اینهم نتیجه پخش سریالهای ماورائی از تلویزیون با محتوای روح و شیطان در قالب انسان !!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدتی قبل در یکی از سایتها پست جالبی از یکی از اعضا سایت دیدم که در مشهد زندگی میکنه . مطلب پست اون اقا مربوط بود به یک شیوه بدیع و جالب از ماشین دزدی که گویا در مشهد اتفاق افتاده !

من عین پست اون اقا رو برای اطلاع دوستان اینجا میزارم .

مسافرکش بدون مسافر داشته میرفته یهو کنار خیابون یه مسافر مرد با قیافه ی مذهبی میبینه کنار میزنه سوارش میکنه و مسافر صندلی جلو میشینه

یه دقیقه بعد مسافر از راننده تاکسی میپرسه :آقا منو میشناسی ؟راننده میگه : نه

یهو راننده واسه یه مسافر خانوم که دست تکون میده نگه میداره و خانومه عقب میشینه

مسافر مرد از راننده دوباره میپرسه منو میشناسی؟راننده میگه : نه شما ؟ مسافر مرد میگه : من عزرائیلم. راننده میگه : برو بابا

یهو خانومه از عقب به راننده میگه :ببخشید آقا شما دارین با کی حرف میزنین؟ کسی که کنار شما نیست !!

راننده تا اینو میشنوه ترمز میزنه از ترس فرار میکنه

بعد زن و مرده با هم ماشینو میدزدن

:eek: :surprised:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدتی قبل در یکی از سایتها پست جالبی از یکی از اعضا سایت دیدم که در مشهد زندگی میکنه . مطلب پست اون اقا مربوط بود به یک شیوه بدیع و جالب از ماشین دزدی که گویا در مشهد اتفاق افتاده !

من عین پست اون اقا رو برای اطلاع دوستان اینجا میزارم .

مسافرکش بدون مسافر داشته میرفته یهو کنار خیابون یه مسافر مرد با قیافه ی مذهبی میبینه کنار میزنه سوارش میکنه و مسافر صندلی جلو میشینه

یه دقیقه بعد مسافر از راننده تاکسی میپرسه :آقا منو میشناسی ؟راننده میگه : نه

یهو راننده واسه یه مسافر خانوم که دست تکون میده نگه میداره و خانومه عقب میشینه

مسافر مرد از راننده دوباره میپرسه منو میشناسی؟راننده میگه : نه شما ؟ مسافر مرد میگه : من عزرائیلم. راننده میگه : برو بابا

یهو خانومه از عقب به راننده میگه :ببخشید آقا شما دارین با کی حرف میزنین؟ کسی که کنار شما نیست !!

راننده تا اینو میشنوه ترمز میزنه از ترس فرار میکنه

بعد زن و مرده با هم ماشینو میدزدن

:eek: :surprised:
اره منم شنیدم تو یکی از شهرستانهای نزدیک ما هم این اتفاق افتاده بود چند روز پیش

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا ديوونه:دي
به نظرم اين يارو(راننده) خيلي اسكل بوده كه به حرفشون توجه كرده..
خوش بحال خودم كه به اين چيزا اعتقاد ندارم:دي..
دیوانه اصطلاحه...

شمام یا اعتقاد داری خودت خبر نداری، یا اعتقاد پیدا خواهی کرد، یا این دنیا یا اون دنیا که من بهش معتقدم:دی

Sarp

مدیر بازنشسته
بهتر است که در این دنیا فکر کنم خدا هست و وقتی به دنیای دیگر رفتم بدانم که نیست . و این بسیار بهتر از این است که در این دنیا فکر کنم خدا نیست و در آن دنیا بفهمم که هست .

آلبر کامو

ehsan71

عضو جدید
مدتی قبل در یکی از سایتها پست جالبی از یکی از اعضا سایت دیدم که در مشهد زندگی میکنه . مطلب پست اون اقا مربوط بود به یک شیوه بدیع و جالب از ماشین دزدی که گویا در مشهد اتفاق افتاده ! من عین پست اون اقا رو برای اطلاع دوستان اینجا میزارم . مسافرکش بدون مسافر داشته میرفته یهو کنار خیابون یه مسافر مرد با قیافه ی مذهبی میبینه کنار میزنه سوارش میکنه و مسافر صندلی جلو میشینه یه دقیقه بعد مسافر از راننده تاکسی میپرسه :آقا منو میشناسی ؟راننده میگه : نهیهو راننده واسه یه مسافر خانوم که دست تکون میده نگه میداره و خانومه عقب میشینهمسافر مرد از راننده دوباره میپرسه منو میشناسی؟راننده میگه : نه شما ؟ مسافر مرد میگه : من عزرائیلم. راننده میگه : برو بابا یهو خانومه از عقب به راننده میگه :ببخشید آقا شما دارین با کی حرف میزنین؟ کسی که کنار شما نیست !! راننده تا اینو میشنوه ترمز میزنه از ترس فرار میکنه بعد زن و مرده با هم ماشینو میدزدن :eek: :surprised:
من فك كنم فيلم ها رو از رو دزدها ميسازن!آخه قضيه يه دزدي عين اين رو من 7.8 سال پيش شنيده بودم با اين تفاوت كه به جاي مرد مذهبي مرد با لباس سفيد بوده و همزمان با دو نفر ديگه كه وجودش رو انكار ميكنن سوار ميشه!!

بالا