با دوست بر فراز آشیان دوست(ویژه قدر دانی و تشکر از محبت دوستان)

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام ..... نمیدونم الان از چه واژه ای برای تشکر از همه دوستانی که اومدن تو تایپیک همگی دست به آسمان بگشایید ..!! و خالصانه "امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السو ء" و "اللهم اشفع کل مریض" گفتن و برای پدرم دعا کردن ..... فقط میتونم بگم که با دعای خالصانه شما لطف خدا شامل حال ما شد و پدر به زندگی عادی برگشت و میخوام در قالب این تایپیک دست تک تکتون رو به گرمی بفشارم و از همه دوستان بابت همدلی و دعایی که کردن تشکر صمیمانه ای داشته باشم ... ممنون از همه دوستانم که هیچ وقت منو تنها نگذاشتن و با تماس و پیامک منو امیدوار و امیدوار تر کردن .. و جا داره صمیمانه از ناصر و ساناز و امیر قاسمی عزیز تشکر ویژه داشته باشم... امیدوارم سایه پدر و مادرتون همیشه بالای سر تون باشه و تو زندگیتون موفق و پیروز باشید ... و در آخر نا گفته های من به بابا :

امروز میخوام به پاس روز هایی که مینوشتم برات نامه ای را انشاء کنم و حرفهای تمام سال های را که بتو نگفتم ام را بگوییم ..
در آغاز باید بگویم کلمه پدر دست و زبانم را می بندد برای نوشتن ، پس ......با به نام خداهای آغازین تمام نوشته های دنیا من دلم می خواهد تورا بنویسم.
برای تو مینویسم برای تویی که هر وقت میگفتی "درست میشود"...تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ میباخت...!بابای (حاج حمید) روز های جنگ که هنوز زخم های آن دوران را در دل داری و هیچ وقت گلایه نکردی .... میخواهم برایت بنویسم وبگویم تورا بیشتر از رستم شاهنامه که شجاع ، دلیر، قوی ومرد بود دوست می دارم . قهرمان زندگیم و اسطوره مقاومت ....
بابا سلام
صاف وساده وکودکانه برایت بگویم ،از تمام روزهای با تو و بی تو .......
روز های فوت فرزندت(برادرم) و همسرت(مادرم) را میدانم خوب به یاد داری ... چه غریبانه ما رو دلداری میدادی و هیچ وقت نگذاشتی ما اشک هایت را ببنیم .. تو کوه استقامتی در برابر مشکلات.. نام پدر واقعا براندازه قامتت هست .. تو اسطوره تمام نشدنی تمام روزهای دلتگیم هستی ..... بابا تو سلطان ابدی قلب ما هستی وشرمنده اگر بگویم هنوز روزهای باتورا نفهمیدم .
از آن روز که خدا خواست تو باغبان باغچه ی کوچکی باشی به نام خانواده تا امروز که هر فرزندت یک خانواده اند چه موهایت خزان پیری گرفته وسپید شده .
اما کم کم دارد می گوید که تو داری پای به سن وسالی می گذاری که آن شور جوانی را ندارد وحوصله ات به اندازه آن روزهای ما نیست .
بابا برایم زیبا تر آن بود که برایت اعتراف کنم .
که تورا در خط به خط تمام انشا ها وموضوعات آن جستجو کردم ودربین تمام موضوعات تکراری این سالها گشتم وتمام علم بهتراست یا ثروت های آن دوران را یکبار دیگر مرورکردم .شرمنده شدم وقتی فهمیدم ، علم شناخت تورا هنوز نه آموختم و قدر ثروتی چون تورا هنوز ندانستم دلم می گیرد .دلم می گیرد که گام های نخست آموختن تو بودی ومن نفهمیدم سال به سال کتاب های نو وباز از نو نوشتن بابا.... وچه دیر .....که ، بابا آب دادها و بابا نان دادهای آن زمان درس شناخت تو بود .وباز ما گول آموختن الفبا را خوردیم واز تو غافل شدیم ودوباره باز کتاب با زبانی دیگر خواست به ما بفهماند گفت: آن مرد در باران آمد باز نفهمیدیم آن مرد بارانی آن روزها وسالها تویی ، و مرد نام دیگر توست .
دروغ چرا فکر می کنم خیلی دیر تورا فهمیدم خیلی دیرتر از آنچه که فکرش را بکنی .
تو با مرگ دست و پنجه نرم میکردی و من فقط دعا میکردم ........... ولی خدا رو شکر که باز هم فرصت این را دارم که دستهای رو ببوسم و از خداوند بزرگ بابت اسن تعمت بزرگی همچون تو تشکر کنم ..............

آخرین ویرایش:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداروشکر سکتور جان

خوشحال شدم اینو شنیدم.

ایشالا سایه شون واسه همیشه بالاسرتون باشه.

:gol::gol::gol:
ممنونم سارا جان امیدوارن سایه پدر و مادر شما نیز همیشه بالای سرتون باشه ......

خیلی خوشحال شدم دادا خیلی خیلی
محمد عزیز داداش گلم ...بابت همدلت ممنونم .. انشالله همیشه سربلند باشی ...

sanaz_panel

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کامران جان
خدا رو هزار بار شکر می کنم بابت لطفی که به تو و پدرت داشت و بهت تبریک می گم برای صبر و توکل و امیدی که داشتی
انشالله که دیگه چنین شرایطی برای هیچکدوم از دوستای گلم پیش نیاد
خدا رو شکر می کنم بخاطر عنایتی که به دلهای امیدوار داره و دعاگویان درگاهش رو ناامید نمی کنه
انشالله سالهای سال در کنار پدر عزیزت سالم و سلامت باشی و شادی و شادکامی تنها خاطره گذر ایام باشه برات ...
:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
الهی خدا حفظشون کنه
داادش همه ما مثل شمایم قدر باباومامانامون نمیدونم
خدا حفظشون کنه و سایه پر مهرش بالا سرتون باشه
خیلی خوشحال شدم بابت خوب شدنش
اشالله همیشه خبرای خوب تو باشگاه پخش بشه:gol:

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوشحال شدم..
ایشالا سایه شون همیشه بالا سر شما و خانواده باشه...

خدا رو شکر...

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رو شکر
بعد از این همه خبر بد یه خبر خوب شنیدیم
از خدا میخوام که سایه ی پدرتون همیشه بالای سرتون باشه

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اول سلام ..... نمیدونم الان از چه واژه ای برای تشکر از همه دوستانی که اومدن تو تایپیک همگی دست به آسمان بگشایید ..!! و خالصانه "امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السو ء" و "اللهم اشفع کل مریض" گفتن و برای پدرم دعا کردن ..... فقط میتونم بگم که با دعای خالصانه شما لطف خدا شامل حال ما شد و پدر به زندگی عادی برگشت و میخوام در قالب این تایپیک دست تک تکتون رو به گرمی بفشارم و از همه دوستان بابت همدلی و دعایی که کردن تشکر صمیمانه ای داشته باشم ... ممنون از همه دوستانم که هیچ وقت منو تنها نگذاشتن و با تماس و پیامک منو امیدوار و امیدوار تر کردن .. و جا داره صمیمانه از ناصر و ساناز و امیر قاسمی عزیز تشکر ویژه داشته باشم... امیدوارم سایه پدر و مادرتون همیشه بالای سر تون باشه و تو زندگیتون موفق و پیروز باشید ... و در آخر نا گفته های من به بابا :

امروز میخوام به پاس روز هایی که مینوشتم برات نامه ای را انشاء کنم و حرفهای تمام سال های را که بتو نگفتم ام را بگوییم ..
در آغاز باید بگویم کلمه پدر دست و زبانم را می بندد برای نوشتن ، پس ......با به نام خداهای آغازین تمام نوشته های دنیا من دلم می خواهد تورا بنویسم.
برای تو مینویسم برای تویی که هر وقت میگفتی "درست میشود"...تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ میباخت...!بابای (حاج حمید) روز های جنگ که هنوز زخم های آن دوران را در دل داری و هیچ وقت گلایه نکردی .... میخواهم برایت بنویسم وبگویم تورا بیشتر از رستم شاهنامه که شجاع ، دلیر، قوی ومرد بود دوست می دارم . قهرمان زندگیم و اسطوره مقاومت ....
بابا سلام
صاف وساده وکودکانه برایت بگویم ،از تمام روزهای با تو و بی تو .......
روز های فوت فرزندت(برادرم) و همسرت(مادرم) را میدانم خوب به یاد داری ... چه غریبانه ما رو دلداری میدادی و هیچ وقت نگذاشتی ما اشک هایت را ببنیم .. تو کوه استقامتی در برابر مشکلات.. نام پدر واقعا براندازه قامتت هست .. تو اسطوره تمام نشدنی تمام روزهای دلتگیم هستی ..... بابا تو سلطان ابدی قلب ما هستی وشرمنده اگر بگویم هنوز روزهای باتورا نفهمیدم .
از آن روز که خدا خواست تو باغبان باغچه ی کوچکی باشی به نام خانواده تا امروز که هر فرزندت یک خانواده اند چه موهایت خزان پیری گرفته وسپید شده .
اما کم کم دارد می گوید که تو داری پای به سن وسالی می گذاری که آن شور جوانی را ندارد وحوصله ات به اندازه آن روزهای ما نیست .
بابا برایم زیبا تر آن بود که برایت اعتراف کنم .
که تورا در خط به خط تمام انشا ها وموضوعات آن جستجو کردم ودربین تمام موضوعات تکراری این سالها گشتم وتمام علم بهتراست یا ثروت های آن دوران را یکبار دیگر مرورکردم .شرمنده شدم وقتی فهمیدم ، علم شناخت تورا هنوز نه آموختم و قدر ثروتی چون تورا هنوز ندانستم دلم می گیرد .دلم می گیرد که گام های نخست آموختن تو بودی ومن نفهمیدم سال به سال کتاب های نو وباز از نو نوشتن بابا.... وچه دیر .....که ، بابا آب دادها و بابا نان دادهای آن زمان درس شناخت تو بود .وباز ما گول آموختن الفبا را خوردیم واز تو غافل شدیم ودوباره باز کتاب با زبانی دیگر خواست به ما بفهماند گفت: آن مرد در باران آمد باز نفهمیدیم آن مرد بارانی آن روزها وسالها تویی ، و مرد نام دیگر توست .
دروغ چرا فکر می کنم خیلی دیر تورا فهمیدم خیلی دیرتر از آنچه که فکرش را بکنی .
تو با مرگ دست و پنجه نرم میکردی و من فقط دعا میکردم ........... ولی خدا رو شکر که باز هم فرصت این را دارم که دستهای رو ببوسم و از خداوند بزرگ بابت اسن تعمت بزرگی همچون تو تشکر کنم ..............

سلام دوست خوبم
خدا رو شکر که خداوند سایه ستون زندگی رو بر روی سرتون تداوم بخشید
خیلی خوشحالم
الف بای انشایتان بسیار دلنشین بود ،
انشالله خداوند به پدر بزرگوار طول عمر با عزت عنایت بکنه .
در پناه خدا و امام عصر(عج) باشید بزگوار

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی خوشحالم که حال پدرت خوبه
خدا رو شکر
امید که همه ماها قدر پدر و مادرمون رو بدونیم
ایشالا زنده باشن همیشه

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش انشالله سایه پدر مادرت از سرت کم نشه و هر روز در کنار هم با ارامش و شادمانی زندگی کنین

n*@*f*@*s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر که بهترن . انشالا سایشون همیشه بالای سر خانوادشون باشه :gol:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
آقا خیلی خوشحال شدم ، خدا رو هزار مرتبه شکر.
امیدوارم از این مشکلات برای هیچکس پیش نیاد

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ..
خیلی خوشحال شدم ... ایشالله که سایشون همیشه بالای سرتون باشه

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیـــــــــــــــــــــلی خوشحال شدم:smile:ایشالاهمیشه سلامت باشن

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی ازت گل پسر

خیلی خوشحال شدم

اتفاقا از خیال شیشه ای پرسیدم کدوم کاربر بهم نگفت

گفت فقط براش دعا کنید

اما حالا که فهمیدم شمایید خوشحالم و خوشحال تر از اونکه پدرتون به سلامتی برگشت

و خوشحالم هنوز هم آدمهایی هستن

حتی تو دنیای مجازی که دوستای خوبی برای هم میشن و به فکر دوستاشون هستن

خیلی خیلی خوشحال شدم سکتور جان :gol::gol:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واای خیلی خیلی خیلی خوشال شدم:w42:
امیدوارم سایه پدر همیشه بالای سرت باشه کامران جان
خداروشکر بالاخره یه خبر عالی امشب شنیدیم

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
کامران عزیزم...
نمیدونم چی بگم..فقط میتونم بگم خیلی خوشحالم که حال ایشون بهتر شده...امیدوارم همیشه سایه گرم و پر مهرشون رو سرتون باشه ..
از خدا میخوام هر اندازه که از عدم حضور و گرمای مادر در خونه بی نصیب موندید، چندین برابر از طعم خوش حضور پدر بهره مند گردید...