باقي ماندن يا حذف شدن تاپيك حسينيه؟

باقي ماندن يا حذف شدن تاپيك حسينيه؟

• بله

رای: 7 46.7%
  • خير

رای: 8 53.3%

• مجموع رای دهندگان
    15
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

phalagh

مدیر بازنشسته
دوستاي گلم سلام.
دوسال پيش يه محرم يه تاپيكي زده شد به نام حسينيه باشگاه مهندسان ايران كه بچه ها مراسم محرم و صفر رو اونجا برگزار كردن. بعد از تموم شدن اين دو ماه خواستم تاپيك رو طبق معمول همه تاپيكاي تاريخ گذشته از حالت مهم در بيارم كه بعد از مدتي هم بره تو تاپيكاي قديمي دوستان گفتن كه اين كار رو نكنم و بزارم مهم بمونه. من گفتم نميشه يه تاپيك مهم بمونه و سال به سال بهش سر زد. و اونا هم گفتن كه نميزاريم خاك بخوره. و مراسم مختلفي كه در طي سال داريم رو اونجا برگزار ميكنيم. خب گذاشتم تاپيك بمونه. و ديگه براي مناسبت هاي مختلف تاپيك جدا زده نميشد. و همه اونجا برگزار ميشد.
تا اينكه در تولد حضرتا زهرا دوستان ديگري اصرار داشتن كه براي تولد اين بانو تاپيك جدا بزنن كه با مخالفت من روبرو شد.
الان هم كه نزديك تولد حضرت علي ابن ابي طالب هستيم باز همين قضيه داره تكرار ميشه.

حالا من براي اينكه تو هر مراسمي نخوام هي با كاربرا چونه بزنم. اينو به نظر سنجي ميزارم.
يا تاپيك حسينه باشگاه مهندسان ميمونه سر جاش و تو هر مراسمي جلو اسمش مينويسيم(مثل الان كه نوشتم ايام رجبيه) و هيچ تاپيك جداگانه اي براي مناسابات مختلف زده نميشه.
يا اينكه اين تاپيك حذف ميشه به جاش براي مراسم مختلف تاپيك جداگانه زده ميشه.
اينو هم بگم تاپيكهايي كه به صورت جداگانه زده ميشن بعد مدتي به تالار تاپيكهاي قديمي منتقل ميشن.
حالا ديگه من طبق نظر شما عمل ميكنم.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
از نظر من، اسم تاپیک حسینیه باشگاه یه فضای دیگه ای توی تالار ایجاد می کنه. آدم اسم تاپیک رو که می بینه، فکرش میره سمت حسینیه و محرم و مراسم. اصلاً یه رنگ ولعاب دیگه ای به تالار اسلام میده. حالا هر بار، برای هر مراسم یه تاپیک جدا زده بشه، بعد بره توی بایگانی تا مراسم بعدی. در نبودش، یه جای خالی بزرگ توی تالار به نظر من به وجود میاد.

phalagh

مدیر بازنشسته
يعني فقط 5 نفر نظر داشتن؟
اين نظر سنجي دو هفته بيشتر نميمونه ها.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
به نظر من هم باید باشه
همین کاری که میکنید و اسم تاپیک رو تغییر میدید خیلی بهتر هست تا اینکه هر کسی هر تاپیک خواست بزنه و بعد از مدتی به تاپیک های قدیمی بره
حداقل با این کار پست هایی که در مراسم خاص زده میشه به صورت یادگار در حسینیه میمونه

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موافقم این تاپیک باقی بمونه.... اوایل که تو مراسم های مختلف اسمش عوض نمی شد من فکر می کردم بچه ها ترغیب نمی شن بیان... اما حالا که تو هر مراسم اسمش عوض می شه عالیه.... خدا خیرت بده...:w27:

شرمندم فلق جان امروز تشکر ندارم:gol::gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
من موافقم این تاپیک باقی بمونه.... اوایل که تو مراسم های مختلف اسمش عوض نمی شد من فکر می کردم بچه ها ترغیب نمی شن بیان... اما حالا که تو هر مراسم اسمش عوض می شه عالیه.... خدا خیرت بده...:w27:

شرمندم فلق جان امروز تشکر ندارم:gol::gol:
اسم تاپيك هميشه عوض ميشده. البته خب قبول دارم براي روزهايي كه فقط يه روز بوده عوض نميشد.
اما فكر كنم راي رو اشتباه دادي. اگه ميخواي تاپيك حسينيه حذف نشه بايد خير رو بزني. اگه درست حدس زدم كه اشتباه علامت زدي بگو كه در آخر تو نتيجه و تصميم گيري اثر داره.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم تاپيك هميشه عوض ميشده. البته خب قبول دارم براي روزهايي كه فقط يه روز بوده عوض نميشد.
اما فكر كنم راي رو اشتباه دادي. اگه ميخواي تاپيك حسينيه حذف نشه بايد خير رو بزني. اگه درست حدس زدم كه اشتباه علامت زدي بگو كه در آخر تو نتيجه و تصميم گيري اثر داره.

مرسی فلق عزیز....

منم خیر رو انتخاب کردم...

دنیادنیا شادی واست آروز می کنم:gol::gol:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
چه نظر سنجی پا یا پایی! بله و خیر، پا به پای هم! خانم فلق، خدا وکیلی به ازای هر یه بله، خود شما یه خیر نمیزنید؟ :biggrin: :victory:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
خب منم يه كاربرم ديگه.
فقط يه حق انتخاب دارم. كاش گذاشته بودم اسما مشخص باشه.
مقصود من، صرفاً مزاح بود وگرنه مطلع بودم که یک مدیر هم مثل سایر کاربران فقط یک حق رای داره. 5-5 مساوی! :gol:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستاي گلم سلام.
دوسال پيش يه محرم يه تاپيكي زده شد به نام حسينيه باشگاه مهندسان ايران كه بچه ها مراسم محرم و صفر رو اونجا برگزار كردن. بعد از تموم شدن اين دو ماه خواستم تاپيك رو طبق معمول همه تاپيكاي تاريخ گذشته از حالت مهم در بيارم كه بعد از مدتي هم بره تو تاپيكاي قديمي دوستان گفتن كه اين كار رو نكنم و بزارم مهم بمونه. من گفتم نميشه يه تاپيك مهم بمونه و سال به سال بهش سر زد. و اونا هم گفتن كه نميزاريم خاك بخوره. و مراسم مختلفي كه در طي سال داريم رو اونجا برگزار ميكنيم. خب گذاشتم تاپيك بمونه. و ديگه براي مناسبت هاي مختلف تاپيك جدا زده نميشد. و همه اونجا برگزار ميشد.
تا اينكه در تولد حضرتا زهرا دوستان ديگري اصرار داشتن كه براي تولد اين بانو تاپيك جدا بزنن كه با مخالفت من روبرو شد.
الان هم كه نزديك تولد حضرت علي ابن ابي طالب هستيم باز همين قضيه داره تكرار ميشه.

حالا من براي اينكه تو هر مراسمي نخوام هي با كاربرا چونه بزنم. اينو به نظر سنجي ميزارم.
يا تاپيك حسينه باشگاه مهندسان ميمونه سر جاش و تو هر مراسمي جلو اسمش مينويسيم(مثل الان كه نوشتم ايام رجبيه) و هيچ تاپيك جداگانه اي براي مناسابات مختلف زده نميشه.
اينو هم بگم تاپيكهايي كه به صورت جداگانه زده ميشن بعد مدتي به تالار تاپيكهاي قديمي منتقل ميشن.
:gol::gol::gol:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاي گلم سلام.

من تازه این تاپیک رو دیدم، خواست رای خیر بدم که دیدم نظر سنجی بسته شده.
اما خوشحالم که تاپیک حسینیه باشگاه بسته نمیشه، خودم به ندرت اونجا پست میدم ولی معمولا سعی میکنم مطالب دوستان رو تو مناسبتهای مختلف بخونم.
موفق باشید http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

phalagh

مدیر بازنشسته
من تازه این تاپیک رو دیدم، خواست رای خیر بدم که دیدم نظر سنجی بسته شده.
اما خوشحالم که تاپیک حسینیه باشگاه بسته نمیشه، خودم به ندرت اونجا پست میدم ولی معمولا سعی میکنم مطالب دوستان رو تو مناسبتهای مختلف بخونم.
موفق باشید :gol:

چه عالی که تاپیک حسینیه بسته نشده....

التماس دعا:gol:

منم تازه این تاپیکودیدم،خیلی خوب شد که تاپیک حسینیه حذف نمیشه:gol::gol:
دوستاي گلم ممنون از حضورتون.
نظرسنجي واسه دو هفته بود. آخه ميخواستم زودتر تكليفش معلوم بشه كه براي شعبان بدونم بايد چيكار كنم.
با اين حساب اگه شما هم راي ميداديد 10 به 7 ميشد. و تاپيك حسينيه ميموند.
ممنون از نظرات دوستان.:gol::gol::gol:

قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا