بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sety

عضو جدید
میشه ایده هاتونو بگید؟؟؟ منم مث معماری برخورد کردم!!! ولی مصالحم مشخص کردم و دتیل هام بیشتر بود!!! به نظرم با 500 شانس بسیار بسیار زیادی دارین!!! 65 تا 75 بگیری فک کنم قبول شی!!! آخه رتیه 870 که مال مرکز معماری بود با 80 سوره رو آورد!!!

والا من پارسال معماری داخلی فقط مدارکم کامل بود شصت و پنج درصد آوردم.فک کنم به همه رنج بالا درصد می دن برای همین باید خیلی بالاتر بزنی .دست کم بالای هشتاد بزنی تا بتونی رقباتو کنار بزنی.

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم دوست من اونچه که اونجا شنیده بود و باهم گفته بودند رو نقل قول کرد
شاید تو کلاس و ورکشاپ شما این موضوع کار نشده دلیل نمیشه اگه اقای شقاقی (و یا هر استاد دیگه ای که برای من ندیده بسیار محترمند ) راست میگه پس بقیه هم دروغ میگن
بهرحال هرکسی از کلاسی که میره یه نتیجه ای میگیره هیچکس نمیتونه بگه فلان استاد هیچی یادم نداد
امیدوارم همه کسایی که توانش رو داشتند و از کلاس ها و اساتید بهره بردند موفق باشند و تجربیاتشون برای بقیه هم مفید باشه
:gol:
عزیزم یه دونه ورکشاپ که بیشتر نداشت شقاقی! اونجا هم همه موضوعا یکسان بودن، در نتیجه حرفم رو هوا نیس. چنین چیزی کار نشد اونجا! :D

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کمال احترام همچین چیزی اصلا توی معماری داخلی امکان نداره....شاید هنر تهران شبانه بیاره ولی تهران روزانه ...به هیچ وجه...اونم با 800

بله منظورم از تهران شهر تهران بود نمیدونم هنر تهران هست یا خود تهران. این چیزی بود که اسیست آقای عسگری پور گفتن .از صحت و سقمش خبر ندارم.:smile: راست و دروغش پای ایشون.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من پارسال معماری داخلی فقط مدارکم کامل بود شصت و پنج درصد آوردم.فک کنم به همه رنج بالا درصد می دن برای همین باید خیلی بالاتر بزنی .دست کم بالای هشتاد بزنی تا بتونی رقباتو کنار بزنی.
من که امیدم کمتر از 1% هستش!!! چون رتیم 1076 شده تو داخلی!!! اما اسکیسمو واقعا دوس داشتم!!! حس می کنم درصد خوبی بگیرم!!! حالا باید دید!!!

samsungs3

عضو جدید
تو رو خدا بیخیال....من تئوری برای انرژی خوندم...همه امسال انرژی ترکوندن.....اسکیس رو گفتم داخلی برم که طالبش کمتره...حالا همه داخلی باز شدن...داستان چیه خووووو...فازتون چیه....؟؟؟؟؟؟;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره مهندس!!! واس منم عجیبه واقعا!!! به نظرم تقصیر سجی و عارف و پویانه!!! با اون توصیفات خفنشون بچه ها رو دپرس کردن!!! یکیش خود من!!!
جااااااااان من؟؟؟؟ samsungs3 سر جلسه کنار دست من بود میتونین ازش بپرسین که چه گندی زدم ولی مهدی خودش دانشگاه تهران حقشه خداییش چون لیاقتشو داره

کورش من که هنوز تهرانم ... اصلا دل و دماغ اینو ندارم که برگردم شهرمون .... خونه خاله کنگر خوردم لنگر انداختم ... یعنی صبحا ساعت 6تز خواب می پرم که کلاسم دیر نشه ولی وقتی به خودم میام می بینم هیچ کار مفیدی ندارم که انجام بدم ... یاد تابستونای دوره ی مدرسه افتادم ... یه کلاس هم نیست بریم ثبت نام کنیم!!!
بچه ها شما در چه حالید؟چه می کنید؟ ... راستی چه خبر از کلاه مکزیکی؟
راستی میاید تمرین های قبل کنکورمونو بزاریم و بررسی کنیم؟؟؟ البته از سر بیکاری و این که با حدود کار هم اشنا بشیم ... تازه احساس میکنم حیفه کار نکنیم تازه گرم دستامون ... می تونیم مسابقه اسکیس بین خودمون برگزار کنیم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk
منم تازه امروز برگشتم

سلام بچه ها، دلم نيومد اينو نگم، هرچند مى دونم اين بحثا بى فايده س و جبهه گيرى راجع به اساتيد هميشه هست، ولى احساس كردم اينو به استادام مديونم....

من كلاس و وركشاپ شقاقى رفتم، خيلى هم راضى بودم، خيلى هم ازش ممنونم، نه به خاطر اينكه موضوع رو مى دونست ( كه نمى دونست!) و نه هيچ حاشيه ى ديگه اى.
به خاطر اينكه واقعن از جون مايه مى ذاشت، ٨ صبح توى وركشاپ بود تا ٨٠٥-٩ شب، بعدشم تا آخر شب ايوانخانه، جواب همه رو مى داد، كار همه رو مى ديد، و مهم تر از همه يه تيم واقعن فوق العاده چيده بود كه از همه نظر ساپورت مى كردن بچه ها رو، همشونم رتبه هاى برتر اسكيس از سال ٨٩ تا الان..
راجع به موضوع هم، اولن كه ما اصلن توى وركشاپ نگارخانه نور كار نكرديم، يا هيچ موضوعى كه اينقد مفهومى باشه، يه حوضخونه فقط اولاش كار كرديم كه بار مفهوميش زياد بود.. همه موضوعات خيلى متنوع بودن، هيچ جهت گيرى خاصى نداشت، همه جور مقياسى كار كرديم، عملكردى صرف تا تركيبى، همه اقليما، سرعتى و ..... خيلى خوب كار كرديم، ولى روى هيچ موضوع فوكوس خاصى نبود، روز آخرم حرفى كه از خوابش زد توريستى توى كرمانشاه بود! حالا ديگه نمى دونم اينو چه طورى مى خواين ربط بدين به موضوع و بگين كه مى دونستيم موضوعو!!!!!! بچه هاى شقاقى واسه اين خوشحال بودن چون رسيده بودن به همه مدارك. بزرگترين نتيجه وركشاپ بالا رفتن سرعت بود و اينكه نبايد سخت گرفت.... همين، نه به كسى خط داده مى شد نه مى گفتن اينجورى بكش نه هيچى آخرين توصيه ى شقاقى اين بود كه خودتون باشين.

تا قبل از اينكه برم كلاس نمى دونستم شايعات درسته يا نه، ولى الان مى بينم كه نيست، شماها هم اگه ذره اى طبق شناخت قبليتون از من حرفمو قبول دارين، مديونيد اگه مدام اين حرفارو پشت سرش بزنين، من علاقه ى خاصى بهش ندارم ولى زحمت كشيدنشو به چشم ديدم، اينكه در حقش بى انصافى مى كنين واقعن بده... اونم يكيه مث سروش نيا يا بقيه اساتيد تئورى كه همه واسشون سر و دست ميشكنن،. همه شون دارن كارشونو انجام مى دن و هزينه شو مى گيرن، هميشه وقتى يكى كار خوب انجام مى ده معنيش اين نيس كه يه جاى كارش مى لنگه ..... تيم فوق العاده شقاقى و انرژى زيادى كه مى ذارن جورى كه شبا از ماها خسته تر بودن عامل موفقيتشونه... همين. بيايم يه ذره آدما رو با عينك خوش بينى ببينيم نه پيش داورى طبق شايعات و خاله زنك بازى.
همين.
من حرف شما رو قبول ندارم بقیرو نمیدونم.اینهمه از شقاقی هم که تعریف میکنی مجانی که درس نداده بهتون ملت رو میدوشن بعد جالبه ازشون تشکر هم میشه من جای تو بودم پولمو جای دیگه خرج میکردم

وقتی تو تاپیک پست گذاشتم می دونستم که تیکه میشنوم ولی به خاطر دینم به استادم نوشتم...بحث قدیمی و مسخره ای هم هست، ولی باید بگم و دیگه خدافظ با بچه های پارسال، بچه های امسال هم هرکی سوال داشت در خدمتم، به هرحال قبول بشم یا نه سال آخر بود واسه من و امکان دوباره خوندن ندارم، بارها همون اول اسکیس گفتم که نمی رسم بیام و دلیلم این بود، هرکی می خواد باور کنه هرکی هم نمیخواد به تیکه انداختنش ادامه بده!!!! و شمایی که اینجا اینجوری تیکه میندازی، لازمه مسیج خصوصیتو بهت یادآوری کنم که گفتی : " تو هم به نظرم باشگاه نیا و کاراتو نذار اینجا کارات خوبن و بچه های باشگاه لیاقت ندارن، همشون سودجو هستن و فقط استفاده می کنن! " اینو فقط واسه یادآوری بهت گفتم عزیز، وگرنه از این کارا خوشم نمیاد اصن ولی هرکس تا یه حدی تحمل تیکه شنیدن داره. این از این. انشالا که همه هم نتیجه تلاششونو می بینن، و مسلمن تلاش و شرایط همه اونی نیس که تو داری تو این باشگاه می بینی صرفن و در جایگاه قضاوت یا تمسخر دیگران می شینی.

واسه اینکه پستم اسپم نباشه هم، من از کار داخلیم عکس گرفتم ولی از اونجایی که نصف جلسه خواب بودم فقط عکس از شیت مقطعمو می ذارم که یه کم قابل تحمل شده، واسه مارال که داخلی کار می کنه و بچه های سال دیگه. :D
بازم برای مشورت یا کمک یا هرچی در خدمت هستم تا جایی که برسم. اگه هم فرصت و توان داشته باشم، تمرینا و اسکیسای موضوعیمو آپ خواهم کرد برای بچه های سال دیگه، البته اگه برسم. (‌باز برنگردم ببینم تیکه بارون شدم به لطف دوستان!!!!!)
و نکته آخر اینکه اینکه نمی اومدم حقیقتن به خاطر نرسیدن بود و تمام، نه از این لوس بازیای وای رقیبام زیاد می شن و اینا.... به قول لنا ملت تا می بینن محیط مجازیه هر نوع که دلشون می خواد برخورد می کنن!
یه کمی مهربون بودن، بدون خود بزرگ بینی و زبون نیشدار باور کنین روند بهتریه برای ارتباط....
مشاهده پیوست 213397
بدورود زاها حدید.والا ما که هر چی داشتیم میریختیم بیرون من عارف عارفه پویان مازیار عذرا و همه بچه ها... شما بودین که میترسیدین طرحای خلاقانتونو کش برن.....جالبه که مهربون بودن رو هم دارین تدریس میکنین.......
خ

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کورش من که هنوز تهرانم ... اصلا دل و دماغ اینو ندارم که برگردم شهرمون .... خونه خاله کنگر خوردم لنگر انداختم ... یعنی صبحا ساعت 6تز خواب می پرم که کلاسم دیر نشه ولی وقتی به خودم میام می بینم هیچ کار مفیدی ندارم که انجام بدم ... یاد تابستونای دوره ی مدرسه افتادم ... یه کلاس هم نیست بریم ثبت نام کنیم!!!
بچه ها شما در چه حالید؟چه می کنید؟ ... راستی چه خبر از کلاه مکزیکی؟
راستی میاید تمرین های قبل کنکورمونو بزاریم و بررسی کنیم؟؟؟ البته از سر بیکاری و این که با حدود کار هم اشنا بشیم ... تازه احساس میکنم حیفه کار نکنیم تازه گرم دستامون ... می تونیم مسابقه اسکیس بین خودمون برگزار کنیم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk
خداییش منم اینجوریم میخو.استم مقاله بنویسم تابستون هنوز خوابم کار هم که ماشالا وضعیت اقتصادی تخریب کرده بیکار تو خونه با مامانم سبزی پاک میکنیم خیلی خوبه آشپزی میکنم:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا کوروش....یادته؟؟؟؟؟؟چقدر من تورو اذیت کردم
تو کارته ادم رو اذیت کنی ولی ماهم کم تورو اذیت نکردیم بماند حالا:biggrin::biggrin: یاد حمید و محمد رضا ومهدیه وسهراب وخیلی دیگه از بچه ها که الان نیستن بخیر

aytakin69

عضو جدید
من تازه یادم اومده که شیتامو جدا کردم ولی بعدش بهم وصل نکرده تحویل دادم.....شیتام گم نشه صلوات.....:D

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
جااااااااان من؟؟؟؟

منم تازه امروز برگشتم

من حرف شما رو قبول ندارم بقیرو نمیدونم.اینهمه از شقاقی هم که تعریف میکنی مجانی که درس نداده بهتون ملت رو میدوشن بعد جالبه ازشون تشکر هم میشه من جای تو بودم پولمو جای دیگه خرج میکردم

بدورود زاها حدید
چيشو قبول نداريد من نمى دونم؟؟! سر كلاس بودم و دارم مى گم چى گفت و چى نگفت! منم همينو گفتم، مجانى درس نداده و پول كارشو گرفته، همونطور كه بقيه ى استادا از سروش نيا گرفته تا سپيده تا عسگرى پور و بقيه مى گيرن، هرچيزى بهايى داره، بهتر شدن كيفيت اسكيس هم همينطور و من شخصن دوست داشتم اين بها رو بپردازم، از شماى معمارى كه يه پروژه رو طراحى مى كنى هم ممكنه تشكر بشه، در صورتى كه حق الزحمه ت رو هم گرفتى، تشكر ربطى به پول دادنو ندادن نداره...
حرف من اينه كه درست نيست وقتى از چيزى مطمئن نيستيم، صرفن با اكتفا به شنيده ها مدام گناه كسى رو بشوريم، اونم كسى كه زحمت مى كشه و تو وركشاپ شقاقى عملن حداقل با ده پونزده نفر كه خودشون اين مسيرو درست طى كردن و موفق شدن همراهى و كمكت مى كنن از جون و دل.
كسايى هم هستن كه دوست دارن پولشونو جاى ديگه خرج كنن و توانايى اسكيسشون بالاس، دمشون گرم! من اينطور نبودم و اين استادو انتخاب كردم و پشيمونم نيستم، واسه آدماى بعدى مى گم كه شايد چنين تصميمى واسه پولشون دارن!!!

اون قسمت زاها حديدو هم متوجه نشدم.

samsungs3

عضو جدید
بچه ها اینجوریم نیست که هرکی میره کلاس پول میده بهش آمپول اسکیس تزریق بشه...خدایی خیلی زحمت میکشن....من تمریناتشون رو دیدم....به هر حال هیچکس حاضر نیست سر آینده اش ریسک کنه....و مطمئن باشید کلاس رفتن بهتر از نرفتنه.....آره شاید برای مایی که دسترسی به این کلاس ها نداریم یخورده سخت باشه..ولی خوب کاریش نمیشه کرد....شاید برای خود من درک اینکه من 23 تا کتاب فقط از گلابچی میخونم....ولی یه نفر فقط با یه کلاس استاد خاص از من جلوتره سخت باشه...ولی همینه که هست ما نمیتونیم بگیم..ایشون کلاس نزارن یا بقیه کلاس نرن.....من بعد کنکور با خیلی از این ادمها ارتباط داشتم و دیدم که آدمهای خیلی خوب و دلسوزی هستند...یادمه خود من یکی از منتقدین سر سخت آقای سروش نیا بودم....ولی بعد از کنکور سر اینکه معدلم من خیلی پایین بود ایشون خیلی به من روحیه میدادن همیشه از طریق fb ...باید آدمها رو دید باهاشون ارتباط داشت تا به شناخت و قضاوت رسید...

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جااااااااان من؟؟؟؟ samsungs3 سر جلسه کنار دست من بود میتونین ازش بپرسین که چه گندی زدم ولی مهدی خودش دانشگاه تهران حقشه خداییش چون لیاقتشو داره

منم تازه امروز برگشتم

بدورود زاها حدید.والا ما که هر چی داشتیم میریختیم بیرون من عارف عارفه پویان مازیار عذرا و همه بچه ها... شما بودین که میترسیدین طرحای خلاقانتونو کش برن.....جالبه که مهربون بودن رو هم دارین تدریس میکنین.......
خ

چيشو قبول نداريد من نمى دونم؟؟! سر كلاس بودم و دارم مى گم چى گفت و چى نگفت! منم همينو گفتم، مجانى درس نداده و پول كارشو گرفته، همونطور كه بقيه ى استادا از سروش نيا گرفته تا سپيده تا عسگرى پور و بقيه مى گيرن، هرچيزى بهايى داره، بهتر شدن كيفيت اسكيس هم همينطور و من شخصن دوست داشتم اين بها رو بپردازم، از شماى معمارى كه يه پروژه رو طراحى مى كنى هم ممكنه تشكر بشه، در صورتى كه حق الزحمه ت رو هم گرفتى، تشكر ربطى به پول دادنو ندادن نداره...
حرف من اينه كه درست نيست وقتى از چيزى مطمئن نيستيم، صرفن با اكتفا به شنيده ها مدام گناه كسى رو بشوريم، اونم كسى كه زحمت مى كشه و تو وركشاپ شقاقى عملن حداقل با ده پونزده نفر كه خودشون اين مسيرو درست طى كردن و موفق شدن همراهى و كمكت مى كنن از جون و دل.
كسايى هم هستن كه دوست دارن پولشونو جاى ديگه خرج كنن و توانايى اسكيسشون بالاس، دمشون گرم! من اينطور نبودم و اين استادو انتخاب كردم و پشيمونم نيستم، واسه آدماى بعدى مى گم كه شايد چنين تصميمى واسه پولشون دارن!!!

اون قسمت زاها حديدو هم متوجه نشدم.
آقا جون بچتون بی خیال این بحثا شین!!! ی چی بگین که استرس بچه ها رو بیشتر نکنه!!! عین مناظره های انتخاباتی زیر آب همو نزنید (بگم بگم.....خخخخخخخخخخخخ)!!! زشته ب مولا!!! من می دونم دوستان اینجا اعصاب مصاب ندارن اما ازتون می خوام یه جوی رو ب وجود نیارین که دیگه کسی اینجا نیاد!!! از هم دوره ای های کوروش اینا یاد بگیریم یکم....

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با يكي از مشاوراي مركز معماري حرف زدم. اونم رتبه داخليش مثل من ٣٧ شده بود كفت كه اسكيس داخلي همه تقريبا بالاي ٥٠ درصد هستند. بستكي داره به اينكه مداركت كامل باشه. و حتما بايد بالا ٨٠ بزني تا تهران قبول شي. من توي انتخاب رشته اونجا بودم به همه كفتند كه داخلي تهران رو اول بزنيد. منظر رو هم همينطور مشاوره دادند كه بايد بالاي ٨٠ بزني اونم با رتبه خوب. رتبت خيلي خوب نباشه بايد بالا ٩٠ بزني.
منم در كل از داخلي خيلي راضي تر بودم. نمي دوو ووونم. ولي اميدوارم همتون شهريور كه جوابا اومد راضي باشيد. من كه شايد بيوفتم سال بعد :)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم تازه امروز برگشتم

خ
دمت گرم مهندس من دیگه حرفی ندارم ......حرف دل منو زدی
خوبیش هم به اینه که من اصلا با مازیار بودم نه کس دیگه ای نمیدونم چرا به خودش گرفته .........

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با يكي از مشاوراي مركز معماري حرف زدم. اونم رتبه داخليش مثل من ٣٧ شده بود كفت كه اسكيس داخلي همه تقريبا بالاي ٥٠ درصد هستند. بستكي داره به اينكه مداركت كامل باشه. و حتما بايد بالا ٨٠ بزني تا تهران قبول شي. من توي انتخاب رشته اونجا بودم به همه كفتند كه داخلي تهران رو اول بزنيد. منظر رو هم همينطور مشاوره دادند كه بايد بالاي ٨٠ بزني اونم با رتبه خوب. رتبت خيلي خوب نباشه بايد بالا ٩٠ بزني.
منم در كل از داخلي خيلي راضي تر بودم. نمي دوو ووونم. ولي اميدوارم همتون شهريور كه جوابا اومد راضي باشيد. من كه شايد بيوفتم سال بعد :)
یکی از بچه ها به من گفت مهم نیست راندو کرده باشی یا نه ....فقط باید مدارکی که خواستن کامل باشه ....حالا اگه تو داخلی با روان نویس هم کشیده باشی احتمالش زیاده که درصد بالا بگیری ..اینجوری گفت که 10 نفر برتر هر سال راندو اهمیت زیادری نداشته تو نمرشون

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از بچه ها به من گفت مهم نیست راندو کرده باشی یا نه ....فقط باید مدارکی که خواستن کامل باشه ....حالا اگه تو داخلی با روان نویس هم کشیده باشی احتمالش زیاده که درصد بالا بگیری ..اینجوری گفت که 10 نفر برتر هر سال راندو اهمیت زیادری نداشته تو نمرشون
نه پویان تو منظر و داخلی راندو مهمه!!! همینطور فیگور های مختلف نمره خیلی زیادی داره!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه پویان تو منظر و داخلی راندو مهمه!!! همینطور فیگور های مختلف نمره خیلی زیادی داره!!!
نمیدونم اونی که اونجا بود فقط اومده بود واسه نمره خوب داخلی ....اینجوری گفت .....حالا بزاریم نمره ها بیاد ببینیم چی میشه ....یخورده اممسال موضوع هم محدودیتش زیاد بود ....احتمال اینکه خیلیا رد بشن تو همون اول کاری زیاده ...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها معمعار باشی ایدهاش رو به من گفته حتما بالا 80 زده ....تهران هم قبوله
.........خخخخخخخخخخخخخخ

آره مینو 100%قبوله....;)
من رتبه ی داخلیم 67 شده....با نوید گلچین که خودش تهران میخونه و فکر کنم ورکشاپ شقاقی هم اموزش میده توی fb حرف زدم..میگفت باید بالای 75 بزنی داخلی رو..دمش گرم کلی هم فایل اون موقعه بهم ایمیل کرد در مورد معماری داخلی...

خوب ایشالله بزنی...
آقا جون بچتون بی خیال این بحثا شین!!! ی چی بگین که استرس بچه ها رو بیشتر نکنه!!! عین مناظره های انتخاباتی زیر آب همو نزنید (بگم بگم.....خخخخخخخخخخخخ)!!! زشته ب مولا!!! من می دونم دوستان اینجا اعصاب مصاب ندارن اما ازتون می خوام یه جوی رو ب وجود نیارین که دیگه کسی اینجا نیاد!!! از هم دوره ای های کوروش اینا یاد بگیریم یکم....

الان بگم بگم رو به من گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من دیدم بچه ها دارن داوری رو مسخره میکنن...منم گفتم یه چی بگم خوووو.....اون آقایی هم که دیشب از تهران به سمت منزلش در حرکت بود کسی نبود جز سجاد خودمون:biggrin:
سجاد راستشو بگو داوری رو چطوری دیدی؟؟؟درصدها طبق بازدید شما از جلسه خوب بود یا خیر؟؟؟؟:cool:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره مینو 100%قبوله....;)

خوب ایشالله بزنی...

بابا من دیدم بچه ها دارن داوری رو مسخره میکنن...منم گفتم یه چی بگم خوووو.....اون آقایی هم که دیشب از تهران به سمت منزلش در حرکت بود کسی نبود جز سجاد خودمون:biggrin:
سجاد راستشو بگو داوری رو چطوری دیدی؟؟؟درصدها طبق بازدید شما از جلسه خوب بود یا خیر؟؟؟؟:cool:
آره دیگه!!! عکس داور و میگری تو تلویزیون جلو همه میگی بگم بگم؟؟؟ لابد می خوای فیلم برادر داورم تو مجلس نشون بدی!!!؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
واز کار داخلیم عکس گرفتم ولی از اونجایی که نصف جلسه خواب بودم فقط عکس از شیت مقطعمو می ذارم که یه کم قابل تحمل شده، واسه مارال که داخلی کار می کنه و بچه های سال دیگه. :D
بازم برای مشورت یا کمک یا هرچی در خدمت هستم تا جایی که برسم. اگه هم فرصت و توان داشته باشم، تمرینا و اسکیسای موضوعیمو آپ خواهم کرد برای بچه های سال دیگه، البته اگه برسم. (‌باز برنگردم ببینم تیکه بارون شدم به لطف دوستان!!!!!)

مشاهده پیوست 213397
سلام سمانه جون
ممنونم از لطفت
انشا...بهترین نتیجه رو بگیری
تمریناتت خیلی بهمون کمک میکنه
حتما وقت کنو بذارشون:ی

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من رتبه ی داخلیم 67 شده....با نوید گلچین که خودش تهران میخونه و فکر کنم ورکشاپ شقاقی هم اموزش میده توی fb حرف زدم..میگفت باید بالای 75 بزنی داخلی رو..دمش گرم کلی هم فایل اون موقعه بهم ایمیل کرد در مورد معماری داخلی...

شما هم ایمیل کن ب مایی ک میخوایم داخلی شرکت کنیم دیگههههههه
دوستان از اساتید شنیدم تو داخلی راندو خیلی مهمه
و اینکه راندوی داخلی مث نقاشی میشه ینی مث معماری نیس ک 50-70%شیت سفید باشه!!!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره مینو 100%قبوله....;)

خوب ایشالله بزنی...

مگه نگفتم نمیخوام کسی بفهمه که من این مدت همه فیلم بازی کردم و خودم داور بین المملی درجه یکم:D خب درصدها عرض کنم خدمت شما که هر کی برگه سفید رو تحویل داده بود قبول میشه وقتی نور هست که دیگه هیچی نیس باید برگه رو سفید تحویل میدادین:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
مگه نگفتم نمیخوام کسی بفهمه که من این مدت همه فیلم بازی کردم و خودم داور بین المملی درجه یکم:D خب درصدها عرض کنم خدمت شما که هر کی برگه سفید رو تحویل داده بود قبول میشه وقتی نور هست که دیگه هیچی نیس باید برگه رو سفید تحویل میدادین:biggrin:

آخه سجاد جون این مازیار میخواست منو به احمدی بچسبونه....دیگه ناچارا باید میگفتم.....آره منم چون میدونستم داوری یه شیتمو سفید دادم اونو صفحه اول گگذاشتم در نظر داشتی دیگه؟؟؟!!

ماندگاران

عضو جدید
فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه همینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا