بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali kocholomoch

عضو جدید
سوالا اومد دیدی چیزی نگفته بود؟ چرا شایعه پراکنی میکنی دختر خوب؟؟؟؟؟:D

:eek:کو سوال ؟

:cry:پس من اشتباه خوندمو متوجه شدم؟

شما همشو با شیب 15 % گرفتی، یک متر ابتدا و انتها باید 10% میشد و 12 متر

بله همشو با 15% گرفتم برا ساختمان های بلند یا پارکینگ های عمومی این 10% رعایت میشه نه برای مسکونی های کوچلو

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:eek:کو سوال ؟

:cry:پس من اشتباه خوندمو متوجه شدم؟

بله همشو با 15% گرفتم برا ساختمان های بلند یا پارکینگ های عمومی این 10% رعایت میشه نه برای مسکونی های کوچلو

تو این پست سوالو گذاشتم

ali kocholomoch

عضو جدید
تو این پست سوالو گذاشتم

خوب ایناهاش روی سوال نوشته طبقه همکف فروشگاه لوازم التحریر در تراز +0.10 نسبت به تراز 0000

این یعنی اینکه در تراز 000 طراحی بشه

هی من گفتم هی همتون گفتین نبود همچین چیزی:cry: به خودم شک کردم

holooooooo

کاربر ممتاز
خوب ایناهاش روی سوال نوشته طبقه همکف فروشگاه لوازم التحریر در تراز +0.10 نسبت به تراز 0000

این یعنی اینکه در تراز 000 طراحی بشه

هی من گفتم هی همتون گفتین نبود همچین چیزی:cry: به خودم شک کردم
گفته کد فروشگاه 0.1 باشه دیگه، الان مشکل چیه؟!
چی میگفتن بچه ها شما چی میگفتین؟ :D

arefeh

کاربر ممتاز
من میگم که تو نظام کاربردی نداره گرفتن پروانه مهمتره.
نظام داستانش با ارشد خیلی فرق داره...هر کدوم یه موضوع جدا هست....ارشد برای ارتقاء مسائل دیگه هست که انتهای اون میرسه به نظام و توی ارجاع کار بهت کمک میکنه....
اینو از روی تجربه دوستانی که دور و برم هست میگم که چقدر دارن سود میکنن اگه این دو در کنار هم باشه.....

من؟؟؟شیب؟؟؟بام؟؟؟تخت؟؟؟؟والا ما که تجاری رو از 0.00 در نظر گرفتیم...دوستان کی بود این بنده خدا رو به شک انداخت بیاد خودش مثل مممممممممممممممرد اعتراف کنه:biggrin:

holooooooo

کاربر ممتاز
نظام داستانش با ارشد خیلی فرق داره...هر کدوم یه موضوع جدا هست....ارشد برای ارتقاء مسائل دیگه هست که انتهای اون میرسه به نظام و توی ارجاع کار بهت کمک میکنه....
اینو از روی تجربه دوستانی که دور و برم هست میگم که چقدر دارن سود میکنن اگه این دو در کنار هم باشه.....
باهات موافقم، مثلا یکیش اینه واسه ماهایی که کارشناسی ناپیوسته بودیم، واسه ارتقای پروانه ی طراحیمون تا پایه 1 بسیار موثره...

من؟؟؟شیب؟؟؟بام؟؟؟تخت؟؟؟؟والا ما که تجاری رو از 0.00 در نظر گرفتیم...دوستان کی بود این بنده خدا رو به شک انداخت بیاد خودش مثل مممممممممممممممرد اعتراف کنه:biggrin:

منم همون موقعه امتحان دیدم کدشو بعدم قشنگ نوشتم یجا که درنظر بگیرم اینو، بعدم یادم رفت!!!
من که کلا ترکوندم امتحانمو از استرس، از ساعت 11 سردرد شدید شدم، بعدم که خوابم گرفته بود روز قبلش 2 تا امتحان داشتم خب :cry:

من نظارت دارم ار شدم دارم هیج فرقی با بقیه ندارم

holooooooo

کاربر ممتاز
هم کف کد مثبت 10 کلا.

]چرا کلا؟!!!! نه گفته فروشگاه... پس تکلیف لابی مسکونی چی میشه؟
و اینکه تو قسمت تذکرات تاکیید شده دسترسی معلول در نظر گرفته شود؟!
یعنی برای 10 سانت انقدر تاکیید کرده که براش رمپ بذاریم!! این دیگه نیازی به تذکر نبود
tarrahi.jpg

arefeh

کاربر ممتاز
منم همون موقعه امتحان دیدم کدشو بعدم قشنگ نوشتم یجا که درنظر بگیرم اینو، بعدم یادم رفت!!!
من که کلا ترکوندم امتحانمو از استرس، از ساعت 11 سردرد شدید شدم، بعدم که خوابم گرفته بود روز قبلش 2 تا امتحان داشتم خب :cry:

الهی عزییییییزم...ایشالله که هر سه تاشو قبول میشی....برات بهترین ها رو آرزو میکنم...دوستم جووونم:heart::heart::heart::heart::gol:

arefeh

کاربر ممتاز
یعنی برای 10 سانت انقدر تاکیید کرده که براش رمپ بذاریم!! این دیگه نیازی به تذکر نبود
مشاهده پیوست 212592

به نظرم 10 سانت چیزی نی که حتما نیاز به رمپ بوده باشه....بیشتر منظورش بخش لابی مسکونی بوده

arefeh

کاربر ممتاز
حس میکنم داره مجدد تنشهای قبلی به وجود میاد به خاطر بعضی مسائل...چرا حس میکنم اینجا یه نفری منو یاد یکی میندازه که روی اعصابه دوستان بود...بیخیاااااال
کلا هر کی هر چی کشیده باید تا شهریور صبر کنه...بالاخره هر کی دلیل داشته برای هرکارش و دیگه به خودش مربوطه...میخواد رد بشه یا قبول شه بازم به خودش مربوط...
دوستان بشینن جای ما بحث کنند ....ما هم ناظریم...کسی سئوالی داشت در خدمتم....
;)

یعنی برای 10 سانت انقدر تاکیید کرده که براش رمپ بذاریم!! این دیگه نیازی به تذکر من که گفتم ازمون بسیار نکته داره همکف و کلا تو یه سطح میکشیدین..

holooooooo

کاربر ممتاز
ای بابا!! بنده که خنگ بودم نکته شو نگرفتم، اشکالی نداره خیلی مهم نیست وقت هست ایشالا قبول میشم آذر ماه شما هم برام دعا کنید آقای امیریان، ایشلا شهریور که جوابا اومد و قبول شدین مارو یادتون نره و بیاین اینجا به ما کمک کنید تا از تجربیاتتون استفاده کنیم..
باتشکر

ali kocholomoch

عضو جدید

روی سوال نوشته بود +.1 باشه نسبت به تراز 000

من گفتم روی سوال گفته بود کتاب فروشی رو طرف طرف 000 بگیرین کسی قبول نمی کرد:cry: و @گریه شدید@

:D

arefeh

کاربر ممتاز
من واسه 10 سانت تو 5 متری شمالی که لابیم بود جک دادم

شما یعنی آخرشینااااا...میدونستید...یعنی مصحح کلا دست میگیره برات واسه 10 سانت که نهایت میخواسته 2 متر طول رمپ داشته باشید جک معلول دادید؟؟؟بابا این آپارتمانه مایه دارهاست...
تجاریش بر دونبشه جک معلول داره....باباااااا ثروتمند....

holooooooo

کاربر ممتاز
روی سوال نوشته بود +.1 باشه نسبت به تراز 000

من گفتم روی سوال گفته بود کتاب فروشی رو طرف طرف 000 بگیرین کسی قبول نمی کرد:cry: و @گریه شدید@

:D

خب باشه حالا خودتونو کنترل کنید، اشکالی نداره بالاخره حل کردم مشکلتونو :redface: با گذاشتن سوال

soh-rab

عضو جدید
نقشه یه دوست کسی نظری داره؟
سازه اش خیلی ایراد داره به نظرتون مصححین چطور با کار برخورد می کنن ؟ ولی به نظر من اگه طراحان نخوان سخت بگیرن به یه شفیت ستون ها به سمت بالا می شه مشکل طرح رو حل کرد

پیوست ها

• DSC06021.jpg
    DSC06021.jpg
    16.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • DSC06022.jpg
    DSC06022.jpg
    14.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

soh-rab

عضو جدید
پلان طبقات

پیوست ها

• DSC06023.jpg
    DSC06023.jpg
    15.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • DSC06024.jpg
    DSC06024.jpg
    14.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
کاش پلته رو بالاتر تو 6 متری شمال غربی میزاشتی و دو تا خوابت نور نداره و کنسول واسه طبقه ی 2 کافی بود

holooooooo

کاربر ممتاز
نقشه یه دوست کسی نظری داره؟
سازه اش خیلی ایراد داره به نظرتون مصححین چطور با کار برخورد می کنن ؟ ولی به نظر من اگه طراحان نخوان سخت بگیرن به یه شفیت ستون ها به سمت بالا می شه مشکل طرح رو حل کرد
تو زیرزمین
در تاسیسات باید رو به بیرون باشه..و تاسیسات ارتباط با فضای آزاد نداره،
پشت ماشینها 5 متر فضا نداره، یعنی فضای گردش 5*5 رو رعایت نکرده، در انباری رو به بیرون نیس..
تو همکفش
لابی مسکونی!! به فنا رفته و در باکس پله اش رو به بیرون نسش، هر چند رو به بیرونم بود فرقی نمیکرد چون مردم به دیوار برخورد میکردند!
با فروشگاهشم کلا مشکل دارم اصلا معلوم نیست چی به چیه کلا طراحی نشده..
طبقات!!!!!
عمومی خصوصی رو کلا ترکوونده!! یکی از نکات اصلی تو طراحیه مسکونی رعایت عمومی و خصوصی بودن که ایشون کلا این قضیه رو زیر سوال بردن!!
و اینکه عملا طبقه ی اول با دومشون هیچ فرقی نداره و یکیه فقط تو طبقه ی دوم خواب واحد شمالی رو دادن به جنوبی!
نورگیرشونم ابعادش مشکل داره! باید 6 متر پنجره ی 2 واحد مستقل که روبه روی همه از هم فاصله داشته باشه که رعایت نشده،
تو طبقه ی اول آشپزخونه نور نداره!! و اونیکی واحدشون پذیرایی نور نداره! و همین قضیه نور در طبقه دوم هم تکرار شده..
کاش پلته رو بالاتر تو 6 متری شمال غربی میزاشتی و دو تا خوابت نور نداره و کنسول واسه طبقه ی 2 کافی بود

تو پخ هیچ درزی نداریم
لطفا همه ی نقد هاتونو در یک پست بنویسید، اینجوری تعداد پیج ه بیخودی زیاد میشه
با تشکر..

وضعیت
موضوع بسته شده است.