بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال یک زبان چی زدین و چرا؟البته با اجازه مهیار خان......اگه میشه با نقل قول جواب بدین.مرسی

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه گیری دادین به این قضیه....بعضی وقتها تو کنکور یه سوال میدن که همشون درسته و باید بهترین گزینه رو انتخاب کنی....حرف شما متین ولی خداوکیلی خودت یا هیچ مهندسی رو دیدی واسه ترسیم از نقاله استفاده کنه
قبول دارم حرفتونو تا حدودی درک معمولا سوالاش اینطوریه سراسریم همینطوری بود،اره سر کلاس اسکیس استاد من از نقاله هم استفاده میکنه!

(منبع:ایوان خانه)

mahyar21

عضو جدید
من اعصابم نمیرسه به اینجا ،هرکی واقعا میخواد سوالا رو بررسی کنیم آی دی منو اد کنه بیاد عرض 2 ساعت حل کنیم بره پی کارش!!1:redface:
mahyar.erfan21@yahoo.com

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول دارم حرفتونو تا حدودی درک معمولا سوالاش اینطوریه سراسریم همینطوری بود،اره سر کلاس اسکیس استاد من از نقاله هم استفاده میکنه!

(منبع:ایوان خانه)
منم نمیگم اصلا کاربرد نداره ولی استفادش نسبت به اون سه تای دیگه کمتره..........اگه سراسری امتحان داده باشین بیشتر سئوالاش اینجوریه.......البته نه اینجوری هنرستانی..........منظورم مفهومیه

mahyar21

عضو جدید
دوستان منو جناب pardiso یه روم زدیم تو یاهو تا به صورت کنفرانس جوابارو سریع بررسی کنیم هرکی مایله آی دی شو بده تا اد کنیم

mahyar21

عضو جدید
کاش اینجا بررسی کنیم..........میدونین چند نفر ممکنه تا بعدها ببینن؟؟؟اجر معنوی داره برادر

فرمایش شما درسته ولی چون تو یاهو حالت کنفرانس داره خیلی راحت و سریع حلش میکنیم
من قول میدم جوابای صحیح رو بذارم تا بعدا همه استفاده کنن;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز سر هر سوال با این سرعت 15 مین لازمه و 80 سوال ! حالا خودت حساب کن 20 ساعت !!
درسته..حق با شماست ما اگه تونستیم اینجا بررسی میکنیم..الان یه پیام به مدیر تالار انگلیسی میدم که بیاد کمک بچه ها......شمام به نتیجه رسیدین....اگه تونستین جواباتونو دسته بندی کنین بزارین اینجا.....اگه ممکنه البته

Paradiso100

عضو جدید
درسته..حق با شماست ما اگه تونستیم اینجا بررسی میکنیم..الان یه پیام به مدیر تالار انگلیسی میدم که بیاد کمک بچه ها......شمام به نتیجه رسیدین....اگه تونستین جواباتونو دسته بندی کنین بزارین اینجا.....اگه ممکنه البته

چه جالب همشهریم که هستیم ... چشم :)

par parii

عضو جدید
این چه امتحانی بود واقعا؟؟؟؟؟ من امیدم به زبان بود فک کنم طراح سوال مشکل مغذی داره بنده خداو.... اون سوالای راپید چی ی ی ی بود؟؟؟؟؟:eek:

mahyar21

عضو جدید
باشه پس حاضرین؟!!!
حالا ببینین دیگه وسط بررسی چه اتفاقاتی میفته!!!!!!!:D

newtime

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
این اولین پست منه :smile:
پاسخهایی که زدم را می گم فارغ از این که بدونم درسته یا غلط ;)
سوال 21 ) گزینه 1 ) گمون می کنم عایق رطوبتی نیازی به محافظت در برابر سد یخبندان نداره ( نسبت به سایر گزینه ها )
22) گزینه 1 ) هرجا ملات آهک هست وجود رطوبت خطاست
23) مطمئن نیستم ولی احتمال به گزینه 4 دادم ، از طریق رد گزینه
24) نزدم
25) گزینه 1 ) عموما بازشویی برای بام در داخل ساختمان در نظر گرفته نمی شه که بخواد تبادل حرارتی داشته باشه
26) نزدم
27) گزینه 3
28) نزدم
29) گزینه 1 )بخار بند عایق حرارتی برای دو گزینه آخر منطقی نیست ، گزینه 2 هم ما را به آب و هوای معتدل راهنمایی می کنه
30) گزینه 3 ) با توجه به فعالیت کاربران کاربری ها شاید این گزینه صحیح باشه

mahyar21

عضو جدید
ولی من میگم دوستان اگه میتونین بیاین یاهو راحتتره!
اینجا هی باید بنویسی refresh کنی تا صفحه بروز بشه!!:surprised:
تحویل بگیرییییییییییییین
بابا اینجا نمیشه
یکی تازه میاد خراب میکنه:wallbash:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه پس حاضرین؟!!!
حالا ببینین دیگه وسط بررسی چه اتفاقاتی میفته!!!!!!!:D
مهیار جان بزار ببینیم کسی اینجا خونده واسه زبان یا نه ...من که زبانم ضعیفه و امسال سر زبان رتبه سراسریم940 اومد:sweatdrop:.....اگه کسی نبود زبان رو میزاریم واسه آخر

وضعیت
موضوع بسته شده است.