برداشت آزاد از این عکس ..

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش:

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم خطوط نشانگر حریم و حفاظته..و کسایی که خارج اونن از اون رابطه وحمایت برخوردار نیستن...
توی ایران و عربها مرد فقط یه حریم شخصی داره و زن حریمشو با مردش تقسیم میکنه(چیز شخصی واسه خودش در نظر نمیگیره)
توی ایران به فرزند پسر بیشتر توجه میشه واسه همین 2برابر دختره...(امریکا رو نمیدونم؟)
عربا چند همسری رو یک عرف تلقی میکنن....
در هند بچه ها اونقدر زیادن که بهتره از خانواده دور باشن...
توی سوئد خیلی جالبه 1زن ودومرد؟!مطمئنی؟
با این تفاسیر...به نظرم چینیا از همه بهترن...

magnet

عضو جدید
فوق تکراری .
خودم چندوقت پیش زدم گفتند تکراری یه !

درمورد حریم شخصی افراد و ... هستش .
موافق نیستم .

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی آمریکا فردیت مهمه در حالی که تو خانواده هستند.
توی سوئد فردیت مهمه و لا غیر ..کویته اصلا .ینی هنجارهای خانواده واسشون بی اهمیته.بچه ها ام که قربونشون برم از همون اول مرد به دنیا میان!!!
توی چین سطح توقعات اومده پایین مشکل بقیه مشکل خودشونم هست و همه به خوشی و صلح و صفا زندگی می کنن کنار هم چه مرد چه زن.
توی هند یکی بود یکی نبوده بستگی داره پدر مادر چطوری تربیت کرده باشن کودکو دو راه داره یا پایبند یا پای نبند.
توی عربستان بچه ها که به صورت ول بزرگ میشن .مرد خانواده هم که حالشو می بره.....هیییییییی میره خانواده جدید تشکیل میده واسه خودش .و پسر دوست هم هستن.دخترا زنده به گور میشن:cry:
و بالاخره تو ایران خودمون هم مرد سالاری در حد لالیگا..زن خونه فداکار ولی بازم بچه ها به امو خدا بزرگ میشن..به ازای هر پسر یه دختر

در کل همانطور که میبینید مظلوم واقع شدن خانما به خوبی واضحه:)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم امریکا ...
چون هرکس حریم خصوصی خاص خودش رو داره ... و مجموعا" تو یک خانواده (با حفظ حریم خصوصی اعضاء) باهم زندگی میکنند.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرااان از همشون بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخ

danak1

عضو جدید
سلام
بنظر من هرکدوم ازین تصاویر شماتیک توی کشور خودشون قابل لمس و ملموسن برای اون افراد...نمیشه گفت کدوم بهتره....مثلا توی ایران این نوع حریم خصوصی قابل پذیرشه و بقیه هم همینطور...