برای آینده شغلی خود چه تصمیمی دارید؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
فک کنم اون میمون بدبخت رو ندیدن که چطور بسته بودنش که بفرستنش فضا...!!!!!!؟؟؟؟؟هه هه هه هه هه هه هه هه هه...
در ضمن یه جمله ی دیگه هم گفتین راجب ازدواج که خیلی قشنگ بود...ازدواج فطرت آدمه خیلی قشنگ بود تا حالا بهش فک نکرده بودم...با اینکه این کامنتم عین اسپم بود ولی خب ...
به اسپم توهین کردی:razz:

• Like
واکنش ها: ho_b

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی گفت خانم هستم آخه؟
کار اصلا" نیست؟ یا کار کم هست؟ یا کار زیاد هست؟

کار هست زیاد هم هست اما نه برای همه!!!برای افراد خاصی که پارتی دارن...
برای کسایی که صاحاب دارن...
چند روز پیش رفتم پتروشیمی شهرمون که دارن میسازنش تقریبا 10 دقیقه تا خونمون فاصله داره دیدم اونجا یه مهندس نشسته دارن مهندس مهندس میکنن اطرافیانش...رئیس و همه کاره ی اونجا بود!!!بماد که هیچی هم سرش نمیشه!با چنتا سوال ازینکه اینجا چ خبره فهمیدم چیزی بلد نیست!!!!
بعد پیش خودم گفتم خدایا منم مهندسم و هم رشته ی اون مهندس که همه کاره بود چرا اون اونجاست و من اینجا!!؟؟؟بعد که فهمیدم فامیلش چیه دیگه از نگرانی درومدم!!!چون پسر عموی نماینده ی شهرمون بود!!!!خوب اونم مهندس بود مثه من اما اون صاحاب داشت ولی من!!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم یه پیست اسکی بزنم و ملت بیان اونجا لیز بازی(اسکی آلپاین) ولی متاسفانه نشد...از این بابتم خیلی ناراحتم..:redface:

• Like

elnaz-k

عضو جدید
من شغل شریف خانه داری رو انتخاب میکنم.. به نظرم یه زن بعد ازدواج بهتره به خونه و خانواده برسه کار بیرون زود پیر میکنه یه خانوم رو!!

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولش خواستم برم مسافرکشی بعد دیدم ماشین گرون شده بعد تصمیم گرفتم سطل زباله سر کوچه رو کش برم و با استفاده از دروس مکانیک روش آرمیچر کار بزارم و برم مسافر کشی!
چند تا خوبی داره اول اینکه سوختش ارزونه چون با باطری قلمی کار میکنه! دوم اینکه بیمه نمی خواد چون کسی خودش رو به سطل زباله نمی زنه تا خسارت بیمه بگیره!

ghazal68

عضو جدید
گفته باشم من کمتر از ریاست قبول نمیکنمااااااااااااا!!!!:king:

• Like

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولش خواستم برم مسافرکشی بعد دیدم ماشین گرون شده بعد تصمیم گرفتم سطل زباله سر کوچه رو کش برم و با استفاده از دروس مکانیک روش آرمیچر کار بزارم و برم مسافر کشی!
چند تا خوبی داره اول اینکه سوختش ارزونه چون با باطری قلمی کار میکنه! دوم اینکه بیمه نمی خواد چون کسی خودش رو به سطل زباله نمی زنه تا خسارت بیمه بگیره!

• Like

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر گونه بهره برداری از این اختراع بدون اجازه مخترع یعنی خودم ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد!!

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که از الان باید فکر کرد
باید مشخص کنی که تو چه زمینه ای میخوای کار کنی
میخوای از طریق رشتت بری سرکار یا ببری کار آزاد
کسی که میخواد از طریق رشتش وارد بازار کار بشه باید خودشو آماده کنه
با توجه به رشتش باید یه توانایی هایی رو تو خودش بوجود بیاره
مثلا تو رشته های فنی باید نرم افزار بلد باشی
دوران دانشجویی بهترین زمان برای یاد گرفتن نرم افزاره
واسه کار عملی دوره های چن ماهه فنی و حرفه ای خیلی مفیده
این دیگه بستگی به خودمون فکرمون و رشتمون و انتخابمون داره
موفق باشی دوست عزیز
ممنون احمد آقا.
خیلی حرفا و آرزوها و رویاهای دوستان رو میخونم حال میکنم.
فقط یه نکته به فکر نون باشی نه رویا!!!
دنیای واقعی خیلی با این آرزوها تفاوت داره.نمیگم تلاش نکنین و ناامید بشین!!!اصن !
فقط بهتره با توکل به خدای متعال دنبال یه پارتی کلفت باشین تو هر صنفی که دوس دارین برین سر کار
پارتی که خیلی سخت گیر میاد
من که با کار اداری و دولتی با حقوق 500 -600 موافق نیستم، بازم کار آزاد:cool:
ما به اونشم راضی هستیم
من کارشناسیم عمران بود و دارم ارشد معماری امتحان میدم...هدفم اینه که این دو رشترو با هم تلفیق و متناسب با علم روز ،دست به کارای جدید بزنم :)
موفق باشین
هیچ تضمینی نیست به این وضعیت کاری که واسه جوونا هست!
;)
همش تقصیر خودمونه سر کار نمیریم وگرنه کار ریخته با حقوق بالا ساعات کاری کم.راحت.بیمه......خلاصه همه چی عالیه تو کشور..فقط ما نمیخوایم...
کاملا حق با شماست :biggrin:
سازمان هوا فضای جمهوری اسلامی :برا یه پروژه تحقیقاتی به چند موجود زنده جهت فرستادن به فضا نیازمند است !
:surprised:
من میخواستم یه پیست اسکی بزنم و ملت بیان اونجا لیز بازی(اسکی آلپاین) ولی متاسفانه نشد...از این بابتم خیلی ناراحتم..:redface:
موفق باشین. شما میتونین :D
من شغل شریف خانه داری رو انتخاب میکنم.. به نظرم یه زن بعد ازدواج بهتره به خونه و خانواده برسه کار بیرون زود پیر میکنه یه خانوم رو!!
:w27:
:biggrin:
گفته باشم من کمتر از ریاست قبول نمیکنمااااااااااااا!!!!:king:
اووووووووووووو. باشه شما مدیر کل میشین :biggrin:
هر گونه بهره برداری از این اختراع بدون اجازه مخترع یعنی خودم ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد!!
:biggrin:

damet garm:D:D:D:D:D:biggrin:

• Like

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدف نهاییم ریاست جمهوریه.
ایشالا واسه سال 1400 کاندید میشم و رای هم میارم.

• Like

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم طبق قانون اساسی نمیتونن بشن.
ولی وزیر و نماینده مجلس میتونن بشن.
من شمارو میکنم وزیر مسکن و شهرسازی.

چرا میشن من خودم یه خبر خوندم که قراره بشن...
نه دست شما درد نکنه از اونا به ما رسیده!!