ای مرد آریایی

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادش بخير , چند وقت پيش تو يكي از خيابوناي باحال شهر , يه مشت آدم (همه گوشي به دست ) جمع شده بودن و داشتن فيلم مي گرفتن . كاش بوديد اونجا مي ديد كه اون پسره ي هرزه ي آريايي چطور دوست دخترشو زير پاهاش له و لرده مي كرد و بقيه ي آقايون آريايي ازش فيلم مي گرفتن تا بساط بلوتوث بازيشون از رونق نيوفته !;)

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوا:eek::surprised:
من تاحالا فکر میکردم خانمی :w45::w45:
بابا خیلی وقته ازدواج کرده
يادش بخير , چند وقت پيش تو يكي از خيابوناي باحال شهر , يه مشت آدم (همه گوشي به دست ) جمع شده بودن و داشتن فيلم مي گرفتن . كاش بوديد اونجا مي ديد كه اون پسره ي هرزه ي آريايي چطور دوست دخترشو زير پاهاش له و لرده مي كرد و بقيه ي آقايون آريايي ازش فيلم مي گرفتن تا بساط بلوتوث بازيشون از رونق نيوفته !;)

من بودم یکی میخابوندم در گوش بی غیرتش
مردی که دست رو زن بلند کنه بیغیرته

ormuzd

عضو جدید
آی گفتی ............. این چه وضعشه .

راستی منم مرد آریایی حساب میشم ؟

يه جورايي من آريايي نيستم! چون ماد زند آرياني هستم!

sakav

عضو جدید
آآآآخیییییییییییییییی خیلی ناراحتییییییییییییی
عوضش به موقع حال زنا رو میگیرن این کارا رو می کنند که زنا ساکت باشنو بهشون بفهمونن که مثلا دارن بهشون احترام میزارن
عزیزم غصه نخور دوره زمونه داره عوض می شه ایشالله که روزی میرسه که خانوما برای آقایوون توی خیابون بوق میزنن!!!!!!!!!!!!111

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
:mad:
بی غیرت:w00:
همین دیگه انگار خدا بهشون زبون نداده:razz:

به نظرت واقعا عرضه ي اين كارو دارن؟!
نهههههههههههههههه:w25: