بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رجبی علی

عضو جدید
برادرا و خواهرا خوبی دیدید وظیفم بوده بدی دیدید به بزرگواری خودتون ببخشید
فردا از طرف دانشگاه یه 3 یا 4 روزی به کاشان میرم
ناراحت نباشید بابا برمیگردم
بابا گریه نداره زودی میام
قول میدم با دست پر برگردم خدا حافظ

shatel5000

عضو جدید
راستی عزیزم میشه بگی کاراری بچه های کدوم دانشگاه؟
میتونیم کارای خودمون رو هم بزاریم؟

mamali-architect

عضو جدید
دوستان کسی اینجا تجربه ساخت ماکت یه پل رو داشته که بتونه 10برابر وزن خودشم تحمل کنه؟من باید یه پل(lupu bridge) بسازم موندم با چی بسازم کسی پیشنهادی نداره؟

گلسا1988

عضو جدید

سلام من عضو جدیدم تو راندو زیاد قوی نیستم ممنون میشم چند تا کتاب بهم معرفی کنید

رجبی علی

عضو جدید
سلام به همگی حالتون چیطوره من نبودم خوش گذشته ها انشاءالله بعد از نمایشگاه کروکی های سفرمو براتون میذارم

• Like
واکنش ها: RZGH

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين حمام وكيلا به نظرم فقط دوميش خوب شده اولي پرسپكتيواش داغونه:smile:

رجبی علی

عضو جدید
اين حمام وكيلا به نظرم فقط دوميش خوب شده اولي پرسپكتيواش داغونه:smile:
من خودم از هیچ کدومش خوشم نیومد چون از روی عکسه ولی پرسپکتیوشون درسته اولی توی یه محوطه دایره ماننده دور یه حوض
به هر حال از هیچکدومشون خوشم نمیاد

shanelau

عضو جدید
سلام
بچه ها من ترم 4 ام 13ام تحویل داارم
موضعمون هم دانشکده ی معماری هستش
نمیدونم چطور شیت بندی کنم
تحویلمون هم دستی هستش
هر کی میتونه بهم کمک کنه ممنون میییییشمم
فقط زوووووووووووووووووود

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمککککک :confused: یه ایده در مورد مهد کودک میخواستم.....:redface:

یکی از بچه ها تو همین باشگاه یه کانسپت داشت واسه مهد کودک من خوشم اومده بود.از یه دست و 5 تا انگشتش به عنوان کانسپت استفاده کرده بود موضوعش هم رشد بود.خیلی با مهد کودک همخوانی داشت.البته من کارش رو ندیدم...
من موضوع پایان نامه خودم مهد کودک بود. تمرکزم هم موقع طراحی رو بازی بود.نتیجش هم شد مسیرهایی که برای بچه ها جذاب بود و فضاهای پیرامونش رو خوب سازماندهی کرده بود. شما هم میتونی یه کلیدواژه ی مهم در رابطه با مهدکودک پیدا کنی و بر اساس اون طراحی رو شروع کنی.طرح خود به خود تو مراحل بعدی پخته میشه و به نتیجه میرسه.

vida-65

عضو جدید
یکی از بچه ها تو همین باشگاه یه کانسپت داشت واسه مهد کودک من خوشم اومده بود.از یه دست و 5 تا انگشتش به عنوان کانسپت استفاده کرده بود موضوعش هم رشد بود.خیلی با مهد کودک همخوانی داشت.البته من کارش رو ندیدم...
من موضوع پایان نامه خودم مهد کودک بود. تمرکزم هم موقع طراحی رو بازی بود.نتیجش هم شد مسیرهایی که برای بچه ها جذاب بود و فضاهای پیرامونش رو خوب سازماندهی کرده بود. شما هم میتونی یه کلیدواژه ی مهم در رابطه با مهدکودک پیدا کنی و بر اساس اون طراحی رو شروع کنی.طرح خود به خود تو مراحل بعدی پخته میشه و به نتیجه میرسه.
ممنون ...ولی می خوام ایده ام جوری باشه که بتونم به پلان ایده ال برسم/.

رجبی علی

عضو جدید
ای بابا فقط من اینجا کار میذارم خو شماها هم یه حرکتی چیزی آخه مثلا معماری میخونیما اونوقت بشینیم بگیم چرا بچه های شیمی فعالترن

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام . کسی ادرس اتلیه معماری تو اهواز داره؟

hedieh71

عضو جدید
سلام من میخوام ماکت ی خونه ویلایی با مقوای 400گرم میسازم دفعه اولمه و اصلا راجع به اینکه چجوری باید بسازمش اطلاعات ندارم مثلا اینکه از کجاش باید شروع کنم,,,,,, هر تیکه از دیوار رو باید جدا ساخت بعد وصلش کرد رو کار یا اینکه باید به هم متصل باشن اگه ی کم راهنماییم کنین

alipiroozz

عضو جدید
salam .mamnoon babate komak ha ,taghriban tamom shod .

mikhastam beporsam topography ro chetori bezanam ?ab ro chetori ?

rasty keyboardam farsish terekide sharmande .

yasaman.moghimi

عضو جدید
سلام،من نمونه هایی طرح روی جلد میخوام واسه درس هندسه مناظر و مرایا،لطفا کمکم کنید:gol:

yasaman_n

عضو جدید
منم طراحی جلد البوم میخوام واسه مقدمات طراحی و معماری 1؟؟ کمممممممک

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم دوم كاردانيم يه كار شيت بندي ميخوام كه سليقه اي بكار ببرم يه ايده باشه
مثلا فهميدم با پوست تخم مرغ كاردرشو درست كردن اما نميدونم چطوري حتي رنگشم كردن..يكار ساده اي دوست دارم انجام بدم

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بايد ماكت درست كنم چندروزه ديگه تحويل پروژه امه گير كردم نميخوام بدم بيرون برام درست كنن دوست دارم خودم تا آخرشو درست كنم ميشه كمكم كنيد
ماكتم يه خانه ويلاييه..
من تا حالا ماكت درست نكردم..:cry:

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بايد ماكت درست كنم چندروزه ديگه تحويل پروژه امه گير كردم نميخوام بدم بيرون برام درست كنن دوست دارم خودم تا آخرشو درست كنم ميشه كمكم كنيد
ماكتم يه خانه ويلاييه..
من تا حالا ماكت درست نكردم..:cry:

خب اول مشخص کن باچی میخوای درست کنی....بالسا؟فوم و...؟؟؟؟

بعدش بگو تاراهنمایی کنیم چطورشروع کنی...:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.