بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasim_zia69

عضو جدید
سلام به همه
دوستان من با این درصدا که حداقلشو گذاشتم یعنی اونایی که شک داشتم غلط حساب کردم تقریبا رتبه چند میارم به فکر اسکیس باشم یا کلا بیخیال شم؟؟؟:confused:
زبان 13
فن 41
تاریخ 56
درک 60
منظر 40

الان خواستی دل ما رو بسوزونی؟ درصدات عالیه برو واسه اسکیس

amircowboy

عضو جدید
من پارسال درک 70 زدم مجازم شدم فقط یادم رفت انتخاب رشته کنم :biggrin:
بچه های حاضر ...بیایین اعلام حاضری بزنین .اوناییکه پایه اند سوالای درک رو بررسی کنیم ...فک کنم درک امسال بره زیره 20...:(
دوستان لطفا بیایین عقلامونو یکی کنیم ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم :cry:آقا احسان ...بچه هایی که درکو بالا میزدن تو آزمونا لطفا کمک کنید

rezamemar

عضو جدید
سلام دوستان عزیز...
ممنون بابت راهنمایی هاتون...درصدای من خیلی بد اومده...به نظرتون برم واسه اسکیس...زبان000.....فن52....تاریخ 15.....درک22....منظرم 20

mas6969

عضو جدید
سلام به همه
دوستان من با این درصدا که حداقلشو گذاشتم یعنی اونایی که شک داشتم غلط حساب کردم تقریبا رتبه چند میارم به فکر اسکیس باشم یا کلا بیخیال شم؟؟؟:confused:
زبان 13
فن 41
تاریخ 56
درک 60
منظر 40

سلام دوستان عزیز...
ممنون بابت راهنمایی هاتون...درصدای من خیلی بد اومده...به نظرتون برم واسه اسکیس...زبان000.....فن52....تاریخ 15.....درک22....منظرم 20

سلام
میشه بپرسم ازکجا این قدر بابت درصدها مطمئن هستید؟؟؟اگر پاسخنامه و کلیدی هست بگید ما هم بفهمیم

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز

mcqueen

عضو جدید
سلام دوستان
من الان 2 سال تا کنکورم وقت دارم و شروع کردم به خوندن از زبان هم شروع کردم ینی دارم کتابای تافل و 504 رو میخونم ...
توی پستای اول این تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**جزوه-های-آزمون-ارشد-معماری**برای هر درس اینقدر منبع گذاشتن که من گیج شدم کاملا اصا نمیدونم چیو باید بخونم این همه منبع هم که بخوای بخونی کلا تا اخر عمر باید منبع بخونی...
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
منم دو سال وقت داشتم یک سالشو الکی دارم زبان می خونم :دی
یه سری هم به عنوان منابع دارم.
شما فهمیدی به من همم بگو از چی شروع میکنی.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان عزیز...

یعنی اینقدر بد زدم که کسی جواب نمیده...

سلام دوست خوبم
حدود نسبی رتبه خودتون رو میتونین از جدول های تنظیم شده سالهای گذشته به صورت نسبی و نزدیک به واقعیت برآورد بفرمائید که تعدادیشون درصد اسکیس و محل قبولی رو هم نوشتن

[h=3]نـــتایج نهایی کارشناسی ارشد معماری 93[/h][h=3]نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 92 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )[/h]

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ‌های معقولی به سوالات دادن به احتمال 90 به بالا پاسخ‌های ایشون درست باشند.
البته سوال 9 رو اشتباه زدن .... سوال 9 یه اصطلاح انگلیسیه که می گه : keeps you on your toes
می تونید برای اطمینان این جمله رو تو گوگل هم سرچ کنید ...

http://idioms.thefreedictionary.com/keep+one+on+toes

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم علی محمد زاده همایشی چیزی برگزار نمیکنن برای اسکیس

F A R Z A D

عضو جدید
دوستان خسته نباشید
من درصدام خیلی داغون شده.....له شدم با این نتیجه:confused:
حدودی میگم با توجه به چیزایی که یادم بود
زبان 40
فن30
تاریخ45
درک55
منظر40
با توجه به این درصدا اسکیس رو باید تو چه حدودی بزنم تا شانس قبولی تو دانشگاه های تهران رو داشته باشم؟؟
...
و یک سوال دیگه اینه بدون کلاس رفتن هم امیدی برای اسکیس هست؟؟

آخرین ویرایش:

NegR.s

عضو جدید
دوستانی که سال پیش رفتن برای اسکیس میشه درصداتون هم بگید؟درصد اسکیس منظورمه
اولین پستم بعد از کنکور..

آخرین ویرایش:

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها یه نگاه به تاپیک بندازین بعد پست بزارید. اینجا میخواییم سوالارو بررسی کنیم.
راستی بچه ها از یه آدم مطمئن پرسیدم راجع به مترو و مرکز خریدو ....... گفت 90% مرکز خرید جوابه. تازه یه عکس از اسکان مردم تو متروی لندن بهم نشون داد در زمان بحران.

وضعیت
موضوع بسته شده است.