بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه دوره اسکیس ایوان خانه
مهندس امیر شقاقی
نمیدونم قبلأ کسی گذاشته یا نه .... میذارم شاید براتون مفید باشه

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ماهان 34رو زده 3که من با سند و مدرک میتونم ثابت کنم 2 درسته!خرپام زده پایدار ونامعین .بتنم زده ترک !!!عمارت خسروم زده سروستان !مرکز گرایی حیاط چه ربطی به راهروی جانبی کنار ایوان داره آخه؟!!!!!بقیه جوابا مخصوصا درکشم که اصا یه وضییییییییییییی:eek:

مسجد جامع

کاربر فعال
تشکر بابت پاسخ . حالا این کلید هایی که میاد بیرون براساس کدام دفترچه است اینم جای تامل داره! دوست عزیز باز هم سپاسگذارم.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تشکر بابت پاسخ . حالا این کلید هایی که میاد بیرون براساس کدام دفترچه است اینم جای تامل داره! دوست عزیز باز هم سپاسگذارم.

خواهش میکنم
معمولأ کلیدا طبق دفترچه C بوده نمیدونم
در هرصورت فرقی نمیکنه شما دفترچه ای ک پاسخی دادین قطعأ گزینه رو میدونین و با این کلیدا تطبیق میدین

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ماهان 34رو زده 3که من با سند و مدرک میتونم ثابت کنم 2 درسته!خرپام زده پایدار ونامعین .بتنم زده ترک !!!عمارت خسروم زده سروستان !مرکز گرایی حیاط چه ربطی به راهروی جانبی کنار ایوان داره آخه؟!!!!!بقیه جوابا مخصوصا درکشم که اصا یه وضییییییییییییی:eek:

دوست عزیز هیچ اطمینانی به کلید این موسسات نیست .. هر موسسه برا خودش استدلال هایی داره که قطعأ نمیشه تأیید کرد
کلید سنجش تعیین کننده است نه اینا
با این بررسی ها فقط یه استرس رو به جون خودتون میندازین .. صبور باشید تا کلیدای سنجش بیاد : دی

mahdi-art

عضو جدید
سلام دوستان
من الان 2 سال تا کنکورم وقت دارم و شروع کردم به خوندن از زبان هم شروع کردم ینی دارم کتابای تافل و 504 رو میخونم ...
توی پستای اول این تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**جزوه-های-آزمون-ارشد-معماری**برای هر درس اینقدر منبع گذاشتن که من گیج شدم کاملا اصا نمیدونم چیو باید بخونم این همه منبع هم که بخوای بخونی کلا تا اخر عمر باید منبع بخونی...
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی اون مداد تراش همه گزینه ها میتونه درست باشه کماکان که من یادمه بچه که بودم تراش گرد داشتم که یه شمشیر هم روی تیغه اش داشت اما ذوذنقه از همه بهتره دلیلش هم اینه که در بقیه موارد احتمال سر خوردن دست وجود داره اما در ذوذنقه که سمت ورود مداد بزرگتر هست این اتفاق نمیافته در اصل یه سوال فن هست این و ربط داره به نیروها
سلام.آره به اینک فک کردم...اینم استدلال خوب و منطقی هستش.میگم دیگه نظر شخصیم و گفتم:redface:.......

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز هیچ اطمینانی به کلید این موسسات نیست .. هر موسسه برا خودش استدلال هایی داره که قطعأ نمیشه تأیید کرد
کلید سنجش تعیین کننده است نه اینا
با این بررسی ها فقط یه استرس رو به جون خودتون میندازین .. صبور باشید تا کلیدای سنجش بیاد : دی
دقیقااا..چشم صبور میشیم:)

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
یعنی روی دفترچه C پاسخ هامو ن رو پیاده کنیم این راهشه؟

کلیدا بر اساس دفترچه C هستش داخل سایت موسسه هم دفترچه C رو گذاشتن. با دفترچه C چک کنید .. هرچند چک کردن نداره خیلی غلط داره

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم از روی دفترچه c چک کردم
اگر سنجش گزینه هاش اینا باشه منهدم میشیم خخخخخخ
کلیدا بر اساس دفترچه C هستش داخل سایت موسسه هم دفترچه C رو گذاشتن. با دفترچه C چک کنید .. هرچند چک کردن نداره خیلی غلط داره

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از روی دفترچه c چک کردم
اگر سنجش گزینه هاش اینا باشه منهدم میشیم خخخخخخ
واقعا چه فکری میکنن پیش خودشون یه جماعتی اینجوری میزارن سره کار ؟تاسف داره واقعا...!یا نزارن جواب یا اگه میزارن درست درمون بزارن!دیگه بچه کلاس اول ابتدائی ام میدونه واسه سوال تراش گزینه 4 غلطه !مگر اینکه این کلید متعلق به یه دفترچه دیگه بجز cباشه که بعید میدونم!

s-architect

عضو جدید
سلام به همه
دوستان من با این درصدا که حداقلشو گذاشتم یعنی اونایی که شک داشتم غلط حساب کردم تقریبا رتبه چند میارم به فکر اسکیس باشم یا کلا بیخیال شم؟؟؟:confused:
زبان 13
فن 41
تاریخ 56
درک 60
منظر 40

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها در مورد مداد تراش من تنها استدلالی که اوردم ربط به مصالح مصرفی داشت که بر اساس شکل نهایی مداد حاصل میشه.یعنی ذوزنقه ای که اولش بزرگتره از آخرش.
ولی واقعا نمی دونم آیا یک چنین استدلال خنده داری میتونه درست باشه.مصالح مگه چقدره؟؟؟؟!!!!!

Bita.N.Arch

عضو جدید
سلام به همه
دوستان من با این درصدا که حداقلشو گذاشتم یعنی اونایی که شک داشتم غلط حساب کردم تقریبا رتبه چند میارم به فکر اسکیس باشم یا کلا بیخیال شم؟؟؟:confused:
زبان 13
فن 41
تاریخ 56
درک 60
منظر 40

درصدات خوبه. بیخیال نشو .من شنیدم پارسال با رتبه 1100 دانشگاه تهران قبول شدن روزانه.

ترنج

عضو جدید
بچه ها این جوابا رو سینا شریفی گذاشته بود تو پیج فیسبوکش همراه با مطابقتش با جزوه هاش!با این حساب اون سوال بتن حباب زا همون میشد کم شدن آب مصرفی:(

پیوست ها

• sharify-aks94.zip
    484.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rezazilla

عضو جدید
سلام به همه
زبان 13
فن 41
تاریخ 56
درک 60
منظر 40

نه بابا کلا بیخیال اسکیس شو بذار سال دیگه ...
چه چیزا ادم میبینه بخدا ... :confused:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های حاضر ...بیایین اعلام حاضری بزنین .اوناییکه پایه اند سوالای درک رو بررسی کنیم ...فک کنم درک امسال بره زیره 20...:(
دوستان لطفا بیایین عقلامونو یکی کنیم ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم :cry:آقا احسان ...بچه هایی که درکو بالا میزدن تو آزمونا لطفا کمک کنید

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم هستم :دی
بچه های حاضر ...بیایین اعلام حاضری بزنین .اوناییکه پایه اند سوالای درک رو بررسی کنیم ...فک کنم درک امسال بره زیره 20...:(
دوستان لطفا بیایین عقلامونو یکی کنیم ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم :cry:آقا احسان ...بچه هایی که درکو بالا میزدن تو آزمونا لطفا کمک کنید

rezazilla

عضو جدید

تاپیک بزن

sahi123

کاربر فعال
بچه ها این جوابا رو سینا شریفی گذاشته بود تو پیج فیسبوکش همراه با مطابقتش با جزوه هاش!با این حساب اون سوال بتن حباب زا همون میشد کم شدن آب مصرفی:(

غیر از یکیش همش رو درس زدم
کور سوی امیدی از طرف شما ساطع شد!
ممنون ;)

معمارباشی

عضو جدید
سلام به همگی ... خوبین ... چه کردید با کنکووووووووور ؟؟؟
می بینم که همه خوشحال و خندون هستید ... انشاله به حقتون برسید
فقط یادتون نره اسکیس اسکیس اسکیس .... بخدا تعیین کننده ترین مرحله همین اسکیسه ...
من تو این چند سال معجزات دیدم از این اسکیس ...
پس دست کمش نگیرین و بعد یه استراحت کوتاه بچسبید به تمرین و تمرین و تمرین ...
یادتون باشه هنوز کنکور تموم نشده ....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی ... خوبین ... چه کردید با کنکووووووووور ؟؟؟
می بینم که همه خوشحال و خندون هستید ... انشاله به حقتون برسید
فقط یادتون نره اسکیس اسکیس اسکیس .... بخدا تعیین کننده ترین مرحله همین اسکیسه ...
من تو این چند سال معجزات دیدم از این اسکیس ...
پس دست کمش نگیرین و بعد یه استراحت کوتاه بچسبید به تمرین و تمرین و تمرین ...
یادتون باشه هنوز کنکور تموم نشده ....
سلام معمار باشی جونممممم
فعلا که رو هواییم:cry:
امسال برامون تخمین نمیزاری؟

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برم برای اسکیس ثبت نام کنم بعد که کلیدا اومد و خدانکرده بد داده باشم برم انصراف بدم پولمو پس میدن؟::confused:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

من برم برای اسکیس ثبت نام کنم بعد که کلیدا اومد و خدانکرده بد داده باشم برم انصراف بدم پولمو پس میدن؟::confused:
شما کجا میخواین ثبت نام کنید?

وضعیت
موضوع بسته شده است.