بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ : بررسی اسکیس 93 | نگارخانه نور

فال شماره 120

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

معمارباشی

عضو جدید

فال شماره 333

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه شماره از 1-493
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
هووووووووووه چه خبره اینجا ببخشید که نتونستم جواب محبتاتونو تک به تک بدم ولی خداییش امیدوارم روز دوشنبه یه روز تاریخی بشه تو زندگیتون مثل حماسه ملبورن:biggrin:
من م ورزشکار بودم عاقا دوست ناباب منو انداخت اندکی هم ژغال خوب:w18:قبل جودو کالر میکردم ولی الان صبح ها میرم میدوم که هرچی چربی سر درس خوندن انباشته کردیم اب کنیم
یه فالم برای من بگیرید دیگه، راج به کنکور نه ها ببین بم زن میدن بالاخره :redface: خودم گرفتم این اومد : بختت بسوزد ارشد که آتش زدی برجگرم.دوست دخترم مادر شد و من هنوز پسرم:(
برو بچزی گه نظام مهندسی دارن ابان موافقین یه تاپیک بزنیم؟؟؟؟؟عارفه ام به عنوان با تجربه در عرصه نظام سرمایه داری هم بشه مربی مون:biggrin:
اخیرا بت فیلد رو تا اخر بردم کلی کیف کردم بازی خوب هم اگه دارین معرفی کنین بریم بگیریم

beni belazi

کاربر بیش فعال
میگم فال حافظ نگیرین... آدم رو متوقع میکنه. الان من اگه دوشنبه غیرانتفاعی...قبول شدم چی؟؟!!
IMAG1058.jpg

معمارباشی

عضو جدید

فال شماره 348

پیوست ها

• uploadfromtaptalk1408778796484.jpg
    uploadfromtaptalk1408778796484.jpg
    22 کیلوبایت · بازدیدها: 0

s.sahba

عضو جدید
خوشم میاد همگی از پیشنهاد فال حافظ من استفاده کردید، قوانین کپی رایت هم رعایت نکردین:razz::biggrin: من که قبل دیدن نتیجه میگیرم الان زوده حافظ نمیتونه تخمین بزنه، فعلا فال همتون چپه!!!!

hastiii

عضو جدید
چه کاری بود آخه!!!؟؟؟ همه جا رو می زدی!!! اصا گیلانو می زدی میومدی ور دل ما!!!

آخه نمیتونم برم جای دیگه میزدم یه وقت اونجا قبول میشدم جای یه نفر دیگه رو میگرفتم الکی و نمیرفتم ، فکر کن چقدر اون وقت بد مبشه ؟!
اتفاقا یه نفر از بچه های همینجا پارسال علم و صنعت قبول شده بود چون واحداش مونده بود نتونست بره، میگفت من فقط واسه اسکیس انتخاب رشته کردم یکی نبود بگه خب برادر من میزدی غیرانتفاعی یا پیام نور جای کسی رو نگیری الکی
منم واسه این موضوع نزدم :)

hastiii

عضو جدید
من حتی وقتی دنبال کارم هم آرامش ندارم فقط از خدا میخوام که هر کس هرچی که لایقش هست رو قبول بشه
البته الان یادم شبانه قم و کاشان هم فکر کنم زدم ولی انتخابهای آخر

اوووووووووووووووووف نگو نکو نگو....واقعا دیگه نمیکشم....یعنی تموم نمیشه ...مخصوصا امروز....که بیکارتر بودیم[/QUOTE]

sadatt

عضو جدید
سلام چه خبره اینجا؟؟ میبینم نتایج نیومده دست به دامان حافظ شدید:D ;)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فال شماره 120

آقا جان من نمییییییییییییییخواااااااااااااااااااااااام....این چیه؟؟؟تابلو قبول نمیشم....این کنکور لعنتی کنایه به سحاب داره ...اون آفتابه قراره بعد ابر بیاد....که استعاره از شوهر...(شوهر شوهره شوهر...شوهر تاج سر شوهر...):biggrin:
از اون طرفم که اومده گفته روشنه که این شوهر هم سرابی بیش نیست....کلا نه کنکور نه شوهر....:razz:بعدشم که پیشنهاد داده برم شب دوشنبه واسه شنیدن خبر مردودیم یه جگر یا کبابی به بدن بزنم که قراره فشار خونم بیوفته.....:(
آخرم حافظ با ما هم درد شد میگه بیخیال تو به هر طرفم که نظر کنی در نهایت خرابه وضعیتت....خدا بکشتت که از این همه بدبختی راحت شی:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
حالا همه اینها به کنار امروز یه نفر یهو منو سورپرایز کرد...کلی ذوق مرگ شدم...کاشکی کنکورم منو این همه که امروز خوشحال شدم خوشحالم کنه....قضیه از این قراره که برای یه مهندسی که اصلا نمیشناختمش یه دو سه روز کارشو پیگیری کردم (در واقع اصلا به خاطر اون این کارارو نکردم یعنی وقتی ازم نگرفتا)امروز اومد شرکت یه پاکت جهت تشکر بهم داد....5 تا بلیط ویژه استخر و 100 تومن پول....کلی حال کردم....مبلغی نیستا ولی چون ارزش وقته منو دونسته بود بیشتر حال کردم...اینو میگن مهندس که شعورش اینقدر بالاست که اومد و از هم کلی تشکر کرد....واقعا خوشحال شدم....:)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا جان من نمییییییییییییییخواااااااااااااااااااااااام....این چیه؟؟؟تابلو قبول نمیشم....این کنکور لعنتی کنایه به سحاب داره ...اون آفتابه قراره بعد ابر بیاد....که استعاره از شوهر...(شوهر شوهره شوهر...شوهر تاج سر شوهر...):biggrin:
از اون طرفم که اومده گفته روشنه که این شوهر هم سرابی بیش نیست....کلا نه کنکور نه شوهر....:razz:بعدشم که پیشنهاد داده برم شب دوشنبه واسه شنیدن خبر مردودیم یه جگر یا کبابی به بدن بزنم که قراره فشار خونم بیوفته.....:(
آخرم حافظ با ما هم درد شد میگه بیخیال تو به هر طرفم که نظر کنی در نهایت خرابه وضعیتت....خدا بکشتت که از این همه بدبختی راحت شی:cry:
ادبیات کنکور چند زده بودی
؟؟؟؟؟؟:biggrin:
اگه حافظ میدونست اینجوری تعبیر میشه غرل هاش
اصلا شعر نمیگفت
داغونش کردی
خخخخخخخخخخخخخ

arefeh

کاربر ممتاز
ادبیات کنکور چند زده بودی
؟؟؟؟؟؟:biggrin:
اگه حافظ میدونست اینجوری تعبیر میشه غرل هاش
اصلا شعر نمیگفت
داغونش کردی
خخخخخخخخخخخخخ
نمیدونم فکر کنم 50-60 زده بودم
:cool:چی فکر کردی...حالا ببین اگه نشد اینی که گفتم...اصلا فال خودتو بده تا من برات تفسیرش کنم....البته نصف از زندگیت باید بدونم که بتونم برای بازش کنم موضوعو:D

arefeh

کاربر ممتاز
نه نه این مال من نبوووود من 384 روگفتم :redface:
ااااا...داشتم بات تفسیر میکردم عزیزم...برای هر کسی که هست تفسیرش اینه :
دوسته خوبم حافظ میگه این همه علم و زهد جمع کردی آخرشم که فقط توی مجالس عروسی قر میدی و رفتی خوانندگی رو انتخاب کردی
کم از دست مدرسه رفتن کشیدی که حالا خدمت معشوقت (کنایه از ارشد هست) رفتی
گله استعاره از تعداد زیاد دوستات توی خوابگاه...میگه حالا که ارشد قبول بشی باید با کلی رفیقات تا خود صبح بیدار بمونی برای تحویل پروژه هات...تازه کلی هم خجسته ای که شاید استاد نمره در حد پاس رو بهت بده....
در آخر هم حیا که نمیکنی از روزی که نمره های هر درس رو توی سایت اعلام میکنند...کلی خرسندی کلا...
این همه جان واسه معماری گذاشتی اگه برای اشعار من (منظور از من یعنی حافظ ) میزاشتی...تا الان کلی باسواد شده بودی و کسب درآمد میکردی/////
دوستان نبووووووووووووود؟؟؟؟مفسر عارفه هستم در خدمت شما عزیزان
:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::w15::w15::w15::w15::w15::w15:سی سال تلاش فردوسی رو تو دو تا پست به فنا دادی خخخخخخخخخخخخخخ
ااااا...داشتم بات تفسیر میکردم عزیزم...برای هر کسی که هست تفسیرش اینه :
دوسته خوبم حافظ میگه این همه علم و زهد جمع کردی آخرشم که فقط توی مجالس عروسی قر میدی و رفتی خوانندگی رو انتخاب کردی
کم از دست مدرسه رفتن کشیدی که حالا خدمت معشوقت (کنایه از ارشد هست) رفتی
گله استعاره از تعداد زیاد دوستات توی خوابگاه...میگه حالا که ارشد قبول بشی باید با کلی رفیقات تا خود صبح بیدار بمونی برای تحویل پروژه هات...تازه کلی هم خجسته ای که شاید استاد نمره در حد پاس رو بهت بده....
در آخر هم حیا که نمیکنی از روزی که نمره های هر درس رو توی سایت اعلام میکنند...کلی خرسندی کلا...
این همه جان واسه معماری گذاشتی اگه برای اشعار من (منظور از من یعنی حافظ ) میزاشتی...تا الان کلی باسواد شده بودی و کسب درآمد میکردی/////
دوستان نبووووووووووووود؟؟؟؟مفسر عارفه هستم در خدمت شما عزیزان
:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا