بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahi bano

عضو جدید
دوستا یچیز میگن دود از سر دم بلند میشه
یعنی علی رو ول کنیم بچسبیم به میانگینش با خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شما به عکس دقت کن پایین زیر 5hحتی خط هم کشیدماااااااا
این نظر شماست نظرتون هم محترمه، ولی اینطور که معلومه محدوده خوب هم درنظر گرفته شده.

Ram ardeshir

عضو جدید
سلام
دوستان اینا درصدای منه
زبان 49
فنی 37
تاریخ 36
درک 55
مظر 22
خواهشا یه نظری بدین:cry:
من واقعا ناامیدم
نمیدونم کارو ادامه بدم یا برم سراغ اسکیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1architect

عضو جدید
نمیخوام بهت امید الکی بدم اما فکر میکنم تو بدترین حالت زیره 1000 بشی و خوشبینانه زیر 700

مرسی کاش زیر 700 شم
تا قبل کنکور میگفتم امکان نداره بالای 300 شم و فک میکردم بالاتر فاجعس !حالا آرزومه 600 شم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظر شماست نظرتون هم محترمه، ولی اینطور که معلومه محدوده خوب هم درنظر گرفته شده.
نظر من؟؟؟ من چیکارم غزاله روحانی گفته اخه فقط این نیست که میخواید بازم منبع بزارم ؟؟؟؟
جواب 5Hدیگه پایین که نوشته صراحتاً

Ram ardeshir

عضو جدید
سلام
دوستان اینا درصدای منه
زبان 49
فنی 37
تاریخ 36
درک 55
مظر 22
من واقعا ناامیدم

mahana.g

عضو جدید
بچه ها یه بزرگواری میکنید منو راهنمایی کنید,پارسال غیرانتفاعی تا چند مجاز شد؟ و اینکه بعده اسکیس چه رتبه ای غیرانتفاعی قبول میشه؟ ممنون میشم

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من؟؟؟ من چیکارم غزاله روحانی گفته اخه فقط این نیست که میخواید بازم منبع بزارم ؟؟؟؟
جواب 5Hدیگه پایین که نوشته صراحتاً

ممکنه سنجش کلید رو اشتباه زده باشه بعد سر جوابا اصلاحش کنه
من حالم خیلی گرفته است

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممکنه سنجش کلید رو اشتباه زده باشه بعد سر جوابا اصلاحش کنه
من حالم خیلی گرفته است
شک نکنید
سنجش خودش میدونه چه گندی زده که میاد خودش میگه از داوطلبا و اساتید میخوایم واسه ما جواب بفرستن
اين کليد اوليه غير قابل استناد است. پس از دريافت نظرات داوطلبان و صاحب­نظران کليد نهائي سؤالات تهيه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان اینا درصدای منه
زبان 49
فنی 37
تاریخ 36
درک 55
مظر 22
من واقعا ناامیدم

شما کارو ول کن بیا سر اسکیس
تو بدبینانه ترین حالت رتبت زیره 200 میشه میانگینت 42 هست اگه مثل پارسال باشه زیر 60 میشی

1architect

عضو جدید
تا 4200...نگران غیر انتفاعی نباش یه 200 تایی میگیره...عده کمی هم میرن غیر انتفاعی....مشاهده پیوست 137592

به نظر شما غیر انتفاعی مثلا سوره بهتره یا آزاد؟میخوام ببینم برم واسه آزاد بخونم یا اسکیس واسه غیر انتفاعی کار کنم
و قبولی کدوم الان راحت تره سوره یا آزاد تهران؟

Serare

عضو جدید
اما خداییش بمن ثابت شد اگه رو کنکور سرمایه گذاری مادی کنی به نتیجه خوب هم میرسی
چیزی که خیلیا میگفتنو خیلیاهم نشنیده گرفتنش.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش ابرام با اون درکت مارو کردی زیر خاک، حالا تیریپ نارضایتم ورمیداری؟:D جدا چه حسی داری الان؟ از بالا به ما نگاه میکنی؟ به عنوان یه عده جوجه معمار فاقد درک؟ :D
جدا درک مثل آسانسور میمونه، براحتی آب خوردن میکشه بالا آدمو. ما هم زدیم رفتیم زیرزمین:D

مهندس arcdoc نظرت در مورد 14 و 20 چیه؟ پایه ای بدیم حذفش کنن:D

سوال 14 غلط نیست از نظر دستوری حرف and اینجا رابط بین دو جمله یکسان شده پس جمله دوم از جمله اول تبعیت میکنه و فعلش باید ing بگیره تنها گزینه 3 درسته که ing داره فعلش ولی یه اشتباه کرده طراح and رو تو گزینه ها هم آورده شما نباید گول میخوردید :D
سوال 20 هم درسته کلمه retention به معنای نگه داری حفاظت ابقا هست و با renovate هم معنی میشه همونی که سوال خواسته

• Like
واکنش ها: HOTT

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خداییش بمن ثابت شد اگه رو کنکور سرمایه گذاری مادی کنی به نتیجه خوب هم میرسی
چیزی که خیلیا میگفتنو خیلیاهم نشنیده گرفتنش.
منظورت از سرمایه گذاری مادی چیه ؟ یعنی خرید کتاب؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما غیر انتفاعی مثلا سوره بهتره یا آزاد؟میخوام ببینم برم واسه آزاد بخونم یا اسکیس واسه غیر انتفاعی کار کنم
به نظر من به غیر از سوره بقیه غیر انتفاعی ها واسه کسانی خوب هست که تو شهر خودشون هست ازاد های تهران و ازاد قزوین از خیلی از غیر انتفاعی ها قوی تر هست

1architect

عضو جدید

بچه ها بگید دیگه لطفاً
کدوم راه درست تره؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه سنجش

اطلاعیه سنجش

اینو من الان دیدم تو قسمت کلید ها گذاشته بود

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 می رساند که کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داولبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد از این رو داوطلبان در صورت تمایل می توانند تا تاریخ 91/12/06 با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به مواردارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد گردید با توجه به اینکه بعد از تاریخ 91/12/06 نظرات جمع و کلید اولیه نهایی ساخته خواهد شد هیچ تجدید نظری پس از این تاریخ قابل بررسی نخواهد بود.
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

وضعیت
موضوع بسته شده است.