بررسی آزمون اجـــرا آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اونم درست شده دوباره سوالا رو از سایت بگیر درست شده! :) امیدوارم قبول شی!

آره گرفتم، قبول میشم احتمال زیاد، ممنونم شما هم همینطور،
فقط در مورد بیمه اجرا که باید یک سال باشه، دقیقا باید بیمه مربوط به چه کاری رد بشه شما اطلاع دارین؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گرفتم، قبول میشم احتمال زیاد، ممنونم شما هم همینطور،
فقط در مورد بیمه اجرا که باید یک سال باشه، دقیقا باید بیمه مربوط به چه کاری رد بشه شما اطلاع دارین؟

باید نامه ایی که از شرکت میاری یکی از این عناوین زیر داشته باشی.سرپرست کارگاه،مدیر پروژه،مجری،رئیس کارگاه.

hamedzjg

عضو جدید
باید نامه ایی که از شرکت میاری یکی از این عناوین زیر داشته باشی.سرپرست کارگاه،مدیر پروژه،مجری،رئیس کارگاه.

سلام
نظام تهران برای صدور پروانه اجرا هم نامه ای از شرکت تحت عناوینی که گفتید میخاد( سرپرست کارگاه ،مدیر پروژه ،مجری و یا رئیس کارگاه و یا نیروی کمکی همین عناوین شغلی) و هم پرینت 1 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی تحت عناوین شغلی که بالا گفته شد ( ارائه سابقه بیمه حتما باید پرینت از سایت بیمه تامین اجتماعی قسمت سوابق کار باشه)
و هر دو الزامیه..

holooooooo

کاربر ممتاز

سلام
نظام تهران برای صدور پروانه اجرا هم نامه ای از شرکت تحت عناوینی که گفتید میخاد( سرپرست کارگاه ،مدیر پروژه ،مجری و یا رئیس کارگاه و یا نیروی کمکی همین عناوین شغلی) و هم پرینت 1 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی تحت عناوین شغلی که بالا گفته شد ( ارائه سابقه بیمه حتما باید پرینت از سایت بیمه تامین اجتماعی قسمت سوابق کار باشه)
و هر دو الزامیه..

خب سرپرست کارگاهو اینجا به کسایی که پروانه ندارن میدن، من که الان نظارت قبول شدم دیگه نمیتونم سرپرست کارگاه بشم..!!

hamedzjg

عضو جدید
خب سرپرست کارگاهو اینجا به کسایی که پروانه ندارن میدن، من که الان نظارت قبول شدم دیگه نمیتونم سرپرست کارگاه بشم..!!

نه..سرپرست کارگاه بودن از طرف نظام یا شهرداری که ارجاع نمیشه به پروژه ها... سرپرست کارگاه از طرف شرکت پیمانکاری تعیین میشه.. خیلی از سرپرست کارگاهها افراد باتجربه که پایه 1 یا ارشد دارن هستند..ربطی به داشتن پروانه و .. نداره..
برای فرد بعنوان زیر مجموعه 1 شرکت پیمانکاری و اجرایی باید 1 سال سابقه بیمه رد بشه..

holooooooo

کاربر ممتاز
تبریک میگم هلو جان بیا راحت شدی از دست تستی ها دیگه
چیه بده جواب و گذاشتن؟!!!!!
میگی تا بگیم بر دارن شنبه بزارن!!!

مرسی دوست من،
نه منظورم این ساعته شبه!!

وسعت

عضو جدید
منم قبول ششششششششششششششششششششششششدم

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هم نظارت و هم اجرا برای اولین بارم هم بود
هورااااااااااااااااا

نظارت 64 شدم و اجرا 70

هورااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییک زیااد:w17::w17::w17::w23:
مرسی مهندس مممنووووووووونم.....
تبريك ميگم ولي من بار اولم بود قبول نشدم
اشکالی نداره فرناز جون منم هردوشو باردوم قبول شدم،معمولا دفعه اول آدم نمیدونه چيکارکنه وکم تجربس،شنیدم ایندفعه نظارتم خیلی سخت بوده،تا الان هرکیو شنیدم قبول نشده بود
هیشکی نیست شادی هامونو تقسیم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام فعلا خیلی شاد نیستم،چون قبولیم نصفس و باید یک سال بیمه جورکنم

وسعت

عضو جدید
مرسی مهندس مممنووووووووونم.....

اشکالی نداره فرناز جون منم هردوشو باردوم قبول شدم،معمولا دفعه اول آدم نمیدونه چيکارکنه وکم تجربس،شنیدم ایندفعه نظارتم خیلی سخت بوده،تا الان هرکیو شنیدم قبول نشده بود

سلام فعلا خیلی شاد نیستم،چون قبولیم نصفس و باید یک سال بیمه جورکنم

مبارررررررررررررک باشه هلووووووووووووووووووووو خانم.....

آقا باید بیفتیم خان بعدی

مدارک چی میخاد بریا اجرا و نمظارت
میشه خصوصی بهم دقیق بگی

خداراشکررررررررررررررر هلوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

MK6

کاربر بیش فعال
تبریک به تمامی دوستانی که قبول شدن،و آرزوی سربلندی و موفقیت برای تمامی دوستانی که به هر دلیلی ابن دوره قبول نشدن، دوستان اصلا جای ناراحتی نیست با توکل به خدا حتما دوره بعد قبولید.
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

آخرین ویرایش:

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
سلـــــــــــــــــــام
تبریک به همه قبول شدگـــــــــان
اجرا رو 64 و نظارت رو 50 شدم. باورم نمیشه بار اولی قبول شدم و از خوندن اون هم کتاب راحت شدم
خدایا ینی میشه طراحی هم..:cry:

hamedzjg

عضو جدید
سلـــــــــــــــــــام
اجرا رو 64 و نظارت رو 50 شدم. باورم نمیشه بار اولی قبول شدم و از خوندن اون هم کتاب راحت شدم

تبرییییییییک خیلی خیلییییییییییییی:w17::w17::w23:

وسعت

عضو جدید
سلـــــــــــــــــــام

مبارکههههههههههههههههههههههه

تبریک

دوستان به منم تبریک بگید ذوق کنم
سر کار به هیشکی نگفتم اخه.....

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها، به همه موفقیتتونو تبریک میگم، کسایی هم که قبول نشدن دفعه بعد، غم به دلاشون راه ندن؛ انشالله طراحی هم بزنیم تو گوششو و قال قضیه رو بکنیم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.