بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh si

عضو جدید
بچه ها من اصلا حالم خوب نیسسست تازه کلیدا دیدم اصلا نمی تونم باور کنم اینقدر غلط داشتمم می شه بگید درصدام چی میشههه خواهش می کنمممم

زبان 6 ص 3 غ
فن 3 ص 13 غ
تاریخ 3ص 4 غ
درک 2 ص 6 غ
منظر 3 ص 3 غ تو رو خداااااااااااا:(

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اصلا حالم خوب نیسسست تازه کلیدا دیدم اصلا نمی تونم باور کنم اینقدر غلط داشتمم می شه بگید درصدام چی میشههه خواهش می کنمممم

زبان 6 ص 3 غ
فن 3 ص 13 غ
تاریخ 3ص 4 غ
درک 2 ص 6 غ
منظر 3 ص 3 غ تو رو خداااااااااااا:(
زبان 16.66%
فن 4-%
تاریخ 6.67%
درک 0%
منظر 10%

govashir

عضو جدید
کاملا موافقم.این سوال توی مدیریتم اومده بود اما اونجا گزینه اش صحیح بود ومیشدکاهش شتاب ناشی از زلزله

parza93

عضو جدید
سلام دوستان.
اول تبریک میگم به عزیزانی که درصدای خوبی کسب کردن و دانشگاه مد نظرشون قبول میشن به امید خدا.

بچه هایی که جزء 10 الی 15 نفر اول لیست هستن لطفا بیان بگن از چه ماهی شروع کردن به درس خوندن و در روز متوسط چند ساعت خوندن؟

Bita.N.Arch

عضو جدید
کاملا موافقم.این سوال توی مدیریتم اومده بود اما اونجا گزینه اش صحیح بود ومیشدکاهش شتاب ناشی از زلزله

دوستم من حرفت رو قبول دارم ولی توی سوال نوشته در سازه به چه واکنشی منجر میشود. منم خودم تو جلسه شک کردم ولی به این دلیل 1 رو انتخاب کردم.

mas6969

عضو جدید
سلام
لطفا جدول درصدهارو کامل کنید!
سال پیش تخمین رتبه سایتمون دقیق تر بود،چرا حالا نیست؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان واسه سوال 36 میشه در مورد این عکس نظر بدیدمشاهده پیوست 232360
تو جزوه ی طباطبایی نوشته وقتی خرپا ساده باشه اجازه ی استفاده از فرمول رو داریم!!! این خرپا مرکبه!!! بعدشم 2 تا خرپا ساده با 3 میله ی موازی به هم وصل شدن که باعث ناپایداری هندسی میشه!!! اصا اینو بی خیال!!! خودت یه نیرو از بالای ب پایین سمت راست مستطیل وسط و یه نیرو از پایین به بالای سمت چپ مستطیل وسط وارد کن ببین خرپا متلاشی نمیشه!!!؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاا باید اعتراض زد من امروز تصمیم گرفتم که اعتراض کنم

okami22

عضو جدید
زبان عمومی 46.67
فن 33.33
تاریخ 54.44
درک 23.33
منظر 41.67

به نظرتون رتبم در چه حدودی میاد ؟؟ آکادمی معماری رو 58 زده منظر رو 17

a1ich

عضو جدید
زبان عمومی 46.67
فن 33.33
تاریخ 54.44
درک 23.33
منظر 41.67

به نظرتون رتبم در چه حدودی میاد ؟؟ آکادمی معماری رو 58 زده منظر رو 17
آکادمی به نظرم قابل استناد نیس ... الان میانگینت 43 شده .. 43 تو این آزمون فک میکنم حداقل رتبه 200 اینا راحت بیاره برات .. شایدم بهتر .. چون پارسال درصد 46 رتبه 200 داشته امسال حتما میانگین میاد پایین تر 6.7. درصد ..
اینجوری که من از بچه ها شنیدم رتبه های آکادمیو باید در 5 ضرب کنی !!!
که غلطه به نظرم ..

coleopatra

عضو جدید
بچه ها من هنوز برام از طرف آکادمی چیزی نیومده :(((
کس دیگه ای هم هست تخمین شرکت کرده باشه ولی جوابش هنوز نیومده باشه؟

یه چیزی ام بگم، رتبه تخمینی را باید ضربدر 8 کنید، 5 یکمی کمه، من نسبت به پارسال و رتبه پارسال خودم می گم، چند جای دیگه هم دیدم همینو نوشته بود :)

a1ich

عضو جدید

یه چیزی ام بگم، رتبه تخمینی را باید ضربدر 8 کنید، 5 یکمی کمه، من نسبت به پارسال و رتبه پارسال خودم می گم، چند جای دیگه هم دیدم همینو نوشته بود :)
مال منم نیومده ...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز

ضربدر8ک خیلی زیادههههههههه.اونطوری من اسلن من مجاز نمیشم

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه در 5 ضرب کنم میشه 4000 :cry::cry::surprised:
مجاز نمیشم فک کنم :wallbash::crying2:
دیگه وای به حاله اینکه در 8 ضرب کنیممممممممم:confused:

آخرین ویرایش:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
آکادمی به نظرم قابل استناد نیس ... الان میانگینت 43 شده .. 43 تو این آزمون فک میکنم حداقل رتبه 200 اینا راحت بیاره برات .. شایدم بهتر .. چون پارسال درصد 46 رتبه 200 داشته امسال حتما میانگین میاد پایین تر 6.7. درصد ..
اینجوری که من از بچه ها شنیدم رتبه های آکادمیو باید در 5 ضرب کنی !!!
که غلطه به نظرم ..
ببخشید چطوری حساب کردین میانگینشون شد 43؟من حساب کردم 37.62شد!!!!!

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان. من میانگین درصدام شده 21.45 مجاز میشم . من زبان خیلی خوندم ولی نتیجه اش ده 4.44 دارم دیونه میشم. نمی دونم الان باید چیکار کنم؟!:cry::w22:
آکادمی هم تخمین رتبه چرا واسه من نفرستاده. :cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.