بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham.khkh

عضو جدید
سلام مهندس(aiman). شما تو تاپیک تهیه جزوه قرار بود جزوه صمصام و اشراق رو تهیه کنید.الان شرایطش چجوریه
؟میشه واسمون بدبد؟هزینه خریدشو بهتون میدم.من اخه سری پنجمم بود که شرکت میکردم و متاسفانه دوباره رد شدم.شدیدا نیاز به راه حل و جزوه خوب دارم.پیشاپیش از همکاریتون ممنونم.

aminaminamin

عضو جدید
سلام دوستان منم با ۲۵ قبول شدم،
هنوزم باورم نمیشه و میرم تو سایت دوباره چک میکنم !!!!،آخه سه دوره رد شده بودم.
تشکر میکنم از همه دوستایی که منو کمک کردن و تو این سایت از مطالبشون استفاده کردم،همینطور از مدیریت محترم سایت که این فضای دوستانه و البته فنی رو پایه گذاری کردن

honaramuz

عضو جدید
خیر.. حامد جان برای آزمون بعدی آمادگی ویژه میگیره انشالا
بازم ممنون از شما
ارادت

مهندس مجتبی عزیز .خیلی خوشحالم از موفقیت و خوشحالی شما که لایق و برازنده این حس خوب هستید .من از شابلن شما در آزمون استفاده کردم و در روزهای آخر تو گروه از دوستان لازم داشتن همون رو براشون ارسال کردم .شاید به مرور احساسمون از بدست اوردن این نتایج آزمون کمرنگ و بی رنگ بشه ولی حاصل تلاشهای خوب و موثر و رفتارهای نیک و کمک بخش هر روز پر رنگ و پر رنگ تر خواهد بود و خواهد شد...سپاسگزاری و احساس خوب ما به شما هم ابدی و پایدار است .پیروز باشید و سربلند.

honaramuz

عضو جدید
سلام دوستان منم با ۲۵ قبول شدم،
هنوزم باورم نمیشه و میرم تو سایت دوباره چک میکنم !!!!،آخه سه دوره رد شده بودم.
تشکر میکنم از همه دوستایی که منو کمک کردن و تو این سایت از مطالبشون استفاده کردم،همینطور از مدیریت محترم سایت که این فضای دوستانه و البته فنی رو پایه گذاری کردن

این احساس قشنگ و پاکی هست .....مبارک باشه دوست عزیز .شادیهاتون همواره پایدار..............

pishgam_9999

عضو جدید
سلااااااااااااام چقدر خوشحالم واسه قبولی دوستانی که تو اینجا میدیدم که زحمت میکشن و تلاش میکنن و به همتون تبریک میگم. و برای کسانی هم که قبول نشدند ناراحتم چون سیستم نمره دادن تو آزمون اصلا مشخص نیست و براشون آرزو دارم که در آزمون بعدی قبول بشن. امیدوارم دوستان انتقال تجربیاتشونو همونطور که قبلا هم با سخاوت در اختیار ما کم تجربه ها قرار میدادن ادامه بدن تا دوستانی که قبول نشدند و یا قراره تازه شرکت کنند هم در آینده قبول بشن. بازم به همتون تبریک میگم.........

ha@sa

عضو جدید
دوستان من واسم سوال شده که کلا امار قبولی امسال رو بالا بردن یا اینکه امار قبولی بچه های باشگاه بیشتر شده ؟؟

sallarmelli

عضو جدید
بچه ها کسی نمیدونه بخوام برگمو ببینم کجا باید برم؟
کدوم سازمان؟!

اگه خبردار شدید بنده رو هم در جریان بذارید من هم مستقیم می رم برای اعتراض من خیلی مطمئن بودم قبول می شم وقتی نتیجه اومد شکه شده من 21
سوال خیلی ساده بود خیلی .......... باورم نمی شه از این سوال قبول نشده باشم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان من واسم سوال شده که کلا امار قبولی امسال رو بالا بردن یا اینکه امار قبولی بچه های باشگاه بیشتر شده ؟؟

قطعا آمار قبولی بالا رفته
دوره خرداد 2% بود و اگر دقت کرده باشید از هر 100 نفر دو نفر قبول شده باشد
اما امسال هم آماز قبولی زیاد شد و به همون نسبت قطعا آمار باشگاه هم زیاد شده چون بجه های اینجا بیشتر از بقیه فعالیت میکنند و تلاش برای قبولی و نتیجه اش رو هم دیدند

pishgam_9999

عضو جدید
فکر کنم تعداد قبولیهای باشگاه از هر کلاسی بالاتره و همش مدیون کمکهای همه دوستان بخصوص قدیمیها و مدیریت اینجاست و از همه مهمتر کمکهای خالصانه و بدون چشم داشته و امیدوارم که همه اونایی که اینجا زحمت میکشن به صورت دیگه ای تو زندگیشون آثار مثبت این کارشونو ببینن. تعداد بالای قبولیها و نفرات برتر آزمونها از این باشگاه بودن که این کارنامه اینجاست. بعضی وقتام یه تعدادی وارد شدن و خواستن از این جمع سوء استفاده کنن و با فروش شابلون و جزوه هایی که حاصل زحمت خود بچه های باشگاه بوده جو اینجا رو خراب کنند که خوشبختانه همیشه با هوشیاری بچه های باشگاه و مدیریت خوب تالارها این افراد از این جمع رانده شدند. این راه همچنان ادامه دارد....................

خانه آبشار

عضو جدید
قطعا آمار قبولی بالا رفته
دوره خرداد 2% بود و اگر دقت کرده باشید از هر 100 نفر دو نفر قبول شده باشد
اما امسال هم آماز قبولی زیاد شد و به همون نسبت قطعا آمار باشگاه هم زیاد شده چون بجه های اینجا بیشتر از بقیه فعالیت میکنند و تلاش برای قبولی و نتیجه اش رو هم دیدند
در تماسی که من با یکی از مصححین عزیز داشتم آمار قبولی رو 7درصد اعلام کردن و از روز یکشنبه به اعتراضات عزیزان تیز رسیدگی خواهد شد لطفا دوستان اعتراضات خود را به صورت کتبی به سازمان ارسال نمایند تا هیچ حقی از دوستان ضایع نشود

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
مهندس مجتبی عزیز .خیلی خوشحالم از موفقیت و خوشحالی شما که لایق و برازنده این حس خوب هستید .من از شابلن شما در آزمون استفاده کردم و در روزهای آخر تو گروه از دوستان لازم داشتن همون رو براشون ارسال کردم .شاید به مرور احساسمون از بدست اوردن این نتایج آزمون کمرنگ و بی رنگ بشه ولی حاصل تلاشهای خوب و موثر و رفتارهای نیک و کمک بخش هر روز پر رنگ و پر رنگ تر خواهد بود و خواهد شد...سپاسگزاری و احساس خوب ما به شما هم ابدی و پایدار است .پیروز باشید و سربلند.

درود و سپاس بی پایان خدمت شما مهندس عزیز و بزرگوار. امیدوارم سلامتی تون رو بازیافته باشید. همواره برای شما آرزوی بهبودی می کردم، خیلی خوشحالم کردید. باعث افتخاره که قدم کوچکی برای خدمت و کمک به همکارانم برداشته باشم و به سهم خودم در موفقیت دوستانم شریک باشم. پوزش می خوام اگر هر کاستی ایی بود. برای همگی آرزوی موفقیت می کنم.
خیــــــلی ممنون از مدیریت باشگاه مهندسین که صبورانه همراه ما هستن و همیشه در حال سر و سامان دهی و رسیدگی به اینجان:gol:

آخرین ویرایش:

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
دوستان قبول شده، کیا از لابی همکف به حیاط دسترسی دادن؟ کیا دسترسی ندادن؟

arg1598

عضو جدید
در تماسی که من با یکی از مصححین عزیز داشتم آمار قبولی رو 7درصد اعلام کردن و از روز یکشنبه به اعتراضات عزیزان تیز رسیدگی خواهد شد لطفا دوستان اعتراضات خود را به صورت کتبی به سازمان ارسال نمایند تا هیچ حقی از دوستان ضایع نشود
میشه راهنمایی کنین چطور میتونیم اعتراض کنیم،و به کجا،تا یکشنبه فقط زمان هس برا اعتراض ؟؟

honaramuz

عضو جدید
درود و سپاس بی پایان خدمت شما مهندس عزیز و بزرگوار. امیدوارم سلامتی تون رو بازیافته باشید. همواره برای شما آرزوی بهبودی می کردم، خیلی خوشحالم کردید. باعث افتخاره که قدم کوچکی برای خدمت و کمک به همکارانم کرده باشم و به سهم خودم در موفقیت دوستانم شریک باشم. پوزش می خوام اگر هر کاستی ایی بود. برای همگی آرزوی موفقیت می کنم.
خیــــــلی ممنون از مدیریت باشگاه مهندسین که صبورانه همراه ما هستن و همیشه در حال سر و سامان دهی و رسیدگی به اینجان:gol:

ممنون آقای مهندس. از دعاهای خیر و نیک و پاک شما من خیلی بهترم خدا رو شکر...تو اون روزهای سخت دعاهای صادقانه شما عزیزان بود که من رو سرپا نگه داشته بود .انشالله فراموش نکنم آنچه که خدای مهربان به لطف وبزرگیش به من عطا کرد .من خیلی روزهای سختی رو گذروندم...من رو باز هم از دعاهای خیر و پاکتون بی نصیب نذارید.آرزومندم همواره سربلند و سلامت باشید.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خدا را سپاس که اکثر بچه ها ی تالار معماری قبول شدیم این دوره
واقعا ادم فکر میکنه این دوره درصد قبولی ها هفتاد درصد بوده چشم حسود کور بشه
بچه ها این پیروزی خوشایند گوارای وجودتان
بخدا من دو روزه همش فکر میکنم تو خوابم بعد سه دوره جنگیدن بالاخره پیروز شدم.
مجتبی جان و هنر اموز عزیز و دبگر دوستان با وفای تالار گوارای وجودتان این موفقیت

hossein15000

عضو جدید

سلام مهندس لطف کنید نقشه هام بررسی کنید کجاها اشتباه انجام دادم ایا اعتراض بکنم یا نه اخه من برایکارم خیلی زحمت کشیدم کل شیتمو با اتود رنگی کشیدممشاهده پیوست 98654.pdfمشاهده پیوست 4578.pdf

hossein15000

عضو جدید
سلام مهندس لطف کنید نقشه هام بررسی کنید کجاها اشتباه انجام دادم ایا اعتراض بکنم یا نه اخه من برایکارم خیلی زحمت کشیدم کل شیتمو با اتود رنگی کشیدممشاهده پیوست 252681مشاهده پیوست 252682

دوستان برای ازمون بعدی شما توی کدام گروه هستید که از راهنمایی هاتون استفاده کنم

Architect Abbas

عضو جدید

سلام
تبريك به همه دوستاني كه قبول شدن
منم همه شيت ها رو كشيدم با تمام جزييات برعكس دفعه قبل
نمره اين دفعه 20 شد ولي دفعه قبل 22 شده بودم

دوست عزيز(خانه آبشار)
آيا براي اعتراض فرمت خاصي هست يا نه؟
چون براي تستي يه فرم براي اعتراض داره ولي براي طراحي چيزي پيدا نكردم
لازم هست به مواردي كه توي طرح رعايت كرديم اشاره اي داشته باشيم؟

honaramuz

عضو جدید
دوستان برای ازمون بعدی شما توی کدام گروه هستید که از راهنمایی هاتون استفاده کنم

دوست عزیز ببخشید الان من خیلی وقت نداشتم کارتون رو با تحلیل و دقت ببینم ولی یکی از دلایل بسیار مهم میتونه دسترسی زیر زمین با حیاط باشه که بدون هیج ارتباط عمودی به خاک میخوریم و اینطوری هم دسترسی به تاسیسات بدون توجیه هست .برخی اشتباهات برای ما کاملا بخاطر عجله . ....هست ولی بهانه خوبی برای مصححین جهت مرود دانستن یک طرح .معمولا طرح ها با توجه به اشتباهات قابل دید و تیررس رد میشن خصوصا اشتباهی که در پارکینگ و زیرزمین باشه . اولین طرح مورد بازبینی و تصحیح !!!! نگران نباشید .این جا انقدر دوستان این تجربه ها رو داشتند خودشون یک آزمونگر و یک مصحح شدند.انشالله که بهترین نتایج رو کسب خواهید کرد.میشه حال شما رو به خاطر زحمات زیادتون کاملا درک کرد.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه خبردار شدید بنده رو هم در جریان بذارید من هم مستقیم می رم برای اعتراض من خیلی مطمئن بودم قبول می شم وقتی نتیجه اومد شکه شده من 21
سوال خیلی ساده بود خیلی .......... باورم نمی شه از این سوال قبول نشده باشم
بله فهمیدم
ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه و شهرسازي، ساختمان شهيد دادمان، طبقه سوم جنوبي

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
من از زیر زمین دسترسی به حیاط دادم ولی دسترسی از لابی همکف به حیاط نداشتم. به جاش از داخل واحد همکف به حیاط دسترسی دادم! از شدت عجله اصلا به فکرم نرسید که از لابی باید به قسمت مشاع دسترسی باشه و تمام این مدت دعا می کردم بخاطر این مردود نشم. پس شکر خدا احتمالا آیتم ردی نبوده و بارم خاصی داشته که ازمون کم کردن. دوستان من شیتامو منفجر کرده بودم به معنای واقعی!!!
ایمان عزیز با اون نمره عالی که گرفتی میشه بیشتر مطمئن شد که دسترسی از لابی به حیاط شرط واجب نبوده;)
کمپین اعتراض به نحوه تصحیح اوراق به راه افتاده. قراره برن مقابل راه و شهرسازی تجمع کنن! احتمالا فایده نداشته باشه..
من به نزدیکانم همیشه میگم، با تمام سختیش ولی بازم قبولی ممکنه. کما اینکه خیلی ها در تلاش اول و خود من در تلاش دوم موفق شدیم.
رفقا امید رو از دست ندین. من میگم عدالت برقراره. به آزمون اول من در آبان 15 دادن. وقتی خودم اشتباهاتمو مرور می کنم می بینم 10 هم از سرم زیاد بوده! این دوره هم درسته کارم خیلی بهتر از قبل بود ولی بازم اشتباهات خودش رو داشت و نمره ش هم کم شد.

ghazal eng

عضو جدید
سلام دوستان
اول تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن
و دوم برای زدن اعتراض به نتایج آزمون کی و کجا و چجوری باید اعتراض بزنیم؟؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از زیر زمین دسترسی به حیاط دادم ولی دسترسی از لابی همکف به حیاط نداشتم. به جاش از داخل واحد همکف به حیاط دسترسی دادم! از شدت عجله اصلا به فکرم نرسید که از لابی باید به قسمت مشاع دسترسی باشه و تمام این مدت دعا می کردم بخاطر این مردود نشم. پس شکر خدا احتمالا آیتم ردی نبوده و بارم خاصی داشته که ازمون کم کردن. دوستان من شیتامو منفجر کرده بودم به معنای واقعی!!!
ایمان عزیز با اون نمره عالی که گرفتی میشه بیشتر مطمئن شد که دسترسی از لابی به حیاط شرط واجب نبوده;)
کمپین اعتراض به نحوه تصحیح اوراق به راه افتاده. قراره برن مقابل راه و شهرسازی تجمع کنن! احتمالا فایده نداشته باشه..
من به نزدیکانم همیشه میگم، با تمام سختیش ولی بازم قبولی ممکنه. کما اینکه خیلی ها در تلاش اول و خود من در تلاش دوم موفق شدیم.
رفقا امید رو از دست ندین. من میگم عدالت برقراره. به آزمون اول من در آبان 15 دادن. وقتی خودم اشتباهاتمو مرور می کنم می بینم 10 هم از سرم زیاد بوده! این دوره هم درسته کارم خیلی بهتر از قبل بود ولی بازم اشتباهات خودش رو داشت و نمره ش هم کم شد.
دوستان همه جور قبولی داشتیم این دوره با پاسیو بی پاسیو رمپ کم عرض رمپ عرض سه و نیم زیر زمین با پله
زیرزمین با خاکپر و دسترسی از زیر زمین و دسترسی از همکف خلاصه اینها همه میتونن درست باشن
و قابل اجرا هستن
بنظر من این دوره علاوه بر رعایت اصول و مساحت ها که نکته بوده کامل بودن شیت ها هم شرط قبولی بوده و شیت ها
هم کامل با میلمان و اندازه گزاری صحیح. با توجه به اینکه اینبار یک شیت کمتر خواسته بودن بنابراین کامل بودن تعداد شیت ها شرط بوده ظاهرا
ایا کسی هست مقطع را نکشیده باشه و قبول شده باشه؟ بعید میدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.