بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

chobina

عضو جدید
سلام
گویا تا 16 مهر نتایج میاد هر سه تا باهم یکی از دوستام از استاد طراحی اش در تهران پرسیده.....;)
ددعا می کنم همه قبول شیم....خدایاااااااااااااااااااااااااا فدات شم کاش قبول شیم....:gol::gol::gol:

خانه آبشار

عضو جدید
سلام
اگه پستای منو بخونین می بینین که من سوال مرداد 94 رو پیش بینی کرده بودم که سه پارکینگ میدن و تنها کسایی قبول میشن که ضوابط پارکینگ کوچک و رعایت کنن.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه پستای منو بخونین می بینین که من سوال مرداد 94 رو پیش بینی کرده بودم که سه پارکینگ میدن و تنها کسایی قبول میشن که ضوابط پارکینگ کوچک و رعایت کنن.
پس شما از کجا میدونستی
سه پارکینگ میدن؟ نکنه از این کلاسهای تضمینی رفتی مهندس
به هر حال مهم نیست باید پارکینگ رو حل کنی حالا ضوابط پارکینگ کوچک یا متوسط
راستی کار شما را ندیدیم لطفا اگه عکس گرفتی بزار تا نگاهی بندازیم

خانه آبشار

عضو جدید
پس شما از کجا میدونستی
سه پارکینگ میدن؟ نکنه از این کلاسهای تضمینی رفتی مهندس
به هر حال مهم نیست باید پارکینگ رو حل کنی حالا ضوابط پارکینگ کوچک یا متوسط
راستی کار شما را ندیدیم لطفا اگه عکس گرفتی بزار تا نگاهی بندازیم

سلام
من خرداد93 قبول شدم و مدرس آزمون طراحی معماری هستم سوال فرینده ی مرداد 94 تنها شادی یه روزه برای داوطلبان داشت و از روز بعد سوالات متعدی از من میشد که داده های من طرحهای دوستان و زیر سوال میبرد چون ما دو هفته ی آخر کلاس و به ضوابط پارکینگ کوچک اختصاص داده بودیم آمار قبولی خوبی خواهیم داشت .

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
والا چی بگم مهم اینه که حداقل ها را رعایت کرد حالا یکی هست عرض رمپ را سه میگیره یکی سه و نیم معم اینه که تمام خواسته های سوال را تامین کنی
بر خدا توکل میکنیم
لطفا از کار های شاگرداتون بزارید.
بنظر من این دوره کامل بودن شیت ها و رعایت مساحت های خواسته شده
نمره زیادی داره
پارکینگ هم چه خاک پر چه پله زده باشی درسته. بازهم توکل بر خدا

aminaminamin

عضو جدید
نتایج ۲۸مهر

نتایج ۲۸مهر

عنوان: اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي مردادماه 1394 تاريخ: شنبه 11 مهر 1394
اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي مردادماه 1394

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي 1 و 2 مرداد ماه 1394 می رساند؛ با پيگيري هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي تستي موصوف در دست استخراج بوده و تا عصر روز سه شنبه 28/07/94 به آگاهي عموم شركت كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي توانند جهت دريافت كارنامه خود در تاریخ مقرر به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.

دفتر مقررات ملّی ساختمان

• Like
واکنش ها: MK6

aydaaaa

کاربر بیش فعال

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي 1 و 2 مرداد ماه 1394 می رساند؛ با پيگيري هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي تستي موصوف در دست استخراج بوده و تا عصر روز سه شنبه 28/07/94 به آگاهي عموم شركت كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي توانند جهت دريافت كارنامه خود در تاریخ مقرر به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.

دفتر مقررات ملّی ساختمان

تازه طراحیم نگفته که میاد با این حساب کم کم تا 1 ماه دیگه هم چشم به راهیم:biggrin:

آخرین ویرایش:

sos

عضو جدید
تو متن خبری که تو سایت نظام هست اسم تستی رو نبرده.شما اینواز کجا آوردی؟ شاید جواب طراحی رو هم دادن

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي 1 و 2 مرداد ماه 1394 می رساند؛ با پيگيري هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي موصوف در دست استخراج بوده و تا عصر روز سه شنبه 28/07/94 به آگاهي عموم شركت كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي توانند جهت دريافت كارنامه خود در تاریخ مقرر به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. کسی میدونه آزمون بعدی کی برگزار میشه؟
یکی از دوستام بهم گفت امسال به خاطر انتخابات مجلس دیگه آزمونی برگزار نمیشه، شما می دونید این خبر صحت داره یا نه؟

ممنون

pishgam_9999

عضو جدید
تو متن خبری که تو سایت نظام هست اسم تستی رو نبرده.شما اینواز کجا آوردی؟ شاید جواب طراحی رو هم دادن

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي 1 و 2 مرداد ماه 1394 می رساند؛ با پيگيري هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي موصوف در دست استخراج بوده و تا عصر روز سه شنبه 28/07/94 به آگاهي عموم شركت كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي توانند جهت دريافت كارنامه خود در تاریخ مقرر به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.
[/QUOT

متن اطلاعیه رو تصحیح کردن . اولش نوشته بودنتایج آزمونهای تستی موصوف...... الان تستی رو حذف کردن!!!! احتمالا طراحی هم آمادست

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

[/QUOT

متن اطلاعیه رو تصحیح کردن . اولش نوشته بودنتایج آزمونهای تستی موصوف...... الان تستی رو حذف کردن!!!! احتمالا طراحی هم آمادست
اصلاح کردن احتمالا جواب طراحی هم اماده است

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. کسی میدونه آزمون بعدی کی برگزار میشه؟
یکی از دوستام بهم گفت امسال به خاطر انتخابات مجلس دیگه آزمونی برگزار نمیشه، شما می دونید این خبر صحت داره یا نه؟

ممنون

تو این چند سال اخیر آزمون دو بار در سال برگزار شده یکی حوالی خرداد و یکی حوالی آذر اگر آذر امتحان بود تا الان ثبت نام رو شروع کرده بودن ( مثل دوره قبل که هنوز جوابا نیومده ثبت نام کردن ) شاید برای زمستون آزمون داشته باشن ( بدلیل زیاد شدن شرکت کننده ها به نفعشونه که همون دو بار آزمون رو برگزار کنن )

MK6

کاربر بیش فعال
وای تا 2 هفته دیگه...........................من میمیرم از استرس:eek::cry::cry::cry:
ولی دعا می کنم همه قبول بشیم;);):):):redface::redface:

آخه ی حرف درست به زبونشون نمیاد که بدونیم تا کی باید منتظر باشیم، ولی فکر نمیکنم تا 2 هفته دیگه جواب طراحی رو بدن، چون معمولا 1 ماهی بعد جواب تستیا طراحی داده میشه.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ی حرف درست به زبونشون نمیاد که بدونیم تا کی باید منتظر باشیم، ولی فکر نمیکنم تا 2 هفته دیگه جواب طراحی رو بدن، چون معمولا 1 ماهی بعد جواب تستیا طراحی داده میشه.

سلام
تا ۲۸ اوم جواب میاد و طراحی هم میاد اگه قرار بود نیاد
تو اطلاعیه کلمه تستی را حذف نمیکردن
مطمعن باشید نظارت از یک ماه پیش حاضر شده منتظر طراحی معماری
بودن که اونم اماده بشه همشو با هم بدن
طراحی نهایتش سه ماه طول کشیده نه بیشتر و سر این ماه میشه
سه ماه.
ما که به نتایج این مصحح های عزیز عادت کردیم
ایشالله که ختم به خیر بشه.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جواب طراحی سه روز دیگه امادست؟؟؟ :eek:
مهندس جوری تعجب میکنی انگار سه روز ه ازمون دادیم و جواب اماده شده
مهندس سه مااااااااااااااه است سه ماه
ایشالله که خیر باشه و قبول بشیم

MK6

کاربر بیش فعال
مهندس جوری تعجب میکنی انگار سه روز ه ازمون دادیم و جواب اماده شده
مهندس سه مااااااااااااااه است سه ماه
ایشالله که خیر باشه و قبول بشیم

اخه فکر کنم سریای پیش بیشتر انتظار کشیدیم، انشاله که همه با خبرای خوش بیایم اینجا...

yas..

عضو جدید
دوستان من شنیدم 28 فقط جوابای نظارت و اجرا را میزنن ,طراحی یک ماه دیگه نتایج را میزنن؟انگار میخوان چیکار کنن:mad:همه قبول بشیم صلوات.

kmaleki

عضو جدید
از کجا شنید،کدوم مسئول،وزیر یا ریس،منم خیلی چیزا شنیدم،منبعش کجاس دوروز مونده ببینیم کی چنین فرمودند

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

دفتر مقررات ملّی ساختمان

دوستان من شنیدم 28 فقط جوابای نظارت و اجرا را میزنن ,طراحی یک ماه دیگه نتایج را میزنن؟انگار میخوان چیکار کنن:mad:همه قبول بشیم صلوات.

خب اطلاعیه بالارو بخون
گفته آزمونهای 1 و 2 مرداد
نظارت و اجرا که یکم برگزار شد
دوم مردادهم واسه طراحی بود دیگه. یعنی جواب طراحی هم هست .
انشالله قبولی.

Architect Abbas

عضو جدید
خب اطلاعیه بالارو بخون
گفته آزمونهای 1 و 2 مرداد
نظارت و اجرا که یکم برگزار شد
دوم مردادهم واسه طراحی بود دیگه. یعنی جواب طراحی هم هست .
انشالله قبولی.

سلام
دوست عزيز روز دوم هم ازمون هاي تستي ديگه هم بوده مثل آزمون محاسبات عمران

وضعیت
موضوع بسته شده است.