این از والیبالیست بی ادعا و آن هم فوتبالیست پر مدعا!!!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیم ملی والیبال ایران دو روز پیش پیروز شد، آن هم نه بر تیم هایی مثل کره و ژاپن که تا شش سال قبل از همه آنها می باخت، بلکه بر برزیل قهرمان والیبال جهان. نه در استادیوم آزادی بلکه در کشور برزیل و در میان ده هزار تماشاگر حساس برزیلی، نه با نتیجه 3 بر 2 بلکه به نتیجه سه بر صفر. این را داشته باشید تا سری به فدراسیون فوتبال بزنیم و ببینیم چرا فوتبال ایران با این همه حمایت مردمی، این اقتصاد عظیم، این همه توجه دولت و مردم و داشتن تاریخی پنجاه ساله هنوز از خودش و گذشته اش عقب است و خبرهای تیم فوتبال را باید با اخبار جرم و جنایت، لباس فروشی و ماشین فروشی و فساد دولتی بشنویم. اصلا برای چی والیبال ایران در شرایط روانی و اجتماعی برابر یک سروگردن از فوتبال کشور جلوتر می افتد. به نظرم این عوامل در پیشرفت فوتبال ایران موثر بوده است.
یک: هیچ مقام دولتی و سردار سپاه و دلسوزان نظام در فدراسیون والیبال حضور ندارند.
دو: میلیاردها سرمایه و پورشه و خانه های میلیاردی و خریدوفروش بازیکن در والیبال وجود ندارد.
سه: قهرمانی والیبال ایران در سطح جهانی برای مطبوعات و رسانه های ایران از انگشت شیث رضایی و مچ بند علی کریمی و متلک علی دائی و گزارش های خیابانی و... ارزش کمتری دارد.
چهار: خوشبختانه موجودی مثل حمید رسائی برای همراهی با تیم والیبال به برزیل نمی رود، چه بسا الآن اصلا در استخر مشغول فعالیت های انگشت شمار زیرآبی اش باشد.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوس دارم ایران آرژانتین رو هم ببره ولی خو احتمالش پایینه

کاش فوتبال هم مثه والیبال و فوتسال پیشرفت میکرد:(

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوس دارم ایران آرژانتین رو هم ببره ولی خو احتمالش پایینه

کاش فوتبال هم مثه والیبال و فوتسال پیشرفت میکرد:(
فوتبال ایران زور بزنه مقابل نیجریه شاید به احتمال 30 درصد مساوی میگیره و احتمالش زیاده بازنده بشه حالا چه برسه به آرژانتین بزرگ و بوسنی پر از لژیونر اروپایی!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فوتبال ایران زور بزنه مقابل نیجریه شاید به احتمال 30 درصد مساوی میگیره و احتمالش زیاده بازنده بشه حالا چه برسه به آرژانتین بزرگ و بوسنی پر از لژیونر اروپایی!!

با داداش دست کم نگیر همین نیجریه رو هم
حالا ما هستیم و بازیهای درخشان تیم ملیمون در جام جهانی!!!!!!!!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با داداش دست کم نگیر همین نیجریه رو هم
حالا ما هستیم و بازیهای درخشان تیم ملیمون در جام جهانی!!!!!!!!
والله نیجریه نسبت به دو تبم بعدی کمی ضعیفه ولی باز حق با توئه از همین نیجریه سرعتی و با قدرت بدنی بالا 2 3 تایی می خوریم.