالشو خودت مطرح کنی;)
حالا نمیشه ما هم توی این مسابقتون بشتابیم:D

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو زمین شناس بیا تو گفتم. بچه های زمین شناسی چون به منابع و اساتید دسترسی دارن جوابهارو راحت پیدا می کنن. مگر اینکه در حد المپیاد طرح کنیم ک اونو من نیستم، بسپارید ب آقا مهدی. .
یه سوال چرا هر چی کاره سخته سپرده میشه به آقا مهدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Major Geologist

کاربر ممتاز

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دگ. سطح علمیشون بالاس.
حتما همین طوره

نه بابا خودشون خدای علم و تجربه هستن;)
فکر کنم مرغ همسایه غازه:redface:
شکسته نفسی نفرمایین دیگه
تا نباشد چیزکی ما زمین شناسا نگوییم چیزکی همین طوری
سوالارو طرح کنید عموم رو منتظر نزارین

Major Geologist

کاربر ممتاز
توضیحاتی درباره ی مسابقه و قوانین آن

توضیحاتی درباره ی مسابقه و قوانین آن

به محض اینکه از جناب ادمین و مدیران و مدیر تالار پاسخ سرویس امتیاز دهی ابلاغ شود مسابقه شروع می شود. از بچه های زمین شناسی درخواست شد فقط در طرح سؤالات شرکت کنند و در پاسخ دهی میدان را به دست سایر اعضا بسپارند به دو دلیل: 1) زمین شناسها به منابع و کتب و اساتید دسترسی دارند و حتی اگر سؤالات سخت طرح شود بالاخره جواب ها را پیدا می کنند. 2) هدف این طرح این است که سایر اعضای تالارها با علم زمین آشنایی پیدا کنند بدین روش.
در مسابقه 4 تست 4 گزینه ای قرار داده می شود. مدت پاسخ گویی 48 ساعت می باشد. اولین شخصی ک به هر 4 تست پاسخ صحیح دهد 20 یا 30 امتیاز دریافت می کند. توجه داشته باشید که باید پاسخ هر 4 تست صحیح باشد، حتی اگر به 3 تا تست پاسخ صحیح داده شود شخص برنده محسوب نمیشود و هیچ امتیازی حتی کمتر دریافت نمی کند. افراد می توانند پاسخ هایشان را در همان تاپیک مسابقه قرار دهند و اولین شخصی ک جوابهایش صحیح بود از طرف طراح برنده اعلام می شود؛ بدیهیست مسابقه در این مرحله به پایان می رسد. اگر 48 ساعت به اتمام رسید و برنده ای یافت نشد سؤالات از اعتبار خارج می شود و دوستان باید تا دور بعدی منتظر باشند. در ضمن هیچ گونه راهنمایی از سوی بچه های زمین صورت نمی گیرد! پس خواهشا از بچه های زمین حتی به صورت خصوصی سؤال نپرسید. مسابقه دو بار در هفته برگزار می شود، روزهای یکشنبه و پنج شنبه سؤالات قرار خواهد گرفت. در مورد ساعت قرارگیری با دوستان صحبت می کنیم و طبعا اعلام می کنیم.
فعلا چند دور اول را اینگونه برگزار می کنیم. از دوستان خواهش می شود با صبر خویش در مراحل مسابقه و پیشنهاداتشان سعی در بهتر نمودن قوانین کنند.
یا حق...

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
به محض اینکه از جناب ادمین و مدیران و مدیر تالار پاسخ سرویس امتیاز دهی ابلاغ شود مسابقه شروع می شود. از بچه های زمین شناسی درخواست شد فقط در طرح سؤالات شرکت کنند و در پاسخ دهی میدان را به دست سایر اعضا بسپارند به دو دلیل: 1) زمین شناسها به منابع و کتب و اساتید دسترسی دارند و حتی اگر سؤالات سخت طرح شود بالاخره جواب ها را پیدا می کنند. 2) هدف این طرح این است که سایر اعضای تالارها با علم زمین آشنایی پیدا کنند بدین روش.
در مسابقه 4 سؤال 4 تستی قرار داده می شود. مدت پاسخ گویی 48 ساعت می باشد. اولین شخصی ک به هر 4 تست پاسخ صحیح دهد 20 یا 30 امتیاز دریافت می کند. توجه داشته باشید که باید پاسخ هر 4 تست صحیح باشد، حتی اگر به 3 تا تست پاسخ صحیح داده شود شخص برنده محسوب نمیشود و هیچ امتیازی حتی کمتر دریافت نمی کند. افراد می توانند پاسخ هایشان را در همان تاپیک مسابقه قرار دهند و اولین شخصی ک جوابهایش صحیح بود از طرف طراح برنده اعلام می شود؛ بدیهیست مسابقه در این مرحله به پایان می رسد. اگر 48 ساعت به اتمام رسید و برنده ای یافت نشد سؤالات از اعتبار خارج می شود و دوستان باید تا دور بعدی منتظر باشند. در ضمن هیچ گونه راهنمایی از سوی بچه های زمین صورت نمی گیرد! پس خواهشا از بچه های زمین حتی به صورت خصوصی سؤال نپرسید. مسابقه دو بار در هفته برگزار می شود، روزهای یکشنبه و پنج شنبه سؤالات قرار خواهد گرفت. در مورد ساعت قرارگیری با دوستان صحبت می کنیم و طبعا اعلام می کنیم.
فعلا چند دور اول را اینگونه برگزار می کنیم. از دوستان خواهش می شود با صبر خویش در مراحل مسابقه و پیشنهاداتشان سعی در بهتر نمودن قوانین کنند.
یا حق...
وای چه شوری در راه است فکرت بکره مرسی ایشالا که مفید باشه

Major Geologist

کاربر ممتاز
من از همه ی بچه ها عذر می خوام، مسابقه منتفیه. دگ هم تو این سایت ایده نمیدم.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از اطلاع رسانیت

جوایزارزندش چیه ؟
ببخشیدمنظورش اززمینی وغیرزمینی چیه؟من خودم رووزمین زندگی میکنم پس میشم زمینی
غیرزمینیاکی ان اونوقت؟مال فضاداریم توباشگا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

Major Geologist

کاربر ممتاز
ببخشیدمنظورش اززمینی وغیرزمینی چیه؟من خودم رووزمین زندگی میکنم پس میشم زمینی
غیرزمینیاکی ان اونوقت؟مال فضاداریم توباشگا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
تو تاپیک های بعدیش این جملمو توضیح دادیم!
به هر حال دگ فرقی نمی کنه، چون با برخورد غیر مستقیم مدیران، مسابقه تشکیل نمیشه.

بالا