ایران در سوگ

amircrash

عضو جدید
الان داشتم عکسای زلزلرو میدیدم
اشکم درومد
یه عالمه بچه فوت شده
کسایی که آینده مال اونا بود ولی حالا رفتن
خدایا هوای همشونو داشته باش
به باز مونده ها صبر بده
بچه ها یه صلوات بره اون کودکایی که الان به جای سقف خونه خاک بالا سرشونه لطفا بفرستید
شاید قلبی زیر خاک میتپد...:cry:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دکتر مهدیه

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
الان داشتم عکسای زلزلرو میدیدم
اشکم درومد
یه عالمه بچه فوت شده
کسایی که آینده مال اونا بود ولی حالا رفتن
خدایا هوای همشونو داشته باش
به باز مونده ها صبر بده
بچه ها یه صلوات بره اون کودکایی که الان به جای سقف خونه خاک بالا سرشونه لطفا بفرستید
شاید قلبی زیر خاک میتپد...:cry:

ممنون امیر عزیز
این بچه ها اینده ای نداشتن ک مال اونا باشه یا نباشه
الان تاپیکت حذف میشه
این همه سال گذشته از شعار ایران اباد
دهات اذربایجان خونه هاش کاهگلیه
این بچه ها همون بهتر ک نموندن اینده رو ببینن
میبینی حالا ک مردن تازه معلوم شده اونجا بچه ای هم بود خونه ای هم بود امیدی هم بود
بزا بودجه مملکت صرف فوتبال بشه
صرف خنده بازار بشه
اینجا خودش خنده بازه ................................

amircrash

عضو جدید
ممنون امیر عزیز
الان تاپیکت حذف میشه
میبینی حالا ک مردن تازه معلوم شده اونجا بچه ای هم بود خونه ای هم بود امیدی هم بود
صرف خنده بازار بشه
واقعیت درد داره
ممنون
دیر چشمامون باز شده:cry:

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون امیر عزیز
الان تاپیکت حذف میشه
صرف خنده بازار بشه

هر چقدر هم سختی باشه حق اون بچه ها مرگ نبود
اونا آرزو داشتن
من کل این چند روزو به مرگ فکر کردم ولی بازم این نوع مرگ خیلی سخته وحق هیچ کی نیست
صبر ما به اندازه صبر خدا نیست

amircrash

عضو جدید
هر چقدر هم سختی باشه حق اون بچه ها مرگ نبود
اونا آرزو داشتن
من کل این چند روزو به مرگ فکر کردم ولی بازم این نوع مرگ خیلی سخته وحق هیچ کی نیست
صبر ما به اندازه صبر خدا نیست

با چه آینده ای؟
دیر یادشون کردیم
مارو ببخشید

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون امیر عزیز
الان تاپیکت حذف میشه
صرف خنده بازار بشه

:w05:

ssaarra

متخصص علوم دریایی
خدا اول همه اون رفتگانو رحمت کنه
بعد به بازمانده هاشون صبر بده

انگار یه نی نی کوچولو هم بعد از زلزله
تازه به دنیا اومده......
واقعا اینا همه توش حکمتیه که ماها نمیدونیم

najmeh_kolahkaj

عضو جدید
بميرم الهي واقعا حادثه خيلي غم انگيزيه . خدا به بازماندها صبر بده . خيلي سخته غم از دست دادنه عزيزامون:cry:

ensan1

عضو جدید
جالبه ! نزدیک خونه ما یه میدان هست که خیلی خطرناکه و یکی از زاه های اصلی که مسیر ترانزیت هست به این میدان میرسه و رانندگی خیلی خطرناک میشه،ساده ترین راه حل گذاشتن یه سرعت گیر در خیابون کناریش هست که باید نصب میشد تا سرعت ماشین لاین کناری به اجبار کم بشه،اما این کار رو انجام نداده بودن تا هفته پیش که دیدم سر میدان خیلی شلوغه بلـــــــــــــــه یه تصادف شدید شده بود و راننده موتور متاسفانه مرده بود و دخترش کنار جاده داشت گریه میکرد

اما بهتره بگم شهید شده بود آره شهید شده بود چون پس فردا تازه مسئولین محترم اومدن فکر کردن و به خودشون فشار آوردن که باید اینجا یه سرعت گیر نصب بشه....

میگن عاقل اشتباه میکند و احمق تکرار
نمیدونم دیگه باید چند تا زلزله بیاد تا هم خودمون تا هم مسئولین به فکر نوسازی و مقاوم سازی روستا ها باشن !دیگه چقدر ما باید شهید بدیم که بفهمیم باید چیکار کنیم؟!

روستا های بسیار زیادی هستند که اینگونه اند و چنین بافتی دارند و متاسفانه اکثرا اسکلت فلزی هستن با جوش افتضاح که فکر کنم با یه زلزله 4 ریشتری فروپاشی کنه سیستم سازه اش...

نمیدونم دیگه باید چیکار کرد

دیگه چقدر آزمون و خطا......؟

چرا یکم فکر نمیکنیم/نمیکنند

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون بچه ها الآن جاشون توو بهشته... .

خوشبحالشون.

کم سعادتی از ما هست... .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

هموطن من و شما فوت شده خیلی های دیگه دارن جون میدن خیلی ها شب تو سرما میخوابن هنوز نتونستن تو خیلی از روستا ها برن بعد شما و امثال شما اومدین میگین خدایا بر محمد و آل محمد درود بفرست ؟!!!!
من هم امیدوار بودم با امداد رسانی سریع و به موقع در همون ساعات ابتدایی بتونن جون خیلی ها رو نجات بدن که متاسفانه مثل بقیه کار ها نتونستن درست انجام بدن و کشته شده ها خیلی خیلی بیشتر از چیزی هست که اعلام میکنن ولی به دلیل اجلاس سران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سعی دارن اوضاع رو آروم جلوه بدن
شرم باد بر همه غیر متعهد ها به کشورشان ....

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه ! نزدیک خونه ما یه میدان هست که خیلی خطرناکه و یکی از زاه های اصلی که مسیر ترانزیت هست به این میدان میرسه و رانندگی خیلی خطرناک میشه،ساده ترین راه حل گذاشتن یه سرعت گیر در خیابون کناریش هست که باید نصب میشد تا سرعت ماشین لاین کناری به اجبار کم بشه،اما این کار رو انجام نداده بودن تا هفته پیش که دیدم سر میدان خیلی شلوغه بلـــــــــــــــه یه تصادف شدید شده بود و راننده موتور متاسفانه مرده بود و دخترش کنار جاده داشت گریه میکرد

اما بهتره بگم شهید شده بود آره شهید شده بود چون پس فردا تازه مسئولین محترم اومدن فکر کردن و به خودشون فشار آوردن که باید اینجا یه سرعت گیر نصب بشه....

میگن عاقل اشتباه میکند و احمق تکرار
نمیدونم دیگه باید چند تا زلزله بیاد تا هم خودمون تا هم مسئولین به فکر نوسازی و مقاوم سازی روستا ها باشن !دیگه چقدر ما باید شهید بدیم که بفهمیم باید چیکار کنیم؟!

روستا های بسیار زیادی هستند که اینگونه اند و چنین بافتی دارند و متاسفانه اکثرا اسکلت فلزی هستن با جوش افتضاح که فکر کنم با یه زلزله 4 ریشتری فروپاشی کنه سیستم سازه اش...

نمیدونم دیگه باید چیکار کرد

دیگه چقدر آزمون و خطا......؟

چرا یکم فکر نمیکنیم/نمیکنند

دوست من مقاوم سازی بودجه میخواد ...
اینها حتی اعلام نمیکنن تو روزنامه هاشون توقع دارید بودجه تخصیص بدن برای باز سازی ؟!!!
اسکلت کدوم روستا فلزی هست ؟!!!! این روستاهایی که من دیدم اسکلت که هیچی آجر هم نداشتن !!! دیوار بار بر 30 سانتی بهترین دیوارشون بود متاسفانه
امید وارم روزی مردم ایران این مسئولین بی فکر رو با زور هم شده به فکر بندازن که سرمایه کشور رو به جای هزینه در سوریه و لبنان و فلسطین و ... برای مردم ایران خرج کنن

ensan1

عضو جدید
دوست من مقاوم سازی بودجه میخواد ...
اینها حتی اعلام نمیکنن تو روزنامه هاشون توقع دارید بودجه تخصیص بدن برای باز سازی ؟!!!
اسکلت کدوم روستا فلزی هست ؟!!!! این روستاهایی که من دیدم اسکلت که هیچی آجر هم نداشتن !!! دیوار بار بر 30 سانتی بهترین دیوارشون بود متاسفانه
امید وارم روزی مردم ایران این مسئولین بی فکر رو با زور هم شده به فکر بندازن که سرمایه کشور رو به جای هزینه در سوریه و لبنان و فلسطین و ... برای مردم ایران خرج کنن

بله درسته نمیدونم تا کی میخواد این اتفاقات ادامه پیدا کنه؟
من درس روستا رو تو یکی از روستای مرز گیلان و اردبیل رفتم که همین بافت کاه گل و زگالی داشت اسکلت فلزی هم داشت با جوشِ افتضاح اما متاسفانه با اینکه وضعشون خوب بود در مقابل تغییر بعضی از خودشون مقاومت نشون میدادن....

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته نمیدونم تا کی میخواد این اتفاقات ادامه پیدا کنه؟
من درس روستا رو تو یکی از روستای مرز گیلان و اردبیل رفتم که همین بافت کاه گل و زگالی داشت اسکلت فلزی هم داشت با جوشِ افتضاح اما متاسفانه با اینکه وضعشون خوب بود در مقابل تغییر بعضی از خودشون مقاومت نشون میدادن....
مشکل کار فرهنگی بر عهده ...
مقاومت نشون دادن اونها مشکل از کار فرهنگی ماست
مرگ اونها مشکل از مقاومتشون !
والبته که از همه مهمتر نبود عظم ملی برای بازسازی ایران

simin sh

عضو جدید
این چند روزز دق کردم واسه بچه های کوچولوی ک انقد دردناک رفتن الهی بمیرم واسشون
مرسی امیر جان:cry:

forsha

عضو جدید
روستاهای خودمون باید اینجوری باشن و هر چند سال باید یه عالمه کشته بدیم اونوقت آقایون مجهزترین بهداری خاورمیانه رو واسه عراق بسازن

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
nemidunam chi begam
chi mitunam begam
kheili sakhte
mordan zir e avar kheili marge talkhie
talkhtar une k tanha bazmande az ye khanevade bashiii:cry:

مهرناز*

عضو جدید
گردید وطـــــن ... غرقـــه ء اندوه و محــــن ...

وای وطـــــــــن ...

سرخ اند از این غصه ... ســـپیدان چمــــــن ...

وای وطــــــــن ...

خیزید و روید از پی تابــــــوت و کــــــفن ...

وای وطــــــــن ...

عــــــزیز وطن ،

............ غـــــــــریب وطــــن ،

......................... بی نــــــوا وطـــــــــن ...

آذربایجان دلیر، تسلیت ...............................

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوستان هم فرصت گیر آوردن دیگه.
ختم قرآن و صلوات و... میارن یک وقت همین بلا سرشون نیاد !!!

اینقدر قدرت قهریه این خدای خیالی بالاست که مدام باید واسه مرگ و زندگی، التماسش کنند.

:eek:فقط می تونم بگم متاسفم برای افکارت