بز زنگوله پا و گرگ ناقلا .!!!!!!داستان به روز شده شنگول ومنگول رو اینجا بخونین

الهه ی ناز

عضو جدید
انتقاد حق ماست. اگر بگذارند راه حل هم داریم که به دوستان ارائه کنیم. تضمین میدهی که ارائه راه حل به قیمت جانمان تمام نشود؟
ساده تر بگم این نقد بیشتر طعنه ای بود به برخی آقایان عقل کل که چند سال است ضعف و ندانم کاری خود را کتمان کرده واز خود متشکر میباشند .در حالی که بزرگترین اختلاسهای تاریخ بزرگترین تورم تاریخ بزرگترین مصیبت فرهنگی و اخلاقی وسیاسی در دوران مدیریت اینها در کشور رخ داده وهنوز خود را پاکترین دولت تاریخ میداند. آیا چنین سنگ پای قزوینی نیاز به طعنه ندارد؟

خوب جناب مهندس ،بله الان وقتشه که ارائه بدین اون مطالی که میگید و برای من جالبه که شما تضمین جانی می خواهید برای جایی که تازه میخواهید حرف سازنده بزنید،
اگر ترسی باشه و خطری اونجایی باید باشه که شما به قول خودتون دارید انتقاد میکنید
پس اگر شما انتقاد کردید و خدا را شکر از تمامی خطر های در کمین ،جان سالم بدر بردید بدانید که وقتی می خواهید حرف بهتری بزنید صد در صد تضمین جانی دارید .

منتظر نظرات شما هستم .

الهه ی ناز

عضو جدید
من اهل بحث جدل درمورد این جور چیزا نیستم ولی برام جالبه که چرا این همه سنگ اینارو به سینه میزنید! فقط یه احتمال هست اونم این که شمام از خود اونایی! بهتون تبریک میگم بخاطر به گند کشیدن کشور ! همه ئ جونا بخاطر وضعیت موجود افسرده و نا امید شدن بجز جونایی مثل شما که دستتون با اونا تو یه کاسه اس.

سلام میترا جان

من عضوی هستم که تازه واردم و خوب هیچیک از شماها رو نمی شناسم که بخوام از فرد خاصی احیانا جانبداری کنم پس توجه کنید:

ببینید اگر فردی گفت این شیوه ی برخورد اصولی نیست دلیل بر تایید شرایط موجود نیست بلکه همه ی ما هموطن هستیم هر مشکلی باشه برای همه ی ما هست و این که شما به دوستتون میگید شما از اونهایی ،حرف مناسبی نیست یعنی تا فردی به شما بگه این شیوه راه به جایی نمیبره به جایی ببنیدینش !!!!!!

اگر شرایط فعلی نامناسبه باید با دقت و تامل بیشتری حرکت کرد و متشنج کردن اوضاع داخلی فقط باعث میشه که بحران ها شدید تر بشه هر رشدی در هر زمینه ای نیاز به فضایی ارام دارد و زمانی که کسی خطایی میکنه اگه فضا متشنج بشه ذهنش نامناسب عمل خواهد کرد و این رو شما در زندگی خود هم قطعا تجربه کرده اید. عزیزم ماها هیچیک دشمن هم نیستیم باید فضای صمیمی و دوستانه رو حفظ کنیم و خوب خیلی منطقی و به دور از هر توهین و رفتار نامناسب و بستن انگ به تفهیم هم بپردازیم ،به هم کمک کنیم ،اگر قشر پویای جامعه بخواد با برخورد های دور از منطق با مسائل برخورد کنه از بقیه ی مردم چه توقعی هست .بله دوست من سخت ترین بحران ها در کنار آرامش راحت تر به گشایش میرسه ،تا با ایجاد تشنج ،قدری مهربانتر باشیم.

و توصیه ای دوستانه ،در دادن احتمالات در مورد افراد و عملکرد انها ما نمیتونیم به راحتی بگیم فقط این احتماله چرا که قانون احتمالاتی که در ریاضی هست و منطقی که در ریاضی حاکمه در رفتار های فردی حاکم نیست گرنه تمامی حرکت ها قابل پیش بینی بودند که نیستند پس قدری در قضاوت ها با دقت کنیم .دوست خوبم .

ارداتمند

آخرین ویرایش:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میترا جان

من عضوی هستم که تازه واردم و خوب هیچیک از شماها رو نمی شناسم که بخوام از فرد خاصی احیانا جانبداری کنم پس توجه کنید:

ببینید اگر فردی گفت این شیوه ی برخورد اصولی نیست دلیل بر تایید شرایط موجود نیست بلکه همه ی ما هموطن هستیم هر مشکلی باشه برای همه ی ما هست و این که شما به دوستتون میگید شما از اونهایی ،حرف مناسبی نیست یعنی تا فردی به شما بگه این شیوه راه به جایی نمیبره به جایی ببنیدینش !!!!!!

اگر شرایط فعلی نامناسبه باید با دقت و تامل بیشتری حرکت کرد و متشنج کردن اوضاع داخلی فقط باعث میشه که بحران ها شدید تر بشه هر رشدی در هر زمینه ای نیاز به فضایی ارام دارد و زمانی که کسی خطایی میکنه اگه فضا متشنج بشه ذهنش نامناسب عمل خواهد کرد و این رو شما در زندگی خود هم قطعا تجربه کرده اید. عزیزم ماها هیچیک دشمن هم نیستیم باید فضای صمیمی و دوستانه رو حفظ کنیم و خوب خیلی منطقی و به دور از هر توهین و رفتار نامناسب و بستن انگ به تفهیم هم بپردازیم ،به هم کمک کنیم ،اگر قشر پویای جامعه بخواد با برخورد های دور از منطق با مسائل برخورد کنه از بقیه ی مردم چه توقعی هست .بله دوست من سخت ترین بحران ها در کنار آرامش راحت تر به گشایش میرسه ،تا با ایجاد تشنج ،قدری مهربانتر باشیم.

ارداتمند
منطقی صحبت میکنید
اما ایده آل و تا حد زیادی غیر ممکنه

الهه ی ناز

عضو جدید
منطقی صحبت میکنید
اما ایده آل و تا حد زیادی غیر ممکنه

الما جان یعنی سخته که با ارامش حرف برنیم ؟
به نظر من خشونت و تندی سختتره.
یعنی سخته که ما از هم محبت رو دریغ نکنیم ؟
نه به نظر من بی مهری سخت تره

من صرفاًتقاضا کردم در چهار چوب اخلاقی با هم برخورد کنیم همین ما اگر غیر این عمل کنیم خلاف فطرت نوع خود عمل کردیم عزیزم

ما برای خود ناممکن ها رو ممکن کردیم و مواردی که باید باشه ناممکن

ارادتمند

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام میترا جان

و توصیه ای دوستانه ،در دادن احتمالات در مورد افراد و عملکرد انها ما نمیتونیم به راحتی بگیم فقط این احتماله چرا که قانون احتمالاتی که در ریاضی هست و منطقی که در ریاضی حاکمه در رفتار های فردی حاکم نیست گرنه تمامی حرکت ها قابل پیش بینی بودند که نیستند پس قدری در قضاوت ها با دقت کنیم .دوست خوبم .

ارداتمند
من به کسی یا گروهی توهین نکردم فقط احتمال دادم ایشون جزئ گروهی هستن که باعث بدبختی مردم شدن!
سال های اول خیلی با این موضوع منطقی برخورد میکردم ولی واقعا اوضاع طوری بد و غیر قابل تحمل شده که منطق حتی برا ادمی مثل من که خیلی کم اعتراض میکنم و معمولا با بدترین شرایط هم میسازم بی معنی شده!
خب اگه پست های بی منطق من باعث شده کسی فکر کنه که بهش توهینی شده معذرت میخوام و دیگه بحث و ادامه نمیدم چون ممکنه حرفای دلم و بنویسم که حرفای زیاد خوشایندی نیستن ......

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب جناب مهندس ،بله الان وقتشه که ارائه بدین اون مطالی که میگید و برای من جالبه که شما تضمین جانی می خواهید برای جایی که تازه میخواهید حرف سازنده بزنید،
اگر ترسی باشه و خطری اونجایی باید باشه که شما به قول خودتون دارید انتقاد میکنید
پس اگر شما انتقاد کردید و خدا را شکر از تمامی خطر های در کمین ،جان سالم بدر بردید بدانید که وقتی می خواهید حرف بهتری بزنید صد در صد تضمین جانی دارید .

منتظر نظرات شما هستم .
به نظر شما پیشنهاد سازنده اینجا به گوش کسی که باید برسد میرسد؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الما جان یعنی سخته که با ارامش حرف برنیم ؟
به نظر من خشونت و تندی سختتره.
یعنی سخته که ما از هم محبت رو دریغ نکنیم ؟
نه به نظر من بی مهری سخت تره

من صرفاًتقاضا کردم در چهار چوب اخلاقی با هم برخورد کنیم همین ما اگر غیر این عمل کنیم خلاف فطرت نوع خود عمل کردیم عزیزم

ما برای خود ناممکن ها رو ممکن کردیم و مواردی که باید باشه ناممکن

ارادتمند
کسی با کسی خشونت وتندی نداره خانم عزیز .
شما چه مشکلی با این تاپیک دارید؟این تاپیک یه طنز نقادانه است که در چهار چوب تعریف طنز میگنجه ولی نمیدونم چرا بین این همه آدم به مزاج دو نفر خوش نیومده که یکیش شمایید. به خدا حرفای شما هم قشنگه ولی فقط قشنگه و با اتفاقات و واقعیات همخونی نداره .
شما از طنز پردار طلب ارائه راه حل میکنید در حالی که ارائه راه حل مشکلات کلان وظیفه ودر حیطه کاری کارشناسان است نه طنز پردازان .منطقی نبود؟

الهه ی ناز

عضو جدید

همانطوری که با طنز انتقاد به گوش تنی چند حتی از دوستان میرسه

پیشنهاد هم میتونه سازنده ،ضمناً من متعاقب اینکه خودتون مدعی شدید حرفی دارید عرض کردم ، گرنه قطعا این طنز نمیتونه حاصل تراوشات ذهنی شما باشه و پردازنده در مقابل سخن من قطعا مثل شما موضع نمیگرفت .

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین آقا.نقد رو راه حلو باید جایی مطرح بکنی که فک میکنی یکی هست حرفتو بشنوه و بتونه کاری بکنه.شما اینجا اومدی نقد میکنی که چی بشه؟واسه کی؟ اینجا کسی هست که بتونه کاری انجام بده؟سراغ داری ؟اگه بود قربونت منم خبر کن.
نظرات ما تو این تاپیک دیده نمیشه؟

من اهل بحث جدل درمورد این جور چیزا نیستم ولی برام جالبه که چرا این همه سنگ اینارو به سینه میزنید! فقط یه احتمال هست اونم این که شمام از خود اونایی! بهتون تبریک میگم بخاطر به گند کشیدن کشور !همه ئ جونا بخاطر وضعیت موجود افسرده و نا امید شدن بجز جونایی مثل شما که دستتون با اونا تو یه کاسه اس.
من هم اهل بحث جدل درمورد این جور چیزا نیستم ولی برام جالبه که چرا شما این همه سنگ اونارو به سینه میزنید!؟!
خداییش شما در مورد این حرفتون فکر کردین؟
من فک نمیکنم این همه ی جوونایی که شما میگین فقط همون جوونای دوروبری شما باشنا.این همه ی جوونایی که شما میگین از یه درصد کل جوونای این مملکت تجاوز میکنه؟حداقل (این 99 درصدباقی) آدمایی هستن که مثل شما فکر کنن؟نخیر شما فقط به دورو بر خودتون نگاه میکنید به افرادی که با شما مچ هستن میگردید،آمدو شد داریدوخبر ازین بیرون ندارید.امروز حضور همین همه ی جوونایی که شما میگید رو تو صحنه انتخابات میبینید.
بذارید بهتون بگم که من مدتها با امثال شماها گشتم و ارتباط داشتم،(میدونید که تو رشته معماری ازینجور آدما که بهمه چی اعتراض دارنو ... هست.)من رفقایی داشتم که حتی به وجود خدا اعتقاد نداشتن>>همه ی اینارو گفتم که بهتون بگم من میدونم حرف شماها وامثال شماها(اگه اینطوری خطابتون میکنم ببخشید) چیه.شما یسری چیزا میخواید که اکثریت این ملت اونو نمیخوان.شما یسری (بحساب خودتون) آزادیایی میخواید که از دید اکثریت این ملت آزادی نیست، اسارته!
یخرده به اصل خودتون برگردید.

الهه ی ناز

عضو جدید
کسی با کسی خشونت وتندی نداره خانم عزیز .
شما چه مشکلی با این تاپیک دارید؟این تاپیک یه طنز نقادانه است که در چهار چوب تعریف طنز میگنجه ولی نمیدونم چرا بین این همه آدم به مزاج دو نفر خوش نیومده که یکیش شمایید. به خدا حرفای شما هم قشنگه ولی فقط قشنگه و با اتفاقات و واقعیات همخونی نداره .
شما از طنز پردار طلب ارائه راه حل میکنید در حالی که ارائه راه حل مشکلات کلان وظیفه ودر حیطه کاری کارشناسان است نه طنز پردازان .منطقی نبود؟

جناب انتظار

شما تحصیل کرده هستید در مقام قضاوت کافیه نگاهی به پست ها بکنید

ضمناً چرا تصور میکنید مشکلی هست؟مگه من به شما یا فرد دیگری اهانتی کردم توجه کنید که این پست در انجمن گفتگوی آزاد زده شده و طراح مطلب هم شما نیستید بل کپی کردید پس

شما ظرف رو فراخ کنید مشکلی نخواهید دید .ضمنا این شیوه ی برخورد شما ضعیقه در هر موردی میشه مخاطب موافق و مخالف داشت و کمیت افراد تایید کننده و یا مخالف نشان از موجه

بودن و یا صحت و سقم مطلب نخواهد بود .

بله اون طنز پردازی که این رو طراحی کرده قدرت خواهد داشت هر مطلبی رو به زبان طنز ارائه بده و در اولین پست هم من عزض کردم چه خوبه به زبان طنز راهکار هم ارائه و خوب شما

خودت مدعی بودی خلف وعده کردی حالا اشکالی نداره چرا به خاکی میزنید همیشه همه چیز رو همه نمیدونن موردی نیست.

نتیجه:همشه منتظر تایید نباشیم گاهی ممکنه من یا شما تایید نشیم ولی موردی نیست دنیا ارزش این چیزا رو نداره. خوب حالا من باید از کی عذر خواهی کنم که از من ناراحت شده؟
بگه من عذر میخوام و بگه کجا از نزاکت عدول کردم من خطایی کنم خوشحال میشم متذکر بشید.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظرات ما تو این تاپیک دیده نمیشه؟

من هم اهل بحث جدل درمورد این جور چیزا نیستم ولی برام جالبه که چرا شما این همه سنگ اونارو به سینه میزنید!؟!
خداییش شما در مورد این حرفتون فکر کردین؟
من فک نمیکنم این همه ی جوونایی که شما میگین فقط همون جوونای دوروبری شما باشنا.این همه ی جوونایی که شما میگین از یه درصد کل جوونای این مملکت تجاوز میکنه؟حداقل (این 99 درصدباقی) آدمایی هستن که مثل شما فکر کنن؟نخیر شما فقط به دورو بر خودتون نگاه میکنید به افرادی که با شما مچ هستن میگردید،آمدو شد داریدوخبر ازین بیرون ندارید.امروز حضور همین همه ی جوونایی که شما میگید رو تو صحنه انتخابات میبینید.
بذارید بهتون بگم که من مدتها با امثال شماها گشتم و ارتباط داشتم،(میدونید که تو رشته معماری ازینجور آدما که بهمه چی اعتراض دارنو ... هست.)من رفقایی داشتم که حتی به وجود خدا اعتقاد نداشتن>>همه ی اینارو گفتم که بهتون بگم من میدونم حرف شماها وامثال شماها(اگه اینطوری خطابتون میکنم ببخشید) چیه.شما یسری چیزا میخواید که اکثریت این ملت اونو نمیخوان.شما یسری (بحساب خودتون) آزادیایی میخواید که از دید اکثریت این ملت آزادی نیست، اسارته!
یخرده به اصل خودتون برگردید.
ازادی از نظر من یعنی ازادی بیان یعنی خواندن و نوشتن به زبان مادری یعنی توضیع امکانات به طور یکسان بین اقوام مختلف یعنی احترام گذاشتن به فرهنگ ملت ها یعنی .....همه ئ چیزایی که در نطر من ازادین در نظر شما و دوستانتون اسارته!!!!
آقای خداپرست فکر کنم عقاید ما بدتر از کفره! شما خیلی راحت به عقاید من و امثال من توهین میکنین!
من با انتخابات کاری ندارم چون واقعا امار درستی علام نمیشه خودتونم خوب میدونین فقط نمیدونم چرا خودتون رو میزنین به اون راه!امار تعداد تشکرهای هستن که ار تاپیک شده باور کنین و به خودتون دروغ نگین.
اینایی که شما ازشون طرفداری میکنین دارن اصل و فرهنگ ما رو از بین میبرن ولی ما اونقدر غیرت داریم که تا الان زبان و فرهنگمون و حفظ کردیم.

( دختری 15 ساله ، نوزادی 1 ساله به بغل داشت... ((مردم)) زیرلب بهش میگفتن فاحشه! اما هیچ کس نمیدونست که به این دختر در 13 سالگی تجاوز شده بود...!

پسری 23 ساله رو ((مردم)) "تنبل چاقالو" صداش میکردن... اما هیچ کس نمیدونست پسر بخاطر بیماریشه که اضافه وزن داره...!

((مردم)) زنی 40 ساله رو "سنگدل" خطاب میکردن ، چون هیچ وقت روزا خونه نبود تا با بچه هاش بازی کنه و به کارهاشون برسه ، اما هیچ کس نمیدونست زن بیوه ست ، و برای پر کردن شکم بچه هاش باید سخت کار کنه!

مردی 57 ساله رو ((مردم)) "بی ریخت" صدا میکردن ، اما هیچ کس نمیدونست که مرد زیبایی صورتش را در راه حفظ وطنش فدا کرده !

و هرروز مردم و من و تو به غلط قضاوت می کنیم...!

آقای محترم خوبه در مورد اعتقادات دینی کسی به این راحتی قضاوت نکنیم! )

در ضمن این رو هم بگم که اینجا حرف از ازادی و ... نیست حرف و بحث در مورد گرونی و بی کاری و وضعیت نابسامان اخلاقیه کشوره! , و این رو هم باید بگم که ما با حکومت کاری نداریم طرف صحبت ما دولت حاکم فعلیه که با ندانم کاری اوضاع رو این طوری کرده.

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب انتظار

شما تحصیل کرده هستید در مقام قضاوت کافیه نگاهی به پست ها بکنید

ضمناً چرا تصور میکنید مشکلی هست؟مگه من به شما یا فرد دیگری اهانتی کردم توجه کنید که این پست در انجمن گفتگوی آزاد زده شده و طراح مطلب هم شما نیستید بل کپی کردید پس

شما ظرف رو فراخ کنید مشکلی نخواهید دید .ضمنا این شیوه ی برخورد شما ضعیقه در هر موردی میشه مخاطب موافق و مخالف داشت و کمیت افراد تایید کننده و یا مخالف نشان از موجه

بودن و یا صحت و سقم مطلب نخواهد بود .

بله اون طنز پردازی که این رو طراحی کرده قدرت خواهد داشت هر مطلبی رو به زبان طنز ارائه بده و در اولین پست هم من عزض کردم چه خوبه به زبان طنز راهکار هم ارائه و خوب شما

خودت مدعی بودی خلف وعده کردی حالا اشکالی نداره چرا به خاکی میزنید همیشه همه چیز رو همه نمیدونن موردی نیست.

نتیجه:همشه منتظر تایید نباشیم گاهی ممکنه من یا شما تایید نشیم ولی موردی نیست دنیا ارزش این چیزا رو نداره. خوب حالا من باید از کی عذر خواهی کنم که از من ناراحت شده؟
بگه من عذر میخوام و بگه کجا از نزاکت عدول کردم من خطایی کنم خوشحال میشم متذکر بشید.
خانم عزیز شما که خیلی وقته تو خاکی داری تخته گاز میری .من گفتم حق انتقاد داریم حق اعتراض داریم حق نقد داریم .نداریم؟ شما منکر این حقی؟
حالا این انتقاد میتونه طنز باشه اونم در قالب همون تعریف از طنز . بعضی وقتا طنز باعث میشه طرف مقابل یکم به خودش بیاد وبه کاستیهاش فکر کنه نه این که اینهمه از خود متشکر باشه وخودشو کاملترین بدونه .

حالا میخواهی تو این تاپیک راهکار هم ارائه بشه؟ راهکارهای زیادی 3 سال پیش ارائه شد که ارائه دهندگانش الان یا منزوی شدن یا گوشه زندانن. مگه بعضا به غیر از راهکارهای خودشون گوش شنوایی هم برای راهکارهای مخالف دارند؟ دارند؟
کمی اتفاقات 6 سال اخیر رو بدون تعصب و از روی منطق مطالعه کن .ببین لان حق ما گلایه است یا نه؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همانطوری که با طنز انتقاد به گوش تنی چند حتی از دوستان میرسه

پیشنهاد هم میتونه سازنده ،ضمناً من متعاقب اینکه خودتون مدعی شدید حرفی دارید عرض کردم ، گرنه قطعا این طنز نمیتونه حاصل تراوشات ذهنی شما باشه و پردازنده در مقابل سخن من قطعا مثل شما موضع نمیگرفت .
من موضع نگرفتم شما گفتید راهکار هم ارائه بدین و من گفتم راهکارها را باید کارشناسان ارائه بدن . در ضمن برخورد و سخنان و ادعاهای دولت حاکمه چندان منطقی دوستانه و صادقانه نیست تا کارشناسان هم چه موافق و چه مخالف به طرح نظراتشون بپردازن.
طنز پرداز هم در قالب طنز فقط میتونه درد و دلشو بگه همین.
من در عجبم شما چرا با طرح چنین طنزی براشفتید و موضع گرفتید؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازادی از نظر من یعنی ازادی بیان یعنی خواندن و نوشتن به زبان مادری یعنی توضیع امکانات به طور یکسان بین اقوام مختلف یعنی احترام گذاشتن به فرهنگ ملت ها یعنی .....همه ئ چیزایی که در نطر من ازادین در نظر شما و دوستانتون اسارته!!!!
آقای خداپرست فکر کنم عقاید ما بدتر از کفره! شما خیلی راحت به عقاید من و امثال من توهین میکنین!
من با انتخابات کاری ندارم چون واقعا امار درستی علام نمیشه خودتونم خوب میدونین فقط نمیدونم چرا خودتون رو میزنین به اون راه!امار تعداد تشکرهای هستن که ار تاپیک شده باور کنین و به خودتون دروغ نگین.
اینایی که شما ازشون طرفداری میکنین دارن اصل و فرهنگ ما رو از بین میبرن ولی ما اونقدر غیرت داریم که تا الان زبان و فرهنگمون و حفظ کردیم.

( دختری 15 ساله ، نوزادی 1 ساله به بغل داشت... ((مردم)) زیرلب بهش میگفتن فاحشه! اما هیچ کس نمیدونست که به این دختر در 13 سالگی تجاوز شده بود...!

پسری 23 ساله رو ((مردم)) "تنبل چاقالو" صداش میکردن... اما هیچ کس نمیدونست پسر بخاطر بیماریشه که اضافه وزن داره...!

((مردم)) زنی 40 ساله رو "سنگدل" خطاب میکردن ، چون هیچ وقت روزا خونه نبود تا با بچه هاش بازی کنه و به کارهاشون برسه ، اما هیچ کس نمیدونست زن بیوه ست ، و برای پر کردن شکم بچه هاش باید سخت کار کنه!

مردی 57 ساله رو ((مردم)) "بی ریخت" صدا میکردن ، اما هیچ کس نمیدونست که مرد زیبایی صورتش را در راه حفظ وطنش فدا کرده !

و هرروز مردم و من و تو به غلط قضاوت می کنیم...!

آقای محترم خوبه در مورد اعتقادات دینی کسی به این راحتی قضاوت نکنیم! )

در ضمن این رو هم بگم که اینجا حرف از ازادی و ... نیست حرف و بحث در مورد گرونی و بی کاری و وضعیت نابسامان اخلاقیه کشوره! , و این رو هم باید بگم که ما با حکومت کاری نداریم طرف صحبت ما دولت حاکم فعلیه که با ندانم کاری اوضاع رو این طوری کرده.

آزادی بیان؟؟؟ هه! خیلی جالبه که، اینهمه شماها و امثال شماها براحتی هرچی از دهنتون درمیاد میگین، اینهمه براحتی به اعتقادات اکثریت مردم توهین میکنید، بازهم از آزاد نبودن بیان مینالید. خواندن و نوشتن به زبان مادری ؟؟؟!!چی شده ،نمیذارنتون که بزبان مادری بخونیدو بنویسید یا ... ؟چه مشکلی تو این هست توضیح بدید تا ماهم مفهوم شیم. توضیع امکانات به طور یکسان بین اقوام مختلف ؟؟؟تا اونجایی که من خبر دارم به اقلیتها خیلی بیشتر از عموم مردم میرسن،به عینه این موضوعو دیدم. احترام گذاشتن به فرهنگ ملت ها؟؟؟ شما این مواردو از کجا جمع کردیدو آوردید؟چطوری مدعی هستید که حرفاتون درسته ؟چطوری مدعی هستید که حرفای من درست نباشه؟
آزادی بیان یعنی ریختن سر یه نفر وضربو شتمش توسط پلیس بخاطر آوردن اسم ملکه الیزابت توی چتش.
آزادی بیان یعنی ضربو شتم یه زرد پوست توسط چند سفیدپوست توی خیابون جلوی چشم پلیس بجرم زرد بودن و تغییر نژاد و...
آزادی بیان یعنی وجود دوربین مدار بسته توی هر خیابونو کوچهو پس کوچه و شناسایی تک تک افرادوزیر نظر داشتن اعمالو رفتار اشخاص.
نه براحتی زندگی کردن دربین این مردم که اگه حتی بدونن کسی از اقلیتها هست بازم به چشم یه انسان بهش نیگاه میکنن و فقط در صورت انجام گرفتن اقدام موزیانه از سمت این اقلیت ونیازبه دفاع کاری رو صورت میدن.
جدا منظور شما از آزادی فقط وفقط همیناس؟مطمئن نیستید که چیز دیگه ای پشت این موارد یا تو افکارتون خوابیده؟
خیلی جالبه که اول اومدید اون مطالبو باون شکل بیان کردید بعد در آخر گفتین که منظورتون آزادی نیست.دوباره تکرار میکنم من مدتها با امثال شماها گشتم و زندگی کردم ،مدتها با امثال شماها بودم(فقط احتمالا مذهبتون یا ... متفاوته)،ولی سرآخر باین نتیجه رسیدم که این افکارو عقاید هیچ فایده ای که نداره برعکس ضرر هم داره. بنفعتون ومون نیست که هیچی بضرر همه ماست.

من با انتخابات کاری ندارم چون واقعا امار درستی علام نمیشه خودتونم خوب میدونین فقط نمیدونم چرا خودتون رو میزنین به اون راه!
با چه اطمینانی اینو میگید که آمار درست اعلام نمیشه؟یعنی اون آماری که منافقین تو ماهواره اعلام میکنن درسته؟شما چراخودتونو میزنید به اونراه؟امتحانش مجانی بود میتونستی یه لحظه بجای کانال ماهواره کانال صداسیمارو باز کنی تا ببینی چخبره؟(نکنه تصویر زنده هم دروغ میگه؟)
امار تعداد تشکرهای هستن که ار تاپیک شده باور کنین و به خودتون دروغ نگین.
اینو که جدی نمیگید؟از کجا معلوم تعداد افرادی که باین تاپیک سرزدنو لایک نکردن بیشتر بوده؟چون عنوان جذابی داره مطمئنا تعدادزیادی بهش سر زدن ولی شما آمارو تعداد اندک لایکای این تاپیک میدانید.شما سعی کنید به خودتون راست بگید.

آقای خداپرست فکر کنم عقاید ما بدتر از کفره! شما خیلی راحت به عقاید من و امثال من توهین میکنین! اینایی که شما ازشون طرفداری میکنین دارن اصل و فرهنگ ما رو از بین میبرن ولی ما اونقدر غیرت داریم که تا الان زبان و فرهنگمون و حفظ کردیم.
فرهنگو زبان شما چیه که اینقدر مورد بی احترامی قرار گرفتین،ازکدوم قشرو مذهبید که اینو میگید؟شمای اندک براحتی به مقدسات تقریبا همه بی احترامی میکنید اونوقت انتظار دارید که این اکثریت شمارو رو سرشون بگیرن؟ تا الان چه کار باهاتون کردن؟
ما با حکومت کاری نداریم طرف صحبت ما دولت حاکم فعلیه که با ندانم کاری اوضاع رو این طوری کرده.
دولت حاکم فعلی ! ندارم کاریش کجا بوده؟ندادن دست حقارت به آمریکاو انگلیسو ...که الان درمقابل ما حقیر شدن؟این دولت حاکم فعلی همونی نیست که بخاطرش اینهمه پیشرفت علمو فناوریش صورت گرفته؟همونی نیست که اینهمه توسعه عمرانی توش صورت گرفته؟ و... .
توی توسعه اقتصادی درسته ضعیف بوده اما اگه هر کشوری جای ایران اینقد تو تحریم بود کمرش میشکست. این دولت فعلی همونیه که تمام تلاششو کرد تا وضع ازین بدتر نشه و که الانم توسعه اقتصادی تو دستور کارشه.
یککمی هم نیمه پر لیوان رو دیدن بدنیست.
قربون اون پیامبربرم که از اون موقع این گرانیهارو پیشگویی کرده بود.

خانم عزیز شما که خیلی وقته تو خاکی داری تخته گاز میری .من گفتم حق انتقاد داریم حق اعتراض داریم حق نقد داریم .نداریم؟ شما منکر این حقی؟
حالا این انتقاد میتونه طنز باشه اونم در قالب همون تعریف از طنز . بعضی وقتا طنز باعث میشه طرف مقابل یکم به خودش بیاد وبه کاستیهاش فکر کنه نه این که اینهمه از خود متشکر باشه وخودشو کاملترین بدونه .

حالا میخواهی تو این تاپیک راهکار هم ارائه بشه؟ راهکارهای زیادی 3 سال پیش ارائه شد که ارائه دهندگانش الان یا منزوی شدن یا گوشه زندانن. مگه بعضا به غیر از راهکارهای خودشون گوش شنوایی هم برای راهکارهای مخالف دارند؟ دارند؟
کمی اتفاقات 6 سال اخیر رو بدون تعصب و از روی منطق مطالعه کن .ببین لان حق ما گلایه است یا نه؟

این راهکارایی که ارائه شدن همون حقیر کردن،دولاراست شدن در مقابل استکبار نبود؟همون تعلیق انرژی هسته ای نبود؟همون راه انداختن حکومت دینداران نبود؟ همون ... . همون چیزایی نبودن که شمای حداقل میخواستید اما اکثریت نخواستن و هیچوقتهم نمیخوان.
اما اون راهکاردهنده همونی نیست که توی بحبوحه ی جنگ (زمانی که نیاز بود افراد بالادست باهم متحد تر باشن)بدون اجازه استعفادادو بی توجه رفت.اگه مرد بود اینکارو میکرد؟؟؟
اون راهکار دهنده همونی نیست که توی شبهای مناظره مرد نبود که هدف اصلیشو راستومستقیم بگه که مردم عادی هم متوجه شن ،مظلوم نمایی میکرد که عموم مردمو...،اگه مرد بود که ووسه رای جمع کردن نمیرفت توی برج میلاد پارتی مختلط راه بندازه و... اگه مرد بود که از نژادش ووسه جمع کردن رای استفاده نمیکرد.اگه مرد بود الکی بعد انتخابات انگ تقلبی بودن رو به اون انتخابات نمیزد.اگه مرد بود که بعد انتخابات اون کثافت کاریارو راه نمینداخت.همون فتنه ای که راه انداختو تعداد اندکی به مقدسات اکثریت توهین کردن ،اونوقت شماها انتظار دارید که مردم ...
واون فتنه گران همونایی بودن که از همون افراد خط میگرفتن ، که عموم مردم اونطور لهشون کردن حقشونو کف دستشون گذاشتن.
بعدشم از حکومت خواستن که با این افراد برخورد قاطع شه.
فقط امیدوارم درس عبرتی ووسه بقیه باشه.که بنظر اکثریت احترام بذارن.
البته خداروشکر که اون راهکار دهنده اینکارو کرد این راهکارو داد ودست خودشوروکردو کلک خودشو کند.(اون اگه بلد بود راهکار بده اینطوری کلک خودشو نمیکند.)
ببینید نه گوش شما بدهکار حرفای ماست نه گوش ما ... .نه شما بلدید راهکار بدید نه ما ونه کسی اینجا هست که اینکارو بکنه.ادامه دادن این بحث بیفایده هست.پس.
شما باخودتون خوش باشید مارا دیگر با شما کاری نیست.

الهه ی ناز

عضو جدید

متاسفانه با وجود اینکه تلاش کردم خیلی واضح موارد رو خدامتتون عرض کنم میبینم که باز هم سعی میکنید خیلی سریع مطالب رو بخونید پس همون اندازه با بی توجهیی قضاوت میکنید
جناب متاسفانه اشکال شما و امثال شما همینه که تصور کردید با هوچی گری میشه مشکلی رو حل کرد این درحالیه که بدون تامل و منطق واقعا نمیشه کاری کرد تا زمانی که سطحی و عجولانه در مورد هر چیزی قضاوت بشه همینه شما ببینید هر فردی بدون توجه به این طنز میاد وتشکر میکنند ومتاسفانه اغلب خانم هم هستند و توجه نمیکنند که در این طنز به شخصیت زن چه توهینی شده اگر ما مصداق هایی در جامعه داشته باشیم باید اون رو به همه ی زن های جامعه تعمییم بدیم؟
من نمیخواستم ریز بشم ولی مجبورم کردید!!
شرم اور نیست زن زحمت کش ایرانی را روسپی بدانیم و بگیم که برای امرار معاش از خود فروشی استفاده میکند ؟
جدا شما خودت شرمنده نمیشی ؟
شما خانوادتون خارج از این مملکت زندگی میکنند؟
این دیگه طنز نیست میشه هجو
بله تمام سخن من اینست کسی که هدفی درست دنبال میکند از محتوای کلامی سالمی هم برخوردار ست باشد که نتیجه بخش هم باشد
والبته این مورد در همه جا دیده میشود که چون در این محله یک نفر زباله هاشو غیر بهداشتی دفع میکنه پس همه بی نزاکتند !!این در حالیه که
ما مدعی هستیم که از نوع انسان هستیم و یک انسان میبایست با تدبیر و تدبر سخن بگوید و بدون یقین یافتن به کسی اهانت نکند
شما همه ی زنان ایرانی را با اندیشه ای یک فردی که برای ارائه ی نظراتش از هجو هم بهره گرفته به بی اخلاقی متهم کردی .اگر فقط به شیر یارانه ای اشاره میشد
خوب میگذشتم ولی متاسفم که در محیطی که باید همه دقت کنند که پیام این متن چیست بدون توجه به جنس خودشون توهین میکنند !!
در جامعه ای که بسیاری از زنان ما شبانه روز زحمت میکشند تا تامین معاش کنند
در جامعه ای که بسیاری از زنان ما نان تفکر خود را میخورند
و در جامعه ای که بسیاری از زنان ساعت ها در قطار های داخل شهری از این قطار به اون قطار با فروش هر آنچه که ممکن ست تامن معاش میکنند
و اغلب کسانی که به روسپی گری می پردازند کسانی هستند که فقط برای تامین پوشاک و خوشگذرانی و متاثر شدن از تبلیغات رسانه ها ،تن فروش میکنند.

بله معضلات جامعه ی ما زیاد ست ولی متاسفانه دلسوز جامعه کم ،
اینجا من مطلبی از حمایت از فرد یا افرادی در هیچیک از پست هام نمیبینم ولی هر فردی که فقط هوچیگری میکند و بدون دقت قشری خاص را مورد توهین قرار میدهد محکوم میکنم
هر کسی می خواد باشه فرق نمیکنه اگه حرفی واسه گفتن هست باید پشتش اندیشه باشه بدون خرد نباشه که باعث بشه که یکهو به خودتون بیایدد بینید که خودتون هم در مضان تهمتید
پس به جای بحث های اینچنینی کمی تامل کنید جناب .

الهه ی ناز

عضو جدید
من موضع نگرفتم شما گفتید راهکار هم ارائه بدین و من گفتم راهکارها را باید کارشناسان ارائه بدن . در ضمن برخورد و سخنان و ادعاهای دولت حاکمه چندان منطقی دوستانه و صادقانه نیست تا کارشناسان هم چه موافق و چه مخالف به طرح نظراتشون بپردازن.
طنز پرداز هم در قالب طنز فقط میتونه درد و دلشو بگه همین.
من در عجبم شما چرا با طرح چنین طنزی براشفتید و موضع گرفتید؟

همانطور که گفتم جایی که از هتک حرمت استفاده بشه ،میشه هجو
علت بر اشفتن من هم مشخص شد و من متجبم که چرا شما اشفته نشدید !چرا که اینطور، خود شما هما هم در مضان تهمتید!!

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همانطور که گفتم جایی که از هتک حرمت استفاده بشه ،میشه هجو
علت بر اشفتن من هم مشخص شد و من متجبم که چرا شما اشفته نشدید !چرا که اینطور، خود شما هما هم در مضان تهمتید!!
من براشفته نشدم .ولی دلیل اعتراضتون به این طنز رو نمیدونم .
در ضمن بحث تاپیک داره توسط برخی دوستان کاه خواسته یا ناخواسته نمیخوان این تاپیک سر پا باشه داره بدجور گره میخوره من مجبورم جوابشونو ندم
بهتره بقه بحث تو خصوصی باشه تا تاپیکم در امان بمونه. هر کی خواست خصوصی پیام بده من در خدمتم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من براشفته نشدم .ولی دلیل اعتراضتون به این طنز رو نمیدونم .
در ضمن بحث تاپیک داره توسط برخی دوستان کاه خواسته یا ناخواسته نمیخوان این تاپیک سر پا باشه داره بدجور گره میخوره من مجبورم جوابشونو ندم
بهتره بقه بحث تو خصوصی باشه تا تاپیکم در امان بمونه. هر کی خواست خصوصی پیام بده من در خدمتم
تاپیکت همین الان هم رو هواست.بدو دلیل یکی اینکه تکراریه دوم اینکه سیاسیه(نقل قول زیرو بخونید.)(قوانین باشگاهو نقض کردید.)این تاپیک اگه همین الان گزارش شه موجودیتشو ازدست میده.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکت همین الان هم رو هواست.بدو دلیل یکی اینکه تکراریه دوم اینکه سیاسیه(نقل قول زیرو بخونید.)(قوانین باشگاهو نقض کردید.)این تاپیک اگه همین الان گزارش شه موجودیتشو ازدست میده.
تا میایم حرف بزنیم و اعتراض کنیم میریم رو هوا....
زندگیمونو که بردن رو هوا تاپیکم رو هوا باشه
آب که سر گذشت چه یک وجب چه ده وجب

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم بعضی دوستان انگار اصلا با این مردم زندگی نمیکنن!!!!
انگار دور از اینهمه گرفتاری رو ابرها واسه خودشون میگردن ....
واسه چی به طنزی که واقعیت داره باید اعتراض کنید؟اگه شما هم همرنگ این جماعت هستین؟

الهه ی ناز

عضو جدید
واسه چی به طنزی که واقعیت داره باید اعتراض کنید؟اگه شما هم همرنگ این جماعت هستین؟

دوست عزیز
تمامی موارد با ادله گفته شد با دقت پست ها رو بخونید متوجه میشید
و به خواهش دوستتون ادامه ندادیم و تصور میکنم ایشون باید متوجه شده باشن که هر طنزی رو نباید استفاده کرد و اگر طنز استفاده میشه باید توجه بشه که به قشر خاصی توهین نشه
پس شما هم دیگه کوتاه بیا گلم
و اینکه همرنگ جماعت واین حرف ها هم خیلی خوب نیست
عزیزم مگه شما آفتاب پرستی؟ راه درست و صحیح به کمیت افراد بستگی ندارد بل که موارد قابل توجه دیگری هست
همه ی ما در یک محیط زندگی میکنیم و مشکلات برای همه هست منهای چیزی حدود 5% بقیه قطعا فراز و نشیب اقتصادی رو دارند
ولی شیوه ی برخورد افراد متفاوته اگر تصور میکنی با این موارد مشکلت حل میشه بیا زین پس بتاز !!!
ولی گرنه سعی کن که دم عیدی به هموطنات روحیه بدی و شیوه ی درست زندگی رو تبلیغ کنید که با شرایط موجود بدونن چطور میتونن بهره ی مناسب بگیرند نه اینکه به عکس ،عمل کنی .

متاسفانه دیدم تاپیک دیگه ای راه انداختی که تماماًبار منفی داره این خیلی بده که ما به جای اینکه شادی رو به هرشکلی ،در دل همه ایجاد کنیم ،بیاییم موج منفی بدیم
دل خوش فقط اقتصاد نیست
شما همین که بتونی کمی با صمیمت بیشتری با متعلقینت ارتباط بگیری و به جای پرداخت به حواشی به اصل این ارتباطات بپردازی اون زمان تو در خدمت مال نخواهی بود بلکه این مال هست که به هر میزان در خدمت تو خواهد بود بسیارند کسانی که سفرهای بسیار دارند و بسیار خرج میکنند ولی اونها هم بلد نیستند که لذت ببرند پس اگر کمال طلبی در مسیر درست طلب کن تاکید میکنم موج منفی دردی رو دوا نمیکنه و فقط روحیه ی همه رو کسل میکنه .

ممنون

آخرین ویرایش:

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اقا و خانم محترمی که با طنز مشکل دارین یه سر به این تاپیک بزنید این یکی دیگه طنز نیست عین واقعیته!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/352320-√-.-سرتو-بالا-بگــیر-مــَــــرد-...-!/page1

الهه ی ناز

عضو جدید
اقا و خانم محترمی که با طنز مشکل دارین یه سر به این تاپیک بزنید این یکی دیگه طنز نیست عین واقعیته!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/352320-√-.-سرتو-بالا-بگــیر-مــَــــرد-...-!/page1

میترا جان من ربط تاپیکی که معرفی کردی با عرائضم نمیفهمم یعنی کلا بی ربطه
و برای اینکه بدونی بی ربطه کافیه کمی با دقت پست ها رو بخونی در عجبم که چطور ارتباط میدی به هم اینها رو

اینا صحبت از اینه که ما تعمیم ندیم با حیثیت گروهی بازی نکنیم

در مورد اون تاپیکی که به اینجا ربط نداره هم باید بگم که:
اونی که انگشت اتهام باید به سمتش باشه معمولا خودش رو قاطی معترضین میکنه
یعنی میاد حمله میکنه ودر حالی که داره خون مردم رو تو شیشه میکنه( یعنی اون 5 درصد) میاد و میگه این چه وضعیه ؟
بله سرمایه دار ها همیشه ایمن هستن چون از نااگاهی ما بهره میگیرن ودر کل دنیا همینه و چون سرمایه ها دست اونها ست بالاخره روی سیاست کشور ها هم نفوذ موثری دارند
در واقع قدرت های پشت پرده در کلیه ی کشور ها سرمایه داران هستند .

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز
تمامی موارد با ادله گفته شد با دقت پست ها رو بخونید متوجه میشید
و به خواهش دوستتون ادامه ندادیم و تصور میکنم ایشون باید متوجه شده باشن که هر طنزی رو نباید استفاده کرد و اگر طنز استفاده میشه باید توجه بشه که به قشر خاصی توهین نشه
پس شما هم دیگه کوتاه بیا گلم
و اینکه همرنگ جماعت واین حرف ها هم خیلی خوب نیست
عزیزم مگه شما آفتاب پرستی؟ راه درست و صحیح به کمیت افراد بستگی ندارد بل که موارد قابل توجه دیگری هست
همه ی ما در یک محیط زندگی میکنیم و مشکلات برای همه هست منهای چیزی حدود 5% بقیه قطعا فراز و نشیب اقتصادی رو دارند
ولی شیوه ی برخورد افراد متفاوته اگر تصور میکنی با این موارد مشکلت حل میشه بیا زین پس بتاز !!!
ولی گرنه سعی کن که دم عیدی به هموطنات روحیه بدی و شیوه ی درست زندگی رو تبلیغ کنید که با شرایط موجود بدونن چطور میتونن بهره ی مناسب بگیرند نه اینکه به عکس ،عمل کنی .

متاسفانه دیدم تاپیک دیگه ای راه انداختی که تماماًبار منفی داره این خیلی بده که ما به جای اینکه شادی رو به هرشکلی ،در دل همه ایجاد کنیم ،بیاییم موج منفی بدیم
دل خوش فقط اقتصاد نیست
شما همین که بتونی کمی با صمیمت بیشتری با متعلقینت ارتباط بگیری و به جای پرداخت به حواشی به اصل این ارتباطات بپردازی اون زمان تو در خدمت مال نخواهی بود بلکه این مال هست که به هر میزان در خدمت تو خواهد بود بسیارند کسانی که سفرهای بسیار دارند و بسیار خرج میکنند ولی اونها هم بلد نیستند که لذت ببرند پس اگر کمال طلبی در مسیر درست طلب کن تاکید میکنم موج منفی دردی رو دوا نمیکنه و فقط روحیه ی همه رو کسل میکنه .

ممنون

و برای اینکه بدونی بی ربطه کافیه کمی با دقت پست ها رو بخونی در عجبم که چطور ارتباط میدی به هم اینها رو

یعنی میاد حمله میکنه ودر حالی که داره خون مردم رو تو شیشه میکنه( یعنی اون 5 درصد) میاد و میگه این چه وضعیه ؟
بله سرمایه دار ها همیشه ایمن هستن چون از نااگاهی ما بهره میگیرن ودر کل دنیا همینه و چون سرمایه ها دست اونها ست بالاخره روی سیاست کشور ها هم نفوذ موثری دارند

آبجي شما چه خوب ميحرفين:D:redface:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا میایم حرف بزنیم و اعتراض کنیم میریم رو هوا....
زندگیمونو که بردن رو هوا تاپیکم رو هوا باشه
آب که سر گذشت چه یک وجب چه ده وجب

ببخشیدا شما(با این افکار کاملا منفیتون )ذاتا رو هوا تشریف دارین.نیازی به رو هوا بردنتون نیست!.
ضمنا کسی رو ابرا نمیگرده،ماهم رو همین زمین تو همین جامعه ای که یسری مشکلات داره زندگی میکنیم،فقط تفاوت ماو شما اینه که ما یچیزاییو میخوایم که شما نمیخواین و شما یچیزایی رو میخواین که ما نمیخوایم(که خوشبختانه اکثریت خواسته مارو دارن)>ما حاضریم بخاطر داشتن ورسیدن به خواستهامون مشکلاتو تحمل کنیم و تلاش میکنیم حللشون بکنیم واما شما تلاش میکنید ووسه رسیدن به خواستهاتون سیاه نمایی بکنید چون فک میکنید جز این راه بجایی نخواهید برد.که نمیبرید.
شما اگه تونستید چند خط بصورت طنز نکات مثبتو بیان کنید اونوقت از ما انتظار اعتراض(به طنز کاملا منفیتون رو )نداشته باشین.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

در عجبم چطور نمیفهمین ربط شون رو! هر دوتاشون در مورد وضعیت و اوضاع بد اقتصادی کشوره، ما هم داشتیم همین بحث و میکردیم که شما و دوستتون بحث و منحرف کردین.من اون لینک رو گذاشتم تا شما و دوستتون که با طنز مشکل دارین برین و واقعیت رو ببنین.
واقعا شما از وضعیت فعلی راضی هستین!

الهه ی ناز

عضو جدید
در عجبم چطور نمیفهمین ربط شون رو! هر دوتاشون در مورد وضعیت و اوضاع بد اقتصادی کشوره، ما هم داشتیم همین بحث و میکردیم که شما و دوستتون بحث و منحرف کردین.من اون لینک رو گذاشتم تا شما و دوستتون که با طنز مشکل دارین برین و واقعیت رو ببنین.
واقعا شما از وضعیت فعلی راضی هستین!

چه عرض کنم عزیزم من که هر چه میگم نره شما میگی بدوش .

فقط نقطه ی مشترک قابل اعتراضی که در هر دو دیده میشه :

خرج کردن آبروی مردم برای عرض اندام کردن ست

در این تاپیک که کل زنان ایران زمین مورد تهمت خود فروشی هستند!!

در اون تاپیک هم که زندگی خصوصی مردم رو در معرض دید دیگران قرار داده اند اون بنده خدا آبرو نداره؟

خیلی کار زشتیه که معضلات جامعه رو اینطور مطرح کنیم

آه ،میخوان از آبرو خرج کنند فقط اجازه دارند از خودشون مایه بذارن

این بنده خدا اگه آبرو دار نبود که میتونست به شکل دیگه ای کسب معاش کنه .مگه کمند افرادی که از هر راه ناسالمی کسب معاش میکنند؟

بله این رفتار زشت چیه باب شده که هر کی میخواد حرفی بزنه زندگی مردم رو عیان میکنه ابروی افراد رو خرج میکنه .

بله چه پردازش طنز و چه مقالات انتقادی باید به دست کسانی نوشته بشه و طرح بشه که توانایی لازم رو داشته باشند و حماقت نکنند .

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا شما(با این افکار کاملا منفیتون )ذاتا رو هوا تشریف دارین.نیازی به رو هوا بردنتون نیست!.
ضمنا کسی رو ابرا نمیگرده،ماهم رو همین زمین تو همین جامعه ای که یسری مشکلات داره زندگی میکنیم،فقط تفاوت ماو شما اینه که ما یچیزاییو میخوایم که شما نمیخواین و شما یچیزایی رو میخواین که ما نمیخوایم(که خوشبختانه اکثریت خواسته مارو دارن)>ما حاضریم بخاطر داشتن ورسیدن به خواستهامون مشکلاتو تحمل کنیم و تلاش میکنیم حللشون بکنیم واما شما تلاش میکنید ووسه رسیدن به خواستهاتون سیاه نمایی بکنید چون فک میکنید جز این راه بجایی نخواهید برد.که نمیبرید.
شما اگه تونستید چند خط بصورت طنز نکات مثبتو بیان کنید اونوقت از ما انتظار اعتراض(به طنز کاملا منفیتون رو )نداشته باشین.
شما فکرکن که اکثریت خواسته ی شمارو دارن
اما این فقط مثل اینه می مونه که سرت رو مثل کبک بکنی زیر برف و بال بال زدن یه سری اقشار که کم هم نیستن رو نبینی
ویه گوشه بشینی و بگی همه چی آرومه!!!!آره واقعا همه چیز آرومه همه در رفاهن هیچ مشکلی وجود نداره
دوستان یک چشم هارو بازتر کنید....بد نیست یه نگاهی به اطراف بندازین
به جای مرثیه نوشتن و اینکه بگین من افکارم منفیه نگاه به مردم جامعت کن همه چیز رو میفهمی
من نمیتونم چشمامو ببندمو مثل شماها بگم آره میشه کنار اومد میشه ندید گرفت میشه حلش کرد.
فرق ما وشما رو چرا به رخ میکشی تو خودت رو جدای از مردم کشورت میدونی؟ماهم مردم کشورتیم
متاسفانه نمیدونم دوستان یا نمیفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی!!!!!!!