بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roya64

عضو جدید
سلام...عزیزم میانگینت میشه 40.09
میانگین 40 ارزش تمرین واسه اسکیس نداره ؟؟؟؟ خوبم داره... زیر 250 میشی ایشالا البته نسبت ب پارسال
اگه میخوای تو جدول امسال درصداتو محسوب کنم ک دقیق تر پیدا کنی رتبتو

سلام میشه رتبه منو هم تخمین بزنین؟ زبان 4 فن 36 تاریخ 4 درک 32 منظر 30

• Like
واکنش ها: imah

omid0000

عضو جدید
سلام :)
منم اولش همين فكرو مي كردم ولي با ادم هاي زيادي حرف زدم همه ميكن تو ديد اول اسونه همه هم بعد كنكور فكر مي كردن خيلي اسونه ولي سوالات شك دار خيلي خيلي زياد بود. به نظرم ميانكينا فوقش ٢ در صد اينا بره بالا نه خيلي :)
به نظرمن حتی میانگینا پایینترم میاد یه کم.... چون سبک سوالا عوض شده بود (مخصوصا تو فنی) و سوالا مفهومی تر شده بود و از حالت حفظ کردن در اومده بود (توی تاریخ و مخصوصاً منظر)
گزینهه ها هم که فوق العاده نزدیک و شک دار

omid0000

عضو جدید
سلام :)
منم اولش همين فكرو مي كردم ولي با ادم هاي زيادي حرف زدم همه ميكن تو ديد اول اسونه همه هم بعد كنكور فكر مي كردن خيلي اسونه ولي سوالات شك دار خيلي خيلي زياد بود. به نظرم ميانكينا فوقش ٢ در صد اينا بره بالا نه خيلي :)
به نظرمن حتی میانگینا پایینترم میاد یه کم.... چون سبک سوالا عوض شده بود (مخصوصا تو فنی) و سوالا مفهومی تر شده بود و از حالت حفظ کردن در اومده بود (توی تاریخ و مخصوصاً منظر)
گزینهه ها هم که فوق العاده نزدیک و شک دار

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهیار جان به نظرت با این حدود رتبه با یه اسکیس متوسط به بالا به کدوم دانشگاه ها میشه فکر کرد؟؟

متاسفانه روی دانشگاه ها اشرافیت کامل ندارم . من فقط شهید بهشتی و تهران و علم و صنعت و میشناسم :)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
روزتون مبارک

یک سوال خارج از بحث ازتون داشتم. و از اون جایی که این تاپیک فعاله مجبور شدم اینجا بپرسم.

من میخوام به یک سوال هنرهای ساخت به دلیل خارج از سرفصل بودن اعتراض کنم. فقط نمیدونم که باید بگم تاریخ معماریه یا سبک شناسی یا چیز دیگه. اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.
مشاهده پیوست 1361.bmp

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدول تخمین رتبه تا کی آماده میشه الهام جون و معمار باشی عزیز؟؟
پیشاپیش مچکریم!!!
سلام
از اونجایی ک من دچار وسواس مزمن :| هستم ک نکنه درصدها کم یا اضافه بشه و اینکه ب اکسل هم اعتماد ندارم :| ... درصد میانگین هر نفر رو دارم 3 بار حساب میکنم ک اشتباهی پیش نباد :|
تموم شدنش وقتیه ک دگ کسی بم پیام نده فکر کنم خخخخخخخخ

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
روزتون مبارک

یک سوال خارج از بحث ازتون داشتم. و از اون جایی که این تاپیک فعاله مجبور شدم اینجا بپرسم.

من میخوام به یک سوال هنرهای ساخت به دلیل خارج از سرفصل بودن اعتراض کنم. فقط نمیدونم که باید بگم تاریخ معماریه یا سبک شناسی یا چیز دیگه. اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.
مشاهده پیوست 197272

برای معماری اسلامی و از کتاب سبک شناسی پیر نیا یا جزوه متدین

معمارباشی

عضو جدید
Re: بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

سلام بچه ها
روزتون مبارک

مشاهده پیوست 197272

سلام
بچه ها گفتن این عکس تو کتاب ارکی تایپی هست ... که جزء منابع به حساب میاد

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها گفتن این عکس تو کتاب ارکی تایپی هست ... که جزء منابع به حساب میاد

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

اینو خودم میدونم عزیزم. خودم به دوستام اعلام کردم.
ولی موضوع مورد بحث جزو منابع نیست. اونجوری میتونن اسم معمارها و سبک ساختمانها را هم بپرسن اونا همه تو منابع هست.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااام بچــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه هااااااااااااااااااااااا..
روز همگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی تون مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
:w14::w14::w14::w14::w14::w14:
:w40: :w40::w40: :w36::w36::w36:

Sombrero

عضو جدید
منم مثل شما استرسم زیاده اما دستمم بد نیس پارسالم سر جلسه اسکیس فهمیدم ایده از هر چیزی مهمتره دست ازادم زیاد به کار نمیاد.

darab1360

عضو جدید
روز مهندس بر شما فرخنده باد
دوستان برای روزانه رشت یا بین المللی قزوین نمره کل چقدر می خواد؟

darab1360

عضو جدید
منم مثل شما استرسم زیاده اما دستمم بد نیس پارسالم سر جلسه اسکیس فهمیدم ایده از هر چیزی مهمتره دست ازادم زیاد به کار نمیاد.

اگه بخوای از نظر مصححین بین توانایی ترسیم و قوت ایده درسد بندی کنی چند درسد به ایده و چند درسد به ترسیم نمره می دی؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه بخوای از نظر مصححین بین توانایی ترسیم و قوت ایده درسد بندی کنی چند درسد به ایده و چند درسد به ترسیم نمره می دی؟

من 40% به ایده و 60% به ترسیم فنی ....دست آزاد نه هاااا...منظورم اصول نقشه کشیه ک هممون باید رعایت کنیم....

Sombrero

عضو جدید
ای گفتی منم همین عقیدرو دارم واقعا گزینه ها نزدیک به هم بودن مخصوصا تو فن .

darab1360

عضو جدید
من 40% به ایده و 60% به ترسیم فنی ....دست آزاد نه هاااا...منظورم اصول نقشه کشیه ک هممون باید رعایت کنیم....

من پرسپکتیو داخلی خیلی بد می کشم! شیت بندیم مبتدیه. تجربه کمی در راندو و پرزانته دارم. چون وقت براش نمی گذاشتم و زیاد باورش نداشتم. اما ترسیم فنی ام خوبه. مقیاس ها و نسبت ها رو دقیق در می یارم. ایده هام منسجم و منطقی و ساده س..
حالا چی فکر می کنید؟
برم کلاس اسکیس؟ رو چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

Sombrero

عضو جدید
یعنی منم اگه درصدامو بزارم شما رتبمو تخمین میزنین؟من تازه واردم نمیدونم باید کجا درخواست بدم:( یکی راهنماییم کنه لطفا

oyku

عضو جدید
سلام دوستان ، برا کلاس اسکیس کسی پیشنهادی نداره ؟ کدوم استاد مفید تره ؟

oyku

عضو جدید
یه سوال داشتم ،فکر می کنید میانگین درصدا نسیت به پارسال چقد تغییر کنه؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ... آمار شد 63 نفر
میانگین کلمون تا الان شده 35.59 :|
الان کلا من همه چیو عدد میبینم :|
:confused:
چرا امسال اینطوری شده!خدا کنه با میانگین 35 امسال بتونیم 700 بشیم!اون 400 تا 500 ساله قبل رو نخواستیم!900 نشه یموقع!نه بیشتر!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا امسال اینطوری شده!خدا کنه با میانگین 35 امسال بتونیم 700 بشیم!اون 400 تا 500 ساله قبل رو نخواستیم!900 نشه یموقع!نه بیشتر!
به به ... خخخخخخخ خوبی برادر ؟
عاقااا چ میدونم
ی عده درصدشون خییییییییلی بالاس ماشالا ... ی عده پایین... دارن همدیگه رو جبران میکنن ما اون وسط متوسطیم :|
امسال زبان واویلا میکنه :|

oyku

عضو جدید
میشه رتبه منم تخمین بزنید : زبان 52 فنی 51 تاریخ 36 درک 30 منظر 33 میانگین 41.09

وضعیت
موضوع بسته شده است.