بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها اون سوال منظر سرستون میشد؟ یا فواره؟ من زدم فواره اما تو اینترنت زده سر ستون 40 ستونه !

سنجاق

عضو جدید
بچه ها من یه سوال دارم چند نفر تو کنکور معماری شرکت کردن ؟ چند نفر مجاز میشن ؟ من نمیخوام جو ایجاد کنم یا مثل بعضیا استرس دیگران و زیاد و کم کنم ولی من تاریخ و فن و درک و در حد 40 زدم زبانم نهایتا 20 درصد زدم به نظرتون ارزش داره اسکیس شرکت کنم ؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه ها من یه سوال دارم چند نفر تو کنکور معماری شرکت کردن ؟ چند نفر مجاز میشن ؟ من نمیخوام جو ایجاد کنم یا مثل بعضیا استرس دیگران و زیاد و کم کنم ولی من تاریخ و فن و درک و در حد 40 زدم زبانم نهایتا 20 درصد زدم به نظرتون ارزش داره اسکیس شرکت کنم ؟

اگه اشتباه نکنم یه جا شنیدم 24 هزار نفر....حالا مطمئن نیستم ولی خوب کم هم نیستن یکی از دوستای من پارسال 17 هزار شد...پارسال که تا 3100 مجاز شد برای روزانه و شبانه تا 4200 هم برای غیر انتفاعی.... واسه درصداتون هم من واقعا نمیدونم چی بگم با کارنامه های پارسال که آدم مقایسه میکنه میگه رتبش زیر 400 میشه ولی کلا انگار امسال همه درصداشون بالا شده...

• Like
واکنش ها: HOTT

erisss

عضو جدید
اگه كسي رفت ايوانخانه لطفا از برنامه كلاس شقاقي عكس بگيره توو اين تايپيك و تايپيك اسكيس بزاره چون تعداد كد كلاس زياده پشت تلفن نميگن

erisss

عضو جدید

مرسی عزیزمممممممممممممممممممممم
الان زنگ زدم آکادمی تخصصی معماری کلاس اسکیسش شامل مقدماتی و پیشرفته میشه که روی هم رفته میشه 1 ملیونه ناقابل!!!!!!!!!!!!!!!! لعنت به این رشته معماری که کلی باید هزینه کرد آخر سرم واسش کار نیس

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هها تو تهران کدوم استاذ واسه اسکیس خوبه؟
لطفا راهنمایی کنیدمرسی:w36:

saeide26

عضو جدید
مرسی عزیزمممممممممممممممممممممم
الان زنگ زدم آکادمی تخصصی معماری کلاس اسکیسش شامل مقدماتی و پیشرفته میشه که روی هم رفته میشه 1 ملیونه ناقابل!!!!!!!!!!!!!!!! لعنت به این رشته معماری که کلی باید هزینه کرد آخر سرم واسش کار نیس

استادش کیه؟

panahi_arch

عضو جدید
فواره است یکی از بچه ها تو صفحه های اولی عکس سیاه و سفید ازش گذاشته.....
من ساکن اصفهانم اون مجسمه فواره کناره چهل ستونه ولی قبلش کدوم گوری بوده نمیدونم اصلا مگه مریضن سر ستون یه جای دیگه رو میکنن فواره یه جای دیگه چه کاریه اخه :w20:

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
اوه اوه ملت چه پشت کاری دارن از 12 تا کد کلاس ایوانخانه واسه اسکیس 4 تاش تا الان پر شده من فکر کنم اینکه شقاقی اینقد معروف شده تقش در بیاد چون خیلیا میرن کلاسش و قطعا خیلی کارا عین هم میشه واسه اسکیس باید اولش که یه استادی خوبه رفت پیشش یکم که معروف میشن چون شاگرداشون وحشتناک زیاد میشن ممکنه مصصحان آزمون دیگه کار بچه های اون استادو نپسندن از بس که کار اون سبکی دیدن

panahi_arch

عضو جدید
اگر از اصفهان کسی میخواد کلاس اسکیس بره جواب بده ما 3 نفریم گفتن اگر 4 نفر بشیم نفری 50 تومن تخفیف داره یعنی میشه 130000تومن با اقای فراهانی مقدماتی

iran vatanam

کاربر فعال
پاسخنامه ارشد 92

پاسخنامه ارشد 92

اینم از پاسخنامه ارشد معماری92
از مدرسان گرفتم ...بچه اگه جزوه جدید راجب کنکور ارشد دارین بذارین

پیوست ها

• 30_2.pdf
    387.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

iran vatanam

کاربر فعال
مجموعه معماری کد1352
c505هست دوست گرامی...آخه عضو مدزسان هستم تو پروفایلم هم سوالا را زدند پاسخنامه ظهر فرستادند

nimaart

کاربر بیش فعال
اینم از پاسخنامه ارشد معماری92
از مدرسان گرفتم ...بچه اگه جزوه جدید راجب کنکور ارشد دارین بذارین

بچه ها این پاسخ نامش پر از غلطه. سوالای مشکوک هم جواب نداده و خالی گذاشته. خسته نباشه مدرسان واقعا!! جوابای درکش که کشت منو. تو عمرم درک زیر 40 نزده بودم بعد با جوابای این منفی شدم!!!!!

mahana.g

عضو جدید
رسما این کلیدو بیخیال شین و البته اون تخمین رتبشو! نفر 70 پارسال و زدم 900 شد :D

iran vatanam

کاربر فعال
بچه ها این پاسخ نامش پر از غلطه. سوالای مشکوک هم جواب نداده و خالی گذاشته. خسته نباشه مدرسان واقعا!! جوابای درکش که کشت منو. تو عمرم درک زیر 40 نزده بودم بعد با جوابای این منفی شدم!!!!![/QUOT سلام خودم هم با این وضعیتی که پاسخنامه رو زدند حسابی گیج شدم اگه هم یه سر بزنید سایت مدرسان شریف سوال با پاسخنامه را درج کردند

وضعیت
موضوع بسته شده است.