بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shiva26

عضو جدید
بچه ها با رتبه 900 اینا هم میشه امید داشت قم تهران کاشان اصفهان کلا شهرهای اطراف قم به جایی امید داشت؟

آخرین ویرایش:

oyku

عضو جدید
ی عده درصدشون خییییییییلی بالاس ماشالا ... ی عده پایین... دارن همدیگه رو جبران میکنن ما اون وسط متوسطیم :|
امسال زبان واویلا میکنه :|

میشه میانگین درصد زبان رو بگید؟ مرسی

آخرین ویرایش:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ... خخخخخخخ خوبی برادر ؟
عاقااا چ میدونم
ی عده درصدشون خییییییییلی بالاس ماشالا ... ی عده پایین... دارن همدیگه رو جبران میکنن ما اون وسط متوسطیم :|
واااااااای زبان نگو من امسال سقوط کردم اصلا فکرشو نمیکرد آخرش انقد خسته درس بودم فقط میخواستم تموم شه ......... الهام جون درصد گرفتین ؟ لینک بده گلم راستش من نمیخواستم توی تخمین رتبه باشم استرس میگیرم

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا الان با خود شما میانگین زبان شد 25.06
الهاممممم نميشه تقلب كني ماله منو الان بكي؟ :)) هي ميام اينجا كه ببينم تخمين زدين :)
من كه اسكيسو ميزارم بعد از عييييد. خيلي خسته شدم از دست اين كنكور :(

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. اینا درصدای من شده :
زبان : 51.11
دروس فنی ساختمان : 24.44
دروس تاریخ و مبانی : 15.56
درک عمومی : 30
منظر : 26

رتبه ی معماریم رو آکادمی 307 زده .. وی معماری اسلامی رو 270 .. من قصد دارم معماری اسلامی بخونم .. به نظرتون می تونم به اسکیس امیدوار باشم و برم کلاس ؟

shiva26

عضو جدید
بچه ها تو جدول محل قبولی پارسال خیلی ها هستن که با رتبه های 300 400 یا حتی کمتر مردود شدن جریانش چیه ؟؟ یعنی به خاطر اسکیسه؟ میشه یکم توضیح بدین لطفا

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو جدول محل قبولی پارسال خیلی ها هستن که با رتبه های 300 400 یا حتی کمتر مردود شدن جریانش چیه ؟؟ یعنی به خاطر اسکیسه؟ میشه یکم توضیح بدین لطفا
اسکیس حدود 70 درصد نمرتونه!خیلی ها فک می کنن مثل دفترچه فقط 5 تا واحده.من چند ماه قبل با معاونت سنجش حرف زدم و خودش گفت اسکیس نصف بیشتر نمرتونه.
تو ساله قبل هر کی اسلامی کشیده بود ، کاراشونو جدا کرده بودند و بهشون نمره خیلی پایین دادند .حدود 70 درصد کارا.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. اینا درصدای من شده :
زبان : 51.11
دروس فنی ساختمان : 24.44
دروس تاریخ و مبانی : 15.56
درک عمومی : 30
منظر : 26

رتبه ی معماریم رو آکادمی 307 زده .. وی معماری اسلامی رو 270 .. من قصد دارم معماری اسلامی بخونم .. به نظرتون می تونم به اسکیس امیدوار باشم و برم کلاس ؟
زبانت بقیه دروستو جبران می کنه ولی بهت بگم که با این درصدا 300 نمی شی.با این درصدا حدود 500 اینا می شی.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم که 300 نمیشه .. موضوع اینه که من نخونده بودم و کاملا بر اساس اطلاعات دوران تحصیلم خوب شده درصدام .. اگه مجاز میشم و احتمال این که توی مشهد بیارم ، برم اسکیس رو کار کنم که دیگه شانسی نشه

shiva26

عضو جدید
اسکیس حدود 70 درصد نمرتونه!خیلی ها فک می کنن مثل دفترچه فقط 5 تا واحده.من چند ماه قبل با معاونت سنجش حرف زدم و خودش گفت اسکیس نصف بیشتر نمرتونه.
تو ساله قبل هر کی اسلامی کشیده بود ، کاراشونو جدا کرده بودند و بهشون نمره خیلی پایین دادند .حدود 70 درصد کارا.
یعنی من که دور و بر 1000 باید بشم میتونم به تمرین زیاد واسه تغییر این نتیجه امیدوار باشم؟؟

aytakin69

عضو جدید
به به ... خخخخخخخ خوبی برادر ؟
عاقااا چ میدونم

بچه ها ولی من حس میکنم رتبه هارو با میانگینا حساب نمیکنن....فقط یه حسه....:D مثلا درسایی مثل زبان و فن و درک که تعیین کنندس البته درسته که همینان باعث میشه میانگین بره بالا ولی ارزششون تو تعیین رتبه فرق میکنه.......و امسالم میانگین فن درک مطمئنم بالاس .....:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم که 300 نمیشه .. موضوع اینه که من نخونده بودم و کاملا بر اساس اطلاعات دوران تحصیلم خوب شده درصدام .. اگه مجاز میشم و احتمال این که توی مشهد بیارم ، برم اسکیس رو کار کنم که دیگه شانسی نشه
حتما شانس دارین اسکیس بدین و کار کنین که نتیجه می گیرین.
ما یه استاد داشتیم تو بیان 1 و2 اسمش دکتر مهدی نژاده که وقتی از کنکور حرف زدیم باهاش ، اونموقع یعنی 4 ساله قبل ، گفت کنکوره شما که اسکیسه!ما هم فک کردیم سرکاریه ولی نه !کنکور معماری یعنی اسکیس!

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجا میری تو فکر که خیلی وقته 3 نزدم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان عزیز کی میدونه تخمین آکادمی تخصصی چند نفر بوده؟؟؟و باید این رتبه ای ک داده رو چند برابر کنیم؟؟؟؟
من خیلی دوست داشتم الهام و معمارباشی عزیز برای منم تخمین بزنن....اما میترسم و از طرفی هم خجالت میکشم با اون درصدهای کزاییییی............................

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز کی میدونه تخمین آکادمی تخصصی چند نفر بوده؟؟؟و باید این رتبه ای ک داده رو چند برابر کنیم؟؟؟؟
من خیلی دوست داشتم الهام و معمارباشی عزیز برای منم تخمین بزنن....اما میترسم و از طرفی هم خجالت میکشم با اون درصدهای کزاییییی............................

1650 نفر شرکت کردن

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
1600 نفر شركت كردن. ضرب كردنشو نمي دونم. يكي كفت ضرب در ٣ ولي نمي دونم بز كدوم اساسي ٣ :)

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 8.89

فن 25.56

مبانی نظری 44.44

درک 33.33

منظر 20

من جایی قبول میشم امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ یا واسه ساله سال دیگه بخونم؟؟؟؟

شادمهرجان میانگینت 27.57میشه باید بری تونتایجه کنکوره 92ببینی با این میانگین حدوده رتبت چند در میاد .البته امسال کلی متفاوت تره .تو imah درصداتو بزار وتو تخمین رتبه بچه های باشگاه شرکت کن.

omid0000

عضو جدید
من زنگ زدم آکادمی گفت 1600 نفر
الان دیدم دوستان دیگه هم حدود همین عدد رو گزاشتن....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
1600 نفر شركت كردن. ضرب كردنشو نمي دونم. يكي كفت ضرب در ٣ ولي نمي دونم بز كدوم اساسي ٣ :)
نیکی جون پارسال تعداده شرکت کننده هاتوتخمین 700نفربودن البته اگه اشتباه نکنم! دوست من رتبه 20وخورده ای تو آکادمی آورده که ضرب در 5 شده ورتبه اصلیش یعنی125دراومده .احتمالا این ضریب بستگی به آخرین نفری داره که واسه کنکور مجاز میشه یا تاحدودی تلاش کرده و جزو سیاهی لشگرانیست یعنی حول وحوشه 4000یا 4500احتمالا باید همون 3برابر درست باشه که1600*3 بشه4800که احتمالا امسال تا 4800مجاز بشن...همش شد احتمال:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
نیکی جون پارسال تعداده شرکت کننده هاتوتخمین 700نفربودن البته اگه اشتباه نکنم! دوست من رتبه 20وخورده ای تو آکادمی آورده که ضرب در 5 شده ورتبه اصلیش یعنی125دراومده .احتمالا این ضریب بستگی به آخرین نفری داره که واسه کنکور مجاز میشه یا تاحدودی تلاش کرده و جزو سیاهی لشگرانیست یعنی حول وحوشه 4000یا 4500احتمالا باید همون 3برابر درست باشه که1600*3 بشه4800که احتمالا امسال تا 4800مجاز بشن...همش شد احتمال:biggrin:
من به ضربدر 4 حتی ضربدر 5 هم راضی اااااااام....:cry:خیلی خیلی اوضاعم بی ریخته.....اسکیس لامصب شده رو نرررررررررررو

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به ضربدر 4 حتی ضربدر 5 هم راضی اااااااام....:cry:خیلی خیلی اوضاعم بی ریخته.....اسکیس لامصب شده رو نرررررررررررو
من اولش فک می کردم باید تئوری درصدش بیشتر از اسکیس بشه و نامردیه ولی الان که میبینم ، اسکیس مهمتره ، چون دست یه طراح خوب قابل تشخیصه و واسه سالها بدردت می خوره ولی دروس تئوری یه ماه بعد کنکور یادت میره.

arefeh

کاربر ممتاز
من اولش فک می کردم باید تئوری درصدش بیشتر از اسکیس بشه و نامردیه ولی الان که میبینم ، اسکیس مهمتره ، چون دست یه طراح خوب قابل تشخیصه و واسه سالها بدردت می خوره ولی دروس تئوری یه ماه بعد کنکور یادت میره.

اون ک 100% منم اینو قبول دارم...اما برای اینکه این غول بدترکیب رو خفش کنیم اگه زیر 500 بود رتبم انرژی بیشتری برای تلاش میموند...اما من همه تلاشمو میکنم ...توکل به خدا...ببینیم چی میشه....
سال بعد ساله پر از آزمونه...اگه اعتراض نظام برای امتحان نظارت رسیدگی بشه و 49 منو 50 بدن و قبول بشن...میمونه آزمون ارشد آزاد و آزمون طراحی نظام و اسکیس ارشد سراسری...اوووووووووف چقدر این دو سال آزمون دادم مرده شدم....والاااا

amineh_taheri

عضو جدید
یک سوال دارم:
من دفترچه سوالام C بود...الان دفترچه A وپاسخنامش رو سایته.... من گزینه هایی که زدم را روی کاغذ نوشتم... چندتا از سوالها رو که نگاه کردم پاسخ را درست زده بودم،اما گزینه ای که سازمان سنجسش داده نیست.... این قضیه دفترچه ها و کدهاشون چیه؟
ایا من اشتباه زدم یا فقط چندتا سوال اون وسط گزینه هاش جابجا شده.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.