بررسی آزمون نظارت آذر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سیبگل

عضو جدید
امروز دکتر هوایی جواب دادند که لینکهای ما آماده است ولی ان شاء الله در اسرع وقت جواب اگر از سازمان سنجش بیاید در سایت اعلام می کنیم!

سیبگل

عضو جدید
وزیر محترم راه و شهرسازی
جناب آقای مهندس نیکزاد
سلام علیکم
احتراما در خصوص مشکلات آزمونهای ورود به حرفه مهندسی شهریور ماه ۹۱ وبه سخره گرفتن ۸۵هزار داوطلب این آزمونها که توسط دفتر مقررات ملی ساختمان برگزار شد مطالبی را به عرض حضرتعالی می رسانیم.
در این آزمونها به قدری اشتباهات فاحش در سوالات زیاد بود که گویی سوالات این آزمونها را کسانی طرح کرده اند که هیچ اطلاعاتی از رشته های مورد نظر نداشته اند .. البته همه اعتراضات داوطلبان به دفتر مقررات ملی ارسال شده و بعضی اشکالات رفع شده. اما همچنان برخی سوالات ایراد دارندودفتر مقررات ملی نیز حاضر نیست اشکالات را بپذیرد.
اما جناب وزیر مشکل اصلی به سخره گرفتن ۸۵۰۰۰ داوطلب شرکت کننده در این آزمونهاست.. در دستورالعمل ثبت نام آزمونهای ورود به حرفه مهندسان شهریور ۹۱ قرار بوده نتایج آزمون ۲۰ آبان ۹۱ اعلام شود.در ۲۰ آبان ماه پس از مراجعه داوطلبان به سایت دفتر مقررات ملی هیچ اثری از نتایج نبود.حتی یک اطلاعیه هم از سوی دفتر مقررات ملی صادر نشد که دلیل اعلام نشدن نتایج چیست. طی تماسهای تلفنی که داوطلبان با دفتر مقررات ملی داشتند این دفتر با وعده های امروز و فردا داوطلبان را از سر خود باز میکردند.. اکنون پس از گذشت ۱۳ روز از زمان اعلام شده جهت اعلام نتایج ، نه از نتایج خبری هست و نه از اطلاعیه ای که ضمن عذر خواهی از ۸۵۰۰۰ مهندس ، علت اعلام نشدن نتایج را بگویند.
جناب وزیر آیا مهندسان شرکت کننده در این آزمونها آنقدر بی ارزش هستند که مدیران دفتر مقررات ملی به خود زحمت نمیدهند اطلاعیه ای را صادر کنند وعلت اعلام نشدن نتایج را توضیح دهند؟
ما مهندسین شرکت کننده در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان شهریور ۹۱ به شدت نسبت به نحوه برگزاری آزمونهای فوق وبه سخره گرفته شدنمان توسط دفتر مقررات ملی ساختمان معترضیم و از جناب وزیر خواستاریم با مدیر مربوطه به شدت برخورد شود. و امیدواریم با تصمیمات حضرتعالی دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

دوستان این نامه رو برید تو سایت وزارت راه و قسمت ارتباط مستقیم با وزیر قرار بدید. از روابط عمومی وزارت راه هم میتونید پیگیری کنید ان شا الله دیگه شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.. موفق باشید

آخرین ویرایش:

MAHRAZ

عضو جدید
نتایج آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان بزودي در سامانه آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان و كاردان هاي فني ساختمان قرار خواهد گرفت.
مهندسان گرامی برای اطلاع از وضعیت نتایج خود به این سامانه مراجعه نمایند.
همچنین داوطلبان گرامی می توانند راهنماي اعلام نتايج را از لینک زیر دانلود نمایند:

آخرین ویرایش:

m_irani

عضو جدید
بچه ها من حد نصابم بیست و پنج بود تو کارنامم زده پنجاه با 38 درصد رد شدم کسی همچین مشکلی داره؟

hamidm

عضو جدید
سلام
اون 5 تا سوال رو حذف نکردن که
در هر صورت من نظارت 68 درصد زدم.قبول شدم
اما طراحی 43 درصد

golii

عضو جدید
تبریک به همه
نظارت و طراحی قبول شدم.
نظارت حد نصاب 25% نمره ی من 54
طراحی 52

MAHRAZ

عضو جدید
بچه ها من حد نصابم بیست و پنج بود تو کارنامم زده پنجاه با 38 درصد رد شدم کسی همچین مشکلی داره؟
منم مشكل شما رو دارم ،موقع ثبت نام گويا يه گزينه اي داشته كه از قبل دو تا آزمون قبولي دارم!!!ولي من اين گزينه رو نديدم كه تيك بزنم به خاطر همين براي حد نصاب قبولي به جاي 25 واسه من زده پنجاه...يه اعتراض بديد ...به سازمان نظام مهندسي استانتون هم مراجعه كنيد

artarr

عضو جدید
سلام
نظارت قبول شدم 62 درصد ولی طراحی 48 درصد
به نظرتون اعتراض تاثیری داره

Asemouni

عضو جدید
منم با 50 قبول شدم و حد نصابم 25 بود
ولی طراحی با 44 قبول نشدم... می شه اعتراض کرد؟؟؟
:(

zahra1987

عضو
من نظارت باید 50 میاوردم و با 47 رد شدم! :( ولی خدا رو شکر طراحی با 53 درصد قبول شدم! :)

m_irani

عضو جدید
من اصلا همچین گزینه ای ندیدم آخه.از تمام مراحل ثبت نامم هم پرینت اسکرین دارم :( دقیقا .میرم نظام مهندسی.دوستم هم همین مشکل رو داره.

MAHRAZ

عضو جدید
من اصلا همچین گزینه ای ندیدم آخه.از تمام مراحل ثبت نامم هم پرینت اسکرین دارم :( دقیقا .میرم نظام مهندسی.دوستم هم همین مشکل رو داره.
منم دقيقا همين رو به دوستام ميگم واقعا همچين گزينه اي نديدم :(

MEHDI.880

عضو جدید
با سلام به همه دوستان

منم قبول شدم ولی یک چیزی که برام خیلی مهم بود این بود که عزیزانی که تصحیح کننده هستند مثل اینکه زیاد به اصول نقشه ها دقت نمی کنند چون وقتی میگن 4 طبقه هر طبقه هم 2 واحد یعنی 8 پارکینگ.ولی الان متوجه شدم که اینها مهم نیستو فقط خط اندازه یا یکسری حواشی براشون خیلی مهم تر از کلیاته(البته از نظر من با توجه به بررسی کلی از حرفای بچه ها که در مورد طرحشون اینجا و بیرون از اینجا توضیحاتی رو دادند).]چون سر حزه ما و خیلی های دیگه کسی نگفت که تعداد پارکینگ مهم نیست و ما کلی فقط سر این موضوع دردسر کشیدیم.
به هر صورت :
اونهایی که قبول شدند انشاالله موفق باشند و کمک کنند به رشد روز افزون رشته معماری با طرح های معمارانه نه با فروختن مهر
و اونهایی که قبول نشدن با کمی تلاش و نکته سنجی بیشتر به امید خدا قبول می شن
فقط یادشون باشه که آدم در مواقع سختی زود نباید جا بزنه

kahroba.b

عضو جدید
من 49 شدم. 30 تا درست و 2 تا غلط ، می خواستم بدونم می شه اعتراض داد یا امکانش هست درست شه؟؟؟

ava_z

عضو جدید
من 49 شدم. 30 تا درست و 2 تا غلط ، می خواستم بدونم می شه اعتراض داد یا امکانش هست درست شه؟؟؟

سلام
من هم وضعیت شما رو دارم 49 شدم .31 درست و 5 غلط .باید اونایی که 49 شدن رو قبولی بدن چون سوالات اشتباه خیلی وقت گیر بودن.باید اعتراض کنیم به خاط این اختلاف نمره بسیار ناچیز.یا اینکه واسه جبران کسری 1 نمره کلاس آموزشی بزارن...

• Like
واکنش ها: agin

khatoon 1

عضو جدید
دوستاني كه براي آزمون نظارت قبول شدن تبريك
لطف كنين ي سرس به تايپيك استفاده از پروانه نظارت و تجربيات بزنين
من خيلي ميترسم.راستش نقشه براي شهرداري و نظام طراحي كردم ولي طراحي قبول نشدم.ولي تا به حال نميدونم اصلا نظارت چيه؟
بياين در اون تايپيك و اگه اطلاعي داريم با بقيه به اشتراك بذاريم و به هم كمك كنيم
پس ميعادگاهمون اون تايپيك باشه

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هم وضعیت شما رو دارم 49 شدم .31 درست و 5 غلط .باید اونایی که 49 شدن رو قبولی بدن چون سوالات اشتباه خیلی وقت گیر بودن.باید اعتراض کنیم به خاط این اختلاف نمره بسیار ناچیز.یا اینکه واسه جبران کسری 1 نمره کلاس آموزشی بزارن...

منم با 49 قبول نشدم.
بچه ها بیایید یه اعتراضی بزنیم شاید افاقه کرد...تکلیف اون سوالات حذف شده چیه؟ نمرش تقسیم شده یا به همه نمرش رو دادن یا اصلا انگار نه انگار گرفتن؟

ava_z

عضو جدید
منم با 49 قبول نشدم.
بچه ها بیایید یه اعتراضی بزنیم شاید افاقه کرد...تکلیف اون سوالات حذف شده چیه؟ نمرش تقسیم شده یا به همه نمرش رو دادن یا اصلا انگار نه انگار گرفتن؟

نمرشو به همه دادن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.