برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت(نیاز به كمك همه ایرانیان)كلیك كنید ...حیثیت ایران در خطره....بیاین تو ...کمک.........

داود كريمي

عضو جدید
زشير شتر خوردن وسوسمار عرب را به جايي رسيدست كار كه تاج كياني كند ارزو تفو برتو اي چرخ گردوت تفو

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا این تاپیک ماله قبلآ هست......مال اون موقع که گوگل ارت تحریم نشده بودیم......
الان گوگل ارت حدود 5-6 ماه که دیگه آپدیت نمیشه..... پس هر تغییری هم ایجاد بشه ما نمیبینیم

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئولین ...بی مسئولیت

اگر یه راکت کوچولو بزنن وسط بیابونای دبی خیلی چیزا حل میشه
خبر دارید توفرودگاه دبی با ایرایا چیکار میکنند ؟

پسر خاله منو بی دلیل 2 هفته تو فرودگاه دبی نگه داشتن

تا جایی که من میدونم هیچ کس رو تو فرودگاه نگه نمیدارن
هتل که نیست:huh:
حتمآ ویزاش جعلی بوده
اگه ویزاش هم جعلی باشه یا ویزا نداشته باشه فقط 5 روز میتونه تو فرودگاه بمونه
بعد میفرستنش کشورش
سابقه دار هم باشه میفرستنش زندان

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 1240437 امین نفر بودم یعنی حالا عوضش میکنن؟

engineer_alireza

عضو جدید
برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت(نیاز به كمك همه ایرانیان)كلیك كنید!!!!
برای برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربي آنرا امضا نماييد. کار سختي نيست http://www.petitiononline.com/sos02082/petition.html اين پيام را براي تمامي دوستانتان ارسال نماييد

من نفر1241879 Signatures Total

بودم زدوتر بيايد
فقط دوستان
من در سرزميني زندگي ميكنم كه زبانش پارسي است اما به آن ميگويند فارسي چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
چون عربي پ ندارد
خليج پارسي درسته دوستان نه فارسي

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سایت رو یکی راه انداخته که برای هر کلیکش امتیاز میگیره. گول این چیزا رو نخورید. همش فریب کاربراست. سندش هم تو یه سایت زده بودن که کلک میزنن.