بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:(واقعا بلاتکلیف شدیم به خدااااا.....دوستان که با تکسا پروژه انجام داده ؟؟؟؟فایلی ازش دارید که نمونه پروژه میخوام....:redface:
ینی میشه!!!؟؟؟ به قول سجی:"باس واستم ببینم شده یا نه":smile:
اما...
اما اگه بشه؟؟؟ وای که چه فازی میده!!! :)
اصا خدایا منو کنکور قبول کن، بعدش منو بکش!!! من دیگه آرزویی ندارم!!!
:razz:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ینی میشه!!!؟؟؟ به قول سجی:"باس واستم ببینم شده یا نه":smile:
اما...
اما اگه بشه؟؟؟ وای که چه فازی میده!!! :)
اصا خدایا منو کنکور قبول کن، بعدش منو بکش!!! من دیگه آرزویی ندارم!!!
:razz:

نمیشه نمیشه نمیشه

هیشکدوممون قبول نمیشیم :(

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه نمیشه نمیشه

هیشکدوممون قبول نمیشیم :(
مطمینی؟؟؟ :razz: خدایااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو رو به تمام روزه هایی که نگرفتم قسم که منو قبول کن!!! قول می دم قضا روزه هامم نگیرم!!! :) فقط این جاست شادی ام قبول نکن!!! باشه؟؟؟

باشه مهندس مازیار!!!

s.sahba

عضو جدید
به نظرم معماری معماری دیرتر از منظر و داخلی پر میشه!!! و هم تراز با بقیه گرایشا دانشجو می گیره!!! به انضمام افرادیم که رتبه خوب تو معماری و هنر های ساخت میارن و ترجیح میدن که برن هنر های ساخت!!! با احتساب همه ی اینا حدس می زنم تا رتبه 650 می تونه امیدوار به قبولی در روزانه و شبانه باشه!!!

مازیار من حساب کردم شد حدود 550تا چون در مورد هنرهای ساخت و معماری میشه گفت طرف کلا هدف اولش معماری نبوده اما در مورد بقیه خیلی نمیشه گفت، البته مثلا رتبه منظر با معماری خیلی میتونه متفاوت باشه واسه همین منطقیه که مثلا رتبه 400معماری و 50 منظر دیگه کلا واسه اسکیس معماری کار نکنه فقط بره تو نخ منظر، اما مثلا در مورد معماری داخلی این خیلی صدق نمیکنه چون رتبه ها بهم نزدیکه خلاصه با همه اینا من ظرفیتارو چک کردم دیدم تا 550 میشه قبول شد!!!
به نظرم باید دید کسی که سالهای گذشته مثلا شبانه قبول شده رتبش تو انتخاب اولش که به احتمال زیاد روزانه دانشگاه تهرانه چند بوده؟!!!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسین عزیز جا داره یک تبریک ویژه به مهندس جعفر نادری (mehmari) بگیم که تونس رتبه 8 مهندسی بیمارستان و کسب کنه!!! با اینکه فقط 5 نفر تو کشور می گیره ولی بازم دمش گرم و امیدوارم دیگران طوری انتخاب رشته کنن که دوستمون قبول شه!!!;)

آخرین ویرایش:

Sety

عضو جدید
منبعی وجود داره که بفهمیم با چه رتبه نهایی ای حداکثر میشه قبول شد؟؟!!!!!

کارنامه نهایی بچه های سال قبل. جلوی هر انتخاب رتبه نهایی خود فرد و آخرین رتبه نهایی فرد قبول شده رو می زنه. مثلن تا رتبه نود (نهایی) علم و صنعت رو میارید

samsungs3

عضو جدید
مهندسین عزیز جا داره یک تبریک ویژه به مهندس جعفر نادری (mehmari) بگیم که تونس رتبه 8 مهندسی بیمارستان و کسب کنه!!! با اینکه فقط 5 نفر تو کشور می گیره ولی بازم دمش گرم و امیدوارم دیگران طوری انتخاب رشته کنن که دوستمون قبول شه!!!;)
عجب ادمیه ها پس چرا به من چیزی نگفت..آقا بیا شیرینی بده....................ایول 8.........پس کمال همنشین در او اثر کرد :D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا این اسکیسای ما رو ترشی گذاشتن...!؟

پست موقت:

واسه شما ک منتظر نتایج کنکورید زمان کش میاد
واسه ما ک داریم میخونیم زمان تند میگذره
و این است قانون نسبیت انیشتن:دی

معمارباشی

عضو جدید
دیشب خواب دیدم نتایج اومده
سایت ستجش رو با یه استرسی بالا پایین میکردم که میترسیدم هر آن سکته کنم .... هی بخودم میگفتم پس کجاست چرا این همه جدول داره کدومه نکنه مردود شدم باز ... تا این که یهو وسط صفحه دیدم به انگلیسی اونم برعکس تایپ شده shabaneh shahid beheshti .... این قدر تو خواب خوشحال بودم که باعث شد از خواب بیدار شم ... با یه لبخند نگاه به ساعت کردم دیدم ساعت سه نیمه شبه ... خوابو برا خودم مرور کردم اخه کسی نبود براش تعریف کنم و کلی ذوق داشتم ... یهو لبخندم خشک شد ... یادم اومد اصلا شهید بهشتی شبانه نداره که ... !!! ... آقا خدا خیلی شیک بهم گفت خانم جان برو پی زندگیت مردود شدی

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سایت ستجش رو با یه استرسی بالا پایین میکردم که میترسیدم هر آن سکته کنم .... هی بخودم میگفتم پس کجاست چرا این همه جدول داره کدومه نکنه مردود شدم باز ... تا این که یهو وسط صفحه دیدم به انگلیسی اونم برعکس تایپ شده shabaneh shahid beheshti .... این قدر تو خواب خوشحال بودم که باعث شد از خواب بیدار شم ... با یه لبخند نگاه به ساعت کردم دیدم ساعت سه نیمه شبه ... خوابو برا خودم مرور کردم اخه کسی نبود براش تعریف کنم و کلی ذوق داشتم ... یهو لبخندم خشک شد ... یادم اومد اصلا شهید بهشتی شبانه نداره که ... !!! ... آقا خدا خیلی شیک بهم گفت خانم جان برو پی زندگیت مردود شدی

خواب خانوما چپههههههه
روزانشو میاری انشالا:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::w18::w18::w18::w18:

lansamwell

عضو جدید

آفرین خوشم میاد که خواب قبولی هم میبینین:biggrin:
ایشالله که قبول بشین

karanka

عضو جدید

آفرین خوشم میاد که خواب قبولی هم میبینین:biggrin:
ایشالله که قبول بشین

من که خواب سربازی میبینم...آموزشی مرزن آباد!!!.... یا امام قریب/غریب؟

s.sahba

عضو جدید
بچه ها شما منبعی میشناسین که رتبه اولیه طرف، درصد اسکیسش و قبولی کدوم دانشگاهشو معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه رتبه نهایی ام بود چه بهتر؟؟؟؟؟:biggrin:
خدایی سرویس شدیم،یکسال تمامه که گیر این کنکور فلان فلان شده ایم!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شما منبعی میشناسین که رتبه اولیه طرف، درصد اسکیسش و قبولی کدوم دانشگاهشو معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه رتبه نهایی ام بود چه بهتر؟؟؟؟؟:biggrin:
می بینم که دوستان بی استرس باشگاهم کم کمک دارن میان طرف ما استرسی ها!!! :دی

s.sahba

عضو جدید
مازیار دیگه خداییش تو این روزا خونسردی جوابم کرده :biggrin: کل تاپیکارم گشتم ولی اون چیزی که می خواستمو پیدا نکردم!!!

imamin

عضو

سلام.
داخل جدول های نتایجی که معمارباشی عزیز طراحی کرده تا حدودی هست.
بفرما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا