بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

killer_pant

عضو جدید
من اینجوری زدم.

زبان 11
زیاضیات 8
سیالات 9
جامدات 11
دینامیک 5

اینا تعداد سوال هایی بود که زدم. حالا با فرض 2 تا غلط توی هر کدوم و یک غلط هم توی دینامیک به نظرتون چه رتبه ای میارم؟
راستش اینا که زدی درستاته؟؟یعنی غلط نداری هیچی؟درصداتو میشه بگی

IceLord

عضو جدید
راستش اینا که زدی درستاته؟؟یعنی غلط نداری هیچی؟درصداتو میشه بگی

درصد ها رو نمی دونم.
ولی تو این حدود باید بشه:

زبان: 28%
ریاضی: 27%
سیالات: 32%
جامدات: 42%
دینامیک: 18%

این ها درصد های قطعی نیست. با فرض 2 تا غلط تو هر کدوم از درس ها گفتم.

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول خسته نباشید همگی...
منم کرنش محوری و 0.01 زدم
ضخامت یک بر رادیکال 2
مبرد هم به نظرم کوچیک باشه میو چون که مبردی بهتره که با فشار دماش کمتر تغییر کنه...اما نمی دنم..
بچه ها من خیلی هل بودم...کنترل چقد سخت بود؟؟؟؟؟؟؟
با چند تا از دوستام که جوابا رو گفتیم اگه غلط نباشه چیزی
ریاضی 50
سیالات 65
جامدات 15
کنترل 10
من روزانه رشت می خوام به نظرتون قبول می شم؟؟؟؟؟

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.و یک سلام ویژه به داوطلبان ارشد89. و خسته نباشید.من در حال انجام پایان نامه هستم.یک سوال داشتم و اون اینکه بچه هایی که الان آماده آزمون هستند و تست زدند و ماهها وقت گذاشتند به نظرشون کتب کدوم موسسه خوبه؟ پارسه همش خوبه؟ یا ماهان بهتره؟ و اگر هر کدوم یه سری از کتبشون خوبه بگید کدوماش خوبن؟ مرسی.با تشکر فراوان.
پارسه ریاضیاش محشره محشر
راستش من ماهانی بودم
آزموناش آسونه....خیلی زیاد...تازه درصدا و رتبه هامون رو هم تو جامع آخر اشتباه زده بود
اما سوالای کنکور امسال سبک ماهانی داشت
کنترل سخت
سیال و ریاضی متوسط

killer_pant

عضو جدید
درصد ها رو نمی دونم.
ولی تو این حدود باید بشه:

زبان: 28%
ریاضی: 27%
سیالات: 32%
جامدات: 42%
دینامیک: 18%

این ها درصد های قطعی نیست. با فرض 2 تا غلط تو هر کدوم از درس ها گفتم.
به نظر من رتبتت خیلی نزدیک 13880715 هست ..زبانت ریاضیتو جبران میکنه
فکر کنم همون حدودای 700 بشی!حالا با 700 کجا میشه قبول شد؟

Hossein_b5717

عضو جدید
سوال 2 ریاضی که مساحت رویه حاصل از دوران تابع سینوس حول محور ایکس رو خواسته بود،چه جور ی حل میشد؟؟

dictatore_bozorg

عضو جدید
پارسه ریاضیاش محشره محشر
راستش من ماهانی بودم
آزموناش آسونه....خیلی زیاد...تازه درصدا و رتبه هامون رو هم تو جامع آخر اشتباه زده بود
اما سوالای کنکور امسال سبک ماهانی داشت
کنترل سخت
سیال و ریاضی متوسط

من میانگین درصدهای ریاضی پارسه م 40-45 بود اما این ریاضی رو فکر نکنم بیشتر از 20-30 زده باشم(میدونم 4 تا درست زدم اما رو دوتا دیگه شک دارم یعنی یادم نمیاد چی زدم)
کلی ریاضی خوندم
مخصوصا ریاضی 1و2 لامصب هیچ سوالی از انتگرال سطح و سه گانه نداده بود(من کلی رو این مبحث ها وقت گذاشتم ولی...) به نظرم ریاضی سخت بود
کنترل هم سه بار اگاتا رو خوندم و یک بار هم تست های سالهای قبل مکانیک رو زدم اما فقط یکی رو جواب دادم
اصلا راضی نیستم
خیلی بد بود:(

mahdi_aryayi

عضو جدید
اول خسته نباشید همگی...
منم کرنش محوری و 0.01 زدم
ضخامت یک بر رادیکال 2
مبرد هم به نظرم کوچیک باشه میو چون که مبردی بهتره که با فشار دماش کمتر تغییر کنه...اما نمی دنم..
بچه ها من خیلی هل بودم...کنترل چقد سخت بود؟؟؟؟؟؟؟
با چند تا از دوستام که جوابا رو گفتیم اگه غلط نباشه چیزی
ریاضی 50
سیالات 65
جامدات 15
کنترل 10
من روزانه رشت می خوام به نظرتون قبول می شم؟؟؟؟؟
اگه کنترل همونطوری که گفتی سخت بوده باشه یعنی همه کشور پایین زده باشند با این درصدا روزانه تبدیل گیلان رو می آری...
از بچه های گیلان چه خبر؟ کلا بچه های ما چه طور کنکور دادند؟

h_a_s

عضو جدید
به نظر من که کرنش محوری میشد 0005/
ریاضی 10 تا
جامدات 10 تا
سیالات 13تا
دینامیک و ارتعاشات 9
که فکر کنم از هر شاخه 2تا غلط داشته باشم

engparisa

عضو جدید
درود
من هم شیشه رو زدم 33. مطمئن هستید که 33 درسته
راستی من زبانم رو خیلی خوب زدم چون وقت اضافه آوردم گفتم لااقل زبانها رو درست حسابی بخونم
البته وقت اضافه آوردن من به خاطر این بود که امسال نخونده بودم
ولی در مقایسه با پارسال که نگاه میکردی سوالها تو یه سطحی بود
پارسال یه قسمت سخت بود، امسال یه قسمت دیگه
هرچند که به نظر من ریاضی مهندسی خیلی سخت بود
دوستان به من گفتند زبان اونقدر اثر نداره که خوب بزنی فرقی نداره چون ضریب بالایی نداره
موفق باشید
راستی سوال 1 ریاضی چی میشد جوابش

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من میانگین درصدهای ریاضی پارسه م 40-45 بود اما این ریاضی رو فکر نکنم بیشتر از 20-30 زده باشم(میدونم 4 تا درست زدم اما رو دوتا دیگه شک دارم یعنی یادم نمیاد چی زدم)
کلی ریاضی خوندم
مخصوصا ریاضی 1و2 لامصب هیچ سوالی از انتگرال سطح و سه گانه نداده بود(من کلی رو این مبحث ها وقت گذاشتم ولی...) به نظرم ریاضی سخت بود
کنترل هم سه بار اگاتا رو خوندم و یک بار هم تست های سالهای قبل مکانیک رو زدم اما فقط یکی رو جواب دادم
اصلا راضی نیستم
خیلی بد بود:(

منم با شما همدردم. منم رياضي خيلي خونده بودم. 50 به بالا روش حساب كرده بودم. اما افسوس. من گرايشم ساخته. نميدونم چي ميشه. 6 ماه واقعا سختي كشيدم. خيلي دوس داشتم يه دانشگاه خوب قبول شم. الانم نميدونم چي ميشه. واقعا وقت واسه اين سوالايي كه داده بودند كم بود.:(

Hossein_b5717

عضو جدید
منم با شما همدردم. منم رياضي خيلي خونده بودم. 50 به بالا روش حساب كرده بودم. اما افسوس. من گرايشم ساخته. نميدونم چي ميشه. 6 ماه واقعا سختي كشيدم. خيلي دوس داشتم يه دانشگاه خوب قبول شم. الانم نميدونم چي ميشه. واقعا وقت واسه اين سوالايي كه داده بودند كم بود.:(

من هم روی ریاضی و ساخت خیلی حساب می کردم
سوالای ساخت هم بعضیاش عجیب بود
شما ساخت رو چه کار کردی؟

vahidsiasia86

عضو جدید
درود
من هم شیشه رو زدم 33. مطمئن هستید که 33 درسته
راستی من زبانم رو خیلی خوب زدم چون وقت اضافه آوردم گفتم لااقل زبانها رو درست حسابی بخونم
البته وقت اضافه آوردن من به خاطر این بود که امسال نخونده بودم
ولی در مقایسه با پارسال که نگاه میکردی سوالها تو یه سطحی بود
پارسال یه قسمت سخت بود، امسال یه قسمت دیگه
هرچند که به نظر من ریاضی مهندسی خیلی سخت بود
دوستان به من گفتند زبان اونقدر اثر نداره که خوب بزنی فرقی نداره چون ضریب بالایی نداره
موفق باشید
راستی سوال 1 ریاضی چی میشد جوابش
a1+a2+...+an/n

84235705

عضو جدید
ریاضی

ریاضی

سوال 2 ریاضی که مساحت رویه حاصل از دوران تابع سینوس حول محور ایکس رو خواسته بود،چه جور ی حل میشد؟؟
من تا 2 *پی( انتگرال رادیکال یک+کسینوس تتا رو رفتم که تا اینجاش مطمینم درته ولی نتونستم جوابش رو به صورت ال انی بدست بیارم.

84235705

عضو جدید
طراحی

طراحی

کسی اون سوال تعیین ضخامت تو طراحی بر اساس معیار ترسکا رو جواب داده؟

84235705

عضو جدید
سوال

سوال

من تو سوالای جامدات نیروی برشی تو نقطه ی C رو 350 *رادیکال 2 به دست آوردم.درسته؟

آزمون هوافضا هم که یجوری طراحی کرده بودن که مکانیکا نتونن جواب بدن مخصوصا آیرودینامیک و مکانیک پرواز

dictatore_bozorg

عضو جدید
من تو سوالای جامدات نیروی برشی تو نقطه ی C رو 350 *رادیکال 2 به دست آوردم.درسته؟

آزمون هوافضا هم که یجوری طراحی کرده بودن که مکانیکا نتونن جواب بدن مخصوصا آیرودینامیک و مکانیک پرواز

من هم 350 *رادیکال 2 به دست آوردم

kamranzila

عضو جدید
از متخصصین تعیین رتبه خواهش میکنم نظر بدن:
مکانیک:
زبان: 65%
ریاضی: 2%
سیالات: 60%
جامدات: 30%
دینامیک: 0

هوافضا:
زبان: 40%
ریاضی: 10%
جامدات: 20%
آیرو و سیالات: 40%
طراحی پرنده: 45%

killer_pant

عضو جدید
نگران نباش دیکتاتور! دیگه هر چی بوده تموم شده و دادیم رفت!
امروز نمیدونم شما ها هوا فضا دادید یا نه! به نظر من دیدند همه مکانیکا میاند میرند هوا فضا سیستم رو عوض کردند!
باورتون نمیشه ریاضی مه خوف بود!10 تا البته زدم..سیالات 23 تا زدم! بقیه از دم مال هوا فضا بود که تا حالا همچین چیزایی ندیده بودم!جامدات و سیالات رو هم خوب نزدم یه بخشم داشت اخرش که یادم نیست چی بود فقط میدونم 1 تست هم نزدم!!!!!!
یه چیزی که واسه من جالبه اینه من بعد امتحان از خیلیا پرسیدم چطور دادید امتحان همه درصدا عین همند!!!همه حدودا 40-50 زدند!!!خدا رحم کنه
دوست من 28 تا زبان زده میگه همرو درست زدم! سوال داشتید بگید بپرسم ازش ..من که 0 زدم
پریسا سوال 1 کدوم دفترچه؟سوالت چی بود؟اگه حد بود(واسه من d ) بود حد میشد گزینه 3 (جمع a تقسیم بر N فکر کنم)
84235705 ::اره من زدم! از ترسکا میرفتی تسلیم میشد اما فون میزز درست بود
نیروی برشی تو نقطه c کدوم سواله>؟ همون که یه پین بود؟اگه اونو میگی میشد شصت ضربدر رادیکال 13
350رادیکال 2 کدوم سواله؟
راستی سوال انتگرال سینوس حل نمیشد یعنی قانونی حل نمیشد..یه رفیقم حل کرده ولی خیلی جاله نوع حل کردنش هیچ ربطی به سوال نداره!!!چون باید انتگرال سینوس ضربدر رادیکال(یک + کسیونوس به توان2) رو حساب میکردی که حل نمیشد!1 یه دوست من رفته از سینوس معکوس گرفته شده ارک سینوس از این انتگرال گرفته و حل کرده من بعدش حل کردم دیدم درسته تو جوابا هم هست!ولی خدا میدونه چرا باید از این روش روفت
راستی تو دینامیک ماشین یه سوال بود که همه اجزا رفته بودند تو پاچه هم نوشته بود به ازای w2 بقیه w ها چی میشه! که هر گزینه چندتاشو زده بود صفر میشند!! من شانسی زدم همشون برابر میشند هیچ دلیلیم ندارم!!!
یه سوال دیگه:توی ترمو دینامیک بازده رو چند در اوردید همون که توان داده بود بعد مقدار سوختن رو هم داده بود... من زدم 25 درصد!!!

4532mr

عضو
سلام امتحان مكانيك كه سخت بود.
هوافضا كه ديگه بدتر.
مكانيك:
11 رياضي و 14سيالات و 7 جامدات و 4 تا كنترل.
به نظرتون جايي قبول ميشم، البته من هميشه نمره منفيم زياده.
هوافضا هم 4تا رياضي و 6تا سيالات و 7تا مقاومت و 5 تا كنترل.
نظرتون چيه؟
ميترسم نمره منفي درصدامو بياره پايين.
فرض 2 تا غلط تو هر درس
ها؟

بالا