بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.

فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد. ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد. ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند. توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
الان من هنگ کردم یعنیی نتایج ما هم میاد 3 شهریور؟؟؟آخه کد رشتمو ندیدم؟

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.

فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد. ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

وای قلبم....

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ووووووووووی خاک ب سروم

بد بخت شدم ... نتایج

الهی العفـــــــــــو
الهی العفـــــــــــــــــــــــــو

امیدوارم کلمه ی مردود رو نبینم ... هرچی باشه خدارو شکر

alice

عضو جدید
:w24::w47:
آلیس منو به فکر فرو بردی! نکنه هیچ کدومشو قبول نشم:surprised:. یهو بیاد اسکیس مردود!

ایشالله قبول می شی ، همه ی بچه ها ی اینجا من خودم تاپیکا ی ارشدو کم و بیش می خوندم سعیشونو کردن ایشالله نتیجشو ببینن :gol: من چون خودم تئوری رو لب مرز بودم 1200 بودم اسکیسم کامل نرسیدم الان استرس دارم :w05::w24:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره سجاد ...تو که الان اذبی اذب.....میفهمی.....عمرا بهت زن بدن...مخصوصا که ارشدم قبول نمیشی با اون خوابهات....منم خواب دیدم تو قبول شدی ولی خواب خانومها چپ می باشد.....:biggrin:ستاد تضعیف روحیه تا نتایج
ای بی معرفت :D
والا هیچ خیالی نیس برای من یعنی قبول شم و نشم خیلی توفیری نداره فقط دیگه کسی بم زن نمیده :redface: ....ایشالا شماها قبول شین دیگه این دور و برا نبینمتون
پویان باغتون آمادس:D
یه نکته راج به خوابم بگم برای تئوری رتبم شد 80 البته توی خواب و بعدا که اومد 800 شد یعنی ضریب 10 داره خواب من:w18: فدا مدای همتون رفقا
برای آزمون نظام کسی ایده ای نداره که چیکار کنیما

آخرین ویرایش:

s.sahba

عضو جدید
بچه ها بیاین 1روز مونده به اعلام نتایج هرکدوم یه فال حافظ بگیریم بذاریم اینجا، به امید اینکه فال و نتیجه همه خوب دربیاد...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
والا هیچ خیالی نیس برای من یعنی قبول شم و نشم خیلی توفیری نداره فقط دیگه کسی بم زن نمیده :redface: ....ایشالا شماها قبول شین دیگه این دور و برا نبینمتون
یه نکته راج به خوابم بگم برای تئوری رتبم شد 80 البته توی خواب و بعدا که اومد 800 شد یعنی ضریب 10 داره خواب من:w18: فدا مدای همتون رفقا
جهنم سجاد غصه نخور ...خودم زنت میشم....(چقدر ما معماریها با مرام خدا وکیلی......اووووف این مرامم منو کشت همین الان...خخخخخخخخخخخ)
حالا یه جای قبول میشی...بیا همین پورقاز قبول شو راحت بشی....با دریا هم 10 مین فاصله داره....هاهاها
منم دارم منفجر میشم از استرس....هر چند که هر چی فکر میکنم میبینم مردود آخر برام میزنه.....:(

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من می دونین همش به چی فک می کنم؟؟؟
.
.
.
پنجره ی سنجشو باز می کنم با کلی استرس...
بعد توش نوشته
.
.
.
محل قبولی روزانه گیلان
.
.
.
ینی فک کن؟؟؟
.
.
.
انصافا آدم سالم نباید اون لحظه خودکشی کنه؟؟؟
.
.
.
خیلی صحنه ی حماسی ای خواهد بود...:)

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه ها بیاین 1روز مونده به اعلام نتایج هرکدوم یه فال حافظ بگیریم بذاریم اینجا، به امید اینکه فال و نتیجه همه خوب دربیاد...

حافظ تجربه ای توی کنکور نداره. بیخودی امیدوارتون میکنه.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برو بچ!!! چیه چیزی شده چرا ناراحتین:D

ای بابا من که یادم رفته بود این کنکور لعنتی رو بیخیال زندگی 60 سال اولش سخته !!!

ولی برا همتون از ته دل اروزی قبولی دارم

راستی خوشحال شدم که یکبار دیگه دور هم جمع شدید ولی هیچ میدونستین هممون بی معرفتیم !!

هییییی روزگار

shima 70

عضو جدید
جهنم سجاد غصه نخور ...خودم زنت میشم....(چقدر ما معماریها با مرام خدا وکیلی......اووووف این مرامم منو کشت همین الان...خخخخخخخخخخخ)
حالا یه جای قبول میشی...بیا همین پورقاز قبول شو راحت بشی....با دریا هم 10 مین فاصله داره....هاهاها
منم دارم منفجر میشم از استرس....هر چند که هر چی فکر میکنم میبینم مردود آخر برام میزنه.....:(
مگه میزنه مردود ..:cry:.. ووی ووی وووووووی :cry: ای خداااااااااااااااا:wallbash:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
حالتون چطوره بچه ها؟
بیخیال اینقدر بهش فکر نکنید و استرس نداشته باشید....دیگه تقدیر رقم میزنه کی کجا قبول بشه و یا خدای نکرده نشه.....ولی در هر صورت تو هر اتفاق و پیشامدی چیزی هست که بهش میگن حکمت....

از ته دل دعا میکنم به بهترین نتیجه برسید و۳/۶/۹۳ خوشحال باشید دوستان:)

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه خدایی نکرده کنکور امسال رو قبول نشدید برنامتون چیه؟ارشد ازاد؟خوندن واسه کنکور سال 94؟رفتن به سربازی؟مشغول شدن به کار؟ ازدواج ؟و....؟
اینو پرسیدم که ایا هدف گذاری کردید..نکنه خدایی نکرده خودتونو ببازین..من امیدوارم همه بچه های گل این تاپیک قبول بشن ولی بد نیست واسه اونم فکرایی کرده باشین

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان اگه خدایی نکرده کنکور امسال رو قبول نشدید برنامتون چیه؟ارشد ازاد؟خوندن واسه کنکور سال 94؟رفتن به سربازی؟مشغول شدن به کار؟ ازدواج ؟و....؟
اینو پرسیدم که ایا هدف گذاری کردید..نکنه خدایی نکرده خودتونو ببازین..من امیدوارم همه بچه های گل این تاپیک قبول بشن ولی بد نیست واسه اونم فکرایی کرده باشین
من و سجاد در صوت قبول نشدن بساط رو جمع میکنیم میریم باغ ما به مدت 2 ماه تفریح و شادی

در صورت قبول شدن هم بساط رو جمع میکنیم میریم باغ ما به مدت 2 هفته تفریح و شادی
هدف گذاری رو حال میکنی :دی
اگه قبول نشدیم من یا میرم آزاد و یا اینکه سربازی هنوز معلوم نیست
سجاد هم میره خواستگاری زن نمیدن بهش چون ارشد نداره منو جای خودش میفرسته یه دونه هم اشانتیون میدن بالاخره باید فرق باشه دیگه من ارشد دارم
آخرش هم فک کنم همین عارفه رو بگیریم واسه سجی
اما چون اخلاقشون بهم نمیخوره سال بعد طلاق میگیرن میخندیم
کنکور هم دیگه عمرا بخونم مگه اینکه واسه دکترا

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجاد پاشو از الان را بیفت که روز اعلام نتایج اینجا باشی :دی
2 بسته هم marlboro بگیربیار

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من و سجاد در صوت قبول نشدن بساط رو جمع میکنیم میریم باغ ما به مدت 2 ماه تفریح و شادی در صورت قبول شدن هم بساط رو جمع میکنیم میریم باغ ما به مدت 2 هفته تفریح و شادیهدف گذاری رو حال میکنی :دی اگه قبول نشدیم من یا میرم آزاد و یا اینکه سربازی هنوز معلوم نیست کنکور هم دیگه عمرا بخونم مگه اینکه واسه دکترا
جونم هدف گذاری دادا!!! مدون ترین برنامه ای بود که تا به حال دیدم!!! لعنتی فکر همه جاشم کردی!!! دمت گرم!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخره الگوی من سجاده دیگه فک کنم سنش رسیده به 35 اینا با همین تفریح پیش رفته :biggrin::biggrin::biggrin:
جونم هدف گذاری دادا!!! مدون ترین برنامه ای بود که تا به حال دیدم!!! لعنتی فکر همه جاشم کردی!!! دمت گرم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا