بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atefeh.ghazi

کاربر فعال
حق دارید!!! جوش واقعا استرس آور بود!!! اما در حالت کلی تحمل پروسه کنکور معماری مردی پولادین می خواد!!! من به شخصه بعید میدونم آمادگیشو داشته باشم!!! حالا باید دید تا اعلام نتایج چی میشه!!! شمام امیدوارم مزد زحمتتون رو بگیرین!!!
دقیقا...خیلی خیلی مرسی...انشاالله هممون مزد زحماتمونو بگیریم...

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق دارید!!! جوش واقعا استرس آور بود!!! اما در حالت کلی تحمل پروسه کنکور معماری مردی پولادین می خواد!!! من به شخصه بعید میدونم آمادگیشو داشته باشم!!! حالا باید دید تا اعلام نتایج چی میشه!!! شمام امیدوارم مزد زحمتتون رو بگیرین!!!

کسایی که مثل شما فکر می کنن کم نیستن، من همینجا آدمایی رو می بینم 5،6 بار دارن کنکور میدن اونم با چه جدیتی!!! با این تفکرات فقط خودتونو اذیت می کنید. من همیشه سعی می کنم میزان بضاعت و تلاشمو با نتیجم یکی کنم همین، بقیش دیگه اصلا مهم نیس وقتی خیلی از بچه ها داشتن تهران میرفتن کلاسای آقایون X & Y من داشتم تو خونم و تو شهرم کتابامو می خوندم نه کسی نکته تستی بم گفت نه نکات مهم کنکور همین قضیه در مورد اسکیسم صادقه، پس نگران نیستم به قول بعضیا هورمونی بالا نیومدم و کلا تا الان نگاهم مثبت بوده، همه چیز به نگاه خود شما بستگی داره، نگران باشید، نباشید، از دانشگاه دولتی بت بسازید، نسازید، استرس داشته باشید نداشته باشید و... من فقط می تونم دیدگاه خودمو به شما منتقل کنم و امیدوار باشم که شما هم از استرس و اعصاب خوردی در بیاید انشالله...:smile:

دقیقا منم همینطورم،فارغ التحصیل نودم اون سال از جو کنکور خبر نداشتم خودم هر کتابی که داشتم رو خوندم رتبم شد 3500 اشتباه کردم اسکیس شرکت نکردم وسه اینکه ترسم بریزه...امسال خیلی تلاش کردم ولی ترس از اینکه اگه رتبم خوب نشه زندگیم چی میشه باعث شد تا نتونم سر جلسه خودم باشم دستام اینقد لرزش میگرفت که اگه خط کش عسگری پور به دادم نرسیده بود اونقدر خطم که کشیدم نمیتونستم بکشم...الانم که رو هوام نه کار نه ارشد کلا از همه چیز ناامیدم ...شما سال اولتونه هنوز چیزی از دست ندادید پس فکرکنید و بهترین تصمیمو بگیرید... ایدتونم که خوب بود...انشاالله که همین امسال هر دانشگاهی که دوس دارید قبول میشید...شما درست میگید پس تموم تلاشتونو کنید تا یه معمار خوب بشید...;)
حرفتون كاملن درسته، همه چى به خود آدم بستگى داره.
من فارغ التحصيل سال نودم، از اون سال رفتم دنبال كار و هيچ انرژى اى رو كنكور نذاشتم،كارم الان تقريبن به ثبات رسيده خداروشكر، امسال مهر و آبان تصميم گرفتم يه امتحانى بكنم ارشدو با اينكه وقتم كم بود، تلاشمو كردم، اندازه تلاشمم نتيجه گرفتم، هدفم هم سراسرى بود، آزاد شركت نكردم غيرانتفاعى هم نزدم، انشالا كه نتيجه بقيه ى تلاشمم بگيرم..... ولى، ولى، با هر سه نفرتونم، به عنوان يكى كه دانشگاه آزادو تجربه كرده ازتون مى پرسم، اگه همين الان بيان بهتون بگن شماسه تا انتخاب دارين و هر كدوم از اينارو خواستين مى تونين برين بدون هيچ سوال جوابى، دانشگاه تهران ( كه همه فارغ التحصيلاش مى نالن كه اينجا هم چيزى بهمون ياد ندادن!) يا دانشگاه آزاد شهرتون مثلن با اساتيد خوب، ولى نه لزومن شناخته شده، و اينكه اصلن نرين دانشگاه و خودتون به دانش معماريتون اضافه كنين، كدومو انتخاب مى كنين؟؟؟ با همين شرايط الانتون.. جواب اين سوال خيلى چيزارو روشن مى كنه...
چون اگر معمارى نه به دانشگاهه نه به استاد، آدم مياد بهترين دانشگاه كشورو انتخاب مى كنه كه اونو هم داشته باشه واسه خودش، دانش معماريشم كه در هر صورت قراره خودش بالا ببره..

atefeh.ghazi

کاربر فعال
QUOTE=samaneh.mhsn;7697591]حرفتون كاملن درسته، همه چى به خود آدم بستگى داره.
من فارغ التحصيل سال نودم، از اون سال رفتم دنبال كار و هيچ انرژى اى رو كنكور نذاشتم،كارم الان تقريبن به ثبات رسيده خداروشكر، امسال مهر و آبان تصميم گرفتم يه امتحانى بكنم ارشدو با اينكه وقتم كم بود، تلاشمو كردم، اندازه تلاشمم نتيجه گرفتم، هدفم هم سراسرى بود، آزاد شركت نكردم غيرانتفاعى هم نزدم، انشالا كه نتيجه بقيه ى تلاشمم بگيرم..... ولى، ولى، با هر سه نفرتونم، به عنوان يكى كه دانشگاه آزادو تجربه كرده ازتون مى پرسم، اگه همين الان بيان بهتون بگن شماسه تا انتخاب دارين و هر كدوم از اينارو خواستين مى تونين برين بدون هيچ سوال جوابى، دانشگاه تهران ( كه همه فارغ التحصيلاش مى نالن كه اينجا هم چيزى بهمون ياد ندادن!) يا دانشگاه آزاد شهرتون مثلن با اساتيد خوب، ولى نه لزومن شناخته شده، و اينكه اصلن نرين دانشگاه و خودتون به دانش معماريتون اضافه كنين، كدومو انتخاب مى كنين؟؟؟ با همين شرايط الانتون.. جواب اين سوال خيلى چيزارو روشن مى كنه

شما میگید کارتون به ثبات رسیده پس بدون اینکه استرس کارو داشته باشید درس خوندید و انشا الله نتیجه میگیرید;)...منی که فقط پشت کنکور بودم با شما شرایطم فرق میکنه...قبول شدن دانشگاه تهران واقعا سخته و قبول شدن صرفا اونجا اینو اثبات نمیکنه که معمار قابلی هم هستی یا نه...شاید یکی که خیلی هم قابلیت داره به خاطر شرایطش مجبور باشه دانشگاه آزاد شهرشو بره...اگه میشد یه کار خوبی داشته باشم اینقدر به ارشد فکر نمیکردم اگه دور و برم اینقدر از کسایی که ارشد معماری دارن پر نبود شاید اینطوری نبودم و خیلی از شایدای دیگه،من خیلی دوس دارم دانشگاه دولتی قبول شم آزادم شرکت نکردم ولی اگه نشه باید چیکار کنم بازم بمونم و بخونم شرایط بدیه شاید امسال بگی میخونم سال دیگه قبولم ولی شاید بشه شاید نشه...استادا میگن چیزی از دست نمیدید و بهتون اضافه هم میشه ولی این عمر ماست که داره میگذره یکی دیگه از استادام میگفت من 29 سالگی ارشد قبول شدم پس اینقدر فکر نکن شرایط تو بده ولی آخه الان 70ام دارن ارشد میخونن الان که مثل اون دوره نیست...شرایط پسرام با ما دخترا خیلی فرق داره...همه میگن دانشگاهی که وسه ارشد قبول شی چیزی به دانش معماریت اضافه نمیکنه و صرفا فقط وسه مدرکه حالا باید دید که هر کسی این مدرکرو وسه چی میخواد...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
همه اینهارو بیخیال بابااااا...منو دریابید که 2 روز دیگه تولدمه...خدا توی قشنگنرین فصلش منه همچون فرشته رو براتون خلق کرد....که نه قبل از من و نه بعد از من عمرا خلق کرده باشه/////
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ....
تولدم مبارک باشه....:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.sahba

عضو جدید
مرسی...ذهن من دچار یه گره خوردگی بسیار شدید شده احساس میکنم شما یه خورده از اون گره ها رو باز کردید بازم مرسی...

خوشحال میشم اگه اینطور شده باشه، یه رباعی از حکیم عمر خیام براتون می نویسم که ببینید این حرف من نیست، حرف بزرگانه

امروز ترا دسترس فردا نیست
و اندیشه فردات بجز سودا نیست

ضایع مکن ایندم ار دلت شیدا نیست
کاین باقی عمر را بها پیدا نیست

atefeh.ghazi

کاربر فعال
خوشحال میشم اگه اینطور شده باشه، یه رباعی از حکیم عمر خیام براتون می نویسم که ببینید این حرف من نیست، حرف بزرگانه

امروز ترا دسترس فردا نیست
و اندیشه فردات بجز سودا نیست

ضایع مکن ایندم ار دلت شیدا نیست
کاین باقی عمر را بها پیدا نیست
مرسی...مرسی بابت این رباعی زیبا...من فقط دارم سعی میکنم خودمو قانع کنم که اگه نشد دنیا به آخر نرسیده و دوباره میتونم شروع کنم میدونم که میتونم...بازم مرسی :victory:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته شدم پس چرا نتیجه ها نمی اد؟؟؟ :(

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk
من دیشب خواب دیدم کنکور دادم اسممو ننوشتم!!! بعد رفتم کلی منت مراقب و کشیدم که شیتمو بم بر گردونه!!! مراقبم استاد اسکیسم بود!!! بعد کنکور اسکیسم 2 مرحله بود سر شیتم نوشته بود اگر مدارک مرحله 1 رو سر این مرحله بکشین شیت شما داوری نخواهد شد!!! تازه حوزش خونه خالم بود!!! اصا نابودم من!!!:confused:

shima 70

عضو جدید
من دیشب خواب دیدم کنکور دادم اسممو ننوشتم!!! بعد رفتم کلی منت مراقب و کشیدم که شیتمو بم بر گردونه!!! مراقبم استاد اسکیسم بود!!! بعد کنکور اسکیسم 2 مرحله بود سر شیتم نوشته بود اگر مدارک مرحله 1 رو سر این مرحله بکشین شیت شما داوری نخواهد شد!!! تازه حوزش خونه خالم بود!!! اصا نابودم من!!!:confused:
مازیار جان نکن ابن کارارو با خودت داداش حیفی تو :whistle: هنوز کلی ارزوها واست دااریم :w02:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار جان نکن ابن کارارو با خودت داداش حیفی تو :whistle: هنوز کلی ارزوها واست دااریم :w02:
اصا هر چی غم عالمه تو این تابستون بم رو آورده!!! نظیر پایان نامه و نبودن استاد واس کرکسیون (ینی امکان جم نشدن کارم تا شهریور)!!! کارآموزی!!! ضعیف بودن در نرم افزار!!! و از همه مهم تر انتظار کشنده برای نتایج لعنتی!!!

sheelan

عضو جدید

منم هر شب خواب اسکیسو میبینم.دیشب خواب دیدم ماژیکامو جاگذاشتم...احساس میکنم دارم دیوونه میشم سر این اسکیس

aytakin69

عضو جدید
این خواب و خیالا از رو بیکاریه ها...:D اگه خیلی بیکارین بیایان یه تاپیک را بندازیم واسه کار با مکس یه موضوعی مشخص کنیم بعد بهترین رندر تشویق شه...:D بعدش اطلاعاتشم در اختیار بقیه بذاره.....من حالم خیلی خوشه...:)))

sheelan

عضو جدید
این خواب و خیالا از رو بیکاریه ها...:D اگه خیلی بیکارین بیایان یه تاپیک را بندازیم واسه کار با مکس یه موضوعی مشخص کنیم بعد بهترین رندر تشویق شه...:D بعدش اطلاعاتشم در اختیار بقیه بذاره.....من حالم خیلی خوشه...:)))

خیلی هم بیکار نیستیم 21 تحویل پروژه طرح دانشگامه...ولی یه لحظه هم نمی تونم بی خیال اسکیس باشم

Sombrero

عضو جدید

:w15::w15::w15:خدا به خیر کنه دارم هممونو با لباسای سفید که آستینم نداره یعتی به عبارتی آستیناشو از پشت به هم گره میزننا تصور میکنم

Sombrero

عضو جدید

پایتم;)

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه هفته مونده تا 21 ولی هنوزکارخاصی انجام ندادم.واقعا حسش نیس :(
میدونی حسش کی میاد سراغتووون؟؟؟:w07::w07::w07::w07:
وقتی ک همه زمانها ب پایان رسید و تایمه 90...و ب خیال خودتون الان و تو این تایم همه چی تموم شده و دیگه هیش کاری نمیتونید انجام بدیدددد...
ولی شما در اشتباه محض ب سر میبرید...:smoke:
همه ی بچه های معماری میدونن ک تو دیقه 90 الهامات و ایده ها و قدرت معمار از همه لحاظ چندین برابر میشه...:w42:
پس ایرادی نداره الان حس میکنی ک حسش نیس درواقع ذهنت و بدنتو اماده و قوی کن برا دیقه 90...تا جون داشته باشی برا ایده هایی ک تازه دیقه 90 اومده سراغت برخور کنی...البته برخورد دوستانه...
الان ذهنت شدیدن داره رو این موضوع و فقط این موضوع مهم فک میکنه و تمرکز...داره همه چیو جم بندی میکنه...پس کمکش کن..:w18:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من دوس دارم پایه باشم...خیلی هم دلم میخاد
ولی...ولی من مکس بلد نیستم:redface:

هاهاها...من رویت بود پایه بودم ولی مکس منم بلد نیستم یه زمانی بلد بودما...نمیدونم چی شد که دیگه بلد نیستم:biggrin:
جالا برا اینکه حوصلتون سر نره...بیاید کارهای منو با رویت ببینید اینم لینکش....
:D
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/598348-نمونه-کارهای-arefeh

aytakin69

عضو جدید
هاهاها...من رویت بود پایه بودم ولی مکس منم بلد نیستم یه زمانی بلد بودما...نمیدونم چی شد که دیگه بلد نیستم:biggrin: جالا برا اینکه حوصلتون سر نره...بیاید کارهای منو با رویت ببینید اینم لینکش.... :D http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/598348-نمونه-کارهای-arefeh
خب منم منظورم این بود که تاپیکمون بیشتر جنبه آموزشی داشته باشه دیگه نه مسابقه....منظورم این بود که یه عکسی بذاریم یه طرح داخلی بعد مدلش و رندر با vray تاکیدم رو نورپردازی درست استفاده از دوربین با زوایای درست و متریالای بجا و اینا باشه...مدلینگ داخلی با مکس که دیگه بلدی حتما کارات خوبه دیدم...:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا