بررسی سوالات آزمـــون ارشـــد 92 ( مجموعه هنرهای ساخت)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 51
ایستایی 68
سیستم 73
فن 69
به نظر شما امیدی هست به قبولیم؟

نمیخوام ناامیدت کنم اما با توجه به ظرفیت اندک و درصدای بالا فکرنکنم امیدی باشه
به نظرم من وشما باید بچسبیم به معماری شاید از اون یه چیزی حاصل شه!

arcdoc

اخراجی موقت
زبان 46
ایستایی 52
سیستم 90.33
طراحی فنی 50
......

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 87
ایستایی 51 :tooth:
سیستم 60
طراحی فنی 70

فقط سوختم. اگه میدونستم از آرکی تایپی و جزییات ارتقا دهنده نمیاد یکم براش وقت میذاشتم. خیلی کره بود آزمونش.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 45
ایستایی 78
سیستم 69
طراحی فنی 72
..................................سیستم نابودم کرد آقا این چه وضع سیستم زدن من بود... واضحات را اشتبا زدم ....
می دونم شانس ندارم .. ولی خداییش کم نخونده بودم.....

دوستان این درصد های دوست منه.... البته ایشون سال دومشه و امسال جز 3 نفر می شه ... برای مقایسه کمی خوبه.....
زبان70
ایستایی 96
سیستم 92
فنی 58
میانگین نمی دونم ضریب ها یادم رفته ...:D

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 87
ایستایی 51 :tooth:
سیستم 60
طراحی فنی 70

فقط سوختم. اگه میدونستم از آرکی تایپی و جزییات ارتقا دهنده نمیاد یکم براش وقت میذاشتم. خیلی کره بود آزمونش.
بابا تو زبان ترکوندی ....:eek: آقا یکم سیستم را خوب تر می زدی رتبت بهتر می شد.... البته ایستایی هم بد زدی ...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تو زبان ترکوندی ....:eek: آقا یکم سیستم را خوب تر می زدی رتبت بهتر می شد.... البته ایستایی هم بد زدی ...

ایستایی 3،4 تا غلط بچگونه دارم، ولی دیگه سیستم بیشتر از این زورم نمیرسید. موقع ثبت نام هدف من مدیریت بود، بعد که دیدم نمیرسم بخونم تمرکز کردم رو معماری و اینم برای تکنولوژی زدم. اگه میدونستم قراره تاریخ معماری انقدر سخت باشه و تستای تکنولوژی انقدر آسون، نصف وقت تاریخو برای تکنو میذاشتم... کلا گرایشی که کم ورمیداره ریسکه دیگه. 2 تا تست اینور اونور بزنی میفتی بیرون. برای همین ریسکش وقت نذاشتم.

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی 3،4 تا غلط بچگونه دارم، ولی دیگه سیستم بیشتر از این زورم نمیرسید. موقع ثبت نام هدف من مدیریت بود، بعد که دیدم نمیرسم بخونم تمرکز کردم رو معماری و اینم برای تکنولوژی زدم. اگه میدونستم قراره تاریخ معماری انقدر سخت باشه و تستای تکنولوژی انقدر آسون، نصف وقت تاریخو برای تکنو میذاشتم... کلا گرایشی که کم ورمیداره ریسکه دیگه. 2 تا تست اینور اونور بزنی میفتی بیرون. برای همین ریسکش وقت نذاشتم.

من تاریخ نقطه قوتم بود.....محال بود تست هامو پایین70 بزنم......حتی برای کاردانی به کارشناسی 100 زدم
برعکس فن ام خیلی ضعیف بود
سر همین قضیه سر تاریخ وقت نگذاشتم....هیچ وقت فکرشم نمی کردم اینطوری سوال بدن
ولی همین تاریخ باعث پایین اومدن درصدام شد
هنوزم نمی دونم از روی چه منبعی سوال دادن؟؟؟؟؟؟

iran vatanam

کاربر فعال
من تاریخ نقطه قوتم بود.....محال بود تست هامو پایین70 بزنم......حتی برای کاردانی به کارشناسی 100 زدم
برعکس فن ام خیلی ضعیف بود
سر همین قضیه سر تاریخ وقت نگذاشتم....هیچ وقت فکرشم نمی کردم اینطوری سوال بدن
ولی همین تاریخ باعث پایین اومدن درصدام شد
هنوزم نمی دونم از روی چه منبعی سوال دادن؟؟؟؟؟؟

3.4تاشون از منابع دکتری بود

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تنظیم شرایط خیلی خوندم می خواستم انرژی هم بزن ولی نرسیدم .... ظاهرا هم خیلی تنظیم شرایط سخت بوده.... کلا استاندارد euru 5 داشت کنکور ما ... همه چیزش رو هوا بود... من تکنولوژِی اشتبا کردم که از ناحیه خودم بود ولی حیف که جدی نگرفتم سوالات سیستم را ... ایشالله هممون معماری یه جا خوب قبول بشیم... :D

maktoobian

عضو جدید
سلام f]i ihمن ميخام 93 مديريت شركت كنم.كسي هس كمكم كنه؟منابعش؟ ضريباش؟ظرفيتش؟?اصفهانم.plz help me

وضعیت
موضوع بسته شده است.